Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Sylva (Ne, 15. 9. 2019 - 18:09)

Je mi 24.

Kikina (Ne, 15. 9. 2019 - 19:09)

Tak to jsi o dva roky starší než já. No a jak psal Patrik když máš podobné myšlenky tak bys to měla někdy zkusit samozřejmě že v soukromí a bez ostudy. Pokakala jsi se někdy ve vyšším věku i v reálu? Třeba nechtěně? Víš jaké to je nebo si to jenom představuješ ve své fantazii?

Honza (St, 11. 9. 2019 - 00:09)

Popište co se vám stalo omylem

Bohumil (St, 4. 9. 2019 - 19:09)

Já jsem se jednou pokadil ve škole. Měl jsem bílo červený slipy a džíny. Přišlo to na mě uprostřed hodiny. Hlásil jsem se učitelce aby mě pustila na hajzl, ale ona mě odbyla s tím, že probíráme nějakou důležitou látku. Už jsem to nemohl udržet a po chvilce si i ona všimla, že už se kroutím v bolestech tak mi řekla no tak teda běž na záchod. Já vyrazil ze třídy už jsem tam skoro byl,bral jsem za kliku a v tu chvíli jsem všechno pustil totálně jsem se posral a neměl nic na převlečení. Do třídy jsem se už pochopitelně nevrátil, ale o přestávce mě tam našli spolužáci jak se dávám dohromady a hned rozhlásili, že jsem pokaděnej, takže slušná ostuda. Slipy jsem nakonec spláchnul do hajzlu a kompletně jsem se umyl teprve až doma. Tolik moje zkušenost.

Lukáš (Út, 27. 8. 2019 - 13:08)

Ahoj, je mi 15 ale cítím se tak na 2 .. asi před měsícem jsem byl hrát fotbal s klukama ze třídy a po nějaký době se mi začalo chtít strašně na záchod, tak strašně, že jsem nemel šanci to stihnout, prostě jsem se tam posral, strašnej trapas .. jenže od ty doby se mi začali podobný věci stávat častěji ..nejmíň pětkrát se mi už stalo od týmový vlastně to stejny, naštěstí čtyřikrát doma a jednou bohužel zase venku, když jsem šel domu z jedný akce s kámošema .. do toho jsem se začal i počůrávat v noci, stane se mi to tak třikrát do týdne, jsem z toho úplně zoufalej .. Máma taky, vyhrožuje mi, že mi dá plínky jestli se to stane ještě jednou .. Co mám dělat?

Honza (St, 4. 9. 2019 - 19:09)

Co jsi dělal než tě přepadla potřeba na velkou? byl jsi vten moment ve stresujicích podmínkách? Prostě si napiš na papír jak ce se stalo a hledej souvislosti případě co jsi jedl a tam najdeš odpověď
Co nosíš boxerky nebo slipy?

To (Út, 27. 8. 2019 - 16:08)

hledáš pomoc na tý "správný" diskuzi. Tady se posrávají pro radost, protože se jim to líbí, uchyláci jedni, ale třeba se ti to taky zalíbí a rozšíříš řady...

pavel (St, 14. 8. 2019 - 07:08)

Ahoj všichni pokakánci !! Konečně mám dovolenou , můžu kadit jak chci !! Už mám velkou zásobu plen a jedna z nich je už skoro plná , tak všem příjemný a naplněný den .

Eliška (Út, 13. 8. 2019 - 14:08)

Ahoj včera jsem na jiný diskuzy ptala kdo kde schání plenky nakonec jsem musela hledat sama ... žiju sama ale mam kamaráda kterej u mě občas přespí ... máme se rádi ale bojím se mu svěřit že se v noci počůrávám nechci ho ztratit a tak se tady chci zeptat o nějakej námět na nehodu protože si myslim že když bude mít nehodu bude chápavější i když se asi strachuju zbytečně ale chci mít jistotu ... Tady jste odborníci na plné kalhoty tak prosím o radu nechci mu ublížit takže nějaké silné projímadla asi ne

Scatter (Pá, 9. 8. 2019 - 07:08)

Holky nechcete se nějaká pokakat? Jsem opilej sjetej a nadrženej!

Scatter (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

Pár dní tu člověk není a teď přijde po pár dnech po kalbě domů a ... úžasné!!! Holky ste skvělý, fakt skvělý! Lucinko, doufám, že budeš experimentovat častěji :) krásně si to popsala, moc vzrušující, Niki zbožňuju jak to vždy podáš, to pořádně se poseru! ANO! Boží...senzace, fakt si v tom vydržela až do večera? Princezny moje já vás všechny zbožňuju!

