Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 19:12)

Stara, vojeta, vomsela, padesátka by chtěla bejt mladice. To nepude.

Květino panens… (Po, 23. 12. 2019 - 17:12)

Jsem Květa, mladá, krásná a žádoucí padesátiletá slečna, vážící 120 kg, vy hajzlove. A kdo to nevidí, je debil. :-D

Rozmarila. (Po, 23. 12. 2019 - 16:12)

No nekecám , my se bavíme Arianou celá rodina i psycholožka se smála, až se za břicho popadala , když jsem ji vyprávěla, že do Blesku dali fotku tlustý babice i když tam poslala několik sexy 20 letych fotek..;)))) myslím že by byla schopna na ulici někoho chytit pod krkem a řvát, mě je dvacet a jestli tomu nevěříš ,tak ti rozbiju držku!!

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 19:12)

Realita: žádná psycholožka neexistuje. Ariana je přesně akorát, žádný hubeňour, ale tlusťoch ani náhodou. Každý inteligentní člověk se může přesvědčit, že vypadá parádně - od té doby, co vyšla z léčebny - protože jí fotí lidi jako T. Kovaříková apod. Iveta Bartošová měla fotky, kde by jí člověk hodil korunu a den na to, krásná holka. I vás, babizny žárlivé, bych vyfotila tak, že byste se dobrovolně pohřbily. Ariana je kus pěkný ženský. S tím nic nenaděláte....Pá pá. Karlos.

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 20:12)

Karlosi, co beres? ((((:

Afrodita (Po, 23. 12. 2019 - 20:12)

Ale vždyť ano. Já viděla Květu od léčebny 2krát a je to stále stejné, ne-li horší. Vůbec nezkoušej porovnávat s Ivetou. Ivetu všichni znali, svého času krásně zpívala a něco znamenala. Květa neznamená nic. Těsně před smrtí hodně zhubla. nechala si udělat vlasy. vypadala dobře, ale bylo vidět, že je to žena po čtyřicítce. Nepamatuji se, že by se prezentovala tím, že si upravuje fotky na 20. Což Květa dělá neustále. Mění se na apce v ženu, která neexistuje, ty jelito.

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 15:12)

Také přeji všem hezké a klidné Vánoce. Těším se, co naše dvorní šášula zase vymyslí pro naše pobavení. Arianko, jen se nestyď a vykřič do celého světa, jak tě svrbí a jak ti všichni závidí, že jsi krásná, mladá a žádoucí a všichni po tobě touží, tak.

Rozmarila. (Po, 23. 12. 2019 - 14:12)

Vypadá to, že ji na tom tématu o Kristelový skutečně označili, prostě celej Facebook si dělá prdel z toho jak stará tlustá oteklá Ariana předstírá , že je sexy 20 letá kočka . Je prostě slavná už všude. A když se pokousela jim psát, že ji závidejí, vymazali ji......to určitě doma něco vzteky rozflakala.. .;)))

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 15:12)

Nic takového nepsala, ty Somerko taky kecáš z hladu. Napsala té slečně, že moc nechápe, proč haní filtry, když je sama používá. A ta kunhuta ji dala vzteky zablokovat. Se tam schází stejná parta opuštěných, zoufalých žen jako tady. Prčáá

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 15:12)

Já nejsem Somerka a opuštěná a zoufalá už vůbec ne. Ale ty jsi tu tedy dobře, na tebe to sedí. Ty tvoje eskapády už baví hodně lidí, ty chudinko. Nevím, kde bereš to sebevědomí, on ti spadne hřebínek, ale ty budeš stále tvrdit, jak jsi in a cool.

Návštěvník (Út, 24. 12. 2019 - 10:12)

Tak proč reaguješ na to, co bylo psaný Markétě?

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 15:12)

Copak Kristelový psala, to je její kámoška.

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 14:12)

Kveto, rasy a nehty tvému zanedbanému zjevu nepomůžou. Proč si serizla pomocí Appky tu pravou část kabátu? Protože jsi tlustá jak prase. V těch rousech do pasu vypadáš jak bezdomovkyně. Zarudly, aknozni ksicht s povislými tvářemi i konturami, to jen dovršuje. Jo a až se ozeres, tak večer zuby do skleničky, ne že je vyflusnes na koberec.

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 14:12)

Že kozel smrdí, nevadí, hlavně,že ho tam Kvete vrazi. Nechutne u takové stare, zanedbane vypadajici ženské, jak dává najevo svůj perverzní chtíč.

Rozmarila. (Po, 23. 12. 2019 - 13:12)

Díky Boženo , také všem přeju krásné vánoce a hodně zdraví , štěstí a peněz v novém roce !

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 12:12)

Já jí půjčím našeho kozla, ten je taky furt nadrženej a když na dálku ucítí tu, co mu dá, vyvádí jak vzteklej. Ale nevím, jak jí ho poslat, dráhou? Aby nevojel průvodčí, to bych se fakt bála popotahování, kdyby se jí to nelíbilo. Ale Květa by třeba byla za něj šťastná, určitě by jí nevadilo, že smrdí, jak cyp. :-)

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 11:12)

Na hoře muž stal a pyj mu vlál atd...........to dneska taky napsala, jako básničku. Dobre ji jebe, babizne.

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 11:12)

Je neustále nadržená jako stepní koza (((: a musí to byvřískávat do sveta, co když se někdo chytne ((:

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 11:12)

Kartářky a podobná verbez, to sou hlavně netahla, co se stitej normální práce. Za komančů by už seděli za prizivu.:-)

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 11:12)

A na fejsu si z ní dělají prdel, jak ji chválí a pak u toho chcijou smíchy za rohem.

Reklama

Přidat komentář