Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Nikola (So, 13. 7. 2019 - 18:07)

Musím tě zklamat, ale žádné orgazmy jsem u toho neměla. Já to nedělám z důvodu sexuálního uspokojení. Na to mám svého přítele, který mě v tomto směru zcela vyhovuje. Je to prostě tak, že se mi líbí být v tom pokaděném oblečení. Vnímám to prostě jako vzpouru proti společenským konvencím. Jak tu psala Kikina, tak je to něco co se už od určitého věku netoleruje a u dospělého je to pak úplné tabu. Tím spíš, když to udělá zcela vědomě a úmyslně. Jinak včera jsem to pak už kolem šesté hodiny musela odpískat, abych dala dohromady sebe a byt, než přítel přijde z práce. On je v posteli velmi kreativní, když jsme ve formě, tak do toho bušíme každou noc, ale vsadila bych se, že o tom, že existuje tato úchylka nemá ani ponětí. Nevím, jak by reagoval, kdyby přišel domů a přistihnul mě totálně zkaděnou. No radši to nebudu zkoušet :-)

Scatter (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

Wow Niki si boží, taková princezna by vůbec neměla pracovat, ale o to víc se pokakávat, jsi taktéž naprosto senzační, Musím taktéž okamžitě pohonit, to jinak nejde :* jsi dokonalá, chtěl bych tě celou zkakanou jen pro sebe :) koukat se místo zrcadla, to vzrušení bych nedokázal ovládnout...

Nikola (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Taky patřím mezi ty, co se rádi čas od času pořádně podělají. Když do toho chci jít, tak musím mít v práci prodloužený víkend, abych nemusela v pátek do práce a zároveň jsem byla sama doma. Aspoň dva dny před akcí pak nejdu na velkou, aby to stálo za to jako dneska. Ráno po probuzení jsem oblékla bílé kalhotky, bílé silonky a hodně upnuté růžové legíny. Šla jsem se nejdřív projít ven, abych rozhýbala střeva, když už jsem cítila, že to začíná být akutní a už jsem se i trochu připokadila, tak jsem zamířila domů. Mám ve zvyku stoupnout si před zrcadlo, tak abych o nic nepřišla a pak už nic neřeším a pustím všechno do kalhot. Dneska jsem se nemusela ani moc snažit, šlo to úplně samo. Jenom jsem přestala zatínat půlky a začala kadit. Kalhotky se plnily a těžkly po zadku se rozlévalo to příjemné teplo a z kalhot už unikala ta krásná vůně. Přitlačila jsem, aby šlo ven úplně všechno a po chvilce na zadku nahmatala obrovskou bouli a byla jsem totálně podělaná. Začala jsem si v tom užívat. Sedla jsem si do té nálože a rozpatlala si jí všude po zadku. Jsem v tom od rána a teď už jsem durch prokaděná, ale ještě v tom nějaký čas vydržím. Chce se mi už docela dost na malou, tak se do toho oblečení klidně i vymočím. Stejně ho pak vyhodím, tak o co jde. Tak si to tu užívejte jako já a přeju všem pořádně podělanej víkend :-) Niki, Jablonec Nad Nisou.

Scatter (Pá, 12. 7. 2019 - 09:07)

Jsi naprosto fantastická čokoládová princezna, chtěl bych mít tvá hovna uplně všude Pavlo, zesraná si krásná, neodolatelná :-* miluji tebe a tvá hovna! Tvůj příspěvek mi neuvěřitelně zpříjemnil dnešní den. Nemáš žádné hranice, praskne mi z tebe obuch, jsem tak neuvěřitelně tvrdý!

Scatter (Pá, 12. 7. 2019 - 09:07)

Pavlo tebe bych chtěl mrdat posranou, klidně i vylízat, běžně to nedělám ale ochutnal bych. Líbí se mi jaká si sprostá zesraná čubka, že si to umíš užít jak se sluší a patří. Nezapomeň se tu s námi potom podělit, upřímně mě zajímá a velmi se mi líbí tvůj popis akce, jak se celá brutálně zesereš a pomažeš hovny, jen ta představa mě nutí k onanii.

RadekPK258 (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Jenom si ještě dovolím opět malou reklamu na fórum o pokakávání, kam je každý vítaný: https://pkkncz.000webhostapp.com

RadekPK258 (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Pavla: Skvělý plán na dnešní večer, tak snad si to užiješ jako já :o) Jinak ochutnávat mě to nenapadlo. Myslím, že příjemnější je to na zadečku než v puse :o)

RadekPK258 (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Pánové a dámy... tak já si dnes opět po nějakém čase udělal svoji čokoládovou chvilku naplnil si své kalhoty teplou kašičkou. Příjemné pození v mém kakání pak skončilo i příjemnou sebeuspokojovací chvilkou... krásný způsob jak si zpříjemnit ten letní den :o) Tak vám tu všem také přeji podobně krásné letní dny.

Pavla (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

To je dobra inspirace.jsem uz zase cela v bilem, mam nejen tyhle modre kalhotky,ale cele body.jdu do toho.oblekla jsem je pre bile leginy.citim, ze jsem plna.dneska vecer se nepokakam, ale zeseru, hovna mi natecou az do kozacek a poradne si je rozpatlam po prdelce a picce.zitra mam dovolenou, tak uvidim jak dlouho v nich vydrzim a kolikrat se udelam. A napadlo něho z vas ochutnat?

Petr (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Taky to mám rád. Někdy když mám volno si zavedu čtyři glycerinové čípky (jeden nic moc neudělá) vezmu si Abri Form M4 a do toho ještě vložnou Abri San 11 do které propíchám dírky. Bydlím v Olomouci na konečné tramvaje, takže si vezmu jen jednu jízdenku a 1,5 láhev vody, jinak nic abych se neměl jak vrátit. Jedu přes celé město poslední tramvají v jedenáct večer na konečnou na opačném konci města. Popíjím vodu, držím kakání a když dojedu tak se vydám domů pěšky. Je to něco přes hodinu chůze. Když už to nemůžu vydržet tak to pustím a do toho si učůrávám z té vypité vody. Domů pak přijdu s totálně pročůranou a pokaděnou plenkou.

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Petr (Ne, 7. 7. 2019 - 21:07)

Ne. Než se zabalím, namažu si celý rozkrok kosmetickou vazelínou nebo Regenerační mastí od Abeny. Udělá to na kůži takovou bariéru. Do rána v tom nezůstávám. Jak přijdu domů zamířím do sprchy, namažu si pokožku znova a na spaní si vezmu čistou plenku.

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Reklama

Přidat komentář