Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 22:07)

V klidu až bude čas tak bude. Já už jdu stejně dneska spinkat abych načerpala síly na poslední pracovní den ale v ložnici je takový smrad že nemůžu usnout tak snad mě ta injekce od cvokarky časem skolí. Pokakavani zdar víkend už se blíží :0)

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 20:07)

Nejlepší by bylo se tu asi...V klidu až bude čas tak bude. Já už jdu stejně dneska spinkat abych načerpala síly na poslední pracovní den ale v ložnici je takový vedro že nemůžu usnout tak snad mě ta únava časem skolí. Pokakavani zdar víkend už se blíží :0)

Scatter (Čt, 26. 7. 2018 - 19:07)

Nejlepší by bylo se tu asi zaregistrovat (potom o autorovi příspěvku nemůže být pochyb). Chtěl bych se hlavně omluvit Kiki, že mám skluz s tím slíbeným příběhem, bohužel jsme včera na soutěži vlivem technické závady havarovali a domů se dostanu asi až zítra na večer, holt jsou s tím starosti (a náklady). To není jen tady, ale i na Kakání partnerky tam taky často vtrhnul nějaký plagiator, stačí smyšlený e-mail a registrace, pak bude přezdívka modrá a tím se vlastně dá ověřit autenticita. Momentálně mám tolik starostí, až se divím, že jsem se z toho taky ještě nepo... :D

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 18:07)

Jinak ten plagiátor co tu dneska psal jakože za Romču bude asi ten stejný co tu psal nedávno jakože za mě a já už vím kdo to je. Ten dnešní příspěvek totiž totiž docela zásadně pokakal a možná si to ani neuvědomil já si to přečetla a měla jsem hned jasno i se svým průměrným iq a vy na to určitě přijdete taky. Nápověda : na tom zkopírovaném příspěvku za Romanu si povšimněte jak je napsané poslední slovo předposlední věty a jak je pak napsaný celý ten dodatek s tím onanovanim a určitě vás to trkne. Kdo to uhodne vyhrává bludištáka :0)

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 18:07)

Který idiot tady píše za...Romčo tak už se nečerti. Chápu že po tom co jsi tu popsala jsi asi byla pěkně nakrknuta. Když se to povede takhle nechtěně a člověk na to zrovna nemá náladu tak to není ono. Dita včera ráno asi taky nebyla happy stejně jako já minulý týden při tom vstávání do práce. No to s netekoucí vodou ti asi na náladě taky nepřidalo. Kdyby ses totiž mohla hned osprchovat tak to hodíš za hlavu a řekneš si no tak stalo se ale takhle když si v tom musela zůstat i když jsi nechtěla to je blbá situace. No a je mi jasné že ten plagiátor tě asi dorazil. Nenapsala jsi jak to dopadlo ale doufám že dobře a tu vodu ti nakonec pustili. Holt ne vždy se zadaři.

Opravdová Roman (Čt, 26. 7. 2018 - 12:07)

Který idiot tady píše za mě?! Jestli tu funguje nějaký admin, tak prosím ten příspěvek z 11:34 smazat. Není vůbec můj. Nemluvě o tom, že jeho konec je blbost. Po tom dnešním krajně nevydařeném ránu, nemám na nějaké onanování ani pomyšlení.

Romana (Čt, 26. 7. 2018 - 11:07)

Tak pořád setrvávám v tom pokaděném pyžamu a jenom se modlím, aby už ta voda tekla. Tak mi držte palce. Pokud ji v dohledné době nezapnout, tak teda fakt nevím co budu dělat':(Asi budu tym hovnem onanovat.

