Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Lucie V. (So, 18. 11. 2017 - 18:11)

Já jsem se počurávala v posteli od jara do konce léta, nepropustnou podložku jsem neměla, nechala jsem to téct do matrace. Koncem léte jsem si dala novou matraci, prostěradlo a povlečení. Měla jsem téměř pořád otevřené okno protože to smrdělo. V zimě to nedělám protože se nedá moc větrat. Před časem jsem si svoji postýlku vyfotila, fotka je tady:
http://licina.rajce.idnes.cz/Moje_postylka/#P5242097.jpg

drink (St, 8. 11. 2017 - 18:11)

Už jsem to udělala....Melas to na sebe vyzdimat z hader...Zkus to cubinko.

Holomek (Ne, 5. 11. 2017 - 16:11)

v pohode tak proc reagujes...Já jsem nenapsal že tvoje příspěvky nečtu. Většinou je čtu, ale často je nedočtu do konce protože jsou pro mně nezajímavé. A nebo dobře, piš sem, někoho možná zaujmeš, ale já tě zřejmě začnu vynechávat ve čtení.

mik (Ne, 5. 11. 2017 - 04:11)

miku, napsal jsi správně...v pohode tak proc reagujes kdyz me nectes ? ) Ty me naopak ctes velice pozorne ,nikdo te nenuti me cist a kdyz to chces vedet tak ta erotika se s tim muze klidne prolinat
on se pocural mekdy v zivote myslim v pozdejsim veku skoto kazdy ..holky asi vic ale i kluci a i ostuda muze byt vzruseni , spis tady ale pisou pubertaci a pubertacky co o tom vubec nic nevi ,alespon v te posledni dobe ,, byly roky kdy se tu psalo docela zajimave a ne takove nesmysly jako ted

Plenkar (So, 4. 11. 2017 - 17:11)

Ja se na rozdil od nekolika zde pisicich osob-nevim zda zen, ci muzu v pocuravani rozhodne nevyzivam. Ano davam si pliny, pres ne jednu velkou igelitovou a to vse na sobe fixuji hodne vysokymi gumovymi kalhotkami, aby nahodou latkovky nekde nevykukovaly a nedoslo k promaceni lozniho pradla, nebo svrchniho obleceni. A ac jsem se od detstvi plen vlastne nikdy poradne nezbavil, tak je mam nasazuji si je, protoze je daleko lepsi mit na sobe pliny 99x zbytecne, nez je jednou nemit a pocurat krome sveho luzka svoje obleceni, nebo sedadlo v autobusu,v letadle a podobne. To je potom ve vysledku dost drahe. Pliny si tedy pravidelne nasazuji a nosim pri cestovani, kdyz jdu mezi lidi, ale casto je mam na sobe i doma kde mam par kroku na wc. Mam urgentni inkontinenci, ale prasky nezabiraji, ani je nechci brat a kazde pocurani me mrzi, ikdyz krome plen nic nepomocim. Nevim, co na tom maji ti, kteri se pocuravaji do postele i na verejnosti do obleceni. S temi bych nechtel mit nic spolecneho a pochopim divku, ci zenu, ktera ma slabsi sverace a pocura se z nouze, ale do plen! Chvili u me bydlela nejaka takova, ktera to mela par kroku na wc, ale u televize pro ni bylo pohodlnejsi curat do plen a pak si me zavolala, abych ji prebalil do suchych. Jeste ze na velkou si ty vsechny pliny a kalhotky svlekla a dosla si na misu. Potom jsem ji stejne musel dukladne ocistit, osoulozit, nebo alespon omasturbovat abych mel chvili klid. A to pritom nikdy nerodila, takze nemela stejne problemy jako zeny po 2-3 porodech. Mel jsem sice kazdy den plnou pracku plen a plny balkon,ale bylo hezky a pliny rychle uschnuly, abych ji je mohl opet vlozit mezi nohy a zafixovat vysokymi gumovymi kalhotkami.Samozrejme jsem ji jemne namazal stydke pysky kremem proti opruzeni-byla dukladne vyholena a zapudroval detskym zasypem. Docela rad si na ni vzpomenu, ale zit s ni delsi dobu by asi neslo. Doma to jeste slo resit, ale co v praci. Ale osobne si myslim, ze divka-zena, ktera se pocurava a nosi ty dnes uz staromodni latkove pliny a gumove kalhotky, tak ji jine zeny opovrhuji, ale pro spousty muzu je jiste zajimava a zadouci,ale vydrzi to s ni jen ti nejodolnejsi.

