Reklama

Gamblerství

Lemog (St, 3. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 325. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 00:08)

Obecné informace o rituálu s Ájou můžu napsat i tady. 3 dny před a 3 dny po se drží dietní strava a celibát. V den rituálu pak cca ve 21h vypiješ necelé decy vývaru z lijány. Rozšíří se Ti vědomí a čistí se Ti tělo. Někdo vidí ty své programy, někdo minulé životy, někdo vyletí z těla a astrálně cestuje, někdo vidí svou budoucnost, někdo vidí ty vzorce co dělá špatně a proč se točí pořád v zažitých stereotypech, někomu se aktivují nějaké schopnosti, talenty. Člověk si může s těmi programy hazardními a závislostí hrát a vymazat je z hlavy, když na to má sílu. Nejdůležitější je, ale očista u šamana, který Ti ty programy čistí, mění, čistí Ti tělo od zárodků nemocí. Dost lidí mívá různé rodové zanesení, prokletí třeba v ženské linii. Kdy se třeba v rodu opakuje rakovina atd. Dost lidí během rituálu ze sebe zvrací ty zárodky nemocí, programy. Proces trvá 1-6h. Pak se spí. Druhý den ráno Ti šaman řekne co v Tobě viděl. Jaké orgány máš oslabené, jaké rizika nemocí do budoucna, něco z Tvé budoucnosti co jasnovidně vidí atd. Může se stát, že někomu hodně zanesenému je jen špatně a nevidí nic, ale účel to stejně splní a šaman mu hodně pomůže. Doporučuji minimálně 2 opakování a pak se podle výsledků rozhodnout jak dál postupovat na své cestě abstinence. Na áje nevzniká závislost na rozdíl od drog, antidepresiv. Já sem měl tedy s ní jen samé hezké zážitky. Protože platí, že každému Ája cca z 85% ukáže to co je v něm.

hanys 1999 (Út, 2. 8. 2016 - 23:08)

Davide, pokud chceš zkusit...Mirku,prosím,mám zájem o info o té ayahuasce,napiš,jak to probíhá[email protected]

Mirek Brno (Út, 2. 8. 2016 - 11:08)

1014.
Petře, tady Ti nikdo nadávat nebude. Musíš mít hodně silnou vůli, když to tak dlouho dokážeš vydržet za ty 2000 měsíčně. Znám takových hráčů víc. Prohráli balík a už roky prohrávají nějakou maximální částku měsíčně. Samozřejmě, že i tak jim jsou ty peníze líto a mohli by za ně koupit něco jiného a hlavně netrávit ty spousty hodin hazardem.
Já sem patřil vždy mezi tu skupinu co gamblila skoro za všechny peníze, ke kterým se dostala a prohrávala všechno. Hrát za kontrolované, malé sumy pro mne nebyl adrenalin.

Lemog (Út, 2. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 324. den bez gamblu

Ahoj Petr Brno,
vzpominam si, ze jsi tady na jare psal, ze uz nehraješ vůbec. Zrejme se situace zmenila a ty jsi opet najel na svůj systém sazek za par desetkorun. Na jare tady byla dobra parta, nekteri zustali, nekteri odesli na jiné forum, nekteri se odmlceli a uspesne abstinuji, nekteri se odmlceli a zrejme dal gambli.
Ja ti Petre nadavat a kritizovat nebudu, i tvůj pribeh je autenticky osud gamblera a takto podany slusnou formou muze byt varovanim pro ostatní, ze zbavit se zavislosti na hazardu je opravdu velmi tezke. Ze by bylo lepsi nehrat vůbec a za ty 2000-3000 prohrane mesicne napr naplnit lednicku nebo koupit něco pritelkyni a detem - to vis , ale........zavislost je potvora.
Zavisly gambler by nemel "kontrolovane prohravat" - muze se to zvrtnout. Pokud ty mas to "stesti" a jsi jedinecny v tom, ze to dokazes ukočírovat /a 2,5 roku uz je dost dlouha doba/, gratuluji......nicmene zavisly gambler by nemel hrat vůbec, 99,9% gambleru to nedokaze a je v mziku zpet v tom pekelnem kolotoci.
Za me tedy pisu, ze jsem rad, ze tady sdilis svůj gamblersky život, urcite ale nedoporucuji ostatním aby to zkouseli, trvala a s 100% abstinence je jedina cesta pro aktivni gamblery.

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Tragik (Út, 2. 8. 2016 - 05:08)

Proč ti nadávat. Mě je líto každého kdo neví jak ven.
Dokud budeš. Hrát tak tu cestu nemůžeš vidět. Nejsi u kormidla jen ti to mrcha závislost nakecala.

Drž se.

