Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Pá, 29. 6. 2018 - 22:06)

Myslím, že takto užasná dívka by nikdy v životě nemusela pracovat a měla by se jen věnovat tomu co ji baví, jinak s tebou rozhodně souhlasím, že vykakat toho málo to opravdu za nic nestojí a člověk si to ani neužije. Je třeba si pěkně naložit jak píšeš, aby kalhotky praskaly ve švech, hezky se nafoukly, aby si měla pořádnou bouli na zadečku jako králíček Azurit :-* pak není nic hezčího než dívku hladit právě tam, ale jak píšeš, vystačíš si sama. Mimojiné umím výborně vařit, rád byhc tě kdykoli pozval na oběd o xx chodech, večeři, všechno, no bejt na mě cpal byhc to do tebe horem dolem :D aby to stálo za to, já jsme pořádnej kus chlapa na záchod chodím pravidelně každé ráno, nedovedu si předstzavit že byhc tak dlouho vydržel, no ale já rozhodně drobnej nejsem, naopak jsem celkem golem :D ono to může být i stresem z práce nebo vytížením, přece jen mít pohodlný život bez nervů a jen si užívat, myslím, že i tělíčko by si zvyklo v tvém případě a mohla by sis užívat i více a častěji :) jak říkám, nejsem blázen, ale pevně doufám, že časem se naskytne příležitost a poznáme se více, bylo by mi velkou ctí tě v tomto jakkoli podporovat. :) Děláš mi velkou radost!

Kikina (Pá, 29. 6. 2018 - 22:06)

Ráno tu budu první čekat...Ahoj tak si ještě chvíli počkej zatím jsem to nepustila na rovinu pokakala bych se častěji ale správně jsi vyčetl že jsem malá drobná dívka navíc mi pekelně dobře funguje spalování a většinu toho co příjmu mé tělo zpracuje a vyloučí jen minimum a nějaké trapné kaknuti do kalhotek nemá smysl ráda si je pořádně naložím a na to mi holt nezbývá než tři až čtyři dny spořit mám už organizmus takto vycvičený ale dnes už mi dává najevo že to přestávám zvládat tak ještě moment mé vyčerpání z práce je těžké a brzo již odpadnu.

Scatter (Pá, 29. 6. 2018 - 22:06)

Ráno tu budu první čekat na tvůj příspěvek, jak si se nádherně pokakala! Určitě u toho spolehlivě pohoním (to jinak nejde) přeji ti, aby sis to dnes moc hezky užila, krásnou pokakanou noc naše čokoládová princezno :-* jaká škoda, že si to nemohu užít s tebou, ale alespoň si mohu dráždit mysl představami, které se hezky vybarví, až nám zde svou čarovnou noc potom popíšeš. :) Mám trošku zpoždění, hádám, že v tomto čase už máš asi jiné starosti a hlavně i plné kalhoty :-* přeji , aby toho bylo opravdu hodně a stálo to za to, hezky si to užij princezno, ať si ráno krásně pomazaná jako vítězka castingu reklamy na Nutellu, zbožňuji tě! http://scat.gold/2017/08/03/scatgoddess-15-poop-ball-smearing-cumming/ Videjko pro fans :)

Scatter (Pá, 29. 6. 2018 - 21:06)

