Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 4. 8. 2019 - 17:08)

Tak v tvém případě mě napadá jedině pokud máš nějakou opravdu dobrou kámošku o které víš že tě podrží a nebude to nikde vykládat tak zkusit sehrát nějakou jakože nehodu před ní. Ideální pochopitelně je aby nevěděla o tom co se ti stalo vloni na té koleji. Ale jestli jsem to pochopila správně tak tam jenom studuješ a trvalé bydliště máš někde jinde kde o tom nikdo neví? Ale musíš si tou osobou být úplně jistá jinak to může být ostuda jako Brno :0) já jsem to letos jednou pustila před kámoškou a zahrála to jako nehodu a prošlo to. I když mě k tomu vedly trochu jiné důvody než tebe. Každopádně mnoho štěstí.

Danka (Po, 5. 8. 2019 - 13:08)

Přesně tak, bydlím v jiném městě a tam se to snad nikdo nedozví. Nevím jestli bych si mohla být nějakou kamarádkou tak jistá, nejvíc se tady bavím se spolubydlící a dalšíma holkama na koleji, takže před nimi bych asi jen potvrdila, že zřejmě nezvládám chodit na záchod. I když nehody se stávají, tak tohle by už asi byl průšvih, i když si to pořád představuju.

Hlídka (Ne, 4. 8. 2019 - 17:08)

hm,vidím,že se sem už dříve nafiltrovala osobitá úchylná osůbka. Neboj, monitoruji tě už skoro rok a půl. I tvůj mail a tak by bylo dobré osobní setkání,co říkáš? Spíš ti napíšu soukromě. Líbíš se mi. Sabina, střední čechy

Kikina (Ne, 4. 8. 2019 - 17:08)

Tak v tom případě se budu těšit :0) jenom nevím kde vezmeš ten můj mail který má jenom pár vyvolených se kterými si píšu ale třeba máš křišťálovou kouli. Nechám se překvapit :0)

Kikina (Ne, 4. 8. 2019 - 06:08)

Já se ve vaně pokakat nemůžu protože mám jenom sprchový kout :0) já si to obligátně hajám pořádně pokakaná v postýlce. Před chvílí mě vzbudil tradiční ranní průjmik tak jsem ho z chutí dodělala do kalhot a mám zase pořádně hnědý zadeček a pipinu. Tak já jdu ještě spinkat. Pokakávání zdar :0) Kiki.

pavel (Ne, 4. 8. 2019 - 07:08)

Ahoj , i já už to mám komplet za sebou , i s masturbací a budu v tom ještě chvíli spát .

Kikina (Ne, 4. 8. 2019 - 08:08)

Já se teď vzbudila zkakaná jak malý děcko a ještě si to budu užívat a půjdu zase něco napsat eventuálně nahodit i něco zase k Radkovi na fórum.

Jája (Ne, 4. 8. 2019 - 08:08)

To mně postihlo taky. Z prvního šoku nakonec nastalo příjemné divné chvění. Už jsem to chtěla zkusit dlouho. Až dnes....

RadekPK258 (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Jája: A co to podivné chvění? Myslíš, že budeš mít chuť se ještě někdy podivně zachvět? :o)

pavel (Ne, 4. 8. 2019 - 09:08)

Je to takový zvláštní pocit , že ?? Takový uvolňující , jako by padlo nějaké dávné TABU .

Helena (So, 3. 8. 2019 - 21:08)

Stalo se vám někdy že jste se pokakali ve vaně?

RadekPK258 (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Helena: Ve vaně? Tak to se mi nestalo. Ve vaně se umyji, potom co si ušpiním kalhoty a případně se na chvíli už očištěný v čisté vodě na chvíli naložím, ale už si do ní nekakám :o) Ty máš nějakou příhodu s vanou?

RadekPK258 (So, 3. 8. 2019 - 13:08)

Zdravím :o) Před chvílí jsem si také udělal potěšení a pokakal se. Hned je ten den příjemnější s čokoládovou náplní v kalhotech. Takže všem, kteří se rozhodnou naplnit si své kalhoty, přeji hodně čokoládové munice :o) A těm, kteří to již dnes mají za sebou, přeji hezký zbytek dne :o)

Lucka (So, 3. 8. 2019 - 11:08)

Tak už je hotovo. Vydržela jsem skoro do jedenácti, ale před chvílí už jsem to pustila. Tentokrát to nebyl průjem, ale poměrně velký a tuhý bobek, tak asi i proto jsem to zvládla držet. Až mě bolela prdelka, když jsem ho tlačila ven. V těch těsných riflích, docela zajímavý pocit, jak kdyby se nafoukly a pořádně ztěžkly. Prohlížela jsem se v zrcadle a na zadku mám pořádnou bouli. Chvíli v tom vydržím. Připadám si jako uličnické děcko, které právě udělalo něco co se nemá.

