Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Kupissek (Út, 16. 5. 2017 - 19:05)

Tak na tenhle problém jsou...Muzu vedet kolik ti je?

mirek (Po, 15. 5. 2017 - 02:05)

Tak na tenhle problém jsou...Je mi to moc příjemné, mít na sobě mokrou plenku, nejlíp když je hodně tlustá jednorázová se savostí na maximum. Žádné chození na záchod. Moje přítelkyně je taky nosí a ráda v nich onanuje.. Říká, že si to nejlépe udělá v plence, která je úplně mokrá, dráždí ji ten tlak počůrané plenky na poštěváček. Někdy si vloží do zadnice anální kolík a čeká, až na ni přijde potřeba čůrat (nebo méně často i kakat). Taky nás vzrušuje když si navzájem mokré plenky vyměníme a pak společně masturbujeme, vnímání mít na svém těle moč druhého pohlaví je úžasný pocit, a krásně to voní.. Ale nezapomenout hodně pít.. A co vy, jak to máte?

Alena (Ne, 14. 5. 2017 - 07:05)

Tak na tenhle problém jsou nejlepší doopravdy plenky pro dospělé, nejlépe plenkové kalhotky a problém počůrání je vyřešen. Já je nosím skoro denně a skoro všude protože má problém udržet čůrání. Jedině v létě nebo když je teplo tak je nenosím na procházky a tak, nebo doma a když se počůrám nevadí i to, protože jsem v nabírané sukni, pouze by někdo mohl vidět ten moment, když to teče a mě to vzrušuje.

mik (St, 1. 8. 2018 - 05:08)

Dneska jsem šla z práce... 15.11.2009 23:20 - Igor
Každý má trochu jinou stavbu měchýře a svěračového systému, což se mimo jiné projevuje v závislosti náplně měchýře na síle svěrače (závislost tlaku obsahu měchýře na uzavíracím tlaku svěrače) V této oblasti jsou známy 3 typy, příliš to nezávisí na pohlaví.

1) 60% jedinců: zvětšující se náplň měchýře způsobuje zvětšení uzavíracího tlaku měchýře, uzavírací tlak je vždy větší než náplň měchýře, což by znamenalo, že za normálních okolností by se člověk nepočůral. K tomu dochází až v momentě reflexivního samovolného stažení měchýře doprovázeného reflexivním otevřením svěrače. To se projeví jako extrémně silné krátké učůrnutí - účelem je snížit tlak, to se ještě může párktát opakovat, takže člověk učůrává a stále má měchýř stejně plný - co přiteče, učůráváním odteče, durch se člověk nepočůrá. Čurání je při plné náplni obtížné, musí se tlačit, v extrémním případě se člověk musí vycévkovat, u žen pomůže nadzdvednutí měchýře přes pochvu. Takovýto člověk je Marek výše, dřívě to pustí bolestí, kterou nevydrží.

2) Opak - větší náplň měchýře netlačí na močovod. Plný měchýř najednou svěrač nezvládne a člověk začne mohutně čůrat. Dobrá průchodnost močovodu způsobí, že člověk čůrá opravdu silně obvykle až do značného snížení náplně, kde se svěrače opět "chytnou". Takový člověk se většinou počurá nechtěně - bolest ještě není taková, aby to pustil úmyslně - viz. ad 1.

3) kombinace výše uvedeného - někdy reflexivní učůrávání, někdy totální pomočení...

Hezký večer MUDr. Igor

24.11.2009 11:17 - Igor
To Mudr Igor
zajimal by me...
Na to je těžké odpovědět, každý to má jinak. V průměru udrží více moči muži, mají obvykle silnější svěrače. Naopak největších objemů dosahují ženy, které mají pro roztahovaní měchýře více místa, ale v průměru udrží méně než muži právě proto, že mají horší svěrače a cca polovina žen 16-25 let trpí občasnou lehkou inkontinencí - učůrnutí smíchy, v posilovně, apod. S přibývajícím věkem se to samozřejmě zhoršuje. Muži jsou na tom v tomto ohledu mnohem lépe. Zajímavý příspěvek tu vznesl nedávno Vašek, který odkazoval na článěk pacientů s měchýři o objemu až 5000 ml. Ano, i to je možné. Pokusím se statisticky vyjádřit můj názor:

Muži 20 - 40 let:
20% do 600 ml
20% 600 - 800 ml
50% 800 - 1100 ml
8% 1100 - 1500 ml
2% 1500 až třeba i 4000 ml a více