Ahoj neboj se já to po tobě...Já tě prostě miluju KIKI! Si úžasná...sám jsem se podivoval, že chodíš kakat, alespoň podle toho co jsem zde vyčetl tak jednou za 2-3dny, uuu už si asi trénovaná, ono už si pak tělo i zvykne a podvědomně se přizpůsobí, já miluji když to holka dlouho vydrží, třeba 2-3dny, rekord je 5 na internetu jsem viděl video i 7a to už je extrém, kdy to opravdu stojí za to, hrozně miluju když toho holka vykaká opravdu hodně, to bych zbláznil! Také jsem z tvých příspěvků vyčetl, že budeš spíš drobnější a hubená dívka, to je moc nádherné, často jsem si ve videích s touto tematikou všímal, jak nádherná hovínka umí takováto děvčata vykakat, ta drobná prdelka a když se pak roztáhne, mnohdy zíram jak objemné a nádherné hovínka i z takových drobných dívek vyjdou :-* Zítra zde určitě napíšu nějaké své zkušenosti a budu zde psát pokud bude zájem i pravidělně, myslím, že si také ráda počteš. Z tvého posledního příspěvku ato byhc nečekal, že odpovíš i dnes už mi pěkně stojí klacek (což se dalo čekat) Četl jsem si i nějaké tvé příspěvky starší, docela mě mrzelo, že občas si zašla i na záchod, nemyslíš že je to škoda? Mohu s eo tom rozepsat někdy jindy, ale děvčata co tohle provozují doufám stejně rády jako ty, tak když nemají příležitost, tak svá překrásná hovínka shromažďují, do takových těch plastových misek, někdy i za měsíc i dýl, prostě se do nich vykakají a hovínka si nechávají v těhc miskách v mrazáku apak když příjde den (u tebe je to sobota :-*) tak je stačí vytáhnout a buď se ohřejí v teple na pokojovou teplotu, nebo se dají i v těch plastových miskách ohřát v mikrovlnce, pak jsou to teprve pořádné hovní hrátky :) Pro inspiraci ti tu ponechám odkaz na jednu moc šikovnou holčinu, hezky se pokaká, ale je toho docela málo na tak velké kalhotky, naštěstí však má tady v sáčcích za týden nastřádána všechna svá nádherná hovna a pělně si to užije mmm pání, princezna k zulíbání, tomu říkám plné kalhotky :) http://motherless.com/C04ECC2 třeba se leccos přiučíš, předpoklady k tomu jistě máš zlato :) Příště zase o kakání v postýlce, najdu nějaká hezká videa a můžem si o tom hlouběji povykládat, to je totiž to nej, nejvíc si mě dostala těma příspěvkama jak se krásně pokakáš, pak se ráno probudíš, ještě vytlačíš další, užiješ si to prostě a si v tom hodně hodin a tak, to mě uplně odrovnalo, to se přiznám, si prostě holka mých snů to jinak říct nejde :) víš jak na to a jen tak dál!

host777 (Pá, 29. 6. 2018 - 21:06)

Ahoj neboj se já to po tobě...Ahoj, jaké kalhotky to dneska budou?

Kikina (Pá, 29. 6. 2018 - 21:06)

No, dnes jenom krátce,...Ahoj neboj se já to po tobě přelouskala ty jsi taky musel přečíst me příspěvky bez diakritiky takže v tomto jsme si kvit. Jinak dík za upřímné vyznání taky tě chápu já si zatím vystačím sama ale ráda se s vámi podělím o své zážitky. Jinak dneska vám asi chystám překvapení protože se neplánovaně pokakám naposledy jsem kakala v úterý a chtěla jsem to podržet až do zítřka a udělat si svou tradiční pokakanou noc ze soboty na neděli ale asi jsem si naložila pekelně těžký úkol. Už to nezvládám zadeček mi začíná ochabovat a do zítra to určitě neudrzim takže pravděpodobně skončím pokaknuta už dneska. Holt člověk plánuje ale tělo si stejně dělá co chce :0)

Lukáš (Pá, 29. 6. 2018 - 21:06)

