Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

honza (Po, 11. 5. 2009 - 14:05)

Tato sekta by se měla zrušit,stejně tak by se měla zrušit KSČM

M. (Po, 11. 5. 2009 - 11:05)

Mare,v žalmu 37:7 je psáno:Ztiš se před Hospodinem a čekej na něj. Nevzrušuj se kvůli tomu, kdo jde úspěšně svou cestou, nad tím, kdo strojí pikle.
Tento text jsem napsala Kubrtovi,proto,že se rozčiloval nad druhými,napsala jsem že se nemá cenu rozčilovat nad někým,kdo si myslí že jde svou cestou správnou.A samozřejmě nad tím,kdo strojí pikle,jako tady jak se snažíte všichni špinit SJ.
Takže líp čti,než začneš kritizovat a poučovat jak ty zase víš vše nejlíp.Nepříjmeš od člověk vůbec žádný názor,je mi jedno v co kdo věří,já mám svou víru,ty máš svou,ale tady je to o tom jak ponížit SJ,to je očividné.
SJ jako organizace funguje docela dlouho,a i když lidé odchází,mnozí přichází,a vzrůstá spíš než aby ubývala.Pokud je otrok takový jak ho popisujete,je zajímavé že se SJ neskládají jen z pár lidí,nikdo tam nic nedostává,tak proč tolik lidí uznává že SJ mají pravdu?Omyly otroka se nedají přehlídnout,ale každý normální člověk ví,že jsou to nedokonalí lidé,a ponesou zodpovědnost před bohem za svá rozhodnutí.Ano kdysi bylo víc rozkazů,a příkazů,ale byla to jejich horlivost,a proto jsou teď opatrnější,a nevydavají žádné své názory za podložené biblí s vyhrůžkou vyloučení.Nejsem fanatik,který když něco řekne otrok,tak skáču,ale vše si prověřuji,a ověřuji.A tak to máme dělat všichni.

Pavel (Po, 11. 5. 2009 - 14:05)

Nyní začínají ekonomové přiznávat, že tržní hospodářství byl tragickej omyl. Spousta lidí začíná věřit, že jediné řešení dnešní krize je jedině válka, protože při ní se rychle zničí většina věcí a po válce bude hodně práce, protože se bude muset všechno postavit a udělat znova. Možná, že k té válce dojde, ale není to konečné řešení. Řešení je jedno. Boží Království na celé zemi. Majitel této planety to nyní udělá. Už má dost lidí, kteří mu ničí jeho majetek a vzájemně se zabíjejí. Pravidla za jakých podmínek nechá lidi žít na této planetě jsou zapsána v Bibli. Každý má možnost si je přečíst a snažit se jimi řídit. Proto se po celé zemi káže dobrá zpráva o příchodu Božího Království, kde nebudou války, nemoce a ani smrt. Studium Bible je na celý život. Některé věci už chápu dopředu a pak se za čas o nich dočtu ve "Strážné věži". Něčemu ještě tak dobře nerozumím a ve "Strážné věži " vyjde článek, který mě osloví a já si řeknu. Takhle to přesně vystihuje co tímto textem bylo řečeno.
Nikdo my nic nenařizuje, jen lidi mimo organizaci se mě snaží ovládnout a ponížit, protože ví, že jsem mírné povahy. Někteří přímo zuří, když se jim to nedaří a nechci s nimi souhlasit s jejich špatným jednáním.
Od podzimu a příští rok se ekonomická situace hodně zhorší v celém světě, protože není co vyrábět. Jsou obrovské zásoby zboží ve skladech. Někteří lidé už odstavují auta protože nemají na provoz. Já ho nemám 3 roky a jezdím nakupovat na kole a nebo městskou dopravou. Možná, že taky časem zruším internet, protože ho nepotřebuju. Pro mne je akorát dobrej na zjištění dopravních spojů. Na těchto stránkách hodně diskutují děti v pubertě. Hodně nadávají a vyhrožují. Viz třeba Floutek a spol. Podle jejich řečí je jim tak 12 až 16 let. Radši hovořím s lidma přímo z očí do očí a vidím s kým mluvím. Tady na internetu to nevím. Je vidět zoufalství těch lidí, protože jim zbývá už jen nadávat a vyhrožovat. Toto je také znak času konce.
Každý den přibude přes 700 nových členů organizace Svědků Jehovových. Lidé už nechtějí vládu lidí, která totálně zklamala, ale chtějí spravedlivou vládu, kterou ukázal Ježíš Kristus svým životem zde na zemi.

