Reklama

Gamblerství

BIKER (Čt, 14. 7. 2016 - 10:07)

Alesi, nechci se te urazet, ale jeste par mesicu zpet jsem byl uplne stejný debil jako ty. Vubec neresis to, ze na prvnim místě je nehrát, to je to co nesmiš.
Pokud neprestaneš rešit jestli by to dalo, nebo ne tak tam stejne vlezeš a v horším případě vyhraješ a jak to bude dal...to už přece znáš, budeš chodit tak dlouho, než to uase všechno neprohraješ!!!!
Vysledek bude -17tis!!!!
Odraz se ode dna tim ,ze tech 17tis investujes do zakladnich potreb a co bude navic je na tobe, co nejvíce hori, asi ten taxikar ne ????
Lepsi dat 5tis nez nic!!!!

Ales (Čt, 14. 7. 2016 - 10:07)

No, ted jsem dostal vyplatu za cerven, coz je posledni mesic co jsem pracoval, po vsech moznejch odectej jsem aspon neco dostal:-/
Ano, a prvno co me napadlo je probnout jestli to neda, mam v ruce cca 17000kc a potrebuju nutne aspon 60000kc na zavreni drzky taxikar. co me nahani. Ach jo, kdyz jsem tDyden sedel bez penez na gambl ani neppmyslel a tedka :-(
Prvni co jsem koupil je credit do telefonu.
Musim hledat praci a ne gamblit.

Lemog (Čt, 14. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 305. den bez gamblu

Ahoj davide,

i my, kteří ted uspesne par mesicu abstinujeme, jsme recidivovali stokrát, ja byl před rokem totalni troska v absolutne bezvychodne situaci. Ja se ti rozhodne smat nebudu. Informaci, rad a doporuceni je na tomto foru spousta, pojdte znovu spolecne s Alešem a zkuste to - bylo obdobi před několika mesici, kdy i ty jsi psal uz velmi rozumne - v tuto chvili se ti to tedy nepovedlo ale pokud se nepokusíš znovu - zazrak se nestane.
Myslim ze jsi taky psal, ze jsi z jihu moravy, investuj svůj cas a par stovek na cestu a bez do brna do aklubu a podane ruce, jak doporucuje Biker.

Tak co Aleši a Davide? budete dalšími na tomto foru, kteří se uspesne budou rvat o svůj život?

Preji vam oběma i dalším , kteří to tady ctou a nemohou se odhodlat - hodne stesti

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (St, 13. 7. 2016 - 22:07)

Alši, to co píšeš je smutné, soucítím s tebou, upřímně. Drž se!

David (St, 13. 7. 2016 - 22:07)

Ahoj, delší dobu jsem tu nebyl. Čtu příspěvek, že je pravděpodobnější, než že jsem toho nechal, tak že hraju. Máš pravdu Lemogu. Pořád se s tím peru. Nebudu psát, jak to zvládnu a co jsem udělal za opatření, protože jsem neudělal nic. Mám plán a to jít na AG, ale asi se mně tu pár lidí vysměje, že jsem to tu psal už stokrát.

13.7. (St, 13. 7. 2016 - 20:07)

To v týhle republice nikdo nekontroluje,co si za hypoteku koupíš?

Ales (St, 13. 7. 2016 - 19:07)

Jo pujcil, hypoteka na byt, ale to pomale padlo do automatu.

13.7. (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

Alesi,půjčil jsi si někdy peníze i na něco jiného,než hazard?

Lemog (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

Alesi,

další rady jiz ti psat nebudu, je jich tady dost a ty místo abys hledal a mel snahu se z toho dostat - fnukas a cekas na zazrak.

Ještě jsi neudelal nic pro to abys nastartoval cestu abstinence - jsi na dobře sceste stat se bezdomovcem.

Kolikrat jsi byl v Aklubu a podane ruce?
Ale i to je život a ty evidentne chces byt odstrašujícím pripadem, takto se ovšem mučedníkem nestanes, budes jen pitomcem, který tady breci ale nehne ani prstem aby se pokusil dostat se zpet do života.

Peníze, peníze, peníze - chtěl bys dostat všechno zpet ale radim ti dobře - probud se - to není sen - je to realita.

Napis co uz jsi konkretne udelal pro svoji léčbu. Nechej se zavrit do blazince - tam stravis par tydnu, jsou tam socialni pracovnici , ti by ti měli pomoct s obvolanim veritelu a domluvenim splatek

Mirek Brno (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

Aleši, to je hodně špatný. Co bych dělal na Tvým místě? Zašel bych za taxikářem a řekl mu, že mu to splatím. To, že Ti dá přes hubu mu nepomůže, on chce svoje peníze. A je zbytečný, aby otravoval Tvou rodinu. Věděl, že Ti půjčuje na gambl.
Pak si zajdi na ty dvě místa co psal Biker - ambulantní léčbu. A přes net u kamaráda si najdi práci. Nevím co jsi dělal za práce, ale ven klidně i nějakou brigádu ať máš na jídlo a bydlení.
Jsi už jen kousek od toho dostat se na ulici jako bezdomovec nebo do vězení nebo to skončit. Máš to ve svých rukách pořád, tak makej. Pořád ještě můžeš zajít k rodičům a poprosit je o bydlení. Nebo u nějakého toho kamaráda do podnájmu s tím, že platit začneš hned jak vyděláš.

13.7. (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

Pane Nešpor,takto to děláme u nás,jak někdo vleze do ordinace...