Tak předně těm, co dneska začínají prázdniny přeju krásné počasí a spoustu zážitků (nejen kadících) a nabrání nových sil do dalšího školního roku. Ale vlastně byste měli makat za mě a já jako starší bych měl mít za Vás ty prázdniny- předpokládám, že návrh není přijat :-)
Co se týče diskuse a reálných lidí, já začínám vždycky tak, že všem věřím, že jsou reální- samozřejmě nevybleju hned na sebe, jak se jmenuju a všechny možný věci ze svého soukromí. Ono se to časem prokecne, když to není pravda. Setkání jsou samozřejmě riziko, rozhodně bych se já osobně nepotkal po pár pokecech na anonymním chatu- a jak už jsem psal- i kdybych s ženskou o tom mluvil přes Skype, měli jsme pár schůzek, věděli jsme o našich kakacích fetiších, tak i kdybych s ní byl poprvé sám u ní nebo u mě, tak si nejsem jistý, jestli by na kadění došlo- je to prostě pro mě docela intimní záležitost, kterou bych provozoval opravdu po získání vzájemné důvěry.
Jinak Kikino, nejlepší je, pokud Tě to obtěžuje, na takové příspěvky ani neodpovídat. No a pochopitelně se nikde nehonosit svým číslem, mejlem nebo Skypem. Pokud ano, založ si nějaký účet jenom na tohle. Opatrnosti není nikdy dost, někdy mě až mrazí, co na sebe dnešní generace Y (nebo jak se Vám říká :-))) o sobě práskne na sociálních sítích- a netýká se to zdaleka jen kadění :-)
Jo můj návod na praní Tě dostal, ale to víš, mě je to nějak líto ty kalhoty vždycky vyhodit, navíc na škole jsem si to nemohl dovolit. Takže jsem to postupně vypiloval k dokonalosti a rád se podělím :-)

Takže teď si na balkoně dám čajíček a budu pozorovat sousedku, co se naproti opaluje v cudné sukýnce (je trošku při těle, ale dokonalá holka neexistuje a aspoň je za co chytit :-))) a budu přemýšlet, jestli taky kadí. Pak se kouknu na film a před spaním zbaštím projímadlo a zítra sjedu ty scénáře, co jsem si připravil. Pak přijde na řadu můj prací návod.

Pěkný večer a ještě jednou hezké prázdniny pro ty, kterých se to týká!

Scatter (Pá, 29. 6. 2018 - 20:06)

Jinak samozřejmě i Romčo, Verčo, ostatní děvčata, pokud máte zájem pro začátek můj email-taky anonymní samo [email protected], říkám od obyčejného pokecu až po realná setkání, jsem doslova nadšený z každé dívky co se umí hezky pokakat, u mě máte vždy dveře otevřené :)

Scatter (Pá, 29. 6. 2018 - 20:06)

Jinak omlouvám se za spoustu chyb v předchozím příspěvku, teď jsem došel domů, chtěl jse odepsat až zítra, mám dost popito, ale musel jsem :) Snad se to dá jakžtakž přečíst :) Těším se na každý tvůj nový příspěvek, zítra si udělám chvíli času a třeba sem taky něco napíšu, pokud tě to teda zajímá :) Ale myslím, že my dva máme stejnou zálibu :)) a já jsem opravdu nadšený, že holka jako ty existuje a věřím že jsi skutečná, to prostě, takto by to nedokázal popisovat někdo kdo by si vymýšlel, to musí být prožité.

Scatter (Pá, 29. 6. 2018 - 20:06)

Jinak omlouvám se za spoustu chyb v předchozím příspěvku, teď jsem došel domů, chtěl jse odepsat až zítra, mám dost popito, ale musel jsem :) Snad se to dá jakžtakž přečíst :) Těším se na každý tvůj nový příspěvek, zítra si udělám chvíli času a třeba sem taky něco napíšu, pokud tě to teda zajímá :) Ale myslím, že my dva máme stejnou zálibu :)) a já jsem opravdu nadšený, že holka jako ty existuje a věřím že jsi skutečná, to prostě, takto by to nedokázal popisovat někdo kdo by si vymýšlel, to musí být prožité.

Scatter (Pá, 29. 6. 2018 - 20:06)

