103330 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
prasklá ledvina (anonym)
Jenže mrtvička Zemana nesnáší a volil ho... a to je rozdíl. on ho všude pomlouvá a přitom ho volil
26. Únor 2020 - 20:07
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Zajímavé je, že u nás na Mostecku zvítězil Drahoš a tam měl přes 80% pouze v tom Chánově.
Rakato (anonym)
Koho zajímá, koho volil ochlasta?
prasklá ledvina (anonym)
Volič pirátů a volil Zemana 2018, ha ha ha, to samé předtím s Babišem...
Mrtvička Ochlastovi (anonym)
Já vlastně ani nevím, kdo z nich je větší debil. Tonda nebo Mrtvice? Tonda má o něco lepší politické názory aspoň, asi instinkt spíš než rozum.
26. Únor 2020 - 20:11
husita Mrtvice (anonym)
Teď už o sobě dokonce Mrtvička tvrdí, že je jako Jan Žižka, to nevypadá na ateistu :)
26. Únor 2020 - 20:13
Tonda Vlas
Jestli víš, kde je vůbec ten Chánov.
26. Únor 2020 - 20:14
prasklá ledvina (anonym)
Až dokážeš tu antifu, tak ti ten Chánov přesně lokalizuji i s délkou a šířkou
26. Únor 2020 - 20:15
jsou si kvit (anonym)
Oba dva mají poškozený mozek. U jednoho se ucpala céva a na několik hodin část mozku bez kyslíku prostě kaput. Má tam místo toho teď náhradní vazivo. Prostě v mozku má kus místa, kde nejsou neurony, ale jen náhradní tkáň. To místo je ohraničené, veliké několik cm. Ostatní čášti mozku částečně přeberou funkce, ale u dospělého jsou holt trvalé následky i v intelektu. Druhý má mozek prožraný chlastem tak průměrně stejně jako ementál. Takže ve výsledku je to prašť jak uhoď.
26. Únor 2020 - 20:17
Tonda Vlas
Nezbývá mi nic jiného s těmi politickými názory, dělám už dlouhou dobu v Německu a poslední dobou zase jezdím do Berlína, do multikulti čtvrti Moabit. Co k tomu napsat? "Meine Auge sieht, meine Auge ist doch keine Fotze."
26. Únor 2020 - 20:19
Zamlouváš to (anonym)
Zamlouváš antifu, žádné důkazy, nic, nula :)
26. Únor 2020 - 20:26
Zamlouváš to (anonym)
Prostě jen alkoholickzý přelud a nic víc...
26. Únor 2020 - 20:27
Tonda Vlas
Do těch Mýlhúz ve Frankrajchu už nejezdím. Místo toho zase do Berlína.----https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/francie-macron-v-mylhuzach.A200220_174218_p_zahranici_wag
26. Únor 2020 - 20:28
Tonda Vlas
Odpověď na Prostě jen alkoholickzý
Neboj, korzaka nemám.
26. Únor 2020 - 20:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Oba dva mají poškozený mozek.
alkohol mozku dělá dobře. Ve škole jsme měli v alkoholu naloženou užovku a zmiji v takových vysokých skleněných nádobách. Alkohol skvěle konzervuje. Totéž platí i o mozku, naložený v alkoholu se nezkazí ani neshnije.
26. Únor 2020 - 20:30
Tonda Cirhóza (anonym)
Jo jo, alkohol mozku prospívá a taky ledvinám a játrám. Cirhozka už volá.
26. Únor 2020 - 20:31
stádium 4 (anonym)
Alkohol možná trochu konzervuje, ale za jakou cenu? :( To je vidět na alkoholících v pokročilém stádiu
26. Únor 2020 - 20:39
stádium 4 (anonym)
Někteří už se sami ani nedokážou vysrat. A na bezdomovcích je to také dobře vidět...
26. Únor 2020 - 20:39
stádium 4 (anonym)
Stádium 4 = Tondovo bezdomovecké stádium
26. Únor 2020 - 20:40
Tonda Vlas
Jedna ledvina mě už z chlastu praskla, naštěstí ji mi dali jako zázrakem v Nemocnici na kraji města do kupy, že to na ní není vidět.------------ A s tím korzakem?------------------Jeho podstatou je závažná vada krátkodobé paměti, a to především v oblastech vštípivosti (Schopnosti zapamatování) a také zachování dřívějších vzpomínek a znalostí z blízké minulosti. Tyto paměťové mezery poté pacient zaměňuje s rozličnými smyšlenými příběhy a zážitky, které mají bludnou povahu, tzn. že jim sám nevyvratitelně věří; I tyto konfabulace jsou ovšem ve velmi krátkém období pacientem zapomenuty a postižený jedinec tak k jedné události, bude přikládat nové a nové, smyšlené vzpomínky.---------------------Měl bych na něj ze svého chlastu nárok ale akorát nevím z čeho ho má Hvězdoun, když prý vůbec nechlašče, asi ho ho má od přírody---------------měl utkvělou představu, že jel za docentem Zvěřinou, aby ho vykastroval a on už nemohl nadále páchat sodomský smrtelný hřích, pak měl utkvělou představu, že se odstěhoval na samotu, kde žil pouze se dvěma velkými hafany a pak měl utkvělou představu, že viděl dva archanděly, kteří ho popírali. ---------Já na rozdíl od Hvězdouna žádného korzaka nemám, dokonce mám i přes ty bazény chlastu, které mým hrdlem protekly, paměť sloní.
26. Únor 2020 - 20:47
Rakato (anonym)
Rakato dělá Tondovi advokáta. Úsměvné.
26. Únor 2020 - 20:48
Tonda Vlas
Do boveráka mám daleko, zdrchal jsem se, teď mám okamžitou použitelnou finanční rezervu přes 100 litrů.
26. Únor 2020 - 20:50
paměť (anonym)
když máš tak dobrou paměť, tak hlavně najdi tu anfitu, zatím hovno :)
26. Únor 2020 - 20:51
Rakato (anonym)
Je to jasné, tady na vlákně si multinick dopisuje sám se sebou jako by byl Tony. Tony je fiktivní postava, podobně jako sněžný muž. Je to hnus, velebnosti.
26. Únor 2020 - 20:51
Tonda Vlas
Teď jsem přihlášený---------------nejsem vůbec fiktivní postavou----------------https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/----moje osvětové webovky
26. Únor 2020 - 21:11
Tonda (anonym)
V tak těžkém stavu alko demence nejsi už skutečný. Už ani nikdy nebudeš. Ztracené neurony se už neobnovují. Játra ještě zachránit můžeš, mozek už ne. Už je pozdě.
26. Únor 2020 - 21:18
Rakato (anonym)
Odpověď na Teď jsem přihlášený----------
Takže ty a tvojí intaktivističtí lidé jdete proti židům i muslimákům (u kterých je částečně doporučená, většinou povinná)? Ale nějak to není vidět. Jste jen papíroví tygři, stejně jako feministky, kteří řvou v západních zemích jako pominuté o ženských právech, ale nesměle kuňkají, pokud jde o práva muslimáckých žen.
26. Únor 2020 - 22:27
mima (anonym)
Odpověď na Takže ty a tvojí
Jsi kokot.
26. Únor 2020 - 22:36
mima (anonym)
Odpověď na Takže ty a tvojí
Jsi kokot.
26. Únor 2020 - 22:37
Rakato (anonym)
The Dead South - In Hell I'll Be In Good Company: https://www.youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY Lidé už nemají strach z pekla.
26. Únor 2020 - 22:49

Stránky

Přidat komentář