105118 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Ze všeho co píšeš se zrcadlí
Pochop už konečně hloubku své hlouposti, Milane (nebo se aspoň snaž pochopit psaný text, který čteš). Napsal jsem, že i buddhisté museli slevit že svého pacifismu, aby přežili, a začali se cvičit v bojových uměních. Jasně že pak nebyli opravdoví buddhisté. ----------------------- Uvedl jsem to jako důkaz toho, že i když i jinde ve světě byla snaha provozovat lásku ke všem lidem (o které tady patologicky stále píšeš jako velkém Ježíšově objevu), nikde to nevyšlo. -------------------- Dokud se nenaučíš chápat texty, budeš stále marný a vedle jak ta jedle. Už mě s tím jdeš na nervy.
3. Prosinec 2019 - 14:55
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Ne, to mu vůbec nevatí. Takovou Mare svými názory těžce iritoval.
3. Prosinec 2019 - 14:56
Rakato (anonym)
Odpověď na Otakare, Mima do onoho světa
Ty dokážeš jen kritizovat oponenta, protože žádné protiargumenty nemáš. Myšlenkově se vyprázdníš jednou dvěmi větami, a pak už nemáš co říct. Jsi diskutující na baterky. Více studuj vědecké nálezy kolem bible, o biblické době apod., jinak zůstaneš do smrti malý.
3. Prosinec 2019 - 14:59
Gregorios777 (anonym)
Ať si každý pije, co chce. Je to jeho osobní věc. Všechno je dovoleno, ale NE všechno prospívá. Já jen říkám, co Pán zapověděl mně osobně a také proč.
3. Prosinec 2019 - 14:59
Jirka (anonym)
Odpověď na Jak říká jedna reklama:
Už to, že sleduješ reklamy a Harryho Pottera. Satan na tebe působí přes televizi a ty jak vidno věříš hloupostem a taky je potom píšeš. O tv se taky říká, že je ďáblův nástroj. S tebou je legrace. Ještě něco?
3. Prosinec 2019 - 15:00
Gregorios777 (anonym)
I když musím říci, že káva je jen slabým čajíčkem proti supersatanistckému čarodějnickému filmu Harry Potter. Více nečistý film na této planetě asi těžko najdete. Mít tento film doma na videokazetě nebo DVD nebo jiném nosiči, znamená mít spolu s ním doma i početné legie démonů. Je to chytrý plán toho Zlého, jak masově dostat malé děti do svého zajetí a jak jim nainfikovat mysl zálibou v čarodějnictví. Již jen masová rozšířenost a hloubka šílenství Potterománie svědčí o tom, kdo za tím stojí. Rowlingová je satanova apoštolka.
3. Prosinec 2019 - 15:00
Gregorios777 (anonym)
Kofein je i v čaji a v čokoládě. Mně Pán zapověděl zatím pouze kávu, protože tam je obsah kofeinu z těchto komodit nejvyšší. Je to jako s alkoholem. Silná koncentrace alkoholu v krvi (která vede k opilosti) již Pánem není schválena. Samotný alkohol v přiměřené míře však je dovolen (1Tim 5,23).
3. Prosinec 2019 - 15:03
Rakato (anonym)
Odpověď na I buddhisté se musí klanět
Buddha ustanovil své učení cca v 5. století před naším letopočtem, mudrci, takže pokud někdo kopíroval, byl to Ježíš od Buddhy. Dnes by za to Ježíše vykopli z každé vysoké školy, plagiátora jednoho.
Gregorios777 (anonym)
snad nejrozsáhlejší informace jsou zde: http://www.biotox.cz/enpsyro/obshrosts.html V tabulce je "Coffea arabica" uvedena jako rostlinná droga - stimulancium. Legální samozřejmě. Ale droga. S Boží svatostí se něco takového nemůže srovnat. Bůh je svatý.
Tonda Vlas
Odpověď na Pochop už konečně hloubku své
Mírumilovnost buddhistů je mýtus. Zkáza tibetského království Guge mluví za vše.