Ales (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

????????
Delej si prdel, beztek jsi na tom podobne, jinak by jsi sem nelezl

13.7. (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

U kterýho chceš začít? Můžeš si z té fronty vybrat.Lichváři svoje oběti nezabíjí...

Ales (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

To jo, celkem mega:-(

13.7. (St, 13. 7. 2016 - 16:07)

Cetelem ,homecredit, ge-money, liska a burinka vse nezaplacene cca 3-5 mesicu.To máš pěknej seznam...

Ales (St, 13. 7. 2016 - 15:07)

Zdravim,je to pekny co zde pisete, ale u me je to katasrofa. Bez prace, penez, bydleni a zenske, momentalne prespavam u kamarada a schovavam se pred taxikarem co mu dluzim hodne penez. Cetelem ,homecredit, ge-money, liska a burinka vse nezaplacene cca 3-5 mesicu.
Nemam v telefony credit natoz internet, mrknul jsem z notasu kamosa. Co dodat, je to konec a prpc jsem sem napsal? Pomoci uz me asi neni,alw snad to odradi dalsi gamblery, at si prectou jak to konci, ono se to nikdr nepise
A jeste jedna vec, ja nemam vubec penize a gambl me vubec nechybi, vubec...jak tohle je mozny to nechapu, verim ,ze najit nekde litr, tak se to rozjede.
Nevim co dodat, je to smutne, jeste pred rokem touhle dobou jsem platil dovolenou , planoval budoucnost a u toho hral, ano, ale nejak se to vzdycky zvladlo a potom jaknse rika to parkrat nedalo a zrovna jsem tocil ranec penez a bylo po vsem.
A.

Mirek Brno (St, 13. 7. 2016 - 15:07)

Bikere, tak to je fajn. Jen tak dál.
A jak píšeš, Luk není pod tlakem dluhů, to se abstinuje daleko snáz. A má udělaných řadu opatření, takže to v pohodě zvládne.

BIKER (St, 13. 7. 2016 - 12:07)

Ahoj mirek brno,
dekuji za optani,
dari se,ale je to boj, reseni dluhu, penize nic moc nemam ,ale to posstatne ne ,ze uz to bude 2 mesice bez gamblu:-)
Jsem stale na horach a prace mam nad hlavu, bike park a u toho tedka zacinam otvirat stanek s obcerstvenim, tak snad budr nejaka koruna navic ....na dluhy:-(
Obcas si zde poctu, aji na druhem foru, kam uz ale psat nebudu.
Je pravda, ze jsem necekal rexidivu LUKA, ale verim, ze to s nim vubec nezava a ustoji to, hlavne on neni pod financnim tlakem, tak to je cajk.

Mirek Brno (St, 13. 7. 2016 - 11:07)

Tragiku, a o tom to je. A Ty to máš nastavené správně. Víš, že uděláš chybu a můžeš přijít o tu rodinu definitivně a pak třeba letět z Nuseláku hlavou dolů.:)

Zcela překopat ty zažité rituály. Také sem dřív dost sázel na sport. Pořád jsme seděli u TV a fandili, pořád jsme milionkrát denně sledovali výsledky a neustále dosazovali. Když sem byl s přítelkyní nebo sportovat, v práci, tak tam moje jedna část nebyla a sledovala pořád ty výsledky. Fandili jsme s kámoši u TV nějakému sportu a nebo byli živě na zápase a pak se šlo bavit - gamblit. A myslím, že gambler na čemkoliv by min. první rok neměl riskovat žádné drogy a alkohol a snižovat tím výrazně svou vůli, ostražitost. Protože s hazardem buď skončíš 100% a je to o totální změně sebe a svých návyků a nebo se jen plácáš a dřív nebo později recidivuješ. Je to za á nebo za bé. Nic mezitím nejde. Sem tam pokecám s někým z bývalého gamblerského světa. Spousta lidí je v háji a pořád hrají i přes dluhy, exekuce... Ti co vydělávali velké peníze jsou v dluzích. Ti co vydělávají velké peníze pořád a pořád gamblí ve velkém jsou chodící mrtvoly bez duše - bioroboti. Si pamatuji jak jsem v Brně v obchoďáku potkal jednoho velkého gamblera - prohrál něco přes 250mil. a je už v důchodovém věku. Vyhaslej, chodil zmateně mezi regály s prázdným košíkem, vyhaslé oči, úplně mimo. A pak ho to dovleklo na foukačku a živou zase a zase.

Tragik (St, 13. 7. 2016 - 11:07)

Mirku:
vyjádřím se jen ke dvěma věcem:

1. přiznání recidivy. Já zase něřím že by se tu každý přiznal. Je tolik pohodlnějších cest a ty my gambleři vyhledáváme. Změna nicku, přestat sem chodit atd atd...
Sám nevím jeslti bych to dokázal. Ani jeslti bych vybalil karty na skutečném AG v praze. Určitě bych tam nechodil a nelhal ale možná bych už tam nedokázal jít.

2. Já a léčebna. Jednozančně ano. Šel bych tam. Já skoro přišel o rodinu! Nemusel jsem teď už děti skoro vídat. Neumí si představit nikdo kdo děti nemiluje jaký je to pocit.

Popravdě doteď nejsem uplně přesvědčen že jsem udělal dobře že jsem tam nešel i nyní. Možná jsem to měl podstoupit.

Tragik

PS: k tomu fotbalu.. je to až neuvěřitelný ale i tohle je věc zvyku a programu. Já jsem se na začátku abstinence těšil až zase budu moc na něco koukat až budu víc v pohodě a budu si to moc jakoby "dovolit". A teď? Už mě to nějak přestalo zajímat :)

Reklama

Přidat komentář