Nikola (So, 3. 8. 2019 - 12:08)

Zajímavá inspirace. Asi se dneska poseru taky. Přítel má přes víkend nějaké školení, tak bych k tomu měla příležitost. Akorát, že jsem byla včera a dneska se mi zatím moc nechce, tak tomu nechám volný průběh. Když se nezadaří dneska, tak mám příležitost ještě zítra. A jak tebe Lucko, napadlo dělat tyto věci? Četla jsem tvůj první příspěvek tady a nějak se mi, nechce věřit, že ses ve čtvrtek brzy ráno vzbudila a jen tak sis řekla, "tak dneska se poseru" Že ty ses předtím už někde nechtěně potentovala a od té doby ti to nedalo, až ses to rozhodla vyzkoušet?

Lucka (So, 3. 8. 2019 - 13:08)

Ahoj Nikolo. Já nevím kdy jsem se pokadila naposledy. Možná ještě jako malá holka. Ve vyšším věku se mi to nikdy nestalo. Viděla jsem podělat se kámošku na škole v přírodě. To bylo někdy v páté třídě. Od té doby jsem měla nevím proč nutkání, to zkusit taky. Každý rok jsem se k tomu pak hecovala, ale nikdy jsem nesebrala odvahu k realizaci. Dnes mě to trochu mrzí, že jsem do toho nešla. V tom věku by se to ještě dalo omluvit a zahrát jako nehoda, ale u dospělého už je asi něco takového nepřijatelné. To čtvrteční ráno bylo spontánní. Prostě jsem se vzbudila, hodně se mi chtělo a rozhodla jsem se, že už o tom nebudu přemýšlet a prostě to udělám. Dost jsem riskovala, kdyby se rodiče vzbudili a načapali mně, tak nevím, co by na to řekli, ale takhle když vím, že se na to nepřijde, tak je to v pohodě. No už jsem v tom víc než dvě hodiny, tak to už by mohlo stačit. Jdu se osprchovat.

Nikola (So, 3. 8. 2019 - 19:08)

Zcela rozumím a díky za vysvětlení. No v mém případě se asi dnes nic konat nebude, tak snad za mě zaskočí jiní a já si to pošetřím až na zítra :-)

pavel (So, 3. 8. 2019 - 10:08)

Taky už jsem vzhůru , přes noc počůraná a teď po ránu i pokakaná plenka , docela bezva orgazmus , k tomu kafe a můžu pokračovat , asi do 2 hodin , potom na pivo . Tak se všichni mějte bezva pokakaně !!!

Lucka (So, 3. 8. 2019 - 09:08)

Tak před chvílí jsem vstala a dům už je prázdný, takže nebudu při experimentu rušena. Už se mi docela hodně chce a nevím, jak dlouho to ještě zadržím. Legíny nějaké mám, ale ty jsou všechny moc pěkné a byla by jich škoda. Vzala jsem si na sebe jedny starší rifle které už jinak nenosím a tak je můžu zničit. Zkusím to ještě chvíli vydržet, ale už fakt potřebuji a asi se už brzy pokadím.

Scatter (Čt, 1. 8. 2019 - 12:08)

Bezva to je suprové!!! Zdejší pokakandy ti jistě řeknou, že nejlepší jsou na to legíny :) hodně toho pojmou a vypadá to v nich skvěle :) Také jsem potěšen že je tu další mladá sexy kočička, což ještě dvakrát umocňuje můj zážitek při čtení. V skrytu duše doufám, že v tom najdeš zalíbení a připojíš se ke zdejší komunitě čokoládových princezen. Nevím kolik příspěvků tady si četla, ale já jsem nejvíc ujetej na počůranýa pokakaný holky, nic mě nedokáže víc vyrajcovat. Doufám, že se vše vydaří a budeš v sobotu krásně plná a dáš do toho všechno, chci tu číst jak sis to užila a jak moc si šikovná a umíš se krásně pokakat! Sakra, jsem tvrdý už teď, jen z té představy...a jak. Už jsem uplně žhavej a těším se na sobotu. Jsi Božská!

Reklama

Přidat komentář