Stručný obsah V (Ne, 10. 5. 2009 - 23:05)

Guiseppe Verdi zhudebnil biblický námět ze Starého zákona: Babylóňané pod vedením krále Nabucca vtrhnou do Jerusaléma, zničí Šalamounův chrám a židovský národ odvlečou do zajetí. Bůh židů Jehova však krále potrestá tím, že na něho sešle šílenství. Nabucco, který musí čelit i ntrikám své domnělé dcery Abigaille, přesto pozná svoji vinu, uzná sílu a velikost boha Jehova a vrátí židům svobodu.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2009 - 20:05)

Romane...boha jim nepůjčuj...

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 20:05)

Dnes byli u nás na návštěvě dva neslyšící křesťané v Kristu. Též dostali pomazaní od Otce Duchem svatým, prožili totéž co jsem prožil.

Milí SJ, je mi vás líto, jste horliví a přece nemáte Krista v srdci. Jste politovánihodní. Kristus je v Bohu Otci, proč se bráníte Ježíše sem do srdce pozvat? Znáte ho ale marně, protože odmítáte jeho pozvat. Duch svatý vám pomůže rozvíjet ovoce a poznání...

Nebuďte slepí, ale buďte pokorní, že neznáte pravého Boha a Ježíše Krista, a Otec se vám dá poznat. Usilujte o tento drahocenný poklad, otevřete své srdce a litujte svých hříchů a věřte, že Ježíš je Pán.

Bůh s vámi!

. Kup si nějako (Ne, 10. 5. 2009 - 19:05)

Nějakou,Jakou.?

milka (Ne, 10. 5. 2009 - 16:05)

kopíruji
Ve skutečnosti na světě vždycky existovala a bude existovat pouze jedna pravá církev. Když Ježíš mluví o církvi, nikdy neříká

Vladimír (Ne, 10. 5. 2009 - 16:05)

Jak si tak čtu některé předchozí příspěvky tak si říkám že jsem rád že nejsem věřící. Nemusím se tak hádat a diskutovat o tom koho víra je ta pravá a kdo věří v něco co pravda není a který Bůh je ten pravý a který není. Myslím si ale že každý má právo věřit tomu co on uznává za vhodné a jak to cítí že to tak skutečně je a nemá smysl někoho druhého přesvědčovat o tom že zrovna ta moje víra je ta jediná skutečná pravdivá.

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 15:05)

Pavle, proč ale máte Věrného a rozvážného otroka, který se vyhýbá odpovědnosti za mnohé omyly v publikacích? Že šéfredaktor je Pán Jehova? Nejste podřízeni Ježíši Kristu, ale organizaci SJ, prý je rovena Bohu...
Seš tvrdohlavý. Víš dobře, prostě se nepřiznáš stejně jako Otrok...

Pavel (Ne, 10. 5. 2009 - 15:05)

Ježíš je Boží Syn jak to o něm prohlásil Bůh Jehova, když byl křtěn Janem v Jordánu:
Matouš 3:16,17
16 Když byl Ježíš pokřtěn, ihned vystoupil z vody; a pohleďme, otevřela se nebesa a viděl Božího ducha, jak sestupuje jako holubice a přichází na něj. 17 Pohleďme, byl také hlas z nebes, který řekl:

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 14:05)

Hádat nebudeme, jedno je jisté, nauka o trojici vznikla časem prý Duchem svatým a na příkaz ve 4.st.n.l. císařem Constantinem v nikajském koncilu uvedena v platnost. Tato nauka přejímala nauku pohanskou jako slavení vánoc, velikonoc (hody), uctívání božstev (Panny Marie a apoštolů atd.), nauka o nesmrtelné duši, hádes atd.

