Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Po, 23. 7. 2018 - 17:07)

Kiki: ten borec, co Ti to...Lukáši to je mi jasné že chtěl být v té posteli se mnou a hladit mě po zadečku ale pak mu v hlavě cosi jakože racionálního řeklo stop! Pokakavaji se přeci jen prasata! Tak se zmohl jenom na trapný kecy o smradu v mém bytě chudinka :0) ať se stará o svůj byt a můj ať nechá na pokoji. Já bych ten jeho taky vidět nechtěla :0)

Romana (Po, 23. 7. 2018 - 15:07)

Lukáš : Chuť by tady určitě byla. Musím se přiznat, že na té dovolené jsem ten týden plný excesů před ní dokonale vypustila z hlavy. Přesvědčila jsem sama sebe, že to byla nějaká jiná zvrácená Romča co se skoro dospělá podělává do kalhot. V Bulharsku jsem byla opět ta inteligentní a distingovaně vystupující dívka, která si ráda šplhá u svých rodičů a je svému bratrovi často dávána za vzor. To jsem tedy pěkný vzor :) Kdyby brácha věděl o mých plných kalhotách, tak by ta moje aura hodně rychle pohasla. Nicméně včera jsem si skládala nějaké oblečení po návratu zpět do skříně a můj zrak ulpěl na mých černých džínách a hned jsem si vzpomněla, jak jsem v nich měla plno. Uvidíme od zítra už jsem zase sama doma, ale nechám to přirozeně na svém organizmu. Když se všechno sejde proč ne, když ne, tak to nebudu hrotit.

Verča : Tebe taky zdravím. Chorvatsko už se Ti blíží, tak doufám, že si to tam užiješ jako já v Bulharsku. To co plánuješ provést v tom Německu je odvážné, ale Ty a Kikina se toho nebojíte. Já bych asi nesebrala odvahu to pustit venku na ulici, mezi lidmi, byť v neznámém prostředí. Prostě bych se styděla, bála se, že to někdo pozná. Asi bych nedokázala jenom tak suverénně jít a dělat, že se nic nestalo, ale přeji Ti, aby všechny Tvé následující akce vyšli k Tvé spokojenosti.

Scatter (Po, 23. 7. 2018 - 10:07)

rozhlédl se kolem a ucítil všudypřítomnou vůni hoven své lásky, následně si všiml dohněda zbarvených fleků na její kůži, všude možně. Musím se doma osprchovat, tím toaleťákem to tak úplně nešlo. Ty posrané kalhoty rovnou také nacpala do koše, ač se tam celé nevešly, to až uvidí uklízečka tak bude mít radost. Přítel byl z té vzniklé situace rázem vzrušený a začaly se mu honit myšlenky hlavou, tohle se přece nestává denně a teď ji můžu ošukat posranou, voňavou a ještě na dámském wc! Na to zapomeň, řekla ale, ostudy už bylo dost, vezmeš si mě až doma. Ach jo, za dobrotu na žebrotu odvětil, oblékla se a konečně vyrazili zpět k autu a domů, směrem ke vchodu si ji všimla ona prodavačka, zrovna tam stála s kolegyní, jediné co jsem zaslechla bylo, koukej! To je ona! Přítel tomu ale vůbec nevěnoval pozornost, už mě za ta léta zná... :)

Scatter (Po, 23. 7. 2018 - 10:07)

Okamžitě bylo všude cítit peklo, má hovna úplně změnili atmosféru na toaletách voňavých a umytých na něco zkázonosného. Ihned jsem si rozepnula kalhoty, ach bože byla jsem celá od hoven! Punčocháče na vyhození a kalhoty zevnitř zbarvené dohněda, rychle jsem ze sebe sundala všechno oblečení a obsah z kalhotek vysypala do mísy, punčocháče rovnou vyhodila do koše a pomalu se začala čistit toaletním papírem, alespoň to nejhorší nadělení, mezi půlkama, měla jsem i dohněda zbarvenou kundičku, vnitřní strana stehen byla také celá od bláta, čistila jsem ze sebe všudypřítomná hovna snad 20 minut až do doby, kdy došel toaletní papír. Co teď, já už tam nejdu ? znovu posraná, v zoufalosti jsem ihned volala příteli ať hned dorazí a vezme mi čisté oblečení, že jsem měla nehodu a musí mě zachránit. Po 20ti minutách konečně dorazil, musela jsem ho donutit, aby vešel na dámy, že tam čekám v kabince, až mě osvobodí, než dorazil tak jsem se postupně zbavovala důkazů a kusy posraného toaleťáku postupně splachovala. Konečně dorazil, schoval se ke mně do kabinky, já seděla na wc, podemnou svlečené a zcela posrané kalhoty. Lásko děkuji ti, že si mne zachránil. Co mi taky s tebou zbývalo odvětil, ty má posraná princezno, co si vyvedla zase?

