Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Eva (Út, 25. 4. 2017 - 23:04)

A bude hůř. Jak bude léto...Na oběd nějakou čínu. Nikdy dřív mi z takového jídla nic nebylo. Po práci jsem šla s kolegyní na kafe, tak jestli to uvedlo v pohyb obsah mých střev - nevím. Nejhorší bylo to, že se mi to stalo ještě před tou kolegyní.

Romana (St, 25. 7. 2018 - 09:07)

Kikina : Nemáš zač Kiki. Pokud i vy mi tu popřejete v září k mým osmnáctinám, tak budu taky ráda. Ohledně tvých dotazů, tak ano máš pravdu, ráda se blýsknu před rodiči. Za ta natrhaná jablka jsem sklidila velkou pochvalu a máma mi slíbila, že mi za odměnu upeče koláč. Čemu jsem se jenom tak mimochodem při tom trhání věnovala, jsem pochopitelně zamlčela. Jinak kalhotky jsem si pod legíny vzala, ale nebyly mi moc platné. Ta první várka sice nebyla úplně řídká, ale bylo toho fakt dost a bylo to hodně vlhké, takže to začalo prosakovat prakticky hned. Ta druhá várka to už byl regulérní průjem, tak nevím možná jsem si potřebovala pročistit střeva. Každopádně bylo to velký a na legínách jsou pořád fleky, tak je dám radši vyprat ještě jednou.

Dita : To je nemilé. Předpokládám, že očistu už máš za sebou, tak doufám, že Ti na to rodiče nepřišli. Já si nikdy v životě nepřipadala víc trapněji, než když mě máma našla pokaděnou v posteli, ale u tebe aspoň byla ta výhoda, že rodiče pak odešli do práce, tak snad neměli potřebu lézt k Tobě do pokoje. Já to měla horší, protože jsem věděla, že rodiče už vstali a nikam nejdou, tak jsem jenom v podělaný posteli neschopná jakékoliv reakce čekala na svůj ortel.

Dita (St, 25. 7. 2018 - 04:07)

Lukáši jestli se někdy...Kikino, také se připojuji ke gratulantům k Tvému včerejšímu svátku. A hádej, proč píši teď v noci. Ano, chtěla jsem si udělat krásný prázdninový den, ale už jsem to nějak nedala a ujelo mi to do postele. Už se těším, až naši vypadnou ráno do práce a já půjdu pod sprchu.

Luba (Út, 24. 7. 2018 - 22:07)

Lukáši jestli se někdy...Ahoj Kikino. Také já se připojuji svým skromným přáním, přeji ti vše nejlepší, hlavně to zdraví a hodně toho relaxu.
Já ze srdce Tobě přeji,
Nechť plné kalhotky Tě na zadečku hřejí.
Ať každá Tvoje "Nehoda" je vždy relax a pohoda.
Po ránu, když jsi pokaděná,
nechť je Tvoje tvář k úsměvu naladěná.
Kadění zdar a všem škarohlídům zmar.

Scatter (Út, 24. 7. 2018 - 21:07)

Holky to mi nedělejte, já dostanu infarkt...tolik vzrušení...Kiki tobě přeji vše nej k tvému dnešnímu svátku, je sice ani ne polovina pracovního týdne, tak nevím jestli dnes, ale ikdyby dodatečně, že jej oslavíš s pořádnou náloží v kalhotkách. Teď jsem tu zase chvíli nebyl, to víte, neustále kalím, někdo chodí do práce, někdo zase musí nalévat a starat se o gril, když sem si volal taxi domů, těšil jsem si, až se konečně osprchuji a vyvalím do postele, že budu spát jak zabitý, nevím co mě to zase napadlo zavítat sem, Romana mě totálně rozsekala, mám masivní erekci a nedokáži se jí zbavit (člověk by nevěřil, že s tolika promilemi je něco takového vůbec možné). Od zítřka tu budu do soboty častěji, mám nějaké povinnosti a budu více doma, vy už jste mi děvčata dárek daly, já Kiki speciálně pro tebe zítra napíši zase nějakou povídku, jako dárek, snad se bude líbit :) Týýý jo holky, kéž by alespoň jedna z Vás někdy vystoupila z mých snů a stala se realitou, Už nevím co bych napsal, do hlavy se mi hrnou různé představy, nejspíš budu mít zase bezesnou noc, tak vám za to děkuji, jste dokonalé PRINCEZNY! [email protected], jen pro připomenutí, stále čekám až se nějaká princezna ozve, rád bych si alespoň vyměňoval zprávy, víte jak je to těžké pro muže, vědět, že ženy z mých snů třeba existují, ale jsou nedosažitelně daleko...vlastnoručně bych si vyrval srdce z hrudi tím nekonečnýcm vzrušením a uspokojením, obětoval bych cokoli na světě, mít jednou tak šikovné děvče, jako je Kiki nebo některá z Vás...na to slova nestačí.