Ženy 20 - 40 let:
30% do 600 ml
30% 600 - 800 ml
20% 800 - 1100 ml
15% 1100 - 1500 ml
5% 1500 až třeba i 4000 ml a více

Z toho je vidět, že u žen jsou větší rozdíly, a je to právě z důvodu velmi rozdílného stavu svěračů. Pokud má ale žena dobré svěrače, od přírody nebo posilováním, je větší pravděpodobnost, že udrží více než muž. Hodně také záleží na její stavbě - výška, šířka pánve. Nejlepší předpoklady pro roztahování měchýře má žena po porodu, ovšem většina z nich udrží právě nejméně, protože neposilují svaly pánevního dna. Je taky jasné, že 160 cm vysoká slečna, 50 kg, co má takový ten úzký zadeček, těžko udrží více než 800 ml. Ono už při 600 ml má tak vypouklý podbřišek, že vypadá jako těhotná. Naopak je spousta žen, u kterých náplň měchýře 600 ml se na změně tvaru podbřišku vůbec neprojeví.

16.6.2009 13:25 - Petr
Také mě tato problematika zajímá a vzhledem k tomu, že studuji medicínu, vím o těchto věcech něco i po vědecké stránce. Podělím se tu s vámi o výsledky rozsáhlých medicínských průzkumů.

Objem měchýře se zvětšuje spolu s tlakem, kterým působí stěny měchýře na jeho obsah. Měchýř muže (20 - 30 let) má při stejném tlaku ve srovnání se stejně starou ženou menší objem. Na druhou stranu muž ale udrží více, protože svěrač muže je silnější. S přibývajícím věkem se rozdíl mezi mužem a ženou zmenšuje. Průměrná žena (20-30) udrží 810 ml, průměrný muž 880 ml, při tom tlak v měchýře muže při 800 ml odpovídá tlaku v měchýři ženy při cca 550 ml.

U žen je větší rozptyl změřených hodnot, jsou ženy, které udrží max. 400 ml a část z nich vlivem slabých svěračů, hodně z nich ale také málo roztažitelným měchýřem (při 400 ml tlak relativně velký, srovnatelný s jinou ženou při 800 ml). Roztažitelnost měchýře souvisí s tělesnými proporcemi, zejména tělesná výška a rozměry pánevního dna.

Slabší svěrač je u žen dán jejich tělesnou stavbou a zejména širší močovou trubicí. Z faziky platí, že čím je plocha větší,tím větší síla na ní při stejném tlaku působí. Jsou ženy, které mají močovou trubici širokou natolik, že dokaží vymočit 500 ml za 4 vteřiny. Tyto ženy jsou velmi náchylné k počůrání, protože svaly jejich svěrače musí uzavřít trubici velkého průměru.

Z výše uvedeného vyplývá, že rozdíly jsou velké. Počůrání u ženy nastává v 75% případů povolením svěračů, ty jsou potom natolik unavené, že žena již nedokáže moč zastavit. Opět to platí hlavně pro ženy s širokou močovou trubicí, neboť silný proud se těžko zastavuje.

Ve zbylých případech je pomočení způsobeno tzv. přetečením. Svěrač je dostatečně silný, ale tlakové receptory v měchýři fungující jako pojistka dají pokyn k úmyslnému povolení svěračů spojeném se stažením svalstva měchýře po dobu cca 2 vteřiny. Poté se svěrač uzavře, svaly měchýře přestanou tlačit,pokud je však tlak v měchýři stále velký, celé se opakuje. Navenek se to projeví jako extrémně silné ale krátké učůrnutí. Takové ženy se nepočůrají, jejich měchýř poue vždy zmenší tlak na svou maximální možnou úroveň. K tomuto počůrání dojde u většiny můžů s erekcí, neboť erekce funguje i jako extrémně silný svěrač.

je dokázáno, že na občasná učůrnutí jsou háklivé dívky v období puberty, kdy dochází k velkým změnám v jejich pohlavním ústrojí. Tento proces způsobuje dočasné zeslabení svěrače. Bohužel puberta je čas, kdy se každá všemu pořád směje. 90% žen přiznalo, že v období 13 - 18 let si alespoň jednou učůrlo tolik, že to bylo vidět na oblečení.

Oslabení svěrače je však dočasné, často se však vrací po porodu.