Scatter (Po, 23. 7. 2018 - 10:07)

. Byla jsem jako v pasti, když v tom člověk zamnou mě požádal, aby mohl projít, udělala jsem krok zpátky když v tom mi v kalhotech zahřmělo, jakmile jsem se pohnula, bohužel zamnou už fronta pokračovala a nebylo z ní úniku, ač můj prd se začal nekontrolovatelně šířit do okolí. Už už jsem se konečně dostávala na řadu k placení, vytahovala peněženku, ale v tom zmatku přišla pohroma, stála jsem naproti pultu s překříženýma nohama, krčila jsem kolena, ale můj pokus ještě ze všech sil všemu zabránit zklamal, má prdelka se nekontrolovatelně otevřela a cítila jsem, jak něco asi velikosti jablka se pomalu rozprostírá v mých kalhotech za hlasitého doprovodu, já SERU! Snažila jsem se co nejrychleji házet zboží do vozíku a přitom se marně snažila kašláním zamaskovat tu pohromu, v naivní naději, že si třeba přece jen někdo ničeho nevšimne, avšak vůně, která se okolo mne začala šířit mi v tom moc nepomáhala, konečně jsem už posraná zaplatila a zoufale se ještě dotázala kde najdu toalety, ač jsem sama věděla kde jsou, zmatkovala jsem a chtěla se zastřít alespoň mlhou nevinnosti. Jakmile jsem vyrazila směrem k toaletám, cítila jsem jak mi v kalhotech ta enormní hromada hoven začíná sjíždět po nohách dolů, rychle jsem jednou rukou uchopila tu bouli v zadu a snažila se zabránit tomu, abych náklad po cestě nevysypala. Rychle jsem vplula na eskalátor do patra a wc, bohužel to nebylo ještě všechno přišla poslední vlna, držela jsem se za zábradlí, lidé procházeli kolem mě, vůně která mě obklopovala dráždila jejich nosy, dívala jsem se do země raději, držela se zábradlí a vypustila i zbytek té katastrofy, naštěstí už to nebylo tak velké, za to řídčí a prosakovalo skrze kalhoty. Byla jsem neuvěřitelně dosraná a posledních pár metrů k toaletám má chůze připomínala batole, ač se snažím celý život vyhýbat veřejným toaletám z důvodu hygieny a dalších, tentokrát se staly mou jedinou spásou
Vtrhla jsem dovnitř, naštěstí tam byla jen jedna žena která právě odcházela a můj zápach ji hned uhodil do nosu, vůbec jsem si ji nevšímala a zaplula do první kabinky. Co teď budu dělat!?

Scatter (Po, 23. 7. 2018 - 10:07)

A máme tu zajímavý úsek z další mé povídky, předcházela tomu krizová situace, žena spěchala aby stihla nakoupit v supermarketu ještě před zavírací dobou, nebylo už moc času, sedla do auta a vyrazila hned na nákupy, bohužel si předtím nestihla zajít na WC, myslela, že to ještě zvládne, jak to dopadlo posuďte samy :)) ...Pospíchala jsem do nákupního centra a rychle nakupovala vše co bylo potřeba, tlak neustále sílil a já tušila, že nemám ještě vyhráno, přece jen zbývalo překonat ještě frontu na placení, lidí předemnou nebylo mnoho, když v tom na mě přišla druhá ještě silnější vlna a já musela zůstat stát na místě, nemohla jsem se ani pohnout. Uvnitř mě se to začalo probouzet a já tušila, že to bude špatné. Snažila jsem se vypadat uvolněně, ale tato vlna byla zatím nejsilnější. Ve frontě jsem stála s překříženýma nohama a snažila se zůstat klidná, ale jak jsem očekávala, tlak nepovoloval a stále se zvyšoval. Žena vepředu navíc ani nebyla příliš rychlá a hodně si povídala s paní za pultem.

