469 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

BÁSNIČKY PRO VŠECHNY LIDIČKY

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Každý kdo si píše verše do šuplíku ať se podělí s ostatními.Tři anděléTři andělé stojí,do hlubin hledí.Je tam temno,chlada láska tam má hlad.Vezmi tu lásku do dlaně,spusť se tam ve snu po laně.Tři andělé stojí,do hlubin hledí.SENVe snech jsme se ztratili,to jsme,ale nechtěli.Ruku Ti podávám,nic od Tebe nežádám.Klepu na Tvůj sen,Tobě se však nechce ven.Nemohu Tvůj sen snít,ale nechci tady sama žít.TÁTONé.....já nepláču,žít se musí dál,tak jsi to říkával.Uteklo šest časů,dávno Tě na ulici nehledám.Vím,že už Tě nepotkám.Né.....já nepláču,tomu neutečua tak žiji dál.Křičím však ze všech sil,táto,proč jsi se upila mě opustil.
5. Únor 2005 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
david (anonym)
andreo,jsou krásný.Oslovila mě ta o tátovi,mám něco podobného.
7. Únor 2005 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Poeta (anonym)
Jedna Anka, dvě Anky, vychcali se do jamky. :-))
9. Únor 2005 - 5:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Je-li tvůj život kyselen jak okurkový lák, pomoc ti vždy nabízí - slavný - nuselák!! :-)))
17. Květen 2005 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Milovat neznamená mít někoho rád. Milovat znamená jen šidit - a sladce lhát. Milovat znamená mrdat do sytosti. A manželství? To je jen - obchodní záležitostí!! :-)))))
17. Květen 2005 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
K lásce už přece přísluší - zamilovat se až po uši. Srdíčko se tím rozbuší, oběma je pak blaze na duši... :o)))
17. Květen 2005 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
bbb (anonym)
Katae,ta ráda mrdae!
17. Květen 2005 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Bolek (anonym)
Hovno, prdel sračka,to je naše značka!
17. Květen 2005 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
básník (anonym)
Balada o prduJiž jedenáctá odbila a společnost seděla, při víně družném hovoru v hospůdce malém prostoru. Na podnět pana Vocáska přišla všetečná otázka. Kdo prdět smí a kdo ne!Je slyšet pana Nerudu jak vážně mluví o prdu. Směle v tvář všem tvrdí, že každý člověk prdí. Někdo málo, někdo více, do sukně i nohavice. Uprdne si starý, mladý, prdne i vznešená lady. I ten žebrák bídou štván, prdí si jak nóbl pán. Každý v družné pohodě uprdne také v hospodě, při pivě i při víně prd nikoho nemine. I v kostele smí se prdět, nesmí to však tuze smrdět. Kdo to šeptem pustí, tomu Pán Bůh snad odpustí. Vždyť i lékař prdu praví, že kdo prdí, ten je zdravý. Kdo se na prd nezmůže, těžko lék mu pomůže. Prdí Petr, prdí Pavel, prdí jistě každý z nás. Prdělo se vždy a všude a prdět se bude dále. Prděl Baťa ve Zlíně, prdí mlynář ve mlýně. I baletka na jevišti uprdne si ke hledišti. Každý dělník v továrně, uprdne si totálně. I ten sedlák na poli prdí jen to hlaholí. V parku večer při měsíčku prdne panna při randíčku, potichounku v zátiší prd ten nikdo neslyší. Přisvědčuje rada Ruprd, jenž si právě nahlas uprd, a sděluje s jasnou tváří, jak se prdí v kanceláři. Staré baby prdí lehce, už jim klapka držet nechce, dělá jim to ple, ple, ple, jako když vaří erteple. Uředníkům v kanceláři prdět se vždy dobře daří, na hodnost se nekouká, každý si rád zafouká. Prdí písař, prdí rada, šéfové i morousi také svůj prd utrousí. Občas prdí sportovec, mužně hájí svoji věc, prdy bují ve sportu, každý prd má svou sortu. Jinak prdí fotbalista, cyklista i hokejista. Jinak rybář ve střehu uprdne si na břehu . Turistovi po túře prdy jdou jak po šňůře. Pilot když je v povětří, také prdy nešetří. Houbař když se houštím dere, prdí div se neposere. Tramp za každé pohody prdět jde do přírody. Zachechtá se mistr Halíř, umí prdět mistr malíř! Prdí také mistr švec? To je přece známá věc! Prdí také milý bratře pan domácí v prvním patře. Domovnice u schodů prdí až do důchodu. Pozvedl se starý Kyndal uprd si a fajfku vyndal. Novou dále spřádá nit, prdí každý kdo má řiť. Praví on, že prdí lehce, prdí mu to i když nechce. Každý mu to potvrdí, že písničku vyprdí. Až on jednou chudák ztvrdne, vícekrát si neuprdne. Bude v hrobu doliny, prdět jenom do hlíny.Pan učitel v letním vedru uprdl si pod katedru, aby tolik nesmrděl dal si piják pod prdel . Abatyše prdí tiše, a prd každý si zapíše!Tisíc prdů do roka, osvobodí otroka. Uprdli si mniši sborem, neslo se to celým chórem. Od prdele kaštany roztřískaly varhany. Uprdli si čtyři chlapi, vyfouklo to oknem z chaty, když se větry vydaří, prdí také chataři!Tím již končím svoji ódu, že jsem básník netvrdím, na všechno se vyprdím. Nakonec však říkám jasně, těžko dělat na prd básně. Hlavou nad tím nevrťte, na mé verše neprďte. Ukončíme tuto báseň ať nedělá ostudu, vždyť jsem jak živ tolik prdů nečet a číst nebudu!
