Reklama

Ariana a Raven

Hm (St, 4. 9. 2019 - 23:09)

A na kterou Pavlínu Štulíkovou se mám podívat? Jsou tam asi 4 a všechny vypadají jako mladý holky. Která je její kamarádka? Můžeš dát odkaz na ten FB profil?

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 00:09)

Prosím Tě je to profil kde je červená pusa jako v srdíčku. Nejde mi sem dát odkaz. Nabíhá mi jako první když zadám její jméno. A pak listuj fotkama na jejím profilu.

Rozmarila (St, 4. 9. 2019 - 17:09)

Že je stará a tlustá je dobře na některých fotkách, třeba fotku na koncertě s Jiřím neupravila a je tam bachratá , rozteklá babice , naprosto jiná ....Hlavně není moudrá , žena v jejím věku by už neměla bazírovat na tom, jestli je krasavice , protože ty dvacetiletý stejně nedožene , měla by mít jiný hodnoty . A proto bych k takový kartářce nikdy nešla, spíš bych jí poradila já, jak má žít.......

Hm (St, 4. 9. 2019 - 18:09)

a co by jsi ji poradila Rozmarilo? Co když ona jinak žít nedokáže?

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 19:09)

Tak určitě není dobré, když v jednom kuse lže, sobě i lidem, pokud vypadá jako bachrata medvědice , nemůže vystavovat fotky štíhlé blondýnky...))) Pokud člověk celej den lže, ten její citovaný Vesmír to vidí , že žije jen náhradní vymyšlený život a nedá jí to co potřebuje, tj.vztah, štěstí lásku , klid.

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 20:09)

Taky si myslim. Je zavadejici jak ma na profilu jak je cestna a uprimna. Jedna lez za druhou. A kde je pravda. Vesmir to vidi.

cože??? (Út, 3. 9. 2019 - 21:09)

Ona sem někdy psala????

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Lidi nebudte liny a rolujte tady do minulosti. To nejsou zadny vymysly o psovi ktery chcije a kadi doma (to byly jeji vlastni prispevky) . To ze je smazala. Je tu vse. Jen hledat. Stejne tak pachala sebevrazdu vydirala tehotenstvim "smyslenym" ztratila spoustu fajn kamaradek. Jako Zaneta Thimova ta Jana. A pokud vas zajima podoba byly fotky na fb u Pavlíny Štulíkové k dispozici. Byly loni spolu na dovolene.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

ona tam má fakt nachcáno? nevěřim

:-)))) (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Nachcáno a nasráno.
Lidi toho nakecají....

Maji (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Tu nejde o týrání psa,nijak mu neubližuje,není třeba to hrotit. Že zcela není při smyslech je jiná věc

souhlas (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Žasnu jak zlí lidé se tu vyskytují, že chtějí Arianku připravit o pejska. Styďte se!!!!

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

kdy se bude rozvádět s Tomem? si přeci zákládala na tom pohanským sňatku.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Ty kartarky jsou úplně na hlavu. Boháčová taky fotí ruce jejího asi milence. Tak jako Květa, asi tím chtějí světu demonstrovat, jak jsou zadané ((((((: Je zvláštní, ze ani jedna nechce ukázat celého, asi jsou zadání, jsou to herečky ((((((:

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Martine, napis sem svůj meil a já ti poslu, jak Květa vypadá ve skutečnosti.

?? (Út, 3. 9. 2019 - 19:09)

Proč by sem psal email, pokud není úplně vygumovanej, tak si na googlu najde x aplikací na úpravu ksichtu, postavy, atd.Ale asi vygumovanej je, když věří, že fotky na FB pseudofénixe jsou skutečné a ukazují realitu.Asi jeden z těch nesoudných ujetých chlapů, který posílají srdíčka, když Květa pověsí na FB fotku s vyvalenýma do pasu vytahanýma hnusnýma kozama a ksichtem desetkrát projetým pěti aplikacema.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 19:09)

Hele vygumovanej jsi ty. Mně tu někdo požádal o emailovou adresu s tím, že mi pošle fotky Arianky ve skutečnosti. Tak jsem ho sem napsal, ale žádný fotky jsem nedostal :-(((((

Martin (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Nikdo mi nepíše????

Martin (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

Tak to jsem tedy zvědavý. Pošli mi to sem
[email protected]
Díky Martin

yyy (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Jo tak ona je úplně jiných vibracích, spirituálně probuzená. :-) Hlavně, že sama je šťastná a spokojená. A takové detaily jako jak uvařit knedlíky nebo že pes potřebuje vyvenčit pro ni nejsou zas až tak důležité. Tak to se holčičko moc pleteš. Tvůj pes je teriér, ti potřebují hodně pohybu a venčení je snad základ. Že jsi líná jak sv-ně, to víme, ale toho psa týráš, to ti ještě nedošlo? Asi k tobě někoho pošlu z ochrany zvířat, aby na tvoji debilitu nedoplácely ty němé tváře. Když nás oznámení podá více najednou, budu zvědavá, ve které vibraci se zrovna budeš nacházet. A budeš ráda, když o svá zvířata nepřijdeš. Čekej v nejbližší době nepříjemnou návštěvu, budeš mít co vysvětlovat. Roztahovat nohy klidně můžeš, ale nejsi nemohoucí, abys psa nedokázala několikrát denně vyvenčit a vyběhat a necháváš ho chcát po bytě. Tfuj tajxl!

Reklama

Přidat komentář