Reklama

Existuje Bůh?

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 07:04)

Domívám se, že ti lidé...Pro nono : Nejenom véřím, ale i vím. Když si Tě přitáhne, tak Ho poznáš osobně.

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 07:04)

Borec, ku příkladu Erich...LEČ I LIDSKÁ FANTAZIE, AŤ UŽ JE JAKKOLI BOHATÁ A PLODNÁ, POTŘEBUJE URČITÉ PODNĚTY. Z NIČEHO NEPOVSTANE NIC-ANI FANTAZIE.--- takže promiň, mne nečti určitě, jsem tvořivý člověk, ale VĚŘÍCÍ na základě vlastních skušeností, a potvrzených Biblou svatou. Takže se ráda radím k řadě lidí věřících jako J.Grigar, I. Newton, A.Einstein, M. Currie a pod.

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 07:04)

Ovšem nejhorší je Anna, to...Borec, ku příkladu Erich von Däniken se narodil 1935, ve švýcarském městě Zofingen. Již během gymnazijních studií na renomované "Collége Saint Michel" ve Fibourgu se zaobíral starými posvátnými spisy a snažil se vyrovnat s nevyřešenými archeologickými záhadami. Tak zajímavé čtení ku pŕíkladu je i "Oči sfingy" vod neho. Například kdo byl stavitelem Cheopsové pyramídy, a že Cheops byl faraón, že faraónové věděly, již 300 let před CELOSVĚTOVOU POTOPOU, že příde, a že se stavěly pyramídy a tedy proč se stavély. Také se dozvíš proč LUCIUS APULEIUS, římsky filozof z 2.stol.n.l. proč napsal : "Ó, Egypte! Egypte! Z tvého veškerého vědění přežijí POUZE BÁJE, které budou pozdějším pokolením PŘIPADAT NEUV ÉŘITELNÉ." /a skutečně připadají I TOBĚ, vúbec nevěříš, věříš JENOM PŘÍTOMNÉ SOUČASNOSTI A TOMU JEN CO VIDÍŠ JENOM VOČIMA/- a přitom také se dozvíš z knihy, že ARECHEOLÓGOVÉ se vopírají právě na tý spisy, jiné dúkazové materiály nemají, a jenom se to vopírá o náboženství. Zajímavé je, že v kámenu Ch.pyramídy našli vlas- takže ty kámeny jsou tisíciletý betón /to je kvalita, že?/. A mezi 2,5 milionu kamenných kvadrú i vážicí i víc jak 40 tun. Většina váží kolem tří tun. Dále se múžeš dozvědět co psal Eusébius/cirkevní hodnostář,zemřel 339 n.l./, že na zemi žili rúzné bytosti a křížené netvory /str.62-80/ např. býky s lidskou hlavou/tzv.Božský Apisi/, koňskou hlavou a lidským tělem.../ a že byli nalezeni i praví mumifikovaní býkové Apisové... samozřejmě, že vyvstáva otázka, proč vúbec Egypťané považovali zvířata za stělesněné bohy. LEČ I LIDSKÁ FANTAZIE, AŤ UŽ JE JAKKOLI BOHATÁ A PLODNÁ,POTŘEBUJE URČIT

také názor (Ne, 15. 4. 2012 - 04:04)

Co se da očekavat na disk.existuje Bůh?No jasně,někdo je pro, jiný proti.Věříci jsou fanatici,že.A ti kteří jsou proti jsou co?Normalnímu člověku jako jsem já,je to jedno.Co tu vlastně dělám, když jsem normalní?Tak ahoj.Tak nějak, fanatici.

nono (So, 14. 4. 2012 - 22:04)

Diskutovat o tom, jestli Bůh...Domívám se, že ti lidé ''věří, že je bůh'', nikoli ''vědí, že je bůh'', to jen drobné dplnění

Borec (So, 14. 4. 2012 - 22:04)

Ovšem nejhorší je Anna, to uznávám. Zatímco Marek se tu snaží simulovat rozum, Anna prostě spustí a jede. Nezajímá jí, že to nikdo nečte. Ona sem prostě hustí, co jí v posvátném vytržení přišlo pod klávesnici.

Borec (So, 14. 4. 2012 - 22:04)

Jenže vy s Annou tady...Ahoj názorko :) Oni to jinak neumí. Zeptej se kovanýho křesťana třeba, jak může dokázat, že bible je pra(vdi)vá, a on ti nalistuje nesouvisející pasáž, přečte jí, a pak to okomentuje sáhodlouhým nesouvisejícím komentářem, podpořeným dalšíma citátama a dalšíma komentářema. Takhle ho můžeš snadno dostat do potenciálně nekonečné rekurze. Pro něj neni důležitý, co mluví pro to a co proti tomu. Pro něj je důležitý, co mluví o tom.

Marek (So, 14. 4. 2012 - 21:04)

Píšeš: "přesvědčuješ..."

Nepřesvědčuju. Já jsem jasně napsal: "Takže JESTLI CHCEŠ mít s Bohem vztah, tak ... "

Píšeš: "nerespektuješ názor jiných".

A ty respektuješ názor jiných když píšeš - Nenávidím fanatiky ?
Diskuse přeci není o tom, že ty napíšeš, že Bůh neexistuje a já napíšu, že Bůh existuje a navzájem budem respektovat názor druhého. To je přeci nesmysl.
Ty piš - "Nenávidím fanatiky" a já budu psát - "JESTLI CHCEŠ TAK ..."
A jestli neumíš v klidu zareagovat na jiný názor tak nepatříš na diskusi, protože na diskusi je pravděpodobné, že se setkáš s jiným názorem.

