Reklama

Dioptrické bryle

Mike (Ne, 7. 8. 2005 - 22:08)

Díky za odpovědi, mně nevadí ani čocky, hlavné že mám na sobě nějaký dioptrie, to mně rajcuje :-)Mike.

Míla (Čt, 4. 8. 2005 - 15:08)

To, že se někomu líbí dioptrické brýle a chce je nosit, není nic neobvyklého ani závadného, zvláště u těch mladších. V pozdějším věku pak tato touha obvykle ustoupí do pozadí jiným, důležitějším zájmům. Pokud ovládáš angličtinu, můžeš takové lidi na internetu najít. Jedním z nich je třeba americký student Jey Ping z města St. Louis. Jeho velmi bohaté stránky jsou na http://www.jeyping.dynip.com/ které dělá už několik let. Je to velice inteligentní, přátelský a otevřený člověk s mnoha zájmy.

katka (Čt, 4. 8. 2005 - 10:08)

a ja nosim radsi cocky nez bryle ktere me omezuji (dest, spina, sport..)

katka (Čt, 4. 8. 2005 - 10:08)

mela jsem jednoho takoveho spoluzaka, bylo mu sestnact a chtel vypadat "dospele a chytre" a po roce ho to pustilo, byl to cvok :)

Mike (Čt, 4. 8. 2005 - 00:08)

Od malinka se mi libily dioptrické bryle s minusovimi dioptriemi, pro kratkozrakost, tak je nosim. :-) Milujete nekdo bryle tak, ze je chcete nosit??

Anonym (Pá, 3. 9. 2021 - 13:09)

Já dioptrický brýle musím nosit a nenávidím je!! Co bych dal za to, kdybych je zase nepotřeboval, jako v dětství! Jsou úplně na ho**o- v jednom kuse jsou zaprášené a není nic otravnějšího, než si je furt muset leštit! Brýle jsem si kvůli krátkozrakosti každopádně dobrovolně zvolil, protože mám strach u kontaktních čoček si rozevírat rukou oči a strkat si do nich předmět. Já mám aspoň naštěstí dvoje brýle- jedny starší, které si beru pouze ven nebo k práci, u které se hodně práší a umyju si je pouze tehdy, když přes ně vyloženě hůře vidím a jsou zalepené- tak jednou po několika týdnech. Druhé brýle, které potřebuji mít čisté, nosím pouze doma a na noc si je zavírám do šuplíku, aby se mě na ně co nejmíň prášilo. Tyhle čisté si taky sundávám při jakékoli práci, u které se práší nebo bych si je mohl zastříkat (u škrabání brambor).

Reklama

Přidat komentář