luba (Po, 23. 7. 2018 - 08:07)

Ta povídka je pěkná, hezky...Pro Lukáše a Kikinu.
Předem se omlouvám, pokud se tímto příspěvkem někoho dotknu. Sleduji, že na Doktorce je toto téma docela populární a lidí s podobnými touhami je zde dost.
Já osobně to neodsuzuji, od jisté doby mne to přitahuje, dokonce jsem na ABDL začal psát povídky.
Původně to měla být krátká povídka s názvem Převratná novinka, kdy jsem si pohrával s myšlenkou tyto produkty zneutralizoavat, to znamená, že by byly zbaveny zápachu. Pro Kikinu to musí být určitě tak trochu stresující faktor.
Z původní povídky se stalo takové rozsáhlejší dílko, mám tam samostatnou sekci, kde píši na téma neutralizace.
Maslím si, že, pokud by se dalo toho zápachu zbavit, zkusilo by to více lidí.
Taková ta první vlaštovka je zde
https://sip.denik.cz/zabava-a-video/vanocni-hit-na-webu-kapsle-po-kterych-vetry-voni-jako-cokolada.html
Nevím, zda by to bylo to pravé ořechové, prdy to zneutralizuje, u obsahu střev nevím.
Tak, že kadění zdar a škarohlídům zmar.

Lukáš (Po, 23. 7. 2018 - 00:07)

Kiki: ten borec, co Ti to napsal ale právě chce ležet vedle Tebe, když budeš potento :-) ale to Ty dobře víš :-) Já si teda hraju ty scénáře, kdy se pokadím jako na veřejnosti buď ve stoje nebo vsedě, podle scénáře. Takže moje postel je netknutá. Na křeslo ale jdou ručníky, pak igelit a pak až můj zadek. Ručníky a igelit peru hned s oblečením, potah křesla tak 3-4 ročně.
Verča: ženskou anatomii neznám, takže netuším, co to může způsobit, když se Vám to dostane do těch míst. Pokud si sedneš pokakaná, tak záleží na tom, co máš v kalhotách:
- průjem, to už je stejně jedno, víc bordelu už nenaděláš
- normálka pevné, tam to ze stoje jen vyklepeš, ale jak si do toho sedneš, tak se to rozmázne a zabordelí se kalhoty víc.
Když se já pokadím vsedě, tak to jde buď dopředu nebo dozadu podle toho, jak jsem zrovna nakloněný. Pevné jde pomalu, dopředu se nedostane, čím průjmovější to je, tím větší tlak a délka dosahu. Tam by se Ti to mohlo dostat až do míst, kam se chtějí dostat Tví nápadníci :-)
Tak už dobrou.

Verča (Ne, 22. 7. 2018 - 23:07)

Verčo Verčo chudinky tvoje...Kikino, nedivím se Tvému tipu. Džegíny jsou moje oblíbené a nějak už patří ke mně. Pojedou se mnou i do Německa. Dnes jsem to ani neplánovala. Ještě jsem dospávala a vzbudila mne potřeba. Když jsem vstala, tak to bylo docela akutní a vyzkoušela jsem to mimořádně v této kombinaci. Pyžamové kalhoty jsou květované, a tak fleky na nich vypadaly dobře. Pak jsem si hodila na postel igelit a šla jsem si lehnout. Hezky jsem si to užila. Příště zase do džegín a zkusím si v tom sednout a napsat sem. Úplně na začátku jsem psala sem s plnýma, ale neměla jsem odvahu do toho sednout. Měla jsem a stále trochu mám obavy, aby se mi to nedostalo při sedu do pičky. Jednou, když toho bylo hodně, tak to prosakovalo i vpředu. Příště si v tom sednu a snad se kalhoty o moc víc nezabordelizují.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 21:07)