Nikola (Po, 5. 8. 2019 - 13:08)

Tak každý se vyjadřuje po svém. Kikina, jsem si všimla, že hodně ujíždí na těch zdrobnělých výrazech, to bude asi záměr. Já to neokecávám a nazývám věci pravými jmény :-)

od (Ne, 4. 8. 2019 - 17:08)

Majky, no jestli si ještě pamatuješ než jsi odešla do Prahy

Nikola (Ne, 4. 8. 2019 - 15:08)

Byla jsem na gymplu a blížil se konec předposledního roku mého studia. S třídou jsme byli na nějaké výstavě. Tam jsem byla úplně v pohodě. Vůbec jsem necítila, že bych potřebovala na velkou. Po té akci jsme si měli ještě zajít na společný oběd. Takže záhadou dodnes zůstává co to tenkrát vlastně spustilo. Nic moc jsem ten den nesnědla, ale přímo na ulici jsem po chvíli chůze pocítila píchání a tlaky v břiše. Zpočátku v krátkých intervalech, ale později nabíraly na intenzitě. Pořád jsem, ale byla přesvědčená, že v tomhle věku se člověk přece nemůže posrat. Danka to vystihla trefně. Taky jsem musela být ve všem dokonalá, takže tohle dobře znám, ale abych neodbíhala, tak zkusila jsem ulevit tlak uprdnutím a vyděsila jsem se, když s tím ven vyšlo už i trochu hmoty. V tu chvíli se přidaly šílený tlaky a jak jsem byla před tím přesvědčená, že to zvládnu až do té restaurace a vykadím se tam, tak teď už mi bylo jasné, že jestli okamžitě nenajdu WC, tak se poseru. Opatrně jsem na to upozornila profesorku, ta byla naštěstí taktní a začaly jsme nenápadně hledat WC, ale zrovna jsme šli nějakým parkem a tam záchod nebyl. Snad bych i potlačila stud a zaběhla někam do křoví, ale než jsem se k něčemu odhodlala tak už bylo pozdě a všechno se mi vyvalilo do kalhot. V tu chvíli jsem hrůzou ztuhla, zastavila se a už jenom vnímala, jak kadím do kalhot a nebyla žádná šance to stopnout. Profesorka se zeptala proč nejdu dál, že za tím parkem je hospoda kam bych si mohla zaběhnout. Byla jsem úplně paralyzovaná a jediná reakce kterou jsem ze sebe dostala byla : "teď už je to jedno" Samozřejmě, že spolužáci se hned srotili okolo a všechno jim bylo jasné. Jednak jsem byla cítit. No a na světlých riflích byl asi i ten hnědožlutý flek nepřehlédnutelný. Profesorka mi napřed vytkla, že jsem si neřekla dřív, ale pak nad tím mávla rukou s tím, že stát se to prostě může. Naštěstí už mi bylo tou dobou 18, takže už jsem za sebe sama odpovídala a tak jsem mohla hned zmizet. Na ten oběd bych v tom stavu stejně jít nemohla a asi bych se propadla hanbou. Nešla jsem si pochopitelně ani do školy pro věci, ale zamířila rovnou domů. Máma byla naneštěstí doma, takže hned ve dveřích jsem dostala kázání a taky sprdnuto za zničený rifle. No a tím to samozřejmě neskončilo a jak už jsem tu napsala, tak pro zbytek gymplu jsem měla přezdívku posránek a byla jsem upřímně ráda, když se mi podařilo rok na to úspěšně odmaturovat a z té školy konečně vypadnout.

Kikina (Ne, 4. 8. 2019 - 17:08)

No tak to je klasická situace. Chápu že to asi byla velká ostuda ale evidentně tě na tom něco zaujalo když sis časem začala dělat do kalhot dobrovolně :0) a díky za uznání literární nadání určitě mám ale zase nejsem žádná spisovatelka nebo tak něco a třeba román bych dohromady nedala ale krátké povídky mě baví. Holt si nemůžu pomoct ale pořád mi v té hlavě něco šrotuje :0)

Nikola (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Tak jsem si taky udělala hnědý víkend a před chvíli se pořádně posrala. A můžu v tom být klidně až do večera. Vidím, že se tu celkem bez ostychu svěřujete se svými trapasy, tak konečně prolomím mlčení a taky se přidám a napíšu, jaká situace přivedla mně k tomu, že jsem se začala podělávat. Když jsem si přečetla trochu historii diskuze, tak mě nejvíc pobavilo, jak tu nějaký chytrák pořád mlel něco o tom, že ty příběhy jsou psané podle jedné osnovy a, že to píše jedna osoba. No jo, ale sranda je, že když už k tomu dojde, tak to většinou probíhá téměř vždy podle stejného scénáře. Takže můj příběh není originální a není v něm nic, co by se tu už neobjevilo, ale tipla bych si, že nejedna holka to na vlastní kůži zažila. Ostatně posuďte sami.

