Reklama

Existuje Bůh?

Luďa (Pá, 12. 10. 2012 - 09:10)

Se mi líbil příspěvek,že o těchto věcech ,když někdo řekne slovo traktor,tak lidé si domýšlí ledacos dle své představivosti,i když ten mystik co to napsal vůbec nic takového nemyslel.Duchovno určitě existuje,ale jak pro koho.A to platí i pro můj příspěvek.Krom toho asi málo kdo to dokáže vysvětlit a jde asi o osobní prožitek než o vysvětlování na vlákně laické diskuse.

Elgog (Pá, 12. 10. 2012 - 08:10)

Možná se nezměnily podstatné věci,ale rozhodně se změnilo jejich vysvětlování lidem.

Agnostik (Pá, 12. 10. 2012 - 07:10)

Do pr...., tak ať už přijde, je na čase!

Fak? (Pá, 12. 10. 2012 - 04:10)

ano,asi existuje!Je to něco...To je zajmavý. Já měl dycky pocit, že sem něco uprostřed všeho.

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 16:10)

Ona nebo on,chce jenom...Tak často to zase není.Jsem s lidmi možná víc,než si myslíš...

také názor (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

běž se léčit někam...Ona nebo on,chce jenom jedno,byt mezi lidmi.Možná, je to jediná možnost.To, že je tady každý den,vkteroukoli hodinu,by to vysvětlovalo.Ted jsem zvědav,kolik,čárek jsem napsal,navíc.Že,datumko,nebo datume?:-)

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

běž se léčit někam...Tak ho nehledej!

Nemocnej dement (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

A nač potřebuje Kněz...běž se léčit někam jinam. Říkej si ty vypíčený nesmysly třeba před zrcadlem. Tady na ně neni nikdo zvědavej. (Ačkoli někteří se v nich pořád snaží hledat nějakej význam.) Táhni!

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 14:10)

A nač potřebuje Kněz traktor mě vážně nezajímá. Ten musí vlastnit nějakou polepšovnu,to totiž není jinak možný...

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 14:10)

Tedy že celému národu v...No co,krize. Nejsou peníze,obchody váznou.Výměnný obchod funguje vždy.
Není nad sousedské obchody.A to jejich Exorcistu neznám,jen jsem mu málem myslím prodala traktor a skončilo to u něčeho jiného...

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2012 - 13:10)

Akorát ten vtip tomu chybí,...Salafisti a talibánský džihádisti by smyslu pro humor měli ještě míň a zatočili by s tebou o moc ráznějš a taky ve jménu Té Jediné Pravdy a Proroka. To si piš...

To jako že křesťani by mi dali možnost spasit se útěkem? A ještě by mne přitom sportovně povzbuzovali...
Nebo snad to jejich řvaní UPALUJ, UPALUJ, UPALUJ znamenalo něco jiného?

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2012 - 13:10)

Jsem toho názoru,že i...Tedy že celému národu v hlavě straší SEX, SEX, SEX?
No, asi je to tak správně, jinak bychom vymřeli.

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 12:10)

Jsem toho názoru,že i číslo 666 se může vztahovat i na celý národ.

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 12:10)

Ty čísla je potřeba k sobě správně přiřadit...

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2012 - 11:10)

Jj, ty buď rád, že máš proti sobě křesťany.
Salafisti, talibánský džihádisti a evolucionisti by smyslu pro humor měli ještě míň a zatočili by s tebou o moc ráznějš ve jménu Té Jediné Pravdy.

† † † (Čt, 11. 10. 2012 - 09:10)

Akorát ten vtip tomu chybí, protože majitelé Té Jediné Pravdy by se k něčemu tak nízkému a přízemnímu rozhodně nesnížili.

Jj, ty buď rád, že máš proti sobě křesťany.
Salafisti a talibánský džihádisti by smyslu pro humor měli ještě míň a zatočili by s tebou o moc ráznějš a taky ve jménu Té Jediné Pravdy a Proroka. To si piš!

Návštěvník (St, 10. 10. 2012 - 23:10)

Jo, ty "informace"...U těchto "informací" těžko nalézt cokoliv nového či převratného... jen stále stejné, nespočetněkrát opakované, vyčpělé bláboly. Zjevně přitom ctí zásady vytyčené Goebbelsem, zejména tu o tisíckrát opakované lži, co se stává pravdou.
Akorát ten vtip tomu chybí, protože majitelé Té Jediné Pravdy by se k něčemu tak nízkému a přízemnímu rozhodně nesnížili.

Borec (St, 10. 10. 2012 - 22:10)

Jo, ty "informace" mě taky baví. To tu opakoval i Marek. Vtip je taky informace?

(St, 10. 10. 2012 - 20:10)

Zde musíš počítat, že na ně nebude vždy reagováno ve shodě s tvým viděním světa.

Já tady počítám imrvére... :-)

Návštěvník (St, 10. 10. 2012 - 20:10)

Jseš úžasný diskutér, Křižáku, jen co je pravda. Nositel té jediné, bohem posvěcené PRAVDY?
"Já sem dávám jenom informace a co ty s nima uděláš je tvůj problém... to už mě nezajíííímááá..."

Jsou informace a "informace".
Ty své si trus (či čerpej) na svých propagandistických stránkách. Tady je fórum diskusní a to co se tu presentuje nejsou jakési nezpochybnitelné absolutní "pravdy", ale názory. Zde musíš počítat, že na ně nebude vždy reagováno ve shodě s tvým viděním světa.
Jakákoliv "nezpochybnitelná Pravda" zde bude brána v potaz, jakýkoliv axiom zde může být (a buď si jist, že i bude!) zpochybněn.

I na tvé názory, které tu presentuješ, mohu odvětit "Věř si čemu chceš, to je tvoje věc... Já sem dávám jenom informace a co ty s nima uděláš je tvůj problém... to už mě nezajíííímááá.

Inu, taky diskuse. Škoda, že nejsi schopen něčeho víc.

Reklama

Přidat komentář