17.6.2009 13:24 - Petr
Skutečně se může stát, že se žena nepočůrá. Močový měchýř má ve své stěně zabudovýny receptory, které měří tlak a pokud tlak přesáhne určitou úroveň dojde k tomu, co jsem popsal minule (stažení svalů měchýře, otevření svěrače a následuje krátké a učůrnutí). Pokud ta žena má vycvičené svěrače, je to třeba nějaká sportovkyně, která často posiluje, třeba i Kegelovy cviky, skutečně se nepočůrá. Může se klidně stát, že měchýř sníží tímto způsobem tlak, přiteče další moč z ledvin, opět se zvýší tlak a žena opět učůrne. To se může klidně opakovat třeba do nekonečna, během té doby bude kolísat náplň měchýře třeba v intervalu 800 - 1000 ml (800 ml je hranice pro skončení učůrnutí, 1000 ml je ta hranice, kdy receptory dají pokyn uvolnit mimovolně svěrač a stáhnout svalovinu měchýře). Je to úplně stejné jako přetlakový ventil třeba u kompresoru.

Hodnoty, které jsem uváděl jsou dost objektivní (vzorky více než tisíce hodnot). Pokud je průměrný obsah cca 800 ml, tak dle Gaussovy křivky normálního rozdělení (v přírodě nejběžnější) je zřejmé, že se najdou ženy v řádů jednotek procent, které udrží 1500 ml, ale také jen 400 ml. A možná se najdou také ženy v řádu desetin procent, které udrží 2200 ml, ale také některé jen 300 ml. U zkoumaných žen byla minimální hodnota 350 ml a maximální 1980 ml. Zkoumáno bylo cca 900 žen, což lze považovat za dostatečně reprezentativní vzorek.

Aby se zjistli objektivní hodnoty, byly nervy měchýře nějakým mě neznámým způsobem umrtveny. Žena, která potřebovala při těch experimentech čůrat to vlastně ani tolik necítila. Jde o to, že spousta žen prostě nedokáže vydržet tu bolest a úmyslně se počůrá.

piss rebelka (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

Tak co kdo se kdy pocural? Ja tady psala ze casto a z pocuravani se mi stal konicek pod frote prosteradlo jsem natahla igelit a je to super sucha uz spim malokdy vzdycky ve svych pocuranych kalhotkach je parada ulevovat si v posteli, nevyhoda igelitu ze curam fakt hodne a pod zadkem a mezi nohama se mi klidne do rana drzi i3 cm
hladinka raz za tyden operu prosteradlo a kalhotky a jedu znova

Kupissek (Pá, 28. 4. 2017 - 14:04)

Tak konecne vikend beze smen...Ahoj piss rebelka napis mi na [email protected] rad bych s tebou pokecal atd. ;)

ivana (Čt, 19. 7. 2018 - 19:07)

Dneska jsem šla z práce něco zařídit do banky a když jsem odcházela šla jsem pro jistotu na záchod, protože vím, jaké mám problémy. a od rána jsem nebyla na WC. Seděla jsem tam asi 5 minut a ani jsem neučůrla, vůbec se mi nechtělo. tak jsem odešla. Za půl hodiny jsem při jednání ucítila potřebu, bylo mi trapné si říct na personální WC, raději jsem to jednání ukončila a druhou položku nechala na příště a šla zpátky do práce. Trvá to tak 10 minut pěšky, šla jsem rychle stejně před koncem cesty to bylo dost nesnesitelné. stačilo už jenom přejít do zaměstnání ulici, ale když jsem si ty dlouhé vteřiny uvědomila, vlítla jsem raději do hospody, kolem které jsem šla, naštěstí kabinka volná a já jenom zvedla sukni a už to šlo, tedy přes kalhotky. Ty šly do koše, v práci jsem měla rezervní. Na tohle opravdu vložka nestačí, Jak je možné, že za necelou hodinu, kdy sedím na záchodě a nejde nic, to najednou přijde tak silně až se počůrám. navíc se mi to stávalo jednou za dlouho, ale teď stále častěji. Nechápu, proč někdo když se mu moc chce, třeba učůrává, a já to pustím všechno. Připomínám že k lékaři jdu až koncem srpna, musím to nějak vyřešit, neumím si představit tuhle situaci v zimě v kalhotech nebo punčocháčích.