Ta povídka je pěkná, hezky...Lukáši větrání je důležité a já ho nepodceňuji a to jak mi tu borec napsal že by nechtěl ke mě do bytu není přesné. Já své akce omezuji na jedinou místnost a tou je má ložnice ze které mám dveře na balkon ty stačí otevřít a už to větrá samo mé dveře z ložnice do bytu jsou hermeticky uzavřené tak mi tam žádný smradek nejde ale je pravda že vyvětrat tu ložnici někdy není sranda většinou se tam to omamné aroma drží i po tom co už jsem osprchovana ale časem to vyvane. Svoje akce plánuji tak abych si byla jistá že nikdo zrovna třeba chvíli po tom do mého bytu nedorazí. Samozřejmě musím po každé akci převléknout prostěradlo i deku protože i když je neumazu tak stejně načichnou jak v tom ležím pokakana celou noc ale už v tom umím chodit cvičení dělá mistra. Jdu spinkat čistá a umyta zatím žádné další zvrhlosti aspoň do příštího víkendu :0) dobrou noc.

Lukáš (Ne, 22. 7. 2018 - 20:07)

Ta povídka je pěkná, hezky ze života :-)
Romčo vítej zpátky, možná bys mohla něco vyzkoušet, když brácha zmizí, už víš, že s projímadlem musíš zacházet opatrně :-) ale je to na Tobě, taky musí být chuť, z povinnosti tohle dělat rozhodně nejde.
Kiki- jenom dotaz, když se pokadíš, jsi v tom celou noc, sice pod peřinou, tak to ale určitě je cítit v bytě. Určitě se ráno dáš do kupy a pořádně vyvětráš, ale nedrží se trochu ten odér v bytě- třeba jako trochu u kuřáka je cítit, i když větrá, že prostě kouří. Nebo používáš vonné svíčky atp. v případě návštěvy? V Norsku s tímhle nemám moc problém, protože teď mám okna na všechny světové strany a vytvořím průvan, navíc tady dost fučí a nebývají taková vedra. Ale hlavně v tom nebývám přes noc, takže do pár hodin vše uklidím.
Jinak nevinná holčička, co je z toho tak špatná, že to nevydržela, tak psychicky zhroucená, že se jí tak klepou ruce a hlas, že se ani sama nedokáže omýt a musí jí i s tímhle někdo pomoci, to má taky určitý náboj :-)

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 20:07)

Ahoj Kikino, tak já už...Ahoj Romčo to je fajn že sis užila dovolenou a si v pořádku zpátky. Ano máš pravdu v moři jsem ještě nekakala tak pokud se tam třeba za rok dostanu tak to zkusím. Ono se asi není za co stydět ostatně do moře tečou všechna hovínka světa :0)

Romana (Ne, 22. 7. 2018 - 17:07)

Tak s tím už se holt...Ahoj Kikino, tak já už hlásím svůj návrat. Dosedli jsme už včera na Ruzyni, ale návrat za moc nestál. Zpáteční let měl dvouhodinové zpoždění a pak jsme museli ještě dojet z Prahy k nám domů. Večer v osm jsem padla totálně vycucaná do postele a hned usnula, tak píši až dnes. Dovolená byla super. Počasí se jakž takž vydařilo. Akorát poslední tři dny už tam bylo fakt vražedné vedro. Každopádně jsem krásně opálená a plná zážitků. Dokonce mám i jeden kadící. Neboj se, nestala se mi žádná nehoda, ale úroveň veřejných WC na pláži nic moc. Čůrání jsem při koupání v moři moc neřešila (to asi neřeší nikdo) a kadit jsem se snažila pokud možno na hotelu v našem apartmá. Nicméně musím se přiznat, že jednou jsem se musela vykadit do moře. To jsem to zrovna nějak nevychytala a začalo se mi chtít zrovna, když jsme byli na pláži. Tak jsem se zvedla s tím, že je mi vedro a jdu se zvlažit do moře. Plavala jsem pochopitelně kus od břehu, aby tam nikdo nebyl a když už jsem byla dost daleko, tak jsem si jenom stáhla spodní díl plavek a příjemně si ulevila. Docela zajímavý pocit, když Ti pak zadek ošplouchávají mořské vlny. Pokud se někdy zase dostaneš k tomu moři, tak to vyzkoušej. Jinak projela jsem co se tu dělo za mé nepřítomnosti a vidím, že jste nezaháleli :) Já se zase možná brzy zapojím do diskuze kdo ví... Brácha jede příští týden na soustředění se svým fotbalovým oddílem. Rodiče v práci, tak kdo ví co se bude dít, ale tentokrát kašlu na nějaké plánování, projímadla apod. Nechám to osudu a uvidím, pokud se naskytne vhodná příležitost, tak jí využiji.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 14:07)

