Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Roman (Po, 18. 5. 2009 - 16:05)

11 Důvěřujeme naopak, že budeme zachráněni nezaslouženou laskavostí Pána Ježíše stejným způsobem jako ti lidé.

Roman (Po, 18. 5. 2009 - 16:05)

Ohledně krve

Sk. 15:1 A jistí muži přišli z Judeje a začali vyučovat bratry:

Návštěvník (Po, 18. 5. 2009 - 16:05)

mladej ty nikoho nepros a nepiš nikomu co má psat tobě take nikdo nepiše abys už konečně přestal psat ty svoje hovadiny

Roman (Po, 18. 5. 2009 - 15:05)

Kol.2:16 Ať vás tedy nikdo nesoudí v jídle a pití nebo s ohledem na nějaký svátek nebo zachovávání novoluní či sabatu; 17 ty věci jsou totiž stínem budoucích věcí, ale skutečnost patří KRISTU. 18 Ať vás nepřipraví o cenu nikdo, kdo má potěšení ve [zdánlivé] pokoře a způsobu uctívání andělů tím, že

karolína (Po, 18. 5. 2009 - 13:05)

Zoe-to jsem se od srdce zasmála,dík.Taky by mě zajímalo,jak to bude probíhat.SJ napravo,my slušní,pracovití nalevo?Popište prosím,zajímá mě to.Jak se pozná ten vyvolený? A kdy už bude konec světa?

Zoe (Po, 18. 5. 2009 - 12:05)

.....brzy bude onen konec sveta :-)))),
my obycejni hrisni slusni lide budem zajiste spaleni na prach :-)), pouze pro svedky bude pristavena specialni lod, na niz pote odpluji vesmirem do vzdaleneho vecneho kralovstvi :-)))))))))

Damy a panove, mame smulu !

...byl bych nejradeji, kdyby odleteli jiz dnes.......:-)))))

jana (Po, 18. 5. 2009 - 12:05)

Romane a pomůže mi Jehova vyléčit migrénu,když to lékaři nedokáží?

Pavel (Po, 18. 5. 2009 - 12:05)

Romane ty věříš všem doktorům? Kolikrát už selhali a zklamali. Můžeš věřit jedině Bohu a ne nedokonalým lidem. Jsou to pracovníci jako ostatní lidé . Dostávají za svojí práci plat a snaží se rozhodovat o osudu druhých lidí. Romane lidé ví hodně málo o krvi. Proč například lékaři předem neupozorní, že kdo dává krev tak si vyvolá rakovinu? Proto z lékařů málokdo dává krev. Ježíš léčil zadarmo. Vyléčil i nemoci, které lékaři tehdy a ani nyní nemohli vyléčit. Žádný dobrý lékař na světě nemůže tvrdit, že někdo zemřel, protože nepřijal krev. Kdo to tvrdí tak ze sebe dělá věštce, protože obě varianty na daný případ nevyzkoušel. Může se to domnívat, ale nemůže to dokázat a tvrdit to. Může říci asi, ale nemůže říci je to tak na 100%. Takže tím že prohlásí že někdo nechtěl krev a proto zemřel šíří pomluvu a měl by být za to správně potrestán. Aspoň podle demokratického práva, které by mělo platit pro všechny.
Je to každého věc jak se rozhodne. Každý má volbu. Potrat je bohužel vražda, ale morálně skažená společnost to bere jako když si někdo dojde na záchod. Místo aby se lidé učili nést za své chování zodpovědnost, tak se raději zabijí následky jejich zábavy. Způsobují to ti co vedou tu společnost. Oni jsou příkladem pro ostatní. Jak se říká "Jaký pán takový krám". Podle toho se taky s námi v továrnách zachází. Jsme pro ně jen věci a ne lidé. Čísla ve statistice.
Romane vy už se pohybujete na hranici démonismu. Šamani a vyvolávači duchů o sobě tvrdí co tvrdíte vy. Ježíš nikdy neslavil narozeniny ani svátky. Jedinou oslavu zavedl na památku poslední jeho večeře. Narozeniny zavedli bohatí a mocní zločinci. Proto byl na jedné oslavě popraven i Jan Křtitel. Já říkám matce, že když už, tak by to měli slavit rodiče, protože nám dali život a i naše jméno. Oslava vánoc pochází od pohanů. Byla to oslava návratu slunce při které některé národy dávali lidské oběti. Stromek a dárky pochází z konce 19 století. Byla to almužna bohatých pro chudé pod stromeček. Už jsem tady psal že o letošních vánocích říkali, že pochází od pohanů a různé zvyky, že mají magickou moc. (plodnost, smrt, život, vyvolávání duchů atd.) Jste li vedeni svatým duchem tak tohle byste měli vědět. Každý ať si to dělá podle sebe. Je to jeho věc. Ale když chci o sobě tvrdit, že jenom mě ved svatý duch, tak se musím oprostit od všech světských pohanských oslav a nepropagovat je ještě.