Pryč z toho! Až doteď ovlivňována jako nauka SJ. Byl jsem katolíkem, poznal nauku baptistů a 19 let svědkem JHVH.

Zastánci nauky o trojici vedou války, zakazovali osvojit Bibli chudým, pálili křesťany atd. atd. Proč stále berete tuto nauku? Tato nauka k ničemu nepřispěla, naopak poskvrnila Boží jméno...

Nepotřebuji teology, filozofy, učitele, ale ty kteří se nechají vést Duchem svatým, je-li ovoce pěstováno...

Řeknu na rovinu. Spaseni budete, jen přinesete-li ovoce Ducha a přijmete-li Krista jako Pána a uvěříte-li v něj a v Boha Otce. Kristus stále o svém Otci promlouval, chválil a s ním mluvil v modlitbě.

Jasně psáno, že Ježíš žije díky Otci a hlavou Krista (vzkříšeného) je Bůh. Kdo se chlubí, ať se chlubí v Pánu! To tam máte napsané!!!

Abyste věděli, nedokonalý duch s Duchem svatým vede k dokonalému člověku vždy? K přesnému poznání, vyjimečnému? Ne, k pravému poznání! A díky tomu k dokonalému člověku vedoucí Kristem Ježíšem k Bohu Otci s pomocí Ducha svatého! Nad to není, žádná trojice. Aby bylo jasno, toto je můj názor. Měli bychom získat všechny křesťany na stranu pravého Boha v Kristu, přivést je, aby viděli, že Kristus je cesta, život a pravda, ne ten pravý Bůh.

hm (Ne, 10. 5. 2009 - 13:05)

Romane Romane,kdopak ti to našeptává nestačí vzývat JHVH?hm?
Kdopak ti našeptává žij slušně,pomáhej,navštěvuj sirotky,pomáhej nemocným,přispěj na chudé?Že by tě satan odtahoval od boha?

Přeháníš stejně (Ne, 10. 5. 2009 - 13:05)

Romane,není tomu tak dávno,To co dnes hlásáš jako PRAVDU by si smetl rázně ze stolu.
A teť obhajuješ něco jiného.Zajímavé.Pohled druhého zavrhuješ slovy Přeháníš stejně jako nauka SJ, kteří odmítají Ježíše jako Boha.Dobrá,počkám,čas ukáže kam se posune TVOJE víra.Jen nebuď vůči druhému názoru tak radikální.Rozhodně jsi nesnědl Šalamounovo.....Hezký den

T.G.Masaryk (Ne, 10. 5. 2009 - 12:05)

Naděje v život věčný je naděje naší víry životní. Víry říkám proto, že na víře je založený život a práce.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2009 - 12:05)

Všechno je možné tomu, kdo věří

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 12:05)

Zapomínáš, že Ježíš je Bůh díky Otci, že je závislý na Něm, že je rovný díky Otci, jinak není rovný jako usiloval satan i když není Boží podstaty. Ježíš je Boží podstaty, ale není Zdroj života, energie, on dostává od Otce. To, že Bůh vyžaduje, abychom vzývali Ježíšovo jméno, ještě neznamená, že je ten pravý Bůh, prostě Bůh to tak chce, protože očistil Boží jméno Otcovo. I člověk (anděl) před Abrahamem v 1.Mo 18 kap. byl nazván JHVH. To, že Ježíš použil toto jméno, neznamená, že to je on, ani když řekl: ,Já jsem´, on prostě mohl z Boží vůle. Copak nevidíš ve Zj. dvou osob: jeden Otec a druhý Syn, oba Bohové, jen jeden je pravý, a druhý z Boží vůle jednorozený, jednozplozený, má počátek. Jinak by Ježíš o sobě neřekl, že je Boží syn.
Ježíš neví o tom dni, je menší, je závislý, plní Otcovu vůli, dostává Ducha svatého..., ale že je rovný, znamená díky Otci, od Něho dostává Ducha svatého, zdroj života, zdroj energie. Jinak Ježíš nemůže být Bůh, ani by nežil. Ježíš žije díky Otci, akorát je Obraz neviditelného Boha, Odlesk, není to On, ale zastupuje Otce.
Pravdou je, že nebýt Ježíše, nebyl by vznikl život. Ježíš byl poslán od Otce je tedy podřízen, prosil Ho o pomoc, vzýval Ho. Otec nevzývá Syna.
Jinak je nauka o trojici, nebiblická, neopodstatněná, babylonská, egypťanská.

