Reklama

Existuje Bůh?

23.6. (So, 23. 6. 2012 - 13:06)

Každý máme svou pravdu....Každý máme nějakou úchylku...

no (So, 23. 6. 2012 - 13:06)

a to co řekl Boží syn jak...jak bych ti to řekl ty protestanté.Aní já nejsem křestan.Ale Anně rozumím,proto že já Bibli znám.Vím očem mluví.A nemluví špatně!Zakladem jejiho psaní, je neskutečná víra a to je mezi křetaný veliká vzacnost.To musíš uznat.Ona narozdíl tebe který tady jenom protestuješ,to cirkevní křestanství vyvrací.K čertu ho posíla.A takto ji chápej.

no (So, 23. 6. 2012 - 07:06)

by použití entru pomohlo...já třeba te Anně rozumím,ja ji plně chápu.Ona ma pravdu a ten řekněme chaos jak se vám některým zda ,je jen tak na první pohled.Na ten druhý pohled vám bude jasne co chce říct a vlastně říka.Vyžaduje to jedno,perfektní znalos Bible.Kdo ji nemá vidí v tom jejím psaní všechno možné jen ne pravdu.Pozor přátelé,protože Boží Syn při jedné přiležitosti řekl,že Jeho slovo ponesou jako zvěst obyčejní lidi.A mnozí je budou mít za blázny.To co Anna píše neni nic jiného nežli naplně slibu který nám ON dal.

možná (Pá, 22. 6. 2012 - 21:06)

Možná, je možná, a...pak si nestěžuj, že ti lidi nerozumí.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Každá ne. Uváděla jsi...Zdielam presvedčenie, že práve ty patríš všade. A bola by som rada Jehovistom :)

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Každá ne. Uváděla jsi...Genialitu oslavujú na iných, až po ich smrti. Za života tí ľudia len utekajú, od toho sú geniálni :)

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Jsi nemocná Anno. Pracuješ?...No, zdravie zatiaľ ako sa dá. Trošku hypertenzia. Aj práca, ktorá musí byť práve taká,aká je--- Nie, niesom člen na invalidnom. Ja, ak niečo píšem, tak to je tak...

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

by použití entru pomohlo...Možná, je možná, a možná to má byť práve tak.:)

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anna: Nevim, jak zijete, ale...Jan, ako žijem ? No, ako cudzí usadlík, a Niekto sa o mňa s láskou stará, navzdory všetkému... A klesli mi ruky, lebo... budem musieť sa s niečím popasovať, preto-nabrať síl...--- Viem, že na genialitu Einsteina má málokto, ja určite nie. A som napokon aj rada, lebo každá genialita býva zneužitá /viď Hirošima a Nagasaki/, alebo zatiahnutá do tmy. --- Popozerám.

možná (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Enter- treba odseknúť.. a...by použití entru pomohlo nejen tobě v utříbení myšlenek, ale hlavně ostatním. Je velice těžké sledovat tok tvých myšlenek. Jestli chceš, aby tě druzí chápali, měla by ses snažit proto dělat víc, než jen psát bez "ladu a skladu". Není náhodou, že tě na to lidé opakovaně upozorňují- zatím marně.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Vohnot průpisku není...Vymodelované ako soška - nemožné i s rôzneho materiálu, nielen plast.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

I já jsem geniální :) taky...Enter- treba odseknúť.. a tak geniálne, pretože to len do času ako všetko, i toto vám nepriateľné moje písanie.

Boryš (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Pochybuješ o prúpiskách?...Vohnot průpisku není žádnej zázrak. To i náš slavnej prezident umí, nejen vohnout průpisku, ale vohnout i drahý státnický pero, a ještě k tomu v přímým přenosu a zůstat i potom všom prezidentem. Tomu se říká zázrak a ne nějakejm vohnutejm průpiskám. Jesli se ti pánbůh vyžívá ve vohejbání blbejch průpisek, tak je to chudomyslnej žabař a né pánbůh hodnej toho jména.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Myslím, že Anna má hlavně...Nona, to je v Biblii. A videla som to osobne, keď som NECHCELA zvestovať /niečo ako Ján v Zjavení/ - a hlas povedal po mojom navrátení - TO TI NEBUDE TÝCH ĽUDÍ ĽÚTO ? --- ja neklamem, i keď si to každý z vás myslí a je presvedčený. Je to m oja nejedna osobná skúsenosť.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Ukaž je svému psychiatrovi. Ukazovala som katolíčke, priateľke.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anna: Nevim, jak zijete, ale...Odstavce nelze psát, jsem ráda, že napíšu tohle. Mne nikdo neukazoval prácu s PC. A nieje môj. Len tak náhodou som sa k tomuto dostala, a divím sa, že až tak ďaleko.--- i to je geniálne, že sama, a že vôbec. Hmmm? A malý priestor k pridaniu názoru, akosi to inak prenesie, asi tak. Tak, to nieje geniálne, že vôbec ?

nona (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Myslím, že Anna má hlavně těžký život a víra jí pomáhá. Jen pořád to vyhrožování katastrofami mi vadí

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anno, těch přikladů jsi tu...Pochybuješ o prúpiskách? Neklamala som. Zažila som viacej, jednu som vyhodila- mysliac si, že náhoda. Nieje. Takže, ak si myslíš, že vymýšľam, tak si myslí čo chceš. Mám ich odložené.

Jan@VEDA (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anna: Nevim, jak zijete, ale vidim vas psany projev, a ten o genialite ala Einstein nevypovida. Zkuste treba zacit pouzivat odstavce. To vam muze pomoci utridit myslenky.

> A to praktické bhakti- to mi pripomenulo ahinshu, ku ktorej sa chcel priblížiť M.K.Ghándhi.---
Bhakti ahinsu (= minimalizaci nasili) automaticky zahrnuje jako vedlejsi produkt. Postaveni bhakti je z hmotneho hlediska nepochopitelne. Existuje ale jeji popis napr. v Narada bhakti sutre:

http://www.omjai.org/Narada+Bhakti+Sutras

Gandhi sice cetl Bhagavadgitu apod., ale do duchovna michal politiku a vysledkem byl mismas.

> Ján, prajem Ti veľa Božieho požehnania na tvojej ceste, po ktorej ty kráčaš, s nadobudnutým presvedčením, že je správna a požehnaná.

Dekuji a opetuji.

Hari Hari

> Existence Boha nebo bohů dosud nebyla prokázána.

Prehledl/a jste muj odkaz na zjeveni Sivy:

http://innervoice.sulekha.com/blog/post/2007/07/lord-shiva-rescued-lady-martin-s-husband-in-afghanistan.htm

Hari Hari

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 19:06)

Zase jdeš na to špatně...A je neznámy priateľ radšej zaostávať v osobnom prejave ako zaspať na vavrínoch. Takže, pred nami je počiatok tiesnivých bolestí, ktoré prídu na túto Zem. Potom vypukne Veľké súženie.--- A ak by som o tom pochybovala, tak to ani nenapíšem. To nesúvisí so mnou, sú to biblické predpovede. PRAVDA TO JE, AKO ŽE NEBO JE NEBOM A ZEM ZEMOU.---

Reklama

Přidat komentář