Kubrt (Po, 18. 5. 2009 - 11:05)

L
Když myslíš, brzy se zcela jistě přesvědčíš, že svědkové Jehovovi mají pravdu, ale to už bude pro tvoji záchranu zřejmě pozdě.

L (Po, 18. 5. 2009 - 08:05)

Tolik dementního fanatismu lze mimo křesťanstva nalézt jen u nacistů a komunistů. Divím se že když byl přijat zákon o zrůdnosti komunismu a nacismu nestalo se tak i ve vztahu ke křesťanským církvím, protože to co tady čtu je šílená demagogie.... bláboly chorých mozků

Ryan (Po, 18. 5. 2009 - 02:05)

.....ale houby hlupani :-))))))))

Kubrt (Po, 18. 5. 2009 - 00:05)

Jehova proti falešným prorokům
Slova Jeremjáše 23:16 - 28
Tak řekl Jehova vojsk: NENASLOUCHEJTE slovům proroků, kteří vám prorokují. Působí, že se stáváte marnými. MLUVÍ VIDĚNÍ SVÉHO VLASTNÍHO SRDCE - NE z JEHOVOVÝCH ÚST. Znovu a znovu říkají těm, kteří jsou ke mně NEUCTIVÍ:, Jehova mluvil: " Budete mít pokoj."´ A každému, kdo chodí v zatvrzelosti svého srdce, řekli: ,Nepřijde na vás žádné neštěstí´ Vždyť kdo stál v Jehovově důvěrné skupině, aby viděl a slyšel jeho slovo ? Kdo věnoval pozornost jeho slovu, aby je slyšel ? Pohleďte, jistě vyjde Jehovova větrná bouře, vztek, dokonce vířící vichřice Vírem se snese na hlavu ničemných. Jehovův hněv se neobrátí zpět, dokud on nevykoná a dokud NEUSKUTEČNÍ své myšlenky svého srdce. V konečné části dnů o tom budete UVAŽOVAT s POROZUMĚNÍM. Neposlal jsem ty proroky, přesto běželi SAMI. Nemluvil jsem k nim, přesto SAMI prorokovali. Kdyby však byli stáli v MÉ důvěrné skupině, pak by byli dali mému lidu slyšet MÁ VLASTNÍ SLOVA a způsobili by, aby se obrátili ZPĚT od své špatné cesty a od špatnosti svých jednání."
"Jsem Bohem blízko," je Jehovův výrok, " a ne Bohem daleko ?"
"Nebo se může nějaký muž skrýt ve skrýších, a já ho neuvidím ?" je Jehovův výrok.
"Nenaplňuji skutečně nebesa a zemi ? je Jehovův výrok. "Slyšel jsem, co říkali proroci, kteří v MÉM vlastním jménu prorokují FALEŠ a říkají:, Měl jsem sen! Měl jsem sen!´ Jak dlouho to bude EXISTOVAT v SRDCI proroků, kteří prorokují FALEŠ a kteří jsou proroky ŠALBY SVÉHO VLASTNÍHO SRDCE ? Pomyšlejí na to, že prostřednictvím SVÝCH SNŮ, které si stále vypravují navzájem, přimějí MŮJ lid, aby ZAPOMNĚL na MÉ JMÉNO, právě jako jejich otcové ZAPOMNĚLI na MÉ JMÉNO prostřednictvím Baala. Prorok, u něhož je sen, ať vypravuje ten sen; ale TEN, u něhož je MÉ VLASTNÍ SLOVO, ať mluví mé slovo PRAVDIVĚ." Tady, když čtu tyto verše, jako by mi Bůh otevřel oči a já na straně falešných proroků vidím Mare a Romana. Stále mají zatvrzelé srdce a nejsou ochotni připustit, že se mýlí. Ale, jak píše proroctví, Jehova to nenechá bez povšimnutí dokud nepřejde jeho vztek. Možná, že Jehova není Stvořitel, ale mimozemšťan (to si myslím taky). Nicméně jeho záměr je CHVÁLYHODNÝ.
DOBRÁ ZPRÁVA PRO DOBRÉ LIDI A ŠPATNÁ PRO NIČEMNÉ !!!
Nechť vámi prozáří Jehovovo světlo skrze našeho Pána archanděla Michaela (JK).

