Reklama

Flatulence, větry, hlasité prdy

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 12:05)

Pilot když je v povětří, také prdy nešetří, no mohu říct že uzavřený v kabině větroně, takové nadýmání a větry to je fakt utrpení, zvlášť když je s vámi krásná žena. Není nic krásnějšího když se vám podaří vypustit pořádného ducha.

Pavel Šticha (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

A ještě pamatuji si když u mě byla moje přítelkyně 1 ůnora 2018 tak den před smrtí mojí čubičky Barunky se udělalo líp a když viděla za oknem cizí kočku tak zaštěkala a pak vypustila tak hlasitého ducha že jsem myslel že bude celý obývací pokoj mít hnědou barvu až ten obsah z jejíh střev vyletí ven naštěstí se tak nestalo a moje přítelkyně říká teda Barunko ten byl

Pavel Šticha (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

A ještě pamatuji si když u mě byla moje přítelkyně 1 ůnora 2018 tak den před smrtí mojí čubičky Barunky se udělalo líp a když viděla za oknem cizí kočku tak zaštěkala a pak vypustila tak hlasitého ducha že jsem myslel že bude celý obývací pokoj mít hnědou barvu až ten obsah z jejíh střev vyletí ven naštěstí se tak nestalo a moje přítelkyně říká teda Barunko ten byl

Pavel Šticha (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

Pamatuji si když ještě moje mamka žila to bylo do roku 2014 a u její postele ležela čubička kříženec labradora s bílou náprsenkou a předníma bílíma ťapkama jmenovala se Barunka a ráno vždy paničce pustila ducha do nosu a moje mamka říkala otevři okno nebo chcípnu tím puchem a já se ptal co se stalo a ona povídala že Barunka si uškudla tak jsem z toho měl děsnou legraci

! (St, 12. 6. 2019 - 15:06)

Starý děda přijde k doktorovi a stěžuje si: "Pane doktore, mám strašné prdy, ale nic neslyším a nic necítím". Doktor mu předepíše nějaké léky a že má přijít za týden na kontrolu.
Po týdnu děda přijde k doktorovi a stěžuje si: "Pane doktore, mám strašné prdy, ale nic neslyším a hrozně to smrdí". Doktor: "Výborně, čich se vám už vrátil, tak vám předepíšu ještě něco na ty uši."

Lenka Finkerová (Čt, 20. 6. 2013 - 10:06)

Ahoj, chtěla bych se zeptat,...Ivan chtěla jsem se zeptat mám stejné problémy jako vy jestli už jste zjistila co to bylo?nebo co vám pomohlo?děkuji moc Lenka

Stáňa (Pá, 3. 5. 2013 - 11:05)

včera byla u nás návštěva a pes ležel pod stolem. Najednou smrad. A my už víme jak náš miláček umí smrdět. Panička řekla fuj běž na místo. A víš co na to návštěva? Jo tak to byl pes. Koukli na mě i na ženu a pak jsme se tomu zasmáli. Pedrina smrdí hrozně.

anonym (Čt, 2. 5. 2013 - 17:05)

Je vidět, že spousta z vás neví o čem mluví. Nejde o jeden prdík. Ale o to že těch prdíků je víc když je člověk nadmutý, tak si MUSÍ chodit ulevit jinam. A to je zatím ten menší problém. Horší je, že pokud je člověk víc nadmutý tak to vyvolá tlaky v břiše, které jsou mnohem nepříjemnější než to že se musíte chodit každou půl hodinu někam vyprdět.

!! (St, 27. 6. 2012 - 08:06)

A tak sedíce a prdy pouštíce,
až loupal se strop a zhasínaly svíce......

Jsou odbornější (Út, 26. 6. 2012 - 13:06)

Jejej, :-))) to je řečí...než kmín. Třeba Degasin.

!! (Po, 25. 6. 2012 - 23:06)

Lepší jeden prd jak deset doktorů! A nemusíš platit 30 Kč Jůlinka!

fiore (Po, 25. 6. 2012 - 20:06)

Jejej, :-))) to je řečí kvůli pár "prdíkům". A řešení tak jednoduché. Jednu čajovou lžičku kmínu přelít vařící vodou, nechat asi 5 min. odstát. Poté přecedit a vypít. 100% a vždy poruce.

uj (Út, 19. 6. 2012 - 21:06)

Já jsem si uprdnul u...dobře ty!

333 (Út, 19. 6. 2012 - 21:06)

Mně se přede mnou jedna má...nechceš mi taky šáhnout pod trenýrky? taky si ti pěkně fouknu do dlaně

aninek (Út, 19. 6. 2012 - 21:06)

Ahoj, chtěla bych se zeptat,...tak si prostě ráno pěkně ufoukneš no!

Michal (St, 23. 5. 2012 - 13:05)

Doporučuji anální sex, rozhodně se to upraví.

Michal (St, 23. 5. 2012 - 13:05)

Já jsem si uprdnul u orálního sexu partnerce přímo do obličeje a to hodně vydatně, dnes jsme manželé, takže to taky přežila. Ted už
před sebou prdíme oba a to pěkně nahlas a ještě se tomu smějeme, komu se lépe povedl.

tornádo aneb (Po, 23. 4. 2012 - 13:04)

turbulence v zadku

Pavkol - Vzpomí (Po, 23. 4. 2012 - 11:04)

Ahoj, chtěla bych se zeptat,...Mně se přede mnou jedna má holka uprdla, akorát když si mi sedla na klín. Já jí zajel rukou pod kalhoty a kalhotky a pak jsem si k té ruce čichl. Mně to nevadilo, a jí podle její reakce také ne. Jenže tento zážitek je už 8 let starý, tak nevím jestli by stejně ragovala dneska.

JM (St, 22. 2. 2012 - 15:02)

nevím Ivi, ale není to...něco jsem našla na tom Vitalionu.
http://priznaky.vitalion.cz/plynatost/

Reklama

Přidat komentář