Romana (Čt, 26. 7. 2018 - 09:07)

Romano, očistu jsem začla...Dito tak to je blbý, že Ti na to máma přišla. Dokážu si představit, jak trapně ses musela cítit, obzvlášť když to nebylo poprvé. Příště se asi raději řiď radami Kikiny a když budeš cítit, že je to opravdu akutní a nezadržíš to do požadované doby, tak jdi raději na záchod. Podceňovat velkou potřebu se nevyplácí, to vím po dnešním ránu nejlépe sama. Vzbudila jsem se a docela se mi chtělo. I když dnešní den byl na nějaký čas poslední možností se pořádně zřídit, tak jsem neměla tyto libůstky v plánu. Ten úterní úlet mě celkem uspokojil, tak jsem si říkala, že si dám zase pauzu. Dnes se mi ještě nechtělo z té postele vstávat, tak jsem si říkala, že to snad ještě chvíli vydržím, ale začalo to ve mně nějak bublat, tak jsem teda radši vstala a šla se vykadit, ale najednou to začalo být šíleně intenzivní a ano než jsem seběhla to prokleté schodiště a dorazila na WC, tak po dalším zabublání už jsem jenom cítila, jak se mi za hlasitých prdů nafukují kalhotky a moje pyžamové kalhoty. No prostě jsem to nedalo no. Tentokrát jsem nějak ani neměla chuť si to užívat, tak jsem zamířila rovnou do koupelny a tam zůstala v šoku. Neteče voda!!! Nevím co to má znamenat. Žádná odstávka hlášená nebyla, tak asi došlo k nějaké havárii či co. No a já jsem v háji. Nemůžu se osprchovat, nemůžu dát vyprat, nemůžu nic. Tak pořád setrvávám v tom pokaděném pyžamu a jenom se modlím, aby už ta voda tekla. Tak mi držte palce. Pokud ji v dohledné době nezapnout, tak teda fakt nevím co budu dělat :(

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 05:07)

Kikino, teď jsem si užila...Tak to je pech. Holt když se daří tak se daří. Jinak věř tomu že by se našli i kluci kterým by ses pokakana líbila akorát si to nepřiznají. Příště holt když budeš cítit že to nedáváš tak se na to radši vykašli a jdi na wc. Tři nehody v tvém věku plus ta v nemocnici to už je nápadné. No nic musím do práce tak zatím ahoj a přeju ti aby tenhle trapas byl tvým posledním.

Dita (Čt, 26. 7. 2018 - 00:07)

Kikina : Nemáš zač Kiki....Romano, očistu jsem začla provádět kolem půl osmé. Bohužel se mamča vrátila pro nějaká lejstra. Víc jsem psala v reakci na Kikin. Před mamkou jsem se cítila hodně trapně. Asi je to tím u nás zde všech z diskuse, že nás mámy, když jsem byly malé, přebalovaly nebo nás převlíkaly a sprchovaly, když se nám to jako malým holkám podařilo do oblečení. Proto asi ten stud. Nikoho z nás nenapadlo, že se nám to v dospívání zalíbí.

Dita (Čt, 26. 7. 2018 - 00:07)

Jejda Dito půl hodiny po tom...Kikino, teď jsem si užila na diskošce. Kdyby kluci věděli, že jse byla brzo ráno podělaná jak mimino, tak by se mi asi všichni vyhli. Myslela jsem si, že to podržím přes odchod rodičů do práce. Bohužel mi to všechno ujelo do kalhotek a pyžamových kalhot. Když odešli, myslela jsem si, jak jsem vyhrála. Tak jsem vstala, abych šla do koupelny. Ještě jsem si i prohlédla zadek v zrcadle. Došla jsem do koupelny a přišlo mi, že někdo je v baráku. A slyším Dito, Dito, já jsem si zapomněla důležitá lejstra. A proč tak brzo vstáváš a začala nosem nasávat a říkala, jestli jsem si zase nadělala do gatí. Co to má jako znamenat. Já jsem jí řekla, že mi bylo špatně a spala jsem jako zabitá a probudila jsem se až v tom. Ona mi na to řekla, ať se to už nikdy neopakuje. Ať to vyperu tak, aby taťka o to nevěděl. Příště snad plány vyjdou přesně, protože sy myslím, že před mamčou už by to neprošlo.