Milan (Ne, 17. 5. 2009 - 23:05)

Drazí přátelé,
pro člověka ve vztahu k Bohu je podstatná dobrá mysl.
Rozumný člověk se řídí dobrými Božími radami,nikoliv lidským omezeným uvažováním či částečným věděním.
Člověk má naslouchat pouze těmto Božským radám,aby jeho mysl mohla být očištěna od veškerého znesvěcujícího jednání ve vztahu k Bohu a bližnímu,tím je poté schopen přijmout ducha Svatého,jenž uvadí do naprosté pravdy.
Tato pravda osvobozuje a takový člověk jedná vždy na základě mu zjevené pravdy. Bůh je stvořitel všeho,a proto ctít jej a milovat je největším projevem úcty člověka k Bohu. Kristus,který je projevem Boží milosti vůdči lidem,jímž je projevena nejvyšší forma lásky,nevyžadující oběti ani uctívání - přeje si, abychom rozdávali lásku projevující se soucitem, milosrdenstvím a pochopením vůdči ostatním.
Pak poznáte,že svaté nejsou názory a znečištěná mysl člověka,ale život toho člověka.
Žádný člověk nemá právo z duchovního hlediska říkat druhému,aby se řídil podle jiného člověka,byť by se projevoval trchu duchovněji nežli ostatní - tím by se stavěl na uroveň Boha.
Můžeme mezi sebou nezávisle diskutovat,vzájemně se povzbuzovat a společně se obohacovat.
Víra by nás měla dovést k pochopení Božích zákonitosti,k smyslu našich životů,k vzájemnému slušnému a ohleduplnému jednání mezi sebou. To se stane po odstraňování postojů jenž nás znesvěcují,a to co nás znesvědcuje,o tom hovoří Ježíš v evangéliích.
Budeme-li takto poctivě přistupovat ke vztahu k Bohu,ke Kristu projevujícího Otcovu vůli a lidem,pak jistě obdržíme poznání,které osvobozuje.
Mějte se hezky.

Roman (Ne, 17. 5. 2009 - 22:05)

V jeho šlépějích, abychom pomáhali druhým jako on zachránit životy...

Roman (Ne, 17. 5. 2009 - 22:05)

Malé děti jsou nevinné a musí zemřít, protože nemohou přijmout krev. Nejsou tudíž pokřtěné, samy sobě zodpovědné. Maminka odmítla přijmout krev po porodu i přes naléhání lékařského personálu a dokonce ukázal hned po narození dítěte. Její manžel souhlasil a dal pokyn své ženě, aby se nevzdala víry a zemřela. Dítě zůstalo bez maminky.
Smutné.

