Reklama

kakání partnerky

Leoš (Po, 26. 10. 2009 - 11:10)

Vy dva odborníci mě opravdu nemusíte poučovat. Vím, co říkám. Výraz skatofilie opravdu označuje ve starších slovnících zálibu ve výkalech. To, že byl v současnosti význam posunut na anonymní telefonování s erotickým obsahem je prostě dáno dobou. Jinak se samozřejmě používají i výrazy s řeckou předponou kopros - výkal. Je vidět, že umíte čerpat jen z toho, co vám najde váš vyhledavač a žádné jiné zdroje neznáte. Čili opět platí : až toho budete vědět víc, pak se věcně vyjadřujte. :)

Lunyk (Po, 26. 10. 2009 - 03:10)

Je to trotl, myslel scat......Jojo, Leošek si něco omylem špatně našel na netu a teď nás tu bude poučovat stylem "Až budeš vědět co to znamená, pak se věcně vyjadřuj.". :-)

Marsh (Po, 26. 10. 2009 - 03:10)

Skatofilie je úchylka, která...Je to trotl, myslel scat... to by též mohl napsat kaviárofilie, to je taky zcela jiná úchylka... Leošku, říká se koprofilie a koprofagie... případně též koprolagnie... to je jen úchylka spočívající v radosti z vlastního kadění nebo pozorování jiné osoby bez další manipulace s exkrementem

Lunyk (Ne, 25. 10. 2009 - 23:10)

Až budeš vědět co to znamená,...Skatofilie je úchylka, která spočívá v provozování anonymních telefonátů, které mají erotický obsah. Mnohdy ji mají lidé, kteří nejsou schopni normálně sexuálně žít.

To je tvůj případ? :-D

létající hovno (Ne, 25. 10. 2009 - 21:10)

Od večera do rána
letí hovno z Milána!!!!

Leoš (Ne, 25. 10. 2009 - 18:10)

Skatofilie? To slyším poprvé....Až budeš vědět co to znamená, pak se věcně vyjadřuj.

Lunyk (Ne, 25. 10. 2009 - 16:10)

Skatofilii nebo rovnou...Skatofilie? To slyším poprvé. Mám takový pocit, že to není to, o čem se zde bavíme...

Leoš (Ne, 25. 10. 2009 - 13:10)

Skatofilii nebo rovnou skatofagii nikdy nepochopím.

Lunyk (So, 24. 10. 2009 - 22:10)

Bump :-)

Lunyk (St, 21. 10. 2009 - 06:10)

Lunyku,a to se ti tak...Nene, na seznamkách nehledám, Evičko... To by nedopadlo dobře. Holky, které veřejně prezentujou na seznamkách chuť k podobným praktikám jsou většinou špíny nebo kurvičky... S novou milenkou jsem začal vylizování zadečku s hlubokým vnořením zadečku... no a asi tak po měsíci jsem jí řekl, že mě ta její dírka hrozně vzrušuje, jestli si na mě může sednout jako když kaká a já jí budu hluboko lízat... Jenže když tam strčíš celej jazyk, tak chuť hovna je cítit stejně, protože zevnitř si nikdo zadeček nemeje. řekl jsem jí koukej, jak mě od tebe voní pusa a že se mi to naopak líbí, jestli v tom můžu pokračovat. Odpověděla, že jí to nevadí, pokud to nevadí mně. Po dalších 14 dnech jsem jí poprosil (byli jsme trošku opilí), jestli by nemohla po kakání jít hned ke mně do postele, že bych jí zadeček očistil. Neměla s tím problém. Takhle otevřeně se ptám každé holky a když zjistí, že mi její hovna nevadí (a naopak mě ta intimita vzrušuje), tak se prakticky už nemají za co stydět.