Přeháníš stejně jako nauka SJ, kteří odmítají Ježíše jako Boha. I satan je Bohem tohoto světa neznamená, že je pravým Bohem, ale vzhledem postavení k lidem zde na zemi. Jako Ježíš kromě pravého Boha je Bohem oprávněně, a to po těch událostech...

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2009 - 12:05)

Proč se přirozený člověk musí narodit znovu?

Přirozený člověk je takový, jaký se narodil a žije v těle, dokud mu Bůh nedá nový život.
1. JE PORUŠENÝ (1.Mojžíšova 8,21). Má "převrácené srdce" (Jeremjáš 17,9). V jeho těle není nic dobrého (Římanům 7,18).
2. JE MRTVÝ V HŘÍŠÍCH (Efezským 2,1). Podle Božích norem v něm není duchovní život.
3. JE OVLÁDÁN SATANEM (Efezským 2,2).
4. JE BOŽÍM NEPŘÍTELEM (Římanům 5,10). Nemá naději a žije na světě bez Boha (Efezským 2,12).
Každé Boží dítě bylo kdysi v takovém stavu.

Jak se znovu narodit?

1. DVĚ ISLUSTRACE ZNOVUZROZENÍ. Důkladné studium 3.kapitoly Janova evangelia zpochybní všeobecné představy většiny lidí o tom, kdo se dostane do Božího království. Ježíš nehovoří o dobrých skutcích, o zapojení do náboženské společnosti ani o zachovávání náboženských obřadů. Znázorňuje to dvěma příklady:
a) Vítr (Jan 3,8). Je neviditelný, jeho působení nelze předvídat, a přece jsou jeho účinky zřejmé. Jeho zdrojem je Bůh, ne člověk. Znovuzrození má svůj původ v Bohu (Jan 1,13). Působí neviditelně a mocně a proměňuje život.
b) Měděný had (Jan 3,14-15; 4.Mojžíšova 21,6-9). Když lidé zhřešili a byli postiženi jedovatými hady, Bůh nařídil Mojžíšovi, aby udělal měděného hada a vyzvedl jej na tyč. Všichni, kdo uvěřili Mojžíšovu slovu a podívali se na hada jako na záchranu od Boha, byli zachováni. Ježíš řekl, že tak také On jako Syn člověka bude "vyvýšen" a každý, kdo na Něho s vírou pohlédne, bude spasen. Toto "vyvýšení" znamenalo povýšení na kříž (Jan 12,32-33). Znovuzrození nastává, když se člověk podívá na Ježíše jako na toho, kdo byl ukřižován za naše hříchy.
2. DVA DŮLEŽITÉ ČINITELE PŘI ZNOVUZROZENÍ.
a) Boží slovo (1.list Petrův 1,23; List Jakubův 1,18). Kdo slyší Slovo pravdy a uvěří mu, je spasen (Efežským 1,13; Římanům 10,17). To je semeno spasení (Matouš 13,3-9.18-23). Člověk se stává znovuzrozeným, když opravdově uvěří Božímu slovu a poslechne je.
b) Duch svatý (Titovi 3,5; Jan 3,5.6.8). Duch svatý usvědčuje člověka z hříchu (Jan 16,8-11) a vede jej ke Kristu. Znovuzrození je dílo Ducha svatého. Začíná usvědčením z hříchu a vede k očištěnému životu, k "obmytí druhého narození" (Kral.)
Je dobré poznamenat, že ani jedno nemá nic společného se křtem vodou. O křtu zde není zmínka. Voda je v Bibli užívána jako symbol Ducha (Jan 7,38-39) i Slova (Efezským 5,26). Křest nemá nic společného s obrazy větru a měděného hada, které Ježíš používá. Křest je vnějším odrazem spasení. Je velmi důležitý, ale má své místo až po znovuzrození. Křest ke znovuzrození nevede! (Skutky apoštolské 8,12-13 a 37-38)

Jaké jsou důsledky znovuzrození?