Bůh sice dal příkaz zdržovat se krve i v Novém zákoně Duchem svatým jako nezbytnou věc, ovšem Noemovi řekl maso s krví nejíst ani život druhého nevzít totiž krev...

Krev, totiž život, duše patří jedině Bohu, proto kdo prolije krev člověka, toho krev bude člověkem prolita...

Jinak je tomu transfúze, druhému člověku neprolije krev, ale dává tímto život...

Jak víte, Bůh je láska. Ježíš nám zanechal vzor, abychom šli v jeho šlépějích.

Hynek (Ne, 17. 5. 2009 - 21:05)

Je pravda, že lidé zničili přírodu a ničí jí stále víc. Ale proč být proti potratům? Proč chtít nechtěné děti? Aby lidé stále přibývali? Lidská populace hodně roste, lidí přibývá a to je na úkor naší planetě, ničíme přírodu, špiníme oceány, vypalujeme Amazonské pralesy, vymírají vzácné druhy živočichů. Ty zvířata také chtěji žít stejně jako člověk. Myslím si že kdyby třeba polovina populace ve světě zemřela, ať už válkou nebo na nějakou nemoc tak by to byla tragédie pro lidstvo, ale naší planetě by to prospělo, to ničení přírody by se trochu zpomalilo. Nechápu proč Bůh dopouští to aby lidská populace stále tak narůstala, to myslím k dobrému nevede. Za chvíli nám bude Země malá a budeme zavaleni odpadky, smradem a škodlivými látkami.

Pavel (Ne, 17. 5. 2009 - 20:05)

Romane ty jsi strašně závislý na lidech.
Lékaři, vědci jsou obyčejní lidé. Nejsou to Bohové, jak se to z nich snaží udělat někteří lidé. Jsi li věřící tak budeš věřit Bohu a ne lidem. Kam až to lidé dopracovali. Zničili přírodu, mezilidské vztahy i životy všech lidí. Horečka omladnic to byl masakr doktorů. Ten lékař, který upozornil na to, že si mají lékaři před porodem umít ruce, tak toho chtěli zavřít do blázince. To samé se děje dnes. Ti lékaři, kteří nechtějí dělat potraty a vystupují proti nim jsou považováni za zpátečníky a neschopný. Neúcta k lidskému životu vzniká u těch co mají moc a možnost rozhodovat o životě a zdraví druhých lidí. Podle Bible kdo udělá potrat je vrah.
Nyní spousta lékařů operuje bez krve a zjišťují, že se tito lidé bez krve lépe zotavují. Lékaři jsou jenom lidé jako my a stejně se mílí a budou se pořád někdy mílit.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2009 - 20:05)

Tím satanem v roušce beránka jsi ty Romane, sám dobře víš, že tyto věci skresluješ, např, sám transfuzi krve by jsi nevzal, protože když znáš tyto věci o kterých se zmiňuješ, tak také dobře víš jaké rizika přináší transfuze krve, ale to, že lidé jsou v nevědomosti ohledně transfuze krve využíváš proti Svědkům.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2009 - 16:05)

;
28. 12. 2008 18:03:18, Přítel
Co vlastně zvěstuješ, to jesm ještě nepochopil. Proč vlastně zvěstuješ, vždyť snad většima lidí tady na netu ví, kdo je to Ježíš Kristus, nebo snad ne? Proč tady zabíráš místo skutečně duchaplným diskusím.
Nespletla jsi si náhodou téma? Nemělo by se to tady nazývat náhodou U rádoby osvícené Mary? odpovědět >>
;
28. 12. 2008 18:05:19, Přítel
Jo a ještě něco, co z toho budu mít, když si náhodou přečtu to tvoje nudný a nic neříkající psaní? Jdi se vycpat!

Přítel je Kateřina s mnoha tváři jako satan v rouše beránka.

pro 17. 5. 2009 (Ne, 17. 5. 2009 - 14:05)

je to jasne? ano ne ano!

Reklama

Přidat komentář