Radana: Přesně tak. Pokud je vztah povrchní, nebo nemiluješ toho člověka celým srdcem, tak nikdy k takové intimitě většinou nedojde (pokud tedy jeden z nich hovna nemiluje tak, jako já). Mně se na tom líbí právě ta intimita, úchylnost, to, že něco z mojí milovaný holky můžu mít na sobě nebo v puse. Ona je můj svět, takže jaksi nerozumím tomu, proč bych se měl něčeho štítit. Základem je se o tom všem bavit. Kdo doma mlčí a neřekne partnerovi to, co by chtěl, ten nikdy své choutky neuspokojí a nebude šťastný tak, jako jsem já. :)

Radana (Út, 20. 10. 2009 - 20:10)

Lunyku,a to se ti tak...Právě postoj k hovnům ukazuje na hloubku vztahu. Můj expřítel taky zásadně nechodil kadit za mé přítomnosti a to ani na dovče. V Řecku radši kadil venku než by šel přede mnou. Těžce taky nesl, že by měl pokaděné papírky házet do koše.
Taky celkově ten vztah byl jen málo otevřený. Se současným přítelem kadíme normálka při otevřených dveřích nebo na sebe koukáme, když to na nás přijde venku.
Ale jako Lunyk to nemáme. Že bysme jako kakali na sebe nebo si vylizovali posrané prdelky. Na to bych asi neměla. Ale bavíme se o tom běžně. Jak se nám chtělo, kolik jsme toho nakadili a tak.

Eva (Út, 20. 10. 2009 - 18:10)

Lunyku,a to se ti tak poštěstí, že i nová partnerka má zalibu v takových aktivitách ;-) Nebo už předem hledáš takové ženy na seznamkách atd..?

Jinak ty příspěvky, co jsem psala předtím, no já to nenapsala moc jasně, já mám totiž "blok" jít na WC kdykoliv je přítel doma,i za zavřenýma dveřma!.. je to děs, otravuje mi to život, ale za 8 let jsem s tím nepohnula..

Lunyk (Po, 19. 10. 2009 - 05:10)

Lunyk:tak to nevim co se ti...Že tobě se zvedá kufr není můj problém. :-) Já naopak nechápu, jak se ti může u tvý milovaný přitelkyně něco hnusit a zvedat se ti z toho žaludek. Já na ní miluju vše, i její vlastní hovna. Je to krásná zdravá holka. Na tvém místě bych raději potrénoval tvůj katastrofickej pravopis, to je teprve ke zblití. :-)

Reny (Ne, 18. 10. 2009 - 15:10)

Lunyk:tak to nevim co se ti natom muze libyt olizovat zadek od hovna,to se zda nemozny..jen si to predstavim tak se mi zveda kufr..

Lunyk (Pá, 16. 10. 2009 - 06:10)

Já tam kouknul a je to jenom...Přesně tak, voňavý dívčí hovna budou vždy a nějaká politika se do toho nemá co plést :-) Mimochodem, s novou milenkou jsem po 2 měsících dospěl k tomu, že jí olizuju pokaděnej zadek po toaletě, pokud máte odvahu to slečně říci, je až s podivem, kolik lidem se tahle praktika líbí. Plno lidí to tabuizuje a dělá na oko "fuuuj to je hnus", ale uvnitř si říká, jaké to asi je, takhle úchylně a sprostě olíznout hovno či zadek milovaného partnera. Intimita se posunuje zase o kus dál a to je to, co se mi líbí.

Petr (Čt, 15. 10. 2009 - 13:10)

vice pribehu na...Já tam kouknul a je to jenom propaganda socdémáků, nic věcnýho. Komentáře nelze vkládat. Je to neuvěřitelný, jak strana, která má takový máslo na hlavě, má tu drzost kopat do jiný. A to nejsem zrovna odésák.
Naštěstí hovna budou, ať bude vládnout kdokoliv

Lunyk (St, 14. 10. 2009 - 19:10)

Richard: To nás ale v diskusi o dívčím kakání absolutně nezajímá....

Lunyk (Út, 13. 10. 2009 - 21:10)

Bump :-)

Lunyk (St, 7. 10. 2009 - 04:10)

Nechápu, proč tuhle diskusi spamují nějací ubožáci...

Ing.Rousek (Út, 6. 10. 2009 - 15:10)

Zajímavé je, že hovínka...ty máš diplom na sraní do pusy a po sobě líčit se tím,blahopřeji,do dneska jsem nevěděl že musím mít na sraní diplom.Já ho ale upřímě nepotřebuji zrovna na tento obor,mám jich tři daleko důležitější věci.Vyprazdňování je důležitá funkce těla,neopomenutelná,ale pro vzrůšování pro Vás ing.Rousek a podobní

Reklama

Přidat komentář