1. Máme nové srdce a nového ducha (Ezechiel 11,19).
2. Jsme účastníky božské přirozenosti (2.list Petrův 1,4).
3. Přebývá v nás Duch Boží (Římanům 8,9).
4. Jsme Božími dětmi (1.list Janův 3,1).
5. Máme věčný život (1.list Janův 5,11-12).
6. Milujeme Pána Ježíše (1.list Janův 5,1).
7. Milujeme druhé, zejména křesťany (1.list Janův 3,14; 4,7).
8. Máme touhu poslouchat Pána Ježíše (1.list Janův 2,3).
9. Nezůstáváme v hříchu (1.list Janův 3,9).
10. Žijeme ve spravedlnosti (1.list Janův 2,29).
Poznal jsi už svůj hřích, byl jsi z něho usvědčen a obrátil ses k Pánu Ježíši Kristu, aby tě vysvobodil? Uvěřil jsi evangeliu o spasení prostřednictvím víry v Krista?

Najdi zda je to (Ne, 10. 5. 2009 - 11:05)

Funkce (poslání) Ježíše Krista

Pán Ježíš Kristus spojuje v sobě jedinečným způsobem tři velké funkce (poslání), které mu dal Bůh.
1. JE PROROK. Je největší ze všech proroků (Marek 6,4; Skutky apoštolské 3,22). On byl tím, o kom mluvil Mojžíš (5.Mojžíšova 18,15-19).
2. JE NEJVYŠŠÍ KNĚZ. Zastupuje svůj lid před Bohem Otcem a modlí se za nej (Židům 4,14-16; 7,25). O Něm byla řeč už v 1.Samuelově 2,35.
3. JE KRÁL. Dokonce nese titul KRÁL KRÁLŮ (Zjevení Janovo 19,16). Nejprve přišel jako král Židů (Jan 19,19). Dnes je králem v srdcích svého lidu. Přijde den, kdy ho uznají všichni lidé (Filipským 2,9-10).