Kikina (St, 25. 7. 2018 - 18:07)

Lukáši já to mám trochu...To já ti popřeju taky když nezapomenu. Jinak taky jsem to měla tak že jednoho času jsem se snažila sama sebe přesvědčit že to není normální co dělám a že s tím musím přestat ale to pokušení navodit si znovu ten příjemný pocit mě vždy přemohlo. Nakonec jsem na to rezignovala a smířila se s tím že pokakavani do kalhotek bude nedílnou součástí mého života. Jsem to co jsem a to nezměním tak proč se kvůli tomu trápit.

Kikina (St, 25. 7. 2018 - 18:07)

Kikino, také se připojuji...Jejda Dito půl hodiny po tom tvém příspěvku jsem vstávala do práce a ty jsi zrovna ležela v posteli s nedobrovolnou nadílkou. Tak doufám že jsi to aspoň utajila před rodiči. Příště to chce holt lepší timing a nehrotit to zbytečně. Když budeš cítit že to nedáváš tak to holt příště odpiskej. Když se nepokakas pro tentokrát tak se ti povede příště. Však není zítra konec světa teda aspoň doufám :0)

Kikina (St, 25. 7. 2018 - 18:07)

Kluci vy mi taky dáváte. Jeden mi píše povídky druhý skládá básně. Já se normálně červenám úplně všude :0) když už jste tu uvedli svoje maily tak možný kontakt přes ně někdy nevylučuji ale založila bych nějaký speciální a rozhodně bych ho nezveřejnila na veřejné diskuzi. Nejsem nijak paranoidní ale jak už jsem před časem psala mám jednu hodně špatnou zkušenost a jsem prostě jenom opatrná. Díky všem za přání k svátku dárek si nadělim ale až o víkendu. Dneska ráno jsem šla na záchod jako způsobně vychovaná slečna a zkusím tedy do soboty něco naspořit :0)

Lukáši je to sice ještě za dlouho ale já budu pak mít po tvých narozkách od 17.9 ještě týden dovolené kdy nemám nic v plánu. Tak bych ti pak mohla dát dárek v podobě další naší vzrušující konverzace. Do té doby dokud budu pracovat na to přes týden kašlu to jsem si předsevzala. Omezím teď trochu i ty víkendové aktivity. Tenhle víkend je ještě jasný to budu zase pokakana holčička v postýlce ale na příští dva víkendy mám taky v plánu jiné akce ale jak jsi před časem trefně podotknul tak život není jenom o kakání :0)

Romana (St, 25. 7. 2018 - 14:07)

Romana: tak Ty jsi taky...Lukáši já to mám trochu později. Až na konci měsíce 29.9. A to jsem měla přijít na svět až někdy v půlce října, ale narodila jsem se zhruba o tři týdny dřív. Už jsem se holt nemohla dočkat až se vyklubu na svět :) Trestní odpovědnost si uvědomuji, ale nemám se čeho bát. Já jsem hodná holka. Jenom si asi občas tu a tam pošlu nadílku do oblečení a to není trestné :) Rezignovala jsem totiž už na nějaké přemýšlení o tom. Před odjezdem na dovolenou, jak už jsem psala, jsem si vsugerovala,že to byly ojedinělé excesy, ve kterých nebudu už po návratu pokračovat, ale jak vidíš dlouho mi to předsevzetí nevydrželo. Asi je to taky ve mně jako ve vás ostatních a to, že jsem byla náhodou svědkem nehody té spolužačky to asi spustilo. Včera už zmizely ty pocity studu a převládly ty pohodové. Dá se říct, že jsem spojila příjemné s užitečným :) Tak už si nebudu nic namlouvat jedu v tom, ale rodiče se to nesmí nikdy dozvědět.

Lukáš (St, 25. 7. 2018 - 14:07)

Kikino, také se připojuji...Ale, jestli rodiče odjeli, tak snad utajeno, ne? Teda pokud máma nebo táta nenakouli do Tvého pokojíku, jestli je vše OK. Pak by je asi vůně trochu zarazila, v teple je to ještě horší...
Mě naštěsté rodiče při odchodu do práce do pokoje nelezli, vzkazy, pokud nějaké byly, jsem měl na kuchyňské lince.