3. Prosinec 2019 - 15:04
mima (anonym)
Odpověď na desatero - to tady bylo dávno
Desatero si přáli samí lide. Potřebovali ho, aby se mohli o něco hádat :-) ( to teď píše mima ) Než Bůh sestoupil na horu Sinaj, Mojžíšův tchán Jetro přichází navštívit Mojžíše na poušti u Boží hory. Když Mojžíšův tchán viděl co všechno Mojžíš dělá pro lid ( soudil lid od rána do večera ) Tchán mu řekl, to co děláš , není dobré, úplně se vyčerpas, ty i tento lid, který je s tebou ...no a tam právě vznikl tento nový projekt, Mojžíš má zastupovat lid před Bohem, má se radit s Bohem a vysvětlovat lidu, ustanovení, pokyny..... tady se vlastně zjednodušuje soudní přelíčení s vznikají zákony.
3. Prosinec 2019 - 15:04
Gregorios777 (anonym)
Duch kávy je úplně jiný než duch čaje. Resp. duch kávy je na rozdíl od čaje nečistý. Duch kávy není z Boha. Tak jako třeba duch lysohlávek, kokainu nebo heroinu. Většina nápojů je neutrálních. Ale káva obsahuje nečistého ducha. Ne nějak zvlášť silného, ale dostatečně na to, aby jako droga mohla úplně zrušit Boží moc ve věřícím. Každý věřící by měl být informován o možných následcích.
3. Prosinec 2019 - 15:06
Jirka (anonym)
Odpověď na Ať si každý pije, co chce. Je
Kachnu se zelím zapíjíš čím? Například takový Prazdroj prospívá žaludku, neboť je zasaditý. Je někde v Písmu psáno, že víno je Boží dar a také ho Ježíš udělal z vody. Obsahuje však alkohol, což je také droga, co ty na to? Když to tak vezmeš, tak každá látka, obsahuje jed, záleží jenom na dávce, takže tvoje řeči o duchu jsou nesmysly. Kdybys byl křesťan, nepsal bys takové hovadiny.
3. Prosinec 2019 - 15:07
Rakato (anonym)
Odpověď na I buddhisté se musí klanět
Omlouvám se, věřící, a kaju se. Ježíš je v tom nevinně, protože desatero vymysleli kanánští kočovníci (v době, kdy Židé ještě neexistovali), a Ježíš je jen převzal jako součást starého zákona. ---------------------------- Napadl jsem Ježíše neoprávněně. Ježíši, odpusť! Kdo je bez viny, ať po mě hodí kamením.
3. Prosinec 2019 - 15:09
Jirka (anonym)
Odpověď na Duch kávy je úplně jiný než
Tak už jsme doma, ty jsi okultista. Hlavně nezačínej s astrologií nebo s kartama, prosímtě, ušetři nás toho.
3. Prosinec 2019 - 15:10
Tonda Vlas
Odpověď na Buddha ustanovil své učení
Ježíš rozhodně od Buddhy nekopíroval, zvláště ne tehdy, když vyhnal penězoměnce z Chrámu. To ale v buddhismu kvete. Performer Kohout psal, že mu buddhisté v jejich chrámu na Thajvanu nabízeli, že vykonají oběť, aby měl v budoucnu štěstí. Měl si zakoupit jejich chrámové bankovky a ty oni měli spálit na oltáři. Na to on nechtěl přistoupit, ať to spálí rovnou v dolarech. Oni mu řekli, že dolary jsou pro tu oběť nečisté, že je musí směnit za jejich chrámové bankovky, které jsou pro tu oběť čisté, aby ta oběť byla účinná. On jim ukázal takový velký lobogo a šel pryč.
3. Prosinec 2019 - 15:14
mima (anonym)
Odpověď na desatero - to tady bylo dávno
Desatero si přáli samí lide. Potřebovali ho, aby se mohli o něco hádat :-) ( to teď píše mima ) Než Bůh sestoupil na horu Sinaj, Mojžíšův tchán Jetro přichází navštívit Mojžíše na poušti u Boží hory. Když Mojžíšův tchán viděl co všechno Mojžíš dělá pro lid ( soudil lid od rána do večera ) Tchán mu řekl, to co děláš , není dobré, úplně se vyčerpas, ty i tento lid, který je s tebou ...no a tam právě vznikl tento nový projekt, Mojžíš má zastupovat lid před Bohem, má se radit s Bohem a vysvětlovat lidu, ustanovení, pokyny..... tady se vlastně zjednodušuje soudní přelíčení a vznikají zákony.