17. Květen 2005 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Linda, miluje Inda,ten když ho vyndá, tak mu žgryndá!!!!
17. Květen 2005 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Linda, miluje Inda,ten když ho vyndá, tak mu žgryndá!!!!
17. Květen 2005 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Nemůže-li být ukojena tvoje touha, pak pomůže ti šňůra pevná - a dlouhá!
20. Květen 2005 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela.Tvrda (anonym)
Ja jsem tady,delam vrbu a pritm si kundu drbu.Delam si to krasne,skladam pri tom basne.Postevak mam malicky ,zato velky basnicky.
20. Květen 2005 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaromir.D. (anonym)
Zdraví.Když budemé šetrít zdraví,nebudeme též bolaví.Jedno zdraví, jenom máme,kolikrát, ho zanedbáme.Hledáme si vymluvů,Já, nemocný nebudů.já to všechno dobře znám,ale časů, málo mám.Když se našé zdraví strati,Možná? Že se záse vráti.Kolik časů nám to veme?Jestli vůbec ho najdeme.Musimé se rozhodlát,čemů máme přednost dát.Jestli zdraví milejší,nebo čas, je přednější.Když my si čas uděláme,Knihy, články, všude máme,Jak nemocem předejít,Naše zdraví ušetřít.
30. Květen 2005 - 7:24
Obrázek uživatele Návštěvník
poetka (anonym)
Vašeho talentu je tady škoda,doporučuji jít na www.Totem.cz,nebo www.Písmák.cz.,tam můžete publikovat.
30. Květen 2005 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
bigoš (anonym)
Až tě život omrzí a stane se peklem, vstrč hlavu do hajzlu a zaklop se deklem!
30. Květen 2005 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
aaa (anonym)
Pro ..sátníky:Až se život nachýlía my budem už bez sílyvzpomínky duši pohladíjako křídla motýlí
7. Říjen 2005 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Život letí jako jelen,když je do prdele střelen.Jenom zbavíš holku věnce už se blíží impotence.
25. Leden 2006 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Alen (anonym)
Andrea si rada pise basnicky, protoze ma rada basnickya tak si pise basnicky, protoze ma rada basnicky a co vyklada jsou take jen basnickya tak se mej hezky.
5. Únor 2006 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta (anonym)
mrkněte se na www.Qenda.bloguje.cz
7. Únor 2006 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Maura (anonym)
Čtu Tvoji stránku téměř denně. Moc se mi líbí. Podívej se na mou : www.basnicky.pise.cz
13. Leden 2007 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Jednou dvakrát, krásně jsem si nakrad. Dvakrát třikrát, zase jsem si přikrad. Nestálo to ani krejcar, asi ze mně bude švejcar. Malíř zabývá se malbou, kulomet ho kryje palbou. Až tu malbu dodělá, tak ho taky voddělá. Včera na ostrově Bali, s domorodcem vyjebali. Řekl kobyl kobyle, budem bydlet ve vile. Řekl ji to ve stáji, ještě teď tam chlastaji. Jsem přespolní žák, nejezdí k nám vlak. Nediv se vole, zválel by pole. Lehl jsem si na koleje, dobytčí vlak stále nejel. Přijela však lokotka, ujela mi kokotka. Navšťívil jsen saunu, v chlupech mám teď faunu. V té naší aleji, lidi se váleji. Zavinil to mysliveček, v tý lahvince zelený. V Sixtinské kapli, poldové mně drapli. Pistoli mně vzali, do basy mně dali. Z Příbramska: Ryju, vrtám, kopu, hledám v zemi ropu. Dřu se jako buran, všude samej uran. Hladový průvodčí: Na odpolední šichtu, v kastrůlku jsem mněl šlichtu. Nadávám si starý vole, zapomněl jsem ji na stole. Nelámu si však hlavu, nažeru se od pasažerů. Byly nebyly, štyry kobyly. Sežraly vobilí, pak se poblily. Pila jsem vínka, kakala hovínka. Lákal dívku do žita, ač nebyla opita. Říká já si nehajnu, obávám se kombajnu. V tramvaji pes štěk, kdekdo se ho lek. A tak nyní do vozovny, míří vagón poset hovny. Naložím si do kočárku, bednu piva, kilo párků. Nechci