Tragik

Petr Brno (Po, 1. 8. 2016 - 23:08)

Borci, jsem sice zasraný gambler, ale 1000 dnů je dlouhá doba. Ty peníze co bych projel kdybych si nenašel jakoby méně nebezpečnou činnost, by mě hodně bolely.

Petr Brno (Po, 1. 8. 2016 - 23:08)

Nadávejte mi, to mi nevadí. Jen chci dát návod těm pár promile lidí: Nedokážeš nehrát. Tak se kurva vzpamatuj, vyser se na to že si vybereš v bankomatu 5 či 10 táců půjdeš hrát. Dej si nějaký zpičený tiket za 50 kaček když tomu nemůžeš odolat a běž chrápat. Ráno vstaneš a bud jsi to okotil a vybereš 3-5 stovek nebo jsi to projel. A at či tak je ráno příjemnější než projet třeba 50táců.

Petr Brno (Po, 1. 8. 2016 - 22:08)

Nechci vám tu dávat návod. Jen prostě chci napsat. Jsem ga,bler stejný jako před 2.5 lety. Ale díky tomu že jsem si prostě řekl, něco jako: už se nechci zadlužovat. Chci splácet, nechci jít do mínusu, budu abstinovat nebo hrát za desetikačky.... tak jsem došel do stádia, kdy hraji sázkovky na goly po 40 až 50 korun zaxen krom víkendů. t.j. za měcís prohraji max. 2,500 tisíce. Dluh jde dolů a já sic mám po 2,5 letech stále špoatné svědomí, můj dluh se blíží pomalu k nule.

Petr Brno (Po, 1. 8. 2016 - 22:08)

když to tu čtu, je mi do breku. Je to cca 2,5 roku co jsem byl ve sračkách a uvědomil si,že mě to sežere. měl jsem dvě volby: bud nehrát (pro skutečného gabblera neskutečné.... nesplnitelné..... bokem bych si našel peníze na hru a hrál bych tak jak tak a omlouval si to tím že hraji jen jednou za týden či za dva) nebo skutečně nehrát (prostě svěřit finance někomu komu na mě záleží a kdo mi je nevezme :) prostě karty platební někomu dát z rodiny na hlídání a pin si nechat pro sebe). Můj rekord za den byl 39 tisíc. za měsíc či rok nevím, ale musel to být balík. dva a pul roku sekam "skoro" latinu a prohral jsem jen par desitek tisic za tu dobu.Jsem odchovany automatama. 8 let jsem je hral.

Mirek Brno (Po, 1. 8. 2016 - 17:08)

Tragiku, já sem myslel, že gamblerů ubývá. Po všech těch snižováních počtu heren. Jasný, na netu je hazardu spousta. Ale mne třeba bavilo chodit do společnosti, pokecat v kasinu, v sázkovce s kontakty na domluvené zápasy, na pokeru s lidma. Ne jen sedět u pc jak trubka a čekat na výsledky a sázet a sázet.

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 16:08)

Tak co ,sedíte u automatů , tak nepíšete:-)

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 15:08)

Haloooooooo

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 15:08)

Halooooooo

Gamler (Po, 1. 8. 2016 - 14:08)

Koukam, ze je to zde opravdu na urovni....

Radečku (Po, 1. 8. 2016 - 13:08)

to jsou ty prázdniny.. až zas budeš chodit na základku tak se ti to upraví uvidíš.
A pak až budeš starší a najdeš si holku nebo kluka bude to ještě lepší. (:

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 12:08)

Jeee, už jsem si je vzal, už vás vidím , jste ještě větší kokoti než pred tím:-)
Gambleři jste zmrdi

Radečku (Po, 1. 8. 2016 - 11:08)

Tabletky jsi si měl vzít už před dvěma hodinama.. takhle to nemůžeš flákat :)

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 10:08)

Co rto meleš za hovna???
Jste kreténi co tam lezete a hotovo, když nebudete hrat, nebudou herny, picusove!?!!

Tragik (Po, 1. 8. 2016 - 08:08)

Dobré ráno všem.

Mirku.. já znám tak 4 - 5 z různých skupin. Hlavně tedy z bohnic. Počítám ty kteří abstinují cca pět let a víc.

Je to jinak vtipné ty vládní opatření atd která míří uplně mimo. Nedávno jsem poslouchal rozhovor nějakým naším šéfem monitoringu který se tam kasal jak zavedou limity který si může hráč na kasinu nastavit a tak. Mluvil o tom jako by objevili ameriku. Přitom

1. toto na všech lepších internetových kasinech a sazkovkách funguje
2. je to gamblerovi k hovnu.

No nic..

Přeju všem krásný týden, pokud možno střízlivý.

Tragik

Reklama

Přidat komentář