Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

ivana (St, 27. 6. 2018 - 19:06)

Já jsem se počůrala dneska u vchodu do domu než jsem odemkla, bylo naštěstí po dešti a tedy mokro, ale já měla mokré silonky, sukni i botky. Bohužel se mi to nestalo poprvé. Rozhodla jsem se vyhledat pomoc u lékaře, nicméně nemáte nějaký fígl, jak to tu chvilku ještě udržet?

Jirik (St, 29. 3. 2017 - 15:03)

včera. Přišla jsem od...Tak to se mi stalo podobně. Protože byla škola odpo, šel jsem si ráno zaplavat do bazénu. Mamka nedala jinak, než že si musím vzít pod tepláky punčocháče.( ty nenáviděný řádkovaný, jak kdybych byl malý dítě.)Cestou domů autobusem se mi začalo chtít čím dál víc. A sotva jsem vystoupil počůral jsem se do těch punčocháčů, že mi to teklo až do bot . No něco jsem ještě zachytil a dones domů.

Tom (Po, 27. 3. 2017 - 22:03)

Tak pochybuju, že někdo...By jste se divil/a s čím vším jdou lidí marodit ať už aby se ulili z práce nebo opravdu že strachu.

Andy (Po, 27. 3. 2017 - 22:03)

Jak jsem popsala tu příhodu tak vím že to nucení bylo urychlené vínem, ale taky si uvědomuju, že se mi občas chce najednou tak čůrat, že před klikou toalety poskakuju jako koza. Zrovna dneska v zaměstnání při cestě z oběda. Začala jsem mít strch že to někdy nestihnu a někde mezi lidmi se znemožním. Nikdy před tím jsem takhle nemyslela. Nevím jestli mám něco s močákem- jiné potíže nemám, často vůbec nemusím, ale když to přijde tak děsně silně. Nebo z tý příhody blbnu přes hlavu. Ale to síné nucení u kliky záchodu mám dlouho.

Nevěřící (Po, 27. 3. 2017 - 18:03)

Manželka (24) se počůrala...Tak pochybuju, že někdo hned poletí kvůli jednomu nočnímu počůrání k lékaři. To se prostě může stát.

petr (Po, 27. 3. 2017 - 01:03)

V pátek jsem dostal dost silnou injekci kvúli zádům , a nato léky proti bolesti , spalo se mi hezky , ale to probuzení bylo mokré a dost mazlavé .

Karel (Po, 27. 3. 2017 - 00:03)

Manželka (24) se počůrala s sobotu v posteli, nebyl v tom ani alkohol ani léky ale prostě to z nečekání pustila. No takže se to všechno převlíklo a zítra jde k lékaři jestli to bylo jen nehoda nebo nemoc.
Od něděle mě vzrušuje že třeba bude nosit pleny, do té doby mě to nic neříkalo ale najednou z ničeho nic bych jí rád viděl v pleně.

Josef (Ne, 26. 3. 2017 - 14:03)

Je pravda že alkohol otupuje. Byl jsem opilý v hospodě, šel jsem na záchod ale asi z důvodu opilosti mně nešly rozepnout kalhoty a už jsem to nevydržel tak jsem se vyčural do kalhot. Pak jsem si dal u výčepu ještě jedno a šel jsem domů. Když jsem přišel domů manželka už spala tak jsem si jak jsem byl v džínách lehl do vany, vyspal jsem se ve vaně a čural jsem v džínách do vany.

K. (So, 25. 3. 2017 - 16:03)

Andy, nejsi zvyklá, navíc alkohol otupuje. Mně kromě alkoholu dělá větší problém zima, to pak mohu chodit každých 15 minut. A říkám si, jak je možné, aby se za tak krátkou dobu měchýř naplnil? Držím palce, aby se ti nehoda už nikdy nestala a co lodičky? Přežily to nakonec bez újmy?

Lukáš (Út, 21. 3. 2017 - 22:03)

Tady jsem to právě hledala,...No, když na to nejsi zvyklá, tak to možné je. Navíc jak se blíží člověk k domovu nebo k záchodu, tak je to vždycky horší a horší. Já jsem si dával svého času 1 pivko po práci, jednou jsem potkal kámoše a pivka byly 3, což sice není tolik, ale stačilo to. Taky jsem to měl až v botách.