No, dnes jenom krátce, děkuji ti za odpověď, plně tě chápu, zjevně jsem o nměco starší než ty a dokud jsem nenarazil na tebe Kiki tu, tak jsme myslel, že dívky jako ty existují pouze v mých snech :) Řekněme, že už nějaké ty zkušenosti mám v tomto směru a kdybych měl být naprosto upřímný, tak nic jiného než čůrání a kakání mě nezajímá. Ač nerad tak se i přiznám, že jako mladý a v pubertě jsem i já tohle provozoval, ale od určité doby, určitého věku jsem zjistil, že to není ono, zkrátka mě vzrušují pokakané holky, já byhc taky našel i dost videí ještě z těch dob, kdy jsem se pokakával, znám to dobře, jako kluk jsem se posrával i na veřejnosti (záměrně) při procházkách, jeden čas jsem každé ráno šel na balkon zapl mobil (v té době ještě kvalita kalkulačka) a semtam se i natočil, prostě jsem ráno vstal, dal na balkoně cígo a přitom se posral do slipů. Běžně nosím trenky,a le pro tento účel byly slipy lepší, řekněme že tohle jsem jel tak max do 20ti pak už ne, pak už když má a to sem měl a velmi si toho vážím a vždy budu (jsem hetero) možnost poznat pár dívek, některé samy (světlé výjimky) některé po přemlouvání, prostě jak to říct zkrátka už by mě to dnes ani nenapadlo se posrat nebo tak, leda by to chtěla druhá polovička možná byhc s enechal ukecat formou něco za něco. Ale ono to nejde shrnout všechno tohle do pár vět, to jsou roky kdy se člověk vyvíjel poznával, nacházel, formoval se v tomto směru. Četl jsme si mnoho tvých příspěvků a naprosto jsme tě chápal, z toho jde poznat úplně že to pociťujeme zhruba stejně něbo velmi podobně. Taktéž jsem spíše onanistou, pokud nemám vztah s dívkou která miluje čůrání a především kakání tak raději pohoním a holkama se moc nezabývám, zkrátka potřebuji svou čokoládovou princeznu, jak s eto člověk jednou naučí a pozná už z toho prostě nesleví, to je jako droga. A ty to umíš tak hezky popisovat, že je snadné si to všechno představit. Věř tomu že jsem skutečný, dosud jsem se považoval za nepřekonatelného hovnomila v ČR nebo jak byhc to lépe řekl, a tak mě potěšilo, že jsou dívky jako ty, že tu mám zdatnou konkurenci. Já sdružuji těch pár vyjímečných dívek ve svých kontaktech (nejsi sama) ano je jich jako šafránu, ale jsou a po léta si spolu píšeme máme různé vztahy od obyčejného psaní si přes pc až po reálná setkání. (dokonce pokud to nejsi ty, si už několik let píšu s celebritou, hodně známou mladou zpěvačkou ČR mladou co to taky miluje) ale pochopitelně ta si dává extremně záležet na ochraně soukromí a realne setkání s ní je takřka nemožné. Kdykoli mi mužes napsat na ten email co jsme zde uveřejnil, tak užasným holám jako ty mužu dat kontakt na sebe od FB pres ICQ, skype, takřka cokoli, nikdo nemiluje tohle víc než já, ale byl bych velmi potěšen, kdyby už jistě zkušená dívka jako ty mi v tomto konkurovala, já jsem skutečný, ještě snad dá s eříct mladý kluk 29 let, z velmi dobrých poměrů, inteligentní, movitý...jen mám takovej malej problém...miluju pokakaný holky, víc než všechno na světě! Opravdu mě velmi těší, že jsem narazil tady na tu diskusi, mužu ti dat spoustu rad, podělit s eo zážitky, napsat tipy co s epokakávání týče a klidně i tu veřejně nemám s tím problém. Moc rád bych tě v tomto maximálně podporoval, holkám jako ty byhc snesl modré z nebe, čokoládová princezno. A to si piš že jsem u tvých příspěvků pohonil a nejednou :D

Romana (Pá, 29. 6. 2018 - 20:06)

Romano nevykládej si to...V klidu Kikino. Nevím čím sis prošla. Já jsem na stránkách s touto tématikou nováčkem, ale chápu, že pokud Tě někdo obtěžoval, tak Ti to určitě nebylo příjemné. Ohledně toho studu, tak mě by taky nenapadlo, že se mi zalíbí něco takového jako pokakávání, ale stalo se a díky této diskuzi jsem to ze sebe aspoň mohla vyventilovat a jsem ráda, že vy ostatní jste mě tu pochopili a neodsuzujete mě za ten úlet který jsem nedávno spáchala. Nakonec bylo to docela fajn. Taky se trochu stydím, že musím něco takového konstatovat, ale nebudu lhát sama sobě. Napoprvé se mi to zalíbilo, tak uvidíme jestli napodruhé z toho budu mít obdobné pocity :)