Kikina (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Kiki: vše nejlepší, jestli...Lukáši jestli se někdy dostaneme k tomu scénáři kdy se jakože pokakám v práci kvůli tobě jakož to zlému šéfovi tak jestli mě ještě něčím spolehlivě naštves tak tím že me budeš oslovovat slečno Kristýno na to jsem alergická o otevírala by se mi kudla v kapse kdybych tam nějakou měla. Ale nevím kdy to provedem to by chtělo přes týden protože na své víkendové hrátky v posteli scénář nechci a nepotřebuju tam jsem prostě sama sebou ale dala jsem si po tom minulém týdnu předsevzetí že si budu tyhle hrátky nechávat na víkendy. Nechci aby se opakoval ten scénář z minulého týdne kdy jsem v tom usnula nechtěně a pak zažila pěkně krušné ráno.

Kikina (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Lukáši už jsem to...Romčo suprova akcicka i ty jedna šplhounko že sis chtěla tím plným košíkem jablek zase zajistit pochvalu od rodičů jakou mají doma šikovnou holku? Ale o těch plných kalhotách jim radši neříkej za to by tě asi nepochválili :0) jasně že legíny jsou top to vím už dávno a měla jsi kalhotky nebo si to do nich udělala naostro? Jestli to druhé tak se nedivím že dostaly zabrat. Díky za přání k svátku popravdě kdyby jsi mi to nenapsala tak si to ani neuvědomím. Já svátek neslavím protože po pravdě řečeno se svým jménem jsem nebyla nikdy spokojená. Já vím že si ho člověk nevybírá ale nevím jak moji rodiče přišli zrovna na Kristýnu nikdy se mi to jméno nelíbilo a jeho jedinou výhodou je že je tam ta alternativa a já striktně vyžaduji aby mě všichni oslovovali buďto Kikino nebo Kiki ale i tak dík aspoň někdo mi popřál když moje familie na mě kašle.

Kikina (ta skut (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Mohla bych se pak pokakat...Ha ha ha dobrej pokus ale příště to zkus líp časově vychytat. Ve 22:41 už jsem dávno tvrdě spala. Jo a příště mi radši obligátně napiš že jsem prase a mám smrad v bytě. Opakovat něco co řekl nebo napsal někdo jinej tak tuhle hru jsme hráli naposledy jako děti ve školce :0)

Lubo ten příspěvek ve 22:41 jsem vůbec nepsala. To jenom nějaký idiot spojil dvě věty z mých dvou příspěvků do jednoho a napsal to jakože za mě. Já vím co mi tím chtěl říct ale když ho tak pohoršuje co píšu tak ať sem neleze. Ale je to holt veřejná diskuse a občas se tu takoví chudáci objeví. Řekněme že kvůli mé práci je moje účast tady ve všední den omezena zhruba na tu dobu od 18 do 21 hodiny. Pokud se tu objeví něco pod mým nickem mimo tuto dobu tak to berte jako krajně podezřelé.

Romana (Út, 24. 7. 2018 - 15:07)