Božství Ježíše Krista

Bible říká, že Ježíš Kristus byl "Bůh zjevený v těle" (1.Timoteovi 3,16). On je obraz neviditelného Boha (Koloským 1,15). Jak je to úžasné, že se živý Bůh stal tělem (Jan 1,1.14). A jak je žalostné, že "na světě byl, svět skrze něj povstal, ale svět ho nepoznal" (Jan 1,10).
Bylo nutné, aby nás Bůh zachránil. Pouze On měl k tomu moc. "Já, já jsem Hospodin, kromě mne žádný spasitel není." (Izajáš 43,11). Přišel jako Ježíš z Nazareta, aby se stal naším "velikým Bohem a Spasitelem" (Titovi 2,13). Maria řekla: "Můj duch jásá v Bohu, mém Spasiteli" (Lukáš 1,47). Chlapec, který se jí měl narodit, byl Spasitel a Bůh. Existuje mnoho biblických míst, která ukazují, že Pán Ježíš je Bůh:
1. JE PŘIMO NAZVÁN BOHEM (Jan 1,1.14; 20,28; Římanům 9,5; 2.list Petrův 1,1; 1.list Janův 5,20). Otec oslovuje Syna jako Boha (Židům 1,8).
2. JE NAZVÁN SYNEM BOŽÍM. Ježíšovi posluchači pochopili zcela jednoznačně Jeho tvrzení, že je Bůh (Jan 10,33-36). Označení "Syn Boží" se používá také v jiném významu, ale On je ten jedinečný (jednorozený) Syn Boží (Jan 1,14. 18).
3. PŘEBÝVÁ V NĚM CELÁ PLNOST BOŽSTVÍ (Koloským 1,19; 2,9). Není menší než Bůh.
4. MÁ BOŽÍ JMÉNA. Je nazván Alfou a Omegou, Prvním a Posledním, Počátkem a Koncem (Zjevení Janovo 22,13; 1,8.17; Izajáš 44,6). On je také "Já jsem" (Jan 8,24.58; 2.Mojžíšova 3,14). Když Pán Ježíš nazývá sám sebe "Já jsem" , prohlašuje tím svoje božství.
5. DRUZÍ SE MU KLANÍ JAKO BOHU (Matouš 14,33; Jan 20,28; Filipským 2,10; Židům 1,6; Izajáš 45,23). Klanění se přísluší výhradně Bohu (Matouš 4,10; Zjevení Janovo 22,8-9).
6. MÁ BÝT CTĚN JAKO BŮH (Jan 5,23). Bůh nedá svou čest nikomu jinému (Izajáš 42,8).
7. MÁ BOŽSKÉ POSTAVENÍ. Je Stvořitel (Koloským 1,16-17; Židům 1,2.10). Je soudce všech lidí (Jan 5,22). Odpouští hříchy (Matouš 9,2-6), což může jen Bůh (Izajáš 43,13.25).
8. MÁ ŽIVOT SÁM V SOBĚ (Jan 5,26). Dává život jiným, ale On existuje sám ze sebe.
9. MÁ VŠECHNY BOŽSKÉ VLASTNOSTI. Je neměnný (Židům 13,8). Je všemocný (Zjevení Janovo 1,8), všudypřítomný (Matouš 28,20), vševědoucí (Jan 21,17), věčný (Micheáš 5,1; Izajáš 9,6) a má všechny ostatní božské vlastnosti.
10. KONÁ DÍLO BOŽÍ. Přikázal přírodním živlům, aby ho poslouchaly (Matouš 8,26-27; Marek 4,39-41). Učinil jídlo pro zástupy (Matouš 14,19-21; 15,36-38). Vzkřísil mrtvé (Jan 11,32-44, Lukáš 7,12-16).

Lidství Ježíše Krista

I když byl Pán Ježíš plně a vždy Bohem, byl také "člověk Kristus Ježíš" (1.Timoteovi 2,5). Pán Ježíš často nazýval sám sebe Synem člověka. Přijal lidskou podobu, aby byl ve všem stejný jako my kromě hříchu. Cítil jako my, hladověl, žíznil, trpěl, plakal a byl unavený. Zakusil pokušení od ďábla (Matouš 4,1-11). Trpěl, krvácel, zemřel a byl pohřben. Byl jako obyčejný člověk, ale dokonalý člověk.
1. MĚL LIDKÉ RODIČE, kteří pocházeli z pokolení Davidova, můžeme sledovat Jeho rodokmen až do Adama (Lukáš 3,23-38), ale narodil se z panny skrze početí z Ducha svatého (Matouš 1,18-23).
2. MĚL NORMÁLNÍ TĚLO, které bylo stejné jako u jiných lidí (Římanům 8,3; Jan 4,9). Vyrůstal a stal se mužem jako každý jiný (Lukáš 2,40.52), ale Jeho život nebyl poskvrněn hříchem (Židům 4,15).
3. BYL JAKO VŠICHNI LIDÉ TROJJEDINÁ BYTOST: tělo (Židům 10,5), duše (Matouš 26,38) a duch (Lukáš 23,46), ale uvědomoval si své božství a měl vroucí obecenství s Otcem jako žádný jiný člověk.
Mnoho Jeho projevů dovedeme pochopit jen z lidské stránky bytí - Jeho výkřik na Kříži (Matouš 27,46) a samu Jeho smrt.
Nejdůležitější otázka, se kterou se Ježíš obrátil na lidi, dodnes zní: "A za koho mě pokládáte vy?" (Matouš 16,15). Také řekl, že zemřou ve svých hříších, pokud v Něj opravdově neuvěří (Jan 8,24). Co říkáš, kdo je Ježíš?