Andy (Út, 21. 3. 2017 - 18:03)

Tady jsem to právě hledala, abych si vykecla dušičku. Taky nevím, jak je možné, že čůrání vydržím bez problémů tak dlouho a při přibližování se ke ,,konečné,, kde je záchod se to stane úplně zoufalé. Stává se mi, že dolítnu domů a rovnou na záchod. Dneska z práce jsem si šly pokecat kamarádkou a sedly jsme si jak říkáme na sudy do naší vinotéky, většinou si dáváme dvoudecku a jdeme, tentokrát to byly dvě a navrch ještě decka. Prostě půllitřík. Nejsem na to vůbec zvyklá. Domů to mám 2 stanice tramvají a 5 min. pěšky. Když jsem čekala na tramvaj, už se mi chtělo čůrat, ale tak normálně. Tramvaj chvíli nejela, pak cesta, to už se mi chtělo dost a když jsem se blížila pěšky k domu, bylo to nesnesitelné, nemohla jsem ani rychle jít, navíc jsem poprvé letos šla v sukni a lodičkách když už je to jaro. Klče v ruce, vlítla jsem do baráku, a jak jsem přivolala výtah už to mokrý teplo teklo až do lodiček. Nešlo to vůbec zastavit, udělala jsem louži jako hrom, naposledy se mi to stalo asi ve 2. třídě při tělocviku. Naštěstí tam nikdo nebyl, tak jsem mokrá vyběhla 4 patra do bytu. Teď suším vyprané lodičky a bojím se, že se bu´d rozlepí, nebo smrsknou a dva tácy za ně jsou v pr...
Je možné, že za půl hodiny po půl litru vína to člověk neudrží?

MartinTm (Po, 11. 6. 2018 - 21:06)

To teda zírám, co to máte...Takhle mluvit o rodičích

MartinTm (Po, 11. 6. 2018 - 21:06)

To teda zírám, co to máte...Takhle mluvit o rodičích

Aja (Po, 20. 3. 2017 - 07:03)

když jdeš domů,vžy se ti chce čůrat víc a víc. A někdy to nestihneš. Jednou jsem šla večer z brigády a myslela jsem si,že to stihnu,před barákem to už bylo kritický, že jsem skočila k prvnímu stromu v parku a bylo mi jedno, jestli někdo jde nebo kouká. prostě to šlo najednou ven a stejně jsem si zezačátku počůrala kalhotky, jen jsem si v té rychlosti stačila zvednout sukni a ta zůstala bez újmy. Ostatní už bylo pozdě a zničený prvním proudem chcaní.

Niki (Ne, 19. 3. 2017 - 14:03)

včera. Přišla jsem od kamarádky domů a cestou se mi chtělo na malou stále více, už ve výtahu jsem se zkříženýma nohama a přitisklou rukou na pipině počítala vteřiny, kdy odemknu a okamžitě vlítnu na záchod a půstím to.
Jenže sotva jsem odemkla už to povolilo a já si prochcala kalhoty ,i punčocháče a sice jsem nakonec na záchodě stihla při tom ještě sundat kalhoty, ale to už čůral jen poslední zbytek. Jinak vše v kalhotách, botách a na zemi.
Takže hodit to do pračky, ,setřít podlahu a ihned pod sprchu.

Honza (Po, 13. 3. 2017 - 14:03)

moje sestra to pustila rovnou pred zachodem twl :DDDDDD

Maros (So, 2. 6. 2018 - 08:06)

Ahoj mám 17 rokov dnes som...A čo ti na to maminka povedala.ja mám sestru a keď sa pocika tak ju kúpené.

Maros (So, 2. 6. 2018 - 08:06)

Ahoj mám 17 rokov dnes som...A čo ti na to maminka povedala.ja mám sestru a keď sa pocika tak ju kúpené.

Maros (So, 2. 6. 2018 - 08:06)

Ahoj mám 17 rokov dnes som...A čo ti na to maminka povedala.ja mám sestru a keď sa pocika tak ju kúpené.

Maros (So, 2. 6. 2018 - 08:06)

Ahoj mám 17 rokov dnes som...A čo ti na to maminka povedala.ja mám sestru a keď sa pocika tak ju kúpené.

Reklama

Přidat komentář