Tak mladá, sebevědomě...Lukáši už jsem to provedla, ale víte to jenom vy, tady na diskuzi, tak to nikomu neříkejte :) Důkladná sprcha už je za mnou a pračka jede. Rodiče dorazí až večer, takže pohoda. Nakonec jsem si dnes po vzoru Kikiny oblékla legíny. Přeci jenom už dopoledne bylo velké vedro a v těch černých džínách bych se na zahradě upekla. Pořád jsem si říkala, že bych to kadění do gatí mohla spojit ještě s nějakou další činností. A dostala jsem okamžitý nápad, že připravím příjemné překvapení rodičům, až se vrátí a natrhám nějaká jablka. Strom máme celý obsypaný. Tak jsem si vzala takové malé schůdky, abych se dostala i k vyšším větvím a dala se do díla. Byla jsem po pravdě na tom trhání tak zaseknutá, že jsem ani nezaregistrovala, že svěrač začal povolovat a zaregistrovala jsem až, že kadím do kalhot. Úleva bylo moc příjemná a nechtěla jsem odcházet od rozdělané práce, tak jsem pokračovala v trhání a za chvilku měla plný košík. Po té práci jsem si řekla, že si zasloužím relax, tak jsem si na zahradu přenesla lehátko. Přes něj pro jistotu igelit, abych ho neušpinila, protože už mi to přes ty legíny prosakovalo. Natáhla jsem se na lehátko a snad dvě hodiny se tam povalovala. Ztratila jsem úplně pojem o čase, jako by se zastavil. Pak na mě přišla ještě jedna várka, tak jsem ji taky dodělala do kalhot, ale to už jsem byla pěkně zřízená, tak jsem se radši zvedla a šla už se osprchovat. Předtím jsem se prohlédla v zrcadle a Kiki má pravdu, že ty legíny jsou na to kadění asi fakt nejlepší. Přes tu lehčí látku to prosákne jak nic a dělá to zajímavé flíčky. I bouli na zadku jsem měla pěknou, akorát teda doufám, že ty legíny vyperu ke své spokojenosti, protože to odnesly docela dost a dalo mi hodně práce dát je do takového stavu, aby mohly jít do pračky. Jinak ano u nás je dneska Kristýna a Kikina je vlastně zdrobnělina tohoto jména. Taky jednu Kristýnu osobně znám. Je to moje spolužačka ze třídy a taky jí nikdo neřekne jinak než Kikino, ale není to ta co se pokadila, to byla jiná. Akorát pokaždé když se s ní bavím, tak si nevím proč vzpomenu na Kiki z této diskuze :)

Lukáš (Út, 24. 7. 2018 - 14:07)

Kiki: vše nejlepší, jestli máš dneska svátek, v Norsku ho má Kristine, Kristin nebo Kirsty. Tak jsi třeba Kristýna, to byla v jednu dobu moje sousedka, ještě když jsem bydlel v Praze :-) ne, nekakali jsme spolu ani nespinkali :-)

Pokadit se v MHD nebo s ostudou je pro mě jako hra nej. Příště uvažuji o frontě před WC, spolužáci mě třeba nebudou chtít pustit, protože jsem nabonzoval úkol nebo se bavil s nějakou holkou, kterou ostatní chtěli a celá třída bude sledovat můj souboj s vlastním tělem.
Nebo cestou od zastávky do školy se podělat a pak všichni budou zkoumat, co se stalo a ve škole v budově bude zápach ještě silnější a nejednou budu muset svléct zimní bundu a ohnout se, abych se přezul.
No něco vymyslím, ale ne tento víkend, zítra mě přiletí návštěva. Manželský pár, kakání a jiné perverznosti z toho nebudou :-)

Lukáš (Út, 24. 7. 2018 - 14:07)

Ahoj všichni. Asi před...Tak mladá, sebevědomě vystupující, vzdělaná, perfektně oblečená a dokonale vypadající mladá slečna se dneska posere jak malý děcko a její pověst bude ta tam. Až ji takovou všichni uvidí, hned změní svůj názor na ní :-)
To je jen taková roleplay, jinak Ti přeju ať se všechno povede ke Tvé plné spokojenosti :-)

Zuzka (Út, 25. 4. 2017 - 09:04)

Zuzko, bohužel jsem byla...Já slibovala delší příspěvek, ale mám pořád hroznou honičku, takže jsem tu také od té doby skoro nebyla. S různými odbočkami musíš u této diskuse počítat. Není bohužel striktně určeno, že musí jít o skutečné nehody, o jakých se bavíme my. Někdo bojuje až do posledního okamžiku, aby neskončil s výkaly v kalhotách, a někdo si naopak takové situace navozuje schválně a dělá si v tom dobře. Ber to tak, že každý jsme nějaký. Nikdo nemůže říci, že on je ten na 100% dokonalý.
Já například nijak netajím, že jsem trochu ujetá na klukovské bosé nohy a chodidla. Přítel z toho má legraci, co že se mi líbí na těch jeho tlápách. Má 47čky. Jenže právě to je ono. Strašně se mi líbí ta veliká široká chodidla, masivní paty, silné palce a tak podobně.
Tolerujme to. Je to sice úchylka, ale na internetu najdeš o mnoho horší čuňárny, než že se někdo schválně podělá do kalhot nebo do plenek a lebedí si v tom.