Robin (So, 4. 11. 2017 - 15:11)

Musím přiznat, že jsem se jednou počůral, částečně to bylo zaviněno mou stydlivostí, částečně tím, že jsem byl donucen spolužáky. Ve škole jsem se totiž bavil více s učiteli než se spolužáky, ale nikdy jsem na nikoho nebonzoval. Ale úkoly jsem měl vždycky a občas jsem se vyjádřil jasně, že já jako poctivý žák bych měl mít jiné zacházení... No, byl jsem tehdy zkrátka mladší a sociálně nezkušený. Asi i proto se mě spolužáci pokusili udělit lekci, abych "znormálněl". Oni o každé přestávce zablokovali záchod na patře u nás ve škole. O patro níž jsme nemohli, byl na chodbách vždycky učitelský dozor. A já jsem se k tomu zase styděl říci si o hodině. Nevím proč, asi by mě většina učitelů bez problémů pustila. Mezi první a druhou hodinou to problém nebyl, ale mezi druhou a třetí už jsem cítil, že musím na WC nutně. Pořád jsem doufal, že mezi 3. a 4. hodinou mě o velké přstávce nechají jít, ale raději jsem už nepil. Spolužáci mě ale nenechali jít ani o velké přestávce. Nastala 4. hodina, kdy už jsem musel nutně, ale styděl jsem se zeptat. Spolužák sedící za mnou už jen mi jen potichu špitnul: tak se zeptej a dojdi si, ale já jsem na to vůbec nereagoval. Jen jsem se tolik nedržel v klíně a nekroutil, aby mě nikdo nepozoroval. Zhruba čtvrt hodiny před koncem jsem si učůrnul do kalhot, ale ještě jsem to zastavil i když flek už byl v rozkroku vidět. Na chvilku se mě ulevilo, ale tlak se vrátil a byl ještě větší hlavně z nervozity. Ani jsem nestačil zvednout ruku a nebo vyběhnout v nouzi ze třídy, prostě jsem najednou cítil jak se počůrávám do kalhot. Nejprve to teklo jen do slipů a kalhot, ale brzy přeteklo moje čůrání na židli a ze židle na podlahu. Spolužáci si toho všimnuli a někteří se začali smát a volali na mě, že jsem se počůral jako malý kluk či přímo že jsem pochcaný prase nebo že jsem se podojil. Učitelce to bylo asi dost trapné, že se její žák počůral při její hodině a ptala se, jestli jsem nemocný nebo proč jsem si neřekl na záchod. Nevydržel jsem to a začal brečet. Poslala mě na záchod, ale pak si i ona uvědomila, že vlastně už nikam nepotřebuju. Zeptala se, jestli mám něco na převlečení a pak jestli mám klíče od bytu. Pak zavolala rodičům, jestli mohu jít sám domů se převlíct. Nakonec jsem odešel domů a do školy se ten den nevrátil.
Pár dalších dnů mě to hodně spolužáků připomínalo, ale nakonec se to uklidnilo a ani já jsem už nechodil tolik do kabinetů učitelů či nepřipomínal, že jsme třeba měli úkol atd...
Pak už jsem se nikdy ve škole nepočůral.

petr (So, 4. 11. 2017 - 08:11)

Před chvilkou jsem se vzbudil totálně počůranej , naštěstí jsem si večer stačil natáhnout plenu , jednorázovku , ale měl jsem po včerejšku dost velkou žízeň a než jsem to dopil tak jsem se i pořádně zesral . No , sedím v tom a píšu tuhle zprávu.Už se mi vaří voda na kafe.

dentik (Pá, 3. 11. 2017 - 22:11)

ano jeansy světlé a...Neužíváš plenky?

Holomek (Pá, 3. 11. 2017 - 08:11)

Obcas tu nahlednu ,ale nemam...miku, napsal jsi správně že tato diskuze byla založena pro skutečné nehody které se stanou nechtěně. Ale ty do toho zatahuješ erotiku, kromě toho píšeš takovým stylem že se to nedá číst a často tvůj článek ani nedočtu do konce. Opravdu bude lepší když sem přestaneš psát.

mik (Pá, 3. 11. 2017 - 05:11)

Obcas tu nahlednu ,ale nemam duvod reagovat na nesmyslne virtualni blbosti ,at uz jsou od nejakeho honice , co se vydava za holku , nebo jsou od skutecne holky, ktera chce oslnit necim co ji vzrusuje ,ale nema na to odvahu , tak si ji dodava virtualem , nebo se proste virtualem uspokojuje ,takovych je na kazdem chatu hodne
Tato diskuze byla zalozena pro skutecne nehody , ktere se stanou nechtene , je pravdou ze umyslny piss je pomerne castou erotickou praktikou s mnoha smery
Jeden tento smer je napriklad female desperation kdy holka potrebuje v nevhodnou chvili , pocurani se na verejnosti , tedy umyslne patri taky k jednomu smeru , umyslne curani do obleceni do postele atd ,ale ne virtualni nesmysly, ktere jde celkem lehce rozeznat od skutecnych erotickytch zazitku i od nechteneho pocurani se

aaa (Čt, 2. 11. 2017 - 23:11)

suche jeansy na prochcané...škoda, a do kalhot doma taky nečůráš? a nechala ses někdy od někoho počůrat?

piss.rebelka (Čt, 2. 11. 2017 - 08:11)