syna, nechci dceru, místo dětí radši žeru. Blilo káně z příkré stráně, nechce více vidět sáně. Viděli jsme pudla, čouhala z něj kudla. Za ním zněly výstřely, asi už ho nechtěli. Zabiju tě hajzle oteklý, jen tak aby lidi neřekli. Sračkama tvou rakev zasypu, a to všechno hajzle z princypu. Vidím město rudé, z jeho slávy hovno bude. Nad ním hvězda pěticípá, pod ní národ hlady chcípá. Mraveneček v lese kácel, seknul se a vykrvácel. Marně svíral pěstičky, neměl krevní destičky. Sedí myška v rohu, v pastičce má nohu. Sedí tiše, občas pípne, asi hodně brzy chcípne. Když někdo nemůže, pervitin pomůže. Nesmí se ho dát však moc, tak milé děti dobrou noc. Richard měl rád poutě, měl rád houpačky. Teď tu leží v koutě, rozmlácenej nasračky. Měl jsem já fenku, strašně moc mně zlobila. Narval jsem ji do kafemlejnku, ta čubka mi ho rozbila. Ententiky dva hřebíky, strčím je do elektriky. Bez klobouku bos, zčernám jako kos. Jede Adam vlakem, pohrává si s prakem. Vtom najednou guma praskla, Adamovi v oku mlaskla. Jede Adam vlakem, v kapse oko s prakem.
13. Leden 2007 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza_X (anonym)
Na zahrádce máme jamku, v jamce jebe taťka mamku. A já stojím u rýče, kurva, to mám rodiče. Znám atomovou studánku, kde nejhustší je les. Tam stačí škrtnout zápalkou a vše jde do nebes.
13. Leden 2007 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Mařka Y (anonym)
Dostal jsem od tety trumpetu, takže teď troubim jen pro tetu. V kuchyni mám celou kapelu, buben a dva páry činelůů Pokličky, hrnce , vály Však si to teta chválí.....
13. Leden 2007 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
terina (anonym)
KOČÍ Kočí kudy chodí, tudy močí. Nastydly mu ledviny, zima není bez viny. Vysedával na kozlíku, v neštěstí má ještě kliku, že mu skrnaskrz piňda neumrz.
13. Leden 2007 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
afra (anonym)
Lože si ustel prostorné. Ustel je sobě v úžasu a vyčkej a na soudný den, jenž přijde nádherný a čistý. Slamník ať v něm tě netlačí a na polštáři oblém skryt lež vzdálen vřavě světa v zemi, kde nezní slunce žlutý svit.
14. Leden 2007 - 3:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza_X (anonym)
Ležela jsi v trávě, když jsem přišel právě, na Tvá holá ňadra malina ti spadla. K Tobě sklonil jsem se a rty dotkl lehce, malinu jsem vsál a druhou Ti dal. Líbat jsi však dále chtěla, celá jsi se rozechvěla. stále více vzrušená, líbat, hladit jsi chtěla. A pak se to náhle stalo, snad se mi to jenom zdálo. překážky nebylo již a byli jsme v nebesích.
14. Leden 2007 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Vítěslav Nesval (anonym)
Včera večer v parku, omrdal jsem Klárku. Točil se se mnou celý svět, je mi 30 a jí 5.
15. Leden 2007 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamelie (anonym)
Ruce se již neklepou svinstvo jest ten alkohol! Pomoci si hochu musíš sám víc si,můžeme jen přát. Nechci házet perly sviním, leč na krku je vidím. Ten nejlepší,věř,v oboru si svém tak neházej um s obráceným dnem! Velký dar v tvých rukou byl ti dán tvojí vinou by ti mohl však být odebrán. Chytrý muž by viděl zlatý důl jsi pravý muž,né starý vůl. Přeji ti můj milý mnohem více mám tě ráda,převelice. To nejlepší nakonec mnoho zdraví,štěstí,lásky vzpomeneš jak starý kmet co na čele má vrásky. Prožiješ vše bez nadsázky co druzí budou tiše závidet
15. Leden 2007 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamelie (anonym)
Ač zdá se to být pouhým snem klam mužům poskytujíc těchto žen. Andělská tvář však s okem hadím, pouhý záblesk,začíná být zajímavým. Povrchností pohlcen jen ten,kdo věří navždy bude okouzlen,vně štvanou zvěří!
15. Leden 2007 - 19:04

Stránky

Přidat komentář