Nika (Út, 17. 7. 2018 - 16:07)

Holky zachránila vás od...nooo me teda Lenko moc ne vzala sem si vlozku pro jistotu na cestu busem do Bulharska, pak sem se vubec pri tech prestavkaach nedokazala vycurat, sice sem mela mocak jak balon ale byla sem tak nervozni ze za dvermi je rada zenskych s plnyma mechrema ze sem to proste vubec nepustila a dve hodiny pred cilem mi to v buse najednou samo proste vyteklo do kalhot desny trapas a bylo toho tolik ze vlozka mi udelala mezi nohama akorat velkou bambuli a jinak vsechno proteklo kolem ni, ale na nejake male cvrnknuti to muze pomoct, busem uz nikdy i manzel mel chudak problem se uvolnit u pisoaru, jenze jemu to nakonec slo no, chlapi to maji proste v tomhle lepsi

Plenkar (Út, 11. 4. 2017 - 10:04)

Vsichni si tady stezujete hlavne na sebe. Jak to nemuzete udrzet po par deckach vina,po 3 pivech,nez jede tramvaj,nez prijede vytah, nebo ze bylo obsazene wc. Stale hledate a nachazite vymluvy. A tim se chlacholite.Ale plenu bysi preventivne nevzalo 90% z vas! Tak co chcete,na co si stezujete? Deti se nikdo nepta-chces plinu? Nechces? A mas ji.Jenze vy jste dospeli,svepravni a zbytecne si delate ostudu a problemy. Myslim,ze je dnes spolecnost vice tolerantni,ale pocurane obleceni,sedak v autobusu,nebo sedacka v aute je dost problem,ktery leze i do penez.Treba takovy polstrovany sedak uz nikdy nevycistite,aby byl jako novy. A co doma? Sedaci souprava,matrace za 20 tisic a"prochcat to"je hrozne jednoduche. Kdyz to udelate sami sobe,tak si muzete rano mlatit hlavou o zed,ale kdyz se to stane na navsteve,nebo v hotelu! Ale kdyz pred vami nekdo rekne neco o noseni plinek,tak mu s nadhledem odpovite"No fuj,to bych nasebe nikdy nevzal!". A pak po par pivech,nekolika koralkach, nebo litranku vina do rana zlikvidujete desetitisicove hodnoty. Navic"kam s ni"? s tou prochcanou samozrejme. A sousedi se budou jizlive ptat,proc se vam na ni spatne spi,kdyz stala tolik penez. Ale je to jen a jen vas boj a vase penize,takze se volne bez plen dal pochcavejte dle libosti! Chcankam zdar!

crowmoor (St, 11. 7. 2018 - 12:07)

Romčo vůně to musí být úžasná, taky by se mi to líbilo. Máš u toho ještě něco na sobě, nebo jenom přes kalhotky? Napiš mi na [email protected]

Monika (Po, 10. 4. 2017 - 01:04)

Před chvilkou sem se...Někteří to dělají už instinktivně, jako sebeobrana těla.

j.www (Ne, 9. 4. 2017 - 09:04)

www.voyeurstyle.com

petr (Ne, 9. 4. 2017 - 09:04)

Před chvilkou sem se vzbudil totálně zechcanej , večer se hodně pilo , naštěstí mě něco osvítilo a natáhnul sem si plenu , takže žádný škody.

Monika (Ne, 9. 4. 2017 - 00:04)

naposledy jsem se počůrala po porodu a ti je tak rok . Pak jsem nosila pleny a bylo to v pohodě

Petr (So, 8. 4. 2017 - 23:04)

Všichni, kteří jste se počůrali, vás zabalím do plínky. :)

Lenka (Ne, 8. 7. 2018 - 11:07)

Holky zachránila vás od trapasu vložka, když ste si nechcene cvrkly? Mne jednou u kámošky když sem se strašne smála. Vtu chvíli sem byla ráda, že ji mám. Jinak by to byl velkej trapas.

Mirka (St, 5. 4. 2017 - 09:04)

Když jsem šla domů od kámošky a čekala na autobus. Myslela jsem,že to dojedu domů,ale jak jsem vystoupila hned to šlo. Kalhotky durch mokrý,sukně jen trochu. Trapné. Alespoň jsem trochu dala nohy při tom od sebe,když jsem zabehla k prvnímu stromu.

Romča (Čt, 5. 7. 2018 - 09:07)

Já se počůrávám dost často ale schválně.Začlo se mi líbit,že si dám na židli u pc igelit dva ručníky a třeba celý den nemusím na wc prostě to pouštím plnými proudy po zadku pod sebe.Začlo mě to docela rajcovat.Tedka když koukám na film ,tak to jen bezstarostně pustím,chcanky crčí do durch napitých ručníků a proudama tečou na lino pode mě.Pravdou je že mě ta vůně i promočený zadek hodně rajcuje

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

wau to je rajcovni kdyz tohle dela dospela baba nechces mi napsat [email protected]

Honza (Pá, 31. 3. 2017 - 13:03)

Ahoj jsem se dnes rozhodla se...Ahoj to je uzasny!! :)

Reklama

Přidat komentář