Přesně tak, těší mě...Tak s tím už se holt musíme smířit. Vždycky budeme malá komunita. To co jsi tu psal o plných kalhotkách jako módě tohoto století zní sice pěkně ale k tomu nikdy nedojde. Buďme realisti vždycky nás bude okrajová skupina lidí která se chápe jen mezi sebou. Ostatní nerozumí nebo rovnou křičí něco o úchylech. Navíc máme ty prázdniny tak dopřej holkám zasloužený oddech. Momentálně jsme na to tady s Verčou sami a až odjede na dovču Verča tak si budeš muset vystačit se mnou. I tak je úspěch že se tu aspoň těch pár podobně postižených lidí objevilo. V to jsem při svém vstupu na tuto diskuzi upřímně ani moc nedoufala. Spíš jsem počítala s tím že mě tu všichni pošlou do hajzlu :0)

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 14:07)

Přesně tak, těší mě též že jsme tak úžasná komunita a doufám, že se komunikace mezi námi bude i nadále prohlubovat, stále je nás málo, proto je správné, když budeme táhnout za jeden provaz, navzájem se podporovat, držet při sobě. Dnes večer napíšu zas nějakou, ale krátkou povídku, snad s ebude líbit. Mám rád modelové situace, které lze snadno přenést do reality nebo vyzkoušet na vlastní kůži :) Pokakané holky jsou ty nejlepší, taky se už moc těším na další vaše zážitky :) ... jste moje droga holky.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 13:07)

Kikino, jdu Tě následovat...Verčo Verčo chudinky tvoje krásné dzeginy tipuji že dostali zase zabrat :0) tak se pak pochlub až budeš mít čas a příště se neboj napsat až budeš v tom. To je na tom to nejvíce vzrušující pořádně se zřídit a pak to vykřičet do světa :0) ráda pokecám naživo a anonymně s jinou pokakandou. Zatím jsem po netu v plných kalhotkách kecala jenom s klukama tak bych pro změnu dala pokakany pokec s nějakou podobně střelenou holkou co má zrovna taky v kalhotkách plno jako já. Sdílená radost dělá ten zážitek ještě lepší.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 13:07)

Pěkný teda paní učitelka se nezdá ale něco mi říká že její dokonalý spiklenecký plán se zhroutí pod tíhou důkazů a obrovské ostudy :0) jenom tak dál děláte mi všichni radost a všichni puritáni mi můžou políbit moje pokakane kalhotky :0)

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

tričko a podprdu sice měla, ale dolů už nic, teď přijde na řadu praní, achjo a v rukách, než aby musela prát obojí rozhodla se zbavit kalhotek a chodit raději bez nich, a dala se do praní kraťásek, byla to hrozná fuška, ale povedlo se, za 40 minut byli vyprané jakžtakž i když stále mokré, bo líp se je vykroutit nepodařilo, po tom všem co měla už zdárně za sebou získala sebevědomí a rozhodla se, že ten zbytek nebude řešit, posrané kalhotky vyhodila ven oknem do trávy a zaneřáděnou podlahu i zrcadlo v tichosti obešla. V její hlavě uzrál plán, že zítra z toho udělá aféru a svede to na někoho ze své třídy, jsem přece ale chytrá holka, vyvléknu se z toho a ještě někoho zostudím a zničím mu žití ve třídě, s úsměvem na rtech a svěží vyběhla do chatky učesat si vlasy, překontrolovat, vzít si suché oblečení na sebe, bylo právě 21.45 za 15minut končila diskotéka a půjdu si své ovečky přepočítat a uložit ke spánku, ta holka, která bude nejvíce opilá, ta si to všechno pěkně schytá, ale o tom jak to dopadlo zase příště, dnes jsem vyčůraná, vykakaná a udělaná, takže šťastná :-*

