Reklama

Ariana a Raven

Zavidite co? (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

Kveta je na svuj vek pekna baba. Je slavna, uspesna, vlastni byt, laska. To kazdy nema.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

Eh? Slavná? Co prosím? Úspěšná? Ten její prochcanej kutloch a vztahu na sex říkáš láska? Znám spoustu žen v jejím věku, které vypadají stokrát lépe než ona a nemusí na sebe najebat tisíc filtrů ala panenka Barbie :)))) Hah.. Jsem se zase jednou pobavila.

zajímavý (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

Nejdřív tu píšete, jak je Květa v padesáti za zenitem, že je to bába a měla by myslet na závěť, a najednou zase zmiňujete spoustu švarných padesátnic k světu. Tak je teda padesátiletá Květa stará nebo není ??????

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 19:09)

Tak pozor. Já nic o závěti nepsala :) Nevím, proč by to nemohlo padesátileté ženě slušet, rozdíl ale je, když na sociálních sítích vypadá na 25 let a pak na ulici potkáte úplně jiného člověka :))

55 (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

To nevim, já stará nevypadám, hodně o sebe pečuju, ale dávám si velký pozor, abych nebyla směšná

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 19:09)

To jste napsala hezky. Hlavně nebýt směšná ba dokonce trapná a nesoudná. To je problém Květy. A nežít v bludech o sobě.

xxx (Po, 2. 9. 2019 - 20:09)

"Hlavně nebýt směšná...." to je přesně váš problém. Jediné, co vás zajímá je reakce druhých, vlastní názor nemáte, jste normální pipiny, které Arianě nesahají ani po kotníky. Ariana je na úplně jiných vibracích, je spirituálně probuzená, a na rozdíl od vás žije život podle vlastních představ, ať se to někomu líbí nebo ne. Vy jenom pomlouváte a závidíte. Ariana je pro někoho směšná? No a co? Hlavně, že sama je šťastná a spokojená. A takové detaily jako jak uvařit knedlíky nebo že pes potřebuje vyvenčit pro ni nejsou zas až tak důležité.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 20:09)

To bych musela být fakt chudák, abych Amazonce něco záviděla :D Pokud považujete venčení psa za detail, tak doufám, že nemáte děti, to by mohl být detail i to, že potřebují vlastně něco jíst, že :)

ale závidíte (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

Závidíte ji její nezávislost a houževnatost. Možná i to, že už není se starým Ravenem, ale s mladým milencem, a to v necelých 50 letech. Na to každá nemá.

55 (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

... já mám milence o dvanáct let mladšího, vařit moc neumím, haha. Raven to je její manžel nebo kdo?

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Dej si do googlu "raven otrava tisem". Je to video. Tam vše Raven dává na pravou míru.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Nezajímá mně, co kecá starej Raven.

Ano (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Raven je stále její manžel a byl i její partner v magii a dalších aktivitách. Pracovali spolu, byli známé duo. Jenomže Ravenovi to nestačilo a chtěl být ten hlavní, tajně asi na Arianu žárlil, že je minimálně stejně obdivovaná jako on. Takže ji nakonec vyměnil za úplnou nulu, holku sice mladou, ale jinak úplně nezajímavou. Tu vysvlékl skoro do naha, a od té doby mu dělá spoře odděné křoví, a on se raduje že je ten hlavní. Takže už není Ariana a Raven, ale Raven a Křoví.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Magore. Jsou rozvedení. Nějak nedostatek informací.

Hm (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Magor jsi ty, když tady bezdůvodně někomu nadáváš. Někdo to holt nevěděl, no a co? Tak se z toho neposer.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Raven je její bejvalej manžel co se o ní staral x let co proválela v posteli obklopena chlastem a práškama na spaní. Pak bába chtěla spáchat sebevraždu že si našel jinou. Skončila v blázinci na "neklidu". Tak chodí nebezpeční šílenci. Bába pak o něm psala bludy jak jí trávil tisem ubližovat a tak. Raven je jedinej člověk který se tolik let o ní staral a stará i dnes i když nejsou spolu. Hodně empatickej člověk.

Ano (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Raven byl

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

A jak najednou víš že je mladej?

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

Vím to. Květa by si totiž nenabrnkla nějakýho starýho, když chce šukat jak veverka, tak jedině mladýho.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

Milej zlatej v 50 má tisíce žen kvalitní vztahy casto děti a někdo již vnoučata. Do toho cestují baví se mají SKUTEČNÉ PŘÁTELÉ dělají své koníčky a ví že i v 60 či 70 nezůstanou starými bábami bez toho že by někoho zajímaly. Květa brzy nebude mít ani toho milence a schnije v tom smradlavým bytě sama a bez nikoho. Jako kůl v plotě. Na takovým životě fakt nemůže být žádná závist.

Reklama

Přidat komentář