Hezky :) A v pyzamu nebo...suche jeansy na prochcané kalhotky natahuju často ale venku do kalhot malokdy v letě někdy jo když jdu třeba v noci se psem ale ted v zimě by to nedopadlo dobře :P.Jinak v posteli spávám jen v promočených kalhotkách do kterých opakovaně učurávám

aaa (Út, 31. 10. 2017 - 10:10)

ano jeansy světlé a...Hezky :) A v pyzamu nebo nejakych kalhotech v posteli teda asi necuras, co? A na verejnosti nekdy curas nebo maximalne vezmes kalhoty na pocurany kalhotky?

piss.rebelka (Po, 30. 10. 2017 - 08:10)

A v čem jsi spala? Jenom v...ano jeansy světlé a spávám jen v mokrých kalhotkách .Do Kalhotek mě vzrušuje čůrat opakovaně
Takhle nějak se vzbudím několikrát týdně

http://www.eroprofile.com/m/videos/view/Hot-Bed-Wetter-623

aaa (Ne, 29. 10. 2017 - 21:10)

Tak to tu musim napsat...A v čem jsi spala? Jenom v kalhotkách? A ty džíny přes pročůraný kalhotky byly světl nebo tmavý a bylo na nich viděl, že jsou promočený?

piss.rebelka (Pá, 27. 10. 2017 - 07:10)

čau počuránci kde je MIK...Tak to tu musim napsat sakra.Dneska v noci při opakovanem bedwettingu (2,5 L vody před spaním) mi protekl igelit a z matrace mam bazen :( jááj Cela postel zechcaná durch :(Usinala jsem cela v louži a v noci opakovaně připouštěla teplo a rano už vše v posteli misto v prosteradle :/

piss.rebelka (Čt, 26. 10. 2017 - 20:10)

čau počuránci kde je MIK ?? dlouho tady neprudil.. Ty Miku vim že mi nevěříš ale pokořila jsem rekord :D pravě jsem si na 12x pročůrane kalhotky natáhla džiny a šla venčit psa :D .Hoodně vzrušujici pocit,jak se mi ty kalhotky uplně až po zadek naplní čůráním a pomalu prosakuje po nohách do kalhot

Plenkar (St, 13. 9. 2017 - 07:09)

Možná trpí prostatou aniž...Ahoj holky, to prostatou nemuze byt. Naopak, problemy s prostatou a jejim zbytnenim/jakoby otece-zvetsi se/ zacinaji az ve starsim veku a ta nemocna prostata skrti mocovou trubici a v te nejkrajnejsi fazi se musi muz cevkovat, aby ze sebe dostal moc. Jinak by se mohlo jednat o syndrom drazdiveho mechyre. Ale jak pise Monika resit to davanim plen. Ono je to v pubertalnim veku asi problem, ale vybrat diskretni pleny a kdyz to potom nekolikrar nezvladne a pocura se do nich a nema z toho ostudu, tak k tem plenam zacne pristupovat uplne jinak a sam se uz bude starat o to, aby je mel nasazene. Potom ta jistota, ze ma na sobe pleny udela s psychikou uplne divy. Proste nemusi myslet kdy si dojit na wc, jestli to jeste vydrzi, nebo uz ne. Proste nad tim nebude zbytecne premyslet a stresovat se. Proste pujde na wc, az se mu bude chtit a o prestavce-tim to curani postupne ovladne na 100% a kdyz nahodou dojde k nehode, tak ma prece pliny. Ja to mel podobne, jenze kdyz mi bylo kolem 15, tak jsem doma pro pleny nenasel zastani a musel jsem si je davat tajne. A taky zadne prasky, nebo jen omezene. To pocuravani je psychickeho puvodu. Ty pleny pomohou od ostudy a zase mu vrati sebevedomi, takze je za par mesicu uz nebude potrebovat.

Irča (Po, 11. 9. 2017 - 13:09)

Já si dodnes pamatuju, jak...To bych i pochopila, byla jsi ještě malá, když pro Tebe chodila mamka a WC ve sklepě mohlo být trochu odstarašující v tom věku. Ale ten můj spolužák byl starší, bylo nám 15 let a WC bylo na společné chodbě pro všechny třídy na patře. Jen stačilo odejít ze třídy a jít 15 metrů. On se asi styděl zeptat i když mu muselo být jasné, že to přece nemůže vydržet. Jen by mě zajímalo proč nepomyslel na to, že jako počůraný to pro něj bude mnohem horší s tím trapasem.

Zdena (Ne, 10. 9. 2017 - 12:09)

Já si dodnes pamatuju, jak jsem se bála jít v družině jednou na WC, bylo to ve sklepě a prostě jsem měla strach. Držela jsem to hrozně dlouho a pak když jsem si šla umýt ruce a jakmile jsem pustila vodu, přede všemi jsem se počurala do kalhot. Navíc jsem se neměla do čeho převlect, takže si mě mamka vedla domu s mokrýma kalhotama.

Reklama

Přidat komentář