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 10:05)

Milko, cítím se s Tebou stejně. SJ si myslí, že oni budou zachráněni, protože uctívají pravého Boha Jehovu bez ohledu milují-li druzí křesťané Boha Otce a Ježíše Krista svými milosrdnými skutky, např. berou adoptivní děti, postižené, jiné rasy, pomáhají v různých oblastech v různých místech na zemi. SJ jsou zatvrzelí, chtějí se líbit ne Bohu, který přikázal skrze Slovo, aby vzývali Ježíšovo jméno a kláněli mu, ale svému Organizaci a Otroku, který se snaží ne být křesťani ale být odlišnými od nich tím, že se nazvají svědky Jehovovými dle Izajáše. Všechno spadlo do Staré smlouvy. Sice berou Krista, ale osobně se mu vyhýbají, proto se nemohou nazvat svědky Kristovými ač dle Nové smlouvy se mají nazvat: ,Budete mi svědky až do nejvzdálenějších končin země.´
Stále a stále říkám, že Ježíš je menší než Otec.

Slovo proskyneo znamená klanět, a toto se týká i před Ježíšem, a slovo ,vzývat´ znamená dle slovníku 1 prosit koho, volat (Boha); 2 uctívat koho; 3 vyslovovat (něčí jméno); 4 vybízet koho k čemu, vyzývat.

SJ toto vše odmítají i přes přání Boha Otce Jehovy!!! Pokud nečiní, jak mohou vzývat Boha Jehovu, když ho neviděli? Ježíš koupil nás, mluvil s námi, slyšeli jsme přímo od něho, přikázal, prosil, ukázal, vysvětloval ne proto, že takový bude v Božím království od r. 1914, ale již jeho působení zde na zemi.

Jak SJ vysvětlí, když tvrdí, od r. 1914 je Ježíš Král, proč SJ nemluví s Králem, ale stále s Bohem velmi vzdáleným? Ve Zj. vidíme postavení Krista vedle Boha Otce.

Když vzýváme Ježíšovo jméno, rozradostňujeme Otce, ne naopak!!! I klanět v Ježíšově jménu!!!

SJ se dělají vyjimečnými tím, že z ostatních křesťanů se stávají falešnými, protože odmítají oslovit Boží jméno a uctívají JK. Ve skutečnosti SJ se chtějí odlišit od pravých křesťanů a odmítají osobní vztah ke Kristu...

Milko, jak víš, každým rokem opouštějí z řad SJ několik tisíc členů, tzn. během 15 let polovinu celkových počet. Nyní je 7 000 000, ale za 15 let odcházejí 3 500 000, přibudou další nevědomí. SJ lákají krásnými obrázky v literatuře, svými výpočty konce dne, jménem Boha JHVH, falešnými historkami o pravých křesťanech jako jejich nauce o trojici, peklu, nesmrtelné duši, Božím království. Vždyť praví křesťané vědí, není nového, SJ poukazují především na katolíky, na jejich inkvizice, války, pokrytectví atd., které nemají nic společného s pravými křesťany... SJ jsou tedy pokrytci, na jedné straně myslí na lidi a získají na svou stranu, na druhé straně odsuzují pravé ... falešnými slovy.

Jako katolíci honosí svými chrámy, kostely, hřbitovy, sochami, obrazy atd., tak SJ svými odlišnými naukami od pravými, krásnými obrázky v literaturách, svými obleky, sjezdy, různými majetky (betely, tiskárny atd.) až zapomínají poslušnost Božího slova ne slova SV. SJ zneuctívají jméno Boha a svalují viny na Něm jako tehdy Adam na Bohu, že On je šéfredaktor SV a všech literatur. Bible je neměnná, literatury také? Stále mění názory ani neomlouvají své chyby, které mnohý upřímným SJ ubližují. Zabíjejí kvůli odmítání transfúzi krve, odmítají přijmout osobně Pána Ježíše Krista a vzývat toto jméno...

Praví křesťané vzývají Otcovo jméno ,Otče´, kdo chce může ,Jehovo´, na tom se nemění, na první místo. Neříkal jsem že JK je roven Bohu. SJ lžou, stále lžou...

Boží vůlí je ... nelžete sami sobě...nezaměňujte Boží slovo za lež...

Reklama

Přidat komentář