Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Acharys (St, 1. 8. 2012 - 11:08)

Aničko,

co se...Mare, Anně já bohužel moc dobře nerozumím kvuli slovenčině .Ona udělala změny náké???...Že reaguješ ted jinak na Paní Annu.Myslím ,že jí nepoukazuješ na Bibli tolik:-)

Acharys (St, 1. 8. 2012 - 11:08)

Aničko,

co se...Mare, Anně já bohužel moc dobře nerozumím kvuli slovenčině .Ona udělala změny náké???...Že reaguješ ted jinak na Paní Annu.Myslím ,že jí nepoukazuješ na Bibli tolik:-)

Mare (St, 1. 8. 2012 - 10:08)

To spozorní skutočne :)...
Aničko,

co se přihodilo před tím, než to zlé odplavalo ?

!!!! (Út, 31. 7. 2012 - 23:07)

musulman

vyznavač islámu, muslim, moslim, mohamedán

Tony (Út, 31. 7. 2012 - 23:07)

Na rozdíl od Tebe, vidím...Vyprávěj to musulmanům, pochybuju, že ti budou rozumnět.

nona (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

Na rozdíl od Tebe, vidím...to jsi napsal moc hezky, dík

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

Rozumím Ti, jen o to...Asi to nieje normálne, ak malé decko túži byť dospelé, že mu porozumia, a medzi dospelými to samé, takže jedine tí anjeli rozumia a som skutočne rada, že som neostala neoslovenou, a poznám aspoň mizivé percento toho, čo som vlastne stratila a opäť našla. Som rada navzdory tomu osudu. Ja som rada, že YHWH sa dal aj mne poznať, do mojej miery, ktorú ja som schopná prijať poznaním. Ja som rada, že existuje aj budúcnosť ďalšieho pokolenia, ktoré príde s Novými zvitkami. Ja som rada, že o tom aspoň viem, a že tomu aj verím. Navzdory skutočne všetkému.

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

Tak to opäť spozornelo, keď mi to tam 3X nahodilo. No vážne. Ja nikdy s vážnymi vecami nesrandujem.

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

To spozorní skutočne :)...Dávali totiž reláciu, rada počúvam rádio. Rozprával jeden starší lektor prednášajúci na vysokej škole, v spojitosti s fylozofiou, o Jan Jack Russoovi, ohľadom na Zjavenie Sivy= koľko súcitu prejavíš, toľko dostaneš. V takomto nejakom zmysle so J.J. Russom to bolo. /no s ohľadom na zdeformované perá, aj šrubovák, som v riadnom epicentre, presne ako pri výbuchu v epicentre ktorého som raz bola, potom som bola hospitalizovaná, a bol aj smrteľný úraz/.

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

nona napsala:
ten pojem...To spozorní skutočne :) Ľahla som na zem vo veľkom kŕči, a niečo "veľmi zlé" odplávalo...

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

nona napsala:
ten pojem...To spozorní skutočne :) Ľahla som na zem vo veľkom kŕči, a niečo "veľmi zlé" odplávalo...

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

nona napsala:
ten pojem...To spozorní skutočne :) Ľahla som na zem vo veľkom kŕči, a niečo "veľmi zlé" odplávalo...

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

nona napsala:
ten pojem...To spozorní skutočne :) Ľahla som na zem vo veľkom kŕči, a niečo "veľmi zlé" odplávalo...

jan (Út, 31. 7. 2012 - 16:07)

ten pojem vyšší pravda...nona napsala:
ten pojem vyšší pravda jsem někde v příspěvku psala já. Něco jako "kdyby byla nějaká vyšší pravda", takže ten komentující je v tom nevinně, jestli ti ten výraz připadá hloupý.
Nejde oto, co jsi kde napsala.Piš co chceš,pokud to někomu přijde hloupý,tak je.Jde o jeho odpověd.(Ano, existuje vyšší pravda,....)A hlavně to Ano.Vždy spozorní.

Pro Annu (Út, 31. 7. 2012 - 12:07)

Do Nebies idú bezpohlavní....Rozumím Ti, jen o to nevíš. Ano, andělé jsou bezpohlavní, však jistě dobře víš, že Ježíš říkal, že jsou mezi lidmi tací, kteří již nemají potřebu tak žít, další že tak žijí a pak i ti co k tomu nejsou způsobilí. Není to přesný citát, ale Ty jistě víš, oč jde.

Jehovisté nepat (Út, 31. 7. 2012 - 12:07)

Lenže anjeli si nevyberajú,....

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 12:07)

Přítele si vybírám.Lenže anjeli si nevyberajú, a máš aj od Nebeského Otce, aj Vládce tohto světa. Tak od Nebeského Otce, Tvojho strážneho zdravím, je mi cťou aj môj anjel radosťou poskočil. === A O TOMTO TO AJ JE, len nechápeš :( Už aby sme boli JEDNO v NOVOM SVETE, teda ďalšom pokolení. TAM SA NAŠI ANJELI BUDÚ MILOVAŤ AJ MI ĽUDIA NAVZÁJOM :) A najviac sa mi v BS stejne vždy páčilo, že ANJELI 24 hodín denne=NEUSTÁLE ďakujú svojmu Otcovi. A mi budeme tiež :))))

Jehovisté nepat (Út, 31. 7. 2012 - 12:07)

Děkuji příteli :-))) Zkus...Přítele si vybírám.

Jehovisté nepat (Út, 31. 7. 2012 - 12:07)

Do Nebies idú bezpohlavní.....

Anna (Út, 31. 7. 2012 - 11:07)

Ahoj kamaráde,
je vidět,...Do Nebies idú bezpohlavní. Vzkriesení budú taktiež ako anjeli = bezpohlavní/samotné slová JK/ Nebudú mať ľudské túžby, ktoré sú určené aj k NAPLNENIU ZEME. Potom to ďalšie pokolenie /nie to naše/, budú vlastne ako bohovia. Preto to v dnešnej dobe nieje pre naše pokolenie ani z biblického hladiska vôbec prípustné/a predsa vzniká to/. Aj ak iní kresťania prosia, aby matka Božia orodovala za nich, neberú v úvahu bezpohlavnosť=premena/ide sa za predstavami, nie za pravdou/= o čom s tebou diskutovať, keď ma nerozumieš ?

Reklama

Přidat komentář