Danka (Ne, 4. 8. 2019 - 12:08)

Dřív by mě nikdy nenapadlo o něčem takovém vůbec přemýšlet, ale asi před rokem jsem byla na kolejích a jezdila na víkendy domů, jednou už se mi chtělo na WC po cestě na kolej. Došla jsem tak tak na vrátnici a snažila se tvářit, že je všechno v pořádku i když jsem už cítila, že jestli se rychle nedostanu nahoru do pokoje, bude zle. Koukla jsem se, že klíč dole nevisí, což znamenalo, že spolubydlící je nahoře a jen jsem doufala, že nebude obsazené WC. Vyšla jsem z posledních sil nahoru, chytila za kliku a ..... zamčeno. Nic asi tak dobře nevyjádří mé zděšení, kliku jsem zkusila znovu, ale se stejným výsledkem. Začala jsem rychle přemýšlet, vytáhla jsem telefon a volala spolubydlící, jestli náhodou nespí, ale ozval se mi její veselý hlas, kterým mě lákala za nimi do hospůdky, po několika pro mě perných chvilkách, jsem z ní dostala, že má klíče u sebe. No přemluvila jsem ji, ať se okamžitě zvedne a jde mi otevřít. Jenže asi tři minuty po tom, co jsem zavěsila telefon, jsem svůj souboj prohrála a poprvé jsem se odmala totálně podělala do kalhot. Stála jsem na chodbě s plnýma kalhotama a nevěděla co mám dělat. Jasně byla to úleva, ale potřebovat ve 22 letech přebalit, už tak dobře nezní. Asi po 20 minutách dorazila spolubydlící a ptala se, proč za nimi nejdu a co tak spěchalo, jenže jí bylo divné, že se tak hrnu dovnitř a pak ucítila můj problém. No nezbývalo než se přiznat, že WC už je pase a potřebuju do koupelny. A spolubydla se mohla smíchy zbláznit a mobilem zvěčnila moje ponížení. Samozřejmě si to nenechala pro sebe a všem to rozkecala. Dodnes z toho mám pěknou ostudu. Ale i když je to divné, jsem vlastně i trochu ráda, že se o mě něco takového ví. Stalo se mi něco, co už se k mému věku nehodí a navíc to všichni vědí. Nejraději bych to udělala znovu, ale tím bych se společensky už úplně znemožnila. Nechápu, kde se ve mě taková touha vůbec bere.

RadekPK258 (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Danka: Tak to jsi přišla mezi dobré lidi. Tady se ti nikdo posmívat nebude. Naopak budeme rádi, když se přidáš mezi nás - pravidelné pokakánky - a budeš si kakat do kalhot pro radost jako většina z nás :)

Kikina (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Jestli ti tohle provedla tak je to pěkně kravka a zasloužila by minimálně nakopat do zadečku a ideálně když bude příležitost tak jí někdy někde přidat trochu medicíny do pití. Když se pokaká i ona tak už si na tebe tak vyskakovat nebude. A kde se to v tobě bere? No nehledej v tom žádnou vědu prostě to máš v sobě už od narození je nás víc takových a podobná nehoda zpravidla vytáhne to co máš zasuté někde hluboko v podvědomí. Nicméně další veřejnou ostudu už bych si rozmyslela pokud nechceš přijít o všechny kamarády. Ona je podobná představa ve tvé fantazii určitě vzrušující ale realita pak vypadá trochu jinak to vím z vlastní zkušenosti.

Danka (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Neberu to nijak tragicky, vždycky jsem podle rodičů musela být slušná a pomalu dokonalá a najednou se o mě ví, že jsem si pěkně nakakala do kalhot. Jasně, už to není ani střední ani základka, aby mi to pořád někdo předhazoval, ale ostuda to byla. Ale je pravda, že jsem nikdy nepomyslela na to, že bych to pustila do kalhot, až teď. Samozřejmě bych to nechtěla pustit nějak úplně veřejně, ale před někým by mě to lákalo.

Reklama

Přidat komentář