3. Prosinec 2019 - 15:15
Tonda Vlas
Odpověď na Tak už jsme doma, ty jsi
Není okultista.
3. Prosinec 2019 - 15:17
Rakato (anonym)
Odpověď na Pokud pro tuto diskuzi
Zdá se, že ani ty, Touho, nejsi ochotná připustit, že desatero existovalo už u první tlupy pralidí, protože to jsou elementární zásady, aby tlupa vydržela pohromadě (což byla v té době alfa a omega, protože jedinec bez tlupy by rychle zahynul). Prostě - žili (v podstatě) podle něho vždy všichni lidé. Tehdy a ani dnes u ateistů se tomu ovšem neříká desatero. -------------------------------------- Nicméně nastal tady v této věci pokrok - už není slyšet vítězné volání, že tyto zásady pro život jsou to nejcennější, co nám dali křesťané.
3. Prosinec 2019 - 15:17
Rakato (anonym)
Odpověď na Káva byla zasvěcena démonům.
Konečně je tady někdo rozumný.
3. Prosinec 2019 - 15:18
mima (anonym)
A jej, omlouvám se že příspěvek je tady dvakrát, musela jsem pryč a když jsem se vrátila, nevěděla jsem jestli příspěvek prošel ani mi to nehlásilo tak jsem jo znovu odklikla. Ještě jednou, sorry.
3. Prosinec 2019 - 15:20
mima (anonym)
Odpověď na Zdá se, že ani ty, Touho,
Dneska ve světě se tomu neříká desatero, ale i tak desatero je základ každého zákona, a používá se u soudního přelíčení. Musíš přísahat, že budeš mluvit pravdu, nic než pravdu. Každá vražda je souzená, každe křivé obvinění, ublížení rodičům........
3. Prosinec 2019 - 15:24
Jirka (anonym)
Odpověď na Kofein je i v čaji a v
No vidíš, ale ty ani nevíš, že za účinek čokolády není odpověden kofein, ale teobromin. Myslím, že tvůj zákonický postoj nemá s Boží milostí nic společného. A podle toho, co píšeš to vypadá, že nemáš vůbec o Boží moci ponětí. Bůh totiž není omezován ničím co člověk vypije nebo sní, může si udělat co chce a kdy chce.
3. Prosinec 2019 - 15:25
Rakato (anonym)
Odpověď na Třeba obsah kofeinu, což je
Lidská civilizace spočívá na drogách. Vědci si dokonce myslí, že první chleba se začal péct ne k jídlu, ale pro výrobu piva. A Sumerové, těžcí borci, a po nich ostatní, pekli pivní chléb během celé své civilizace. -------------------------- A přiznejme si to - spousta lidí je tak znechucena svou současnou existencí, že se pravidelně ožírá, aby to na světě vydržela. --------------------------------------------- A i když ve čtyřicátých letech nebyli lidé změkčilé čubky jako jsou dnes, přesto německý wehrmacht jel na pervitin, a Sověti zase na vodku. Jinak by ta válka vypadala značně rozpačitě.
3. Prosinec 2019 - 15:26
Touha (anonym)
Odpověď na Zdá se, že ani ty, Touho,
Ne. Ale myslela jsem to tak. V momentě, kdy pralidé začali tvořit nějakou komunitu, tak si museli stanovit pravidla, která jim umožňovala žít. Já napsala jiné kultutry , ale myslela jsem to jako ty, neboli minulé a jiné kultury, civilizace chceš-li...…Pochopitelně se tato pravidla nějak musela vyvíjet, upřesňovat.... Jdu si dát kafe s čokoládou, tady bude veselo
3. Prosinec 2019 - 15:26
Jirka (anonym)
Odpověď na Není okultista.
Píše jako ezoterik.