Lukáš (St, 25. 7. 2018 - 14:07)

Kikina: určitě se k tomu scénáři se šéfem dostaneme. Prostředek týdne nevadí, všechno se dá domluvit. Ale jak jsem psal, dneska dorazí návštěva, pak 11.8. zase šéf nevěděl, co má dělat, tak mě věnoval zájezd do lázní v Budapešti no a když už tam budu, tak vezmu vlak do Prahy. Pak přijede ještě jedna návštěva a pak už se po létě zase vrátí život do normálních kolejí. Do Čech pojedu asi na oslavy 100 let Česka, tedy až na konci října a přelomu listopadu.
Ale píšu si do paměti, že teda slečno Kristýno, dokud ten graf v excelu nebude hotový, tak nepůjdete na polední pauzu :-)))) slečno Kristýno, jestli to chcete dotáhnout až na moje místo, tak to musíte produktivitu Vaší práce opravdu zvednout a ne pořád běhat na záchod, slečno Vy tam určitě tajně kouříte, nikomu se tak často nechce, slečno :-)
No ono to někdy určitě klapne, zatím práci zdar!

Lukáš (St, 25. 7. 2018 - 13:07)

Romana: tak Ty jsi taky zářijová, stejně jako já :-) já ale na rozdíl od Tebe oslavím 12. září 40.let na této planetě. Mám ve sklepě archivní láhev portského vína, kterou jsem si osobně zakoupil při někdejší návštěvě Porta- jinak pěkné město, stejně jako Lisabon. Doproručuju návštěvu, navíc od vyprahlého Španělska je Portugalsko chladnější, ale také deštivější.
Ale bacha- osmnáctiny znamenají dospělost, ale taky plnou trestní odpovědnost:-)
Rodiče měli teda radost jak jim jejich vlastní dcerka pomohla se sklizní a netušili co za tím vlastně stojí- máma se taky chlubila, že syn umí prát i žehlit a netušila, proč jsem se to naučil :-)

Eva (St, 26. 4. 2017 - 00:04)

Já slibovala delší...Zuzko, chápu Tvůj názor a určitě jsi to dobře vystihla, zvláště tím že každý jsme nějaký a i o té 100% dokonalosti. Já bych si to o sobě netroufla říci. Myslím si, že tolerantní jsem, ale o tomto jsem ani dříve neslyšela. Ale co bylo dříve, není teď. Taky jsem si nemyslela, že se v dospělosti podělám třikrát do gatí jako malá holka. Jen jsem chtěla říci, že by mě to nikdy nenapadlo to udělat schválně. Rozhodně taky nejsem nějaká fajnová ženská. Přírodu a stanování nebo pod širákem mám ráda atd. A když jsem sem psala před měsícem, tak mě nenapadlo, že budu mít tak brzo další nehodu a zavítám opět sem. Před tou kolegyní si připadám trapně a celkově se v práci stydím. Jely jsem autobusem a Kolegyně hned poznala, že není u mne něco v pořádku, protože jsem se začala od bolesti kroutit a do toho se ozvaly strašný zvuky. Kolegyně mi řekla jestli jsem normální, když se můžu takto pokadit. To už se šířil smrad autobusem a podle pohmatu to už i prosakovalo skrz, ale tentokrát jsem neměla nic na zakrytí. Asi za 15 minut jsem vystupovala - kolegyně jela ještě o kousek dále. Cestou domů přišla ještě jedna várka, tak kalhoty ještě více ztěžkly. V práci si zvlášť ženský dělají vtípky vůči mně. A doma už ty dvě známé procedury - sprchovací a prací. Docela mě to rozhodilo.

Eva (Út, 25. 4. 2017 - 23:04)

A bude hůř. Jak bude léto...Na oběd nějakou čínu. Nikdy dřív mi z takového jídla nic nebylo. Po práci jsem šla s kolegyní na kafe, tak jestli to uvedlo v pohyb obsah mých střev - nevím. Nejhorší bylo to, že se mi to stalo ještě před tou kolegyní.

Reklama

Přidat komentář