Reklama

Existuje Bůh?

Okultní symboli (Po, 24. 9. 2012 - 19:09)

http://www.osud.cz/okultni-symbolika-zahajovaciho-zaverecneho-ceremonialu-olympijskych-her-2012-22

24.9. (Po, 24. 9. 2012 - 16:09)

Roztomilé :-)))
To ano...

Návštěvník (Po, 24. 9. 2012 - 14:09)

Je pravda jedna věc,že bez...Phenemi phyže? Tvůj výplk koláčný jeví se mimomísným býti.
Ty chlupatosti své říkáš Kačenka? Roztomilé :-)))

24.9. (Po, 24. 9. 2012 - 12:09)

Je pravda jedna věc,že bez práce nejsou koláče. Možná by to měl vzít přes Kačenku tuto nahoře...

neznaboh (Po, 24. 9. 2012 - 12:09)

- Když ti někdo řekne:...Milej Křižáku...
To víš, že jsem na tu "dobu konce" nakoukl - zvědavost nedá - a docela jsem se pobavil.
Máš ještě něco podobně srandovního?

(Po, 24. 9. 2012 - 11:09)

- Když ti někdo řekne: "NEMÁM ZÁJEM O NIC", tak ty tomu rozumíš tak, že má zájem o všechno? -
Samozřejmě, ve skutečnosti to tak totiž bývá.

To máš pravdu. A protože "nemáš zájem o nic", tak tady je další porce INFORMACÍ.
http://w

24.9. (Po, 24. 9. 2012 - 10:09)

Je tam psáno rozvracení...Nepleťme do toho můj stav,to je v tuto chvíli jedno...

Návštěvník (Po, 24. 9. 2012 - 10:09)

Vlastizrada podle trestního...Je tam psáno rozvracení republiky nebo pozvracení republiky?

24.9. (Po, 24. 9. 2012 - 10:09)

"dvojí zápor je mrcha...Vlastizrada podle trestního zákona je trestný čin,jehož se dopustí ten,
kdo ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky.
Můžeš být v klidu,mám státní občanství ČR. Kromě toho na Moravě výměnný obchod funguje už dávno,stačí se kolem sebe dívat,všimnout si.
On určitě prolezl celou Doktorku,kam na ty bláboly chodí...

neznaboh (Po, 24. 9. 2012 - 10:09)

"dvojí zápor je mrcha...Hele, milý Křižáku, dlabu na tvou Pravdu i Pocity.

Jak někdo začne operovat satanášem a podobnými rekvizitami, je mi jasné, že se pohybujem na mimoběžných rovinách. (Jestli se ti pojem "mimoběžné roviny" z geometrického hlediska nezamlouvá, tak věz, že se míjíme nejen v prostoru, ale i v čase - tvá vize satana vládnoucího světu patří spíš do století minulých.)

Než mne začneš zahrnovat citáty z bible, tak bys měl napřed nade vší pochybnost prokázat, že tu skutečně jde o "boží slovo". Jinak totiž má celá ta slavná bible hodnověrnost zhruba tak na úrovni Starých pověstí českých a biblické citáty hodnotu Zemanovo bonmotů.

Jestli se ti nelíbí, že píšu bůh s malým b, tak jako neznaboh si to klidně lajsnu a činiti tak budu i nadále.

A ještě něco:
- Když ti někdo řekne: "NEMÁM ZÁJEM O NIC", tak ty tomu rozumíš tak, že má zájem o všechno? -
Samozřejmě, ve skutečnosti to tak totiž bývá.

(Po, 24. 9. 2012 - 09:09)

Nezobrazíš si Boha... "dvojí zápor je mrcha :-)"

Když ti někdo řekne: "NEMÁM ZÁJEM O NIC" , tak ty tomu rozumíš tak, že má zájem o všechno? :-)

Tak jsme se zasmáli a teď zase trochu tvrdé reality.
Jestli máš zájem být v pravdě i přes nepříjemné POCITY, tak si hledej INFORMACE a dávej si je do SOUVISLOSTÍ.
Počítej s tím, že u toho budeš mít nepříjemné POCITY, které tě od toho budou odrazovat.
Jestli se ale dokážeš vzepřít POCITŮM a odehnat opojnou a zaslepující mlhu POCITŮ, tak se před tebou ukáže pravda.

Podivej se třeba na tohle: http://www.stream.cz/uservideo/470986-proc-schwarzenberg-lze-a-za-co-se-stydi-hyde-park-na-ct24

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2012 - 22:09)

Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, Bůh žárlivě milující...
Bůh žárlivě milující by se z té žárlivosti měl jít léčit, než zase spáchá nějakou tu potopu...

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2012 - 22:09)

Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho, ergo zobrazíš si boha zobrazením něčeho...

Nebudeš se ničemu takovému klanět, tedy budeš se něčemu takovému klanět.

To víš, křižáku, dvojí zápor je mrcha :-)

Co se týče těchhle srandiček, nemohu neříct, že bych je neměl nerad.

(Ne, 23. 9. 2012 - 22:09)

Nezobrazíš si Boha...Exodus 20, 4 - 5

"Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho, co je nahoře na nebi, dole na zemi, pod zemí nebo ve vodách.
Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit. Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, Bůh žárlivě milující."

(Ne, 23. 9. 2012 - 22:09)

Pamatuj si, že buď jsi veden Bohem
a nebo jsi podveden satanem.
Jinou možnost nemáme.

"Jsou mi pumpička."

Jsou ti pumpička, protože nechceš přijít o příjemný POCIT, který ti tvoje víra, poskytuje.

"satan je jen strašidlo..."

Jsi ovládán POCITY (satanem), protože Bůh nikdy neřekl, že máme mít ze satana strach.

neznaboh (Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

Koukám, že už se tady zase...Nono, čau...
To zas přišel někdo s křížkem (v nicku) po funuse (týhle diskuse).
Měj se, dobrou!

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho

to znamená, že jsem povinen zobrazit si boha zpodobením něčeho.
Ježto to něco není blíže specifikováno, můžu (vlastně musím!) si ho zobrazit jakkoliv.

No co se všechno v té bibli jeden nedoví!

nona (Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

Koukám, že už se tady zase vesele vyhrožuje a zastrašuje

neznaboh (Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

Ex 20, 4-5:...Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho...
To tvrdí salafisti taky. Však je kvůli tomu veselo! Hele, že ty jseš taky fundamenťák?
To už jsou mi sympatičtější pastafariáni. Ti maj boha jasně zobrazenýho a zadokumentovanýho.
Ale ježto na boha nevěřím, můžu si ho zpodobnit jak chci.

neznaboh (Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

Pamatuj si, že buď jsi veden Bohem
a nebo jsi podveden satanem.
Jinou možnost nemáme...

Nemáme?
Blbost - je ještě třetí možnost.
Pro mne ani bůh (Bůh, BŮH) stejně jako satan (Satan, SATAN) neexistujou, takže mě ani nenadvádí, ani nepodvádí. Jsou mi pumpička.

A ještě jeden nesmysl uvádíš:
Satan člověka ovládá VŽDY skrze POCITY.
Nesmysl.
Satan způsobí, že se vybleješ z podoby. Nejen to, bude to trvat i den, dva, prostě peklo. To nejsou pocity, to je tvrdá skutečnost.
Jojo, Boletus Satanas, to není žádná prča...

Reklama

Přidat komentář