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

do sprchy, začala pomalu jako smyslů zbavená masturbovat, rukou si drandila pičku a celá posraná se začala třít o zrcadlo zadečkem, nahoru, dolů a do stran, vrtěla se o zrcadlo a stále intenzivněji si honila píču až se jí nakonec podlomila kolena, ještě se stihla špinavou rukou opřít o zeď a chvíli se zmítala v silném orgasmu, chvíli takto opřená přicházela zpět k rozumu, při tom krásném uvolnění se ještě počůrala na ty znečištěné kraťásky pod sebou. Následně přišla k sobě, rozhlédla se co vše způsobila, otisk dlaně na zdi, čokoládové zrcadlo, zasviněná podlaha, ale přece jen se na ni usmálo štěstí, ve sprše někdo zapomněl sprcháč, s úsměvem na rtech a opravdu šťastná do ní ihned vklouzla a začala ze sebe smývat veškeré důkazy a spoušť. Byla pečlivě posraná, tak se musela i pečlivě osprchovat pod tekoucí vodou strávila snad 25 minut a poté z ní vyšla opět čisťounká a voňavá jako lilie

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

Kde vezmu náhradní oblečení, musím pak ještě uklidit tu spoušť na chodbě a celá se důkladně osprchovat, vždyť já se tak dokonale a totálně zprasila, že už to snad nemá ani cenu, hned naproti mně stálo velké zrcadlo, zvláštní pohled vidět se v něm uvolněná, rezignovaná a celá posraná jak tu sedím ve vlastní čokoládě, začalo mne to všechno co se stalo podvědomě vzrušovat, vstala jsem a začala se prohlížet v zrcadle ze všech stran, no teda, já jsem ale špinavá úča, takhle kdyby mě viděli mí žáci, paní učitelka se jim posrává, jen se podívejte jaká jsem špindíra, začala se před zrcadlem pomalu svlékat, odložila si tričko a podprsenku, promnula si prsa, začala si je pře tím zrcadlem hladit, líbat a cucat, no tak, kdo by nechtěl takovou učitelku šeptala si, zatím co před zrcadlo vyšpulila zadeček a povolila si knoflík na kraťáscích, co byste řekli sluší mi to ikdyž jsem posraná? Rozepnula si zip a začala si je sundávat, no to je nadělení, tak tohle nevyperu ani na 80, pomalu je stahovala a špulila zadek do zrcadla, prohlížela si jak má půlky zamatlané čokoládou a zesraná je až na nohách, upustila je k zemi a palcem u nohy je odsunula stranou, teď přijdou na řadu kalhotky, mírně si je přizvedla a zařízla si jimi pičku, párkrát se mezi nohama pohladila přes prochcanou látku zepředu a a hezky si je před zrcadlem začala sundávat, byli úplně plné, jen co jejich okraje spočinuli pod půlkama, vypadnul z nich všechen obsah a dopadl za hlasitého plesknutí na podlahu. Tak to se mi teda povedlo, řekla si a s úžasem se prohlížela v zrcadle zezadu jak je celá komplet posraná, roztáhla si půlky hezky od sebe, které se od sebe odlepili spojené vrstvou čokolády jako v reklamně na snickers, chvíli se zasnila, že je takovou špínou, představovala si místo zrcadla imaginární postavu a ptala se jí, ty by si mě takovou chtěl? Měla i pipinu celou od čokolády, což se dalo předpokládat, tak pojď vem si mě, šeptala směrem k zrcadlu roztažená a začala jej pobízet, ačkoli už byla prázdná zkusila ještě něco málo vytlačit pro své potěšení, ale z její půvabné prdelky vyšli jen líbezné prdy, úplně ztratila pojem o čase a místo aby co nejrychleji zamířila

Reklama

Přidat komentář