Kikina (Pá, 29. 6. 2018 - 17:06)

Lukáš : Tak své pěkné...Romano nevykládej si to nijak špatně. Jak už jsem napsala Lukášovi tak já na internetu na tohle téma kecala fakt jenom s klukama. Ještě jsem si na internetu nepsala s žádnou holkou co by se pokakavala jako já. Najednou vstoupím na tuhle diskuzi a jste tu hned tři. Každopádně ráda budu věřit že i ty jsi skutečná stejně jako Dita a Verča. Možná jsem to tu rozpoutala já svým vpádem na tuto diskuzi kdy jste vy ostatní viděli že se tu nebojím rozepsat tak jste se přidali. Takže holky neberte to z mé strany jako nedůvěru. Ono se už na této diskuzi objevilo spoustu výmyslů a totálních hovadin. Každopádně přeji vám řádně naplněné kalhotky. Vidím taky že jste se utrhli ze řetězu s těmi videi. Taky bych si mohla po delší době nějaké udělat když už mám ten nový mobil a foťák má vpravdě luxusní:0)

Kikina (Pá, 29. 6. 2018 - 17:06)

Tvojí důvěru budu brát...Lukáši v pohodě. Ty máš prostě znalosti takových podrobností že to nemůže být náhoda dodnes nezapomenu na tvou instruktáž pro Ditu ohledně praní kalhot :0) já byla pozvaná na jednu soukromou diskuzi na českých stránkách. Tam jsme měli přístup jenom pozvaní kteří jsme se všichni věnovali těmto úletům bylo nás tam pět plus správce který se ale moc nezapojoval. Psal o sobě že to taky provozuje ale já bych řekla že o tom chtěl jenom číst. Každopádně jsme tam měli volné pole. Psali si o svých příhodách trapasech dávali si různé tipy atd nicméně fakt je ten že holka jsem tam byla jediná na čtyři kluky takže si asi dokážeš představit jak byli kluci nadržení že tam mají holku pokakandu jak mi nadbihali a snažili se mě sbalit no a s tím souvisí ta moje špatná zkušenost ale fakt nevím jestli se o tom mám rozepisovat bylo to drsný. Každopádně nechci brát iluze scatterovi ale holka která by přišla na první rande v plných kalhotkách neexistuje. Zaprvé bych řekla že tenhle fetiš bere hlavně kluky kteří se nebojí se o tom ani klidně rozepsat zatím co my holky postižené timhle fetišem jsme spíš v menšině a tak nějak přirozeně stydlivé a snažíme se to úzkostlivě schovat před celým světem. Bohužel ta soukromá diskuze skončila protože správce nezaplatil za pronájem stránek a už to nikdo neobnovil.

Romana (Pá, 29. 6. 2018 - 14:06)

Lukáš : Tak své pěkné vysvědčení už mám doma a sklidila jsem za něj pochvalu. Na rozdíl od bráchy, ten na školu kašle a tak byl náležitě pokárán. Večer jdeme s rodiči posedět. Máma říkala, že si budu moci dát i trochu vína. Ostatně už za tři měsíce mi bude osmnáct :) No a já sama se za svůj dobrý prospěch odměním příští týden a nadělím si rovnou do kalhotek :) Jenom musím pečlivě plánovat. Neuvědomila jsem si, že čtvrtek pátek jsou ty svátky a to budou rodiče doma, takže se mi to smrsklo na tři dny, kdy to můžu provést. Tak snad všechno klapne. Jinak o stravě v zahraničí mi nemusíš psát nic. Dodnes vzpomínám na rodinnou dovolenou v Itálii, kde jsem chytla totální sračku a pak strávila tři dny v kuse na záchodě. Jako na to potvoru to potkalo jenom mě. Rodiče a brácha jedli to co já a nic a já měla zkažený konec dovolené :(

