Reklama

kakání partnerky

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Tak to vyzkoušejte ve...Máme takovou vanu, kde se nedá moc dopře dřepnout na ty okraje a také co pak s tím v tém vaně..Navíc, já bych sám chtěl vyzkoušet to turecké wc.

ALIAS (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Přítelkyně jsem při...Tak to vyzkoušejte ve sprše,nebo v kuchyni? Tam si taky může přidřepnout a budeš z toho mít víc,než když sedí na záchodě.

ALIAS (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Piss je taková pěkná předehra před vzrušujícím kaviárem !!

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Petrovi jde jenom o...Přítelkyně jsem při potřebě již viděl, ale na normálním wc. Mě opravdu jen zajímá, jaké to je dojít si na takové wc a udělat potřebu v dřepu. Nemáte alespoň někdo tu zkušenost, že byste mi řekli, jaké to je?

ale pochopil (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

To jsem pochopil, že nejde o...Petrovi jde jenom o šmírování,prože na tureckých toaletách,když se zohneš,tak vidíš i ostatní a o to mu jde,popřípadě aby viděl i svou přítelkyni,při konání potřeby to je celý.Právě jsme ho prokoukly.

ALIAS (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Jsem na tom stejně,nejdřív mi stačilo čůrání a časem jak jsem poznal kaviár,tak jsem chtěl víc a víc a už mi jen piss nestačil.Rád experimentuji, ono se má zkoušet čas od času něco novýho aby nám to nezevšednilo,ikdyž občas si rád užiju i tu klasiku,romantika musí bejt.Klasika je fajn ale tu můžu mít vždycky,ale kaviár na ten se těším,že nemůžu ani usnout.

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 16:02)

Jestli společně nebo odděleně, to asi záleží na typu tureckého wc. Já mám na mysli to modernější, normálně keramické, na kterém se sedí na bobku.

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 16:02)

Přesně tak, připadá mi to vzrušující a zajímavé. prostě jen zkusit jiný typ toalety.

Asi jsem to úpl (Ne, 10. 2. 2013 - 15:02)

To jsem pochopil, že nejde o šmírování, ale tam úplně normálně by mohl jít kluk se svojí holkou nebo je to tam taky oddělené? Pokud ano tak v čem je výhoda tureckého záchodu, že se tam dřepí na bobku jako v lese?

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 00:02)

A to jako myslíš, že na...Nic takoveho nedelam,rad bych si tam zkusil sam zajit,nebo i s pritelkyni.

robex (So, 9. 2. 2013 - 18:02)

Nejlepší je nasrat kýbl...ahoj, zaujimave, ozvi sa mi prosim:) [email protected]

Dotaz pro Petra (So, 9. 2. 2013 - 15:02)

A to jako myslíš, že na tureckém záchodě se dá lépe šmírovat?

Suchej (Čt, 7. 2. 2013 - 00:02)

Dá se někde v Praze najít...hajzl někde na vesnici Ti nestačí?:)

Hledej (St, 6. 2. 2013 - 23:02)

Dá se někde v Praze najít...Šmudlo! Nás turecké hajzlíky nikoho nezajímají, takže ti nikdo neporadí.

Petr (St, 6. 2. 2013 - 21:02)

Dá se někde v Praze najít turecké wc? Třeba nějaké turecké bistro..Rád bych to vyzkoušel. Děkuji.

Honza (St, 6. 2. 2013 - 19:02)

Někteří tady psali, že je to vzrušuje. Pokud se tím někdo vzruší, tak to uspokojí i mne.

Honzo, (St, 6. 2. 2013 - 18:02)

Které z Vás holek by se...Honzo,ne nadarmo se tak jmenuješ,smích.Co je na tom pěkného,co ti to dává,že se na tebe bude někdo koukat? No dobře,prasárna to taková není,ale úchylné to teda je.

Honzíček (St, 6. 2. 2013 - 18:02)

Které z Vás holek by se líbil pohlet na kluka, který tlačí a dělá hovínko a vy mu fandíte jako malému dítěti? nabízím zcela zdarma i s čůráním detailně. Tuhá stolice nebo zácpa. Jen pozorování, žádné velké prasárny.

Wilhelm alias c (Čt, 31. 1. 2013 - 17:01)

Jojo máš naprostou pravdu,...Bud zdráv Lunyku. Rád tě znám. A co o tý naší holce, nic nevíš?

Wilhelm (Čt, 31. 1. 2013 - 17:01)

No, nedívala. Asi by se mi...My jsme taky rádi srávali na Malé straně a koukali se, když holky ze špitálu si odskočli na malou stranu. Velkou si pak odbavili u nás do květináče.

Jo, to let mladistvých doby, naše mladistvé dny, jako chcanky a jarní vody, ulétly jste nám vy...

Reklama

Přidat komentář