3. Prosinec 2019 - 15:27
Gregorios777 (anonym)
Jednou jsem se postil dlouhodobější půst. Bylo to celé v režii Pána, který mi řekl přesně kdy mám s půstem začít a kdy skončit. Den před započetím půstu na mě přišla k ránu intenzívní Boží moc - asi abych ten půst vydržel. Po několika dnech toho půstu jsem byl v práci nějak ospalý, doslova jsem usínal. A protože při půstu je možné (ba přímo nutné, aby nedošlo k otravě organismu) pít neslazené nápoje, rozhodl jsem se, že si dám šálek kávy (do té doby jsem pil 2-3 kávy denně). Avšak v okamžiku, kdy jsem si šálek přiložil k ústům, jsem uslyšel ve své mysli hlas:"Nepij to!". Nevěděl jsem ale, zda to ke mně mluví Pán Ježíš nebo nepřítel. Byl jsem pod vlivem polovičatého učení o tom, že když se něco chystáme udělat nebo to děláme a vnímáme při tom odliv Ducha svatého a Jeho života, tak to nemáme dělat, protože to není Boží vůle. Jenže já jsem při přiložení šálku k ústům žádný odliv Ducha a života nevnímal ani trošku. Proto jsem si mylně myslel, že to ke mně nemluví Pán, ale že je to nepřítel. Přiložil jsem proto znovu šálek k ústům a znovu slyším:"Nepij to!". A pořád jsem ale nevnímal odliv Ducha. Přiložil jsem proto šálek k ústům po třetí a slyším:"Nepij to, nebudeš mít moc!" Protože jsem ale stále nevnímal žádný odliv života, tak jsem se napil jeden malý doušek, co to jako udělá. V ten moment jsem vnímal, jak život Ducha i Boží moc, kterou mi Bůh dal před půstem, rychle opadává a JE PRYČ. Stačil jeden malý doušek. Následkem ztráty moci jsem ani nedokončil ten půst, jak si Pán přál a zklamal jsem Ho. Proto od té doby vím, že nemáme dělat NIC, o čem máme sebemenší pochybnost ve svém srdci. Také jsem se poučil, že je dobré poslouchat hlas Pána, i když nevnímáme odliv Ducha života. Po ukončení půstu jsem si pak chtěl udělat kávu, ale v ten moment jsem začal vnímat ducha, který je spojen s pitím kávy. Drogy (jakkoli slabé) prostě nejsou Boží vůlí pro jeho děti. Bůh je svatý a my máme být také. To platí i pro distribuci drog - vaření a servírování kávy druhým lidem. Pán mi také řekl, ať sleduji, co se se mnou bude dít, když přestanu pít kávu. Výsledkem byla najednou hrozná únava, tvrdý spánek a Pán mi pak řekl:"Vidíš na jakou energii jsi doposud fungoval?" Káva mi uměle dodávala energii z níž jsem žil a první týden bez kávy se projevil velikou únavou. Jde o umělé udržování svěžesti, podobně jako u kokainu a pervitinu, jejichž konzumenti nemusí třeba týden spát ani jíst. Pochopitelně, že účinek kávy je nesrovnatelně slabší.
3. Prosinec 2019 - 15:31
Tonda Vlas
Odpověď na No vidíš, ale ty ani nevíš,
Zákoník on je zcela excelentní. Ještě jeho tady tak trochu.
Jirka (anonym)
Odpověď na Píše jako ezoterik.
Já chtěl vydat svědectví o Bohu, že člověku dává zdraví (o zubech) a on ten člověk odvedl od toho pozornost kvůli kafi, které v tom nebylo pointou. Takže mám důvod mít vážné pochyby, jaký duch z něho psal.
Rakato (anonym)
Odpověď na Mně prostě Pán skrze
Ty nejsi špatný a sem se skvěle hodíš. Takže kafe ti vzalo božskou moc? Pěkné. A jaké zázraky umíš? Víno si kupuješ, nebo vyrábíš z vody? A jak s Jehovou komunikuješ - nonverbálně jako ostatní? Nebo mu píšeš kneemaily?
3. Prosinec 2019 - 15:32

Stránky

Přidat komentář