Kikina : Kiki nebuď k sobě tak kritická. Já taky nejsem zrovna ideál krásy. Mám větší zadek některé holky si mě dobírají, že jsem tlustá. V obličeji taky nejsem zrovna krasavice a musím nosit brýle, protože jsem slepá jak patrona :) Ale jsem to co jsem a nemám z toho mindráky, tak Ty buď taky v poho. Ostatně jak vidíš sama, máš tu ctitele :) Jinak neboj, taky jsem skutečná z masa a kostí, jestli stejně postižená jako ty, to nevím, ale minimálně když to řeknu diplomaticky, tak mě to zaujalo. Za zkušenou se zatím považovat nemůžu. Pokadila jsem se zatím jenom jednou. Příští týden to bude podruhé, tak uvidím jestli to bude stejná pohodička jako ta moje premiéra. A Tobě přeji aby jsi jednou třeba toho svého pokakaného prince našla, který tě bude brát takovou jaká jsi, ale budou vás spojovat i jiné věci. Ono vztah založený čistě na této zálibě by asi nebyl úplně funkční, pokud by ti dva lidé neměli společného i něco dalšího.

Verča : Tak já se taky původně chtěla natočit v upnutých džínách, ale neměla jsem dost časového prostoru na jejich vyprání, proto jsem to radši neriskovala. Ty bílé kalhotky byl spontánní nápad, ale je fakt, že v té konzistenci v jaké jsem to měla to v nich opravdu vyniklo. Bouli jsem právě ani moc neměla, tak si myslím, že v těch džínách by to moc vidět nebylo, ale takhle jenom v těch kalhotkách je pěkně vidět jak mi to do nich ujelo a hlavně to hned během sekundy prosáklo. Pak jsem si je různě popotahovala přes zadek a ten flek se pořád zvětšoval. V kalhotech to možná může být taky zajímavé, ale to by chtělo pořádnýho velkýho bobka do nich udělat, aby tam byla ta boule. Určitě pak napiš jak jsi s tím videem dopadla.

Ivan (Čt, 28. 6. 2018 - 23:06)

Už dávno vím, že jsem úchylný, ale nemohu si pomoci. Líbí se mi dívky plné života a mládí, co se jim při chůzi ulicí rozpustile pohupuje hovno v kalhotkách. Kdy s růměncem ve tváři stydlivě klopí oči, protože ví, že je prozradila „vůně“ něčeho, co vzešlo z jejich útrob a maže jim to zadeček do hněda. :-)

Lukáš (Čt, 28. 6. 2018 - 23:06)

Lukáši, o tomto víkendu...Nesmí to být úplně tuhé, když budeš trochu víc pít, tak by to mělo být v pohodě. Takové to tuhé, co fakt musíš na WC tlačit je moc suché. Tak snad se to povede, doufám, že máš na to vyčleněno dost času, znáš se :-)
Jdu hnípat, tak dobrou!

Verča (Čt, 28. 6. 2018 - 22:06)

Jde o to, co chceš vidět:...Lukáši, o tomto víkendu bych chtěla natočit bouli a jak to bude prosakovat. Ty džegíny jsou hodně světlé, tak by to mohlo být snad docela vidět.

Lukáš (Čt, 28. 6. 2018 - 22:06)

Lukáši, už se taky...Jde o to, co chceš vidět: boule bude vidět u upnutých džínů. Jestli chceš vidět jak jsi zřízená, tak to je vhodnější napůl průjem a něco světlejšího.
Já budu jako v autobuse a nebude se dát zastavit :-)
Druhý scénář: fronta na WC (abych se pokadil ve stoje:-))))
Třetí, jestli se mě bude chtít, tělocvik, trenky :-)
Tak si to užij!

Verča (Čt, 28. 6. 2018 - 22:06)

Tvojí důvěru budu brát...Lukáši, už se taky chystám na víkend. Láká mě to natočení videa, tak to asi učiním. Romana tady psala, že se natáčela jenom v kalhotkách. To bych potom taky chtěla zkusit. Já to udělám v džegínách a uvidím, jestli to bude nějak vidět. Ale Dita to zkoušela točit v džínách, tak proč ne já v džegínách Pak sem písnu. Nebo potom místo kalhotek si doma vezmu plavky a budu si myslet, že jsem někde v Chorvatku na pláži a natočím to.

Reklama

Přidat komentář