Romana (Út, 24. 7. 2018 - 10:07)

Ahoj všichni. Asi před hodinou jsem vstala a už se mi docela chtělo na velkou. Ještě pořád to statečně držím, ale už to asi brzo nedám a pokadím se. Jdu se převléct do něčeho pohodlného (ještě jsem v pyžamu) a když už nemám odvahu vyrazit na ulici, tak to půjdu udělat aspoň na zahradu. Pak napíši, jak to dopadlo.

Kiki jenom tak mimochodem jsem koukla do kalendáře a přeju Ti všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku. Tipuji, že si určitě nadělíš nějaký ten dárek rovnou do gatí :)

luba (Út, 24. 7. 2018 - 08:07)

Mohla bych se pak pokakat...A teď si Kikino představ scénář, kdyby se ta dotyčná dívka pokadila v tom obchoďáku a měla v sobě, nebo ve spodním oblečení ten eliminátor zápachu a baktérií. Konzistence by byla úplně stejná, akorát by to nesmrdělo. Na zadku by měla pořádnou bouli, kalhotky plné. Nebudila by však veřejné pohoršení, ale spíše zvědavost, okolí by to bralo spíše s podivem a fascinovalo by jej to.
Ona sama by se necítila zas až tak trapně.

Kikina (Po, 23. 7. 2018 - 22:07)

Mohla bych se pak pokakat třeba v MHD nebo v obchodě a nikdo by nic netušil. To by bylo rozhodně vzrušující to bych brala.Přesto se najde pár přízemních chudáků bez fantazie kteří vám budou nadávat do úchylu.

Honza (Po, 24. 4. 2017 - 17:04)

Zuzko, bohužel jsem byla...A bude hůř. Jak bude léto a vedro, tak bude člověk muset myslet i na to, že se v tom vedru všechno rychle kazí, a vybírat jídlo se bude eště hůř.

A co's snědla a vypila?

luba (Po, 23. 7. 2018 - 20:07)

Lubo ta převratná novinka...Ahoj Kikino.
Jsem rád, že ty povídky znáš.
No, co se týče toho, že fórum umřelo, teď se to tam trochu rozběhlo.
Jinak, pokud by sis se mnou chtěla psát, samozřejmě ve vší slušnosti, tak mi klidně můžeš napsat na můj soukromý mail
[email protected]
Tvoje příspěvky jsou opravdu zajímavé a já všemu, co píšeš stoprocentně věřím.

Kikina (Po, 23. 7. 2018 - 18:07)

rozhlédl se kolem a ucítil...Čte se to hezky ale v reálu bych to zažít nechtěla. Já bych dopadla ještě hůř než hrdinka tvého příběhu. Se svou zálibou v tangach a krátkých sukní by to ze mě patrně vypadlo s hlasitým plesknutim na podlahu. Zavolali by na mě ostrahu která by si na mě smlsla páč jsem drobná malá holka. Musela bych to naděleni po sobě uklidit a byla by to libová ostuda takže děkuji nechci ale jinak mám tyhle povídky ráda. Kluci koukají spíš na videa s nehodami holek to chápu já si raději přečtu dobrou pokakanou povídku. Při jejím čtení může člověk zapojit fantazii a celé si to představovat to je super to mám ráda. Někteří z vás mají opravdový spisovatelský talent. Přesto se najde pár přízemních chudáků bez fantazie kteří vám budou nadávat do úchylu.

Kikina (Po, 23. 7. 2018 - 18:07)

Pro Lukáše a...Lubo ta převratná novinka by se mi určitě hodila. Ani ne tak na moje hrátky v posteli. Tam mi ten smradek nevadí čichat sama sebe jsem zvyklá a jak dokážu vonět vím nejlíp sama. Ale řekněme že ve venkovním prostředí by kombinace vhodného oblečení plus ten eliminator zápachu dávala netušené možnosti. Mohla bych se pak pokakat třeba v MHD nebo v obchodě a nikdo by nic netušil. To by bylo rozhodně vzrušující to bych brala. Jinak tvé povídky znám ale na tom vašem fóru to dost umřelo. Ty se tam jako jediný snažíš ale nikdo to neocení.

Pávek (Po, 23. 7. 2018 - 18:07)

já naposledy dnes na stavebním úřadě kde pracuji-měl jsem těžký den a tak jsem si do zadečku zavedl čípeček-byl lahodně hebký a já se trochu vzrušil-a asi za hodinku to přišlo-ale ulevilo se mi-miluji svoji střevní vůni

Reklama

Přidat komentář