Borec (So, 14. 4. 2012 - 21:04)

Marek: "Boha hledat... To znamená, že se máš začít chovat, jako když třeba ztratíš peněženku, ve které jsi měl 100 000 kč. V takovém případě jde všechno ostatní stranou a tvoje mysl se soustředí na jedinou věc."

Ano, myslim, že jsi to vystihl. Prostě si usmyslíš/vsugeruješ, že bůh existuje, a pak nepotřebuješ žádný důkazy. Jinak řečeno, VŠECHNO je pro tebe důkazem jeho existence, "mluví" na tebe třeba na ulici každým zatroubením klaksonu, každým uprdnutím kolemjdoucího. Zdálo by se, že věřící by měli mít nějakou prokazatelnou výhodu nad nevěřícíma, když pořád mluví s tím bohem... třeba že snáz uniknou náhodným nehodám, nemocem nebo tak něco. Ale mám ten pocit, že hovno. Oprav mě, jestli se pletu.
Ono neni tak těžký "najít" něco, o čem jsi hystericky přesvědčen, že to existuje, a o čem navíc nedokážeš předvést (jinému ani sobě) hmatatelný důkaz, že jsi to opravdu našel. (Kromě keců.)
To už i ten, co hledá svých sto tisíc, dokáže připustit, že už tam nejsou, že už je dávno někdo vzal. A dokáže rozpoznat a dokázat ostatním, jestli je našel nebo ne. To jen zaslepenec "vždycky najde". Je to jeden z příkladů, jak v křesťanství lež splývá s pravdou, faleš s upřímností.

Marek (So, 14. 4. 2012 - 20:04)

Píšeš: "Kdo ví co nás čeká, nebo jsi se setkal s někým kdo tam je?"

Bůh tam je a už jsem zažil mnohokrát Jeho reakci na to, co jsem mu říkal a proto vím, že existuje, stejně jako ty víš, že existuju já podle mé reakce na tvoje slova a věříš, že existuju i přesto, že mě nevidíš.

Píšeš: "Jsem velmi proti tomu, aby se někomu něco vnucovalo..."

Bůh taky a proto to nedělá a naopak říká, že člověka vydá jeho vlastní žádosti.
Jestliže s Bohem nechceš být, tak s Bohem nebudeš. Na to se můžeš spolehnout.

Píšeš: "Ale tady je diskuse a né kazatelna..."

Diskutovat o tom, jestli Bůh existuje nebo ne, můžeš s někým, kdo také neví, jestli Bůh existuje, ale člověk, který ví že Bůh existuje, nebude s tebou diskutovat o tom, jestli Bůh existuje. Diskutováním na to stejně nikdy nepřijdeš.
Ty musíš mít vlastní zkušenosti s Bohem. Vztah s Bohem za tebe nikdo udělat nemůže. Takže jestli chceš mít s Bohem vztah, tak tomu věnuj čas a začni (jak se píše v Bibli) "Boha hledat". To neznamená, že Bůh se schoval a je potřeba ho hledat. To znamená, že se máš začít chovat, jako když třeba ztratíš peněženku, ve které jsi měl 100 000 kč. V takovém případě jde všechno ostatní stranou a tvoje mysl se soustředí na jedinou věc.

Je pochopitelné, že někdo jako je Bůh, nebude reagovat na člověka, který například kouká na hokej a Bohu řekne: "No tak jestli teda existuješ, tak bych tě chtěl pozn góóól góóóóól góóóóóóóól ! ! ! ! ! ! ! ! kdo neskáče není Čech, hop hop hop. Kdo neskáče není Čech, hop hop hop .....................
O čem sem to mluvil ? ? ? ................. už nevim.
To nevadí, důležitý je, že jsme vyhráli ".

. (So, 14. 4. 2012 - 20:04)

.

. (So, 14. 4. 2012 - 20:04)

.

Pokračování B (So, 14. 4. 2012 - 14:04)

Po nějaké době se dětem jen tak zachtělo ukončit život, který jim Máma darovala, a rozhodly se narodit.
To první, které věřilo v Mámu, se dostalo do jejího láskyplného obětí a prožilo krásné dětství.
Toho druhého, které v Mámu nevěřilo, se zmocnila zlá Macecha. Jeho dětství bylo jen mučení a utrpení.

13:58 (So, 14. 4. 2012 - 13:04)

A nejlepší léčba je po...Naja, richtig!
Vernichtung durch Arbeit!

14.4. (So, 14. 4. 2012 - 13:04)

A nejlepší léčba je po staletí práce. Zaměstnat,zaměstnat,zaměstnat!

14.4. (So, 14. 4. 2012 - 13:04)

Exorcista je i každý Biskup. Tak proč jste nalezlí tady?

Jarin (So, 14. 4. 2012 - 10:04)

Jsou mírumilovnější a sympatičtější bohové než tenhle biblickej samolibej nedůtklivej vrahounek. Na každym je to, v jakýho boha věří a jak pak jedná. Protože i tady platí že jakej pán, takoven krám.
Mír s váma.

. (So, 14. 4. 2012 - 06:04)

LEŽ : PRAVDA
1 : 0

. (Pá, 13. 4. 2012 - 23:04)

Když se děti narodily,...Pokračování:Marek
1:0

Marek (Pá, 13. 4. 2012 - 22:04)

Ty jsi to nepochopil.
Skutečný život nás teprve čeká. Toto je jenom prenatální období.

Apoštol Pavel napsal: "Neboť žít - to je pro mne Kristus a umřít - to je zisk.
Jestliže však pro mne život v těle znamená plodnou práci, pak nevím, co si vybrat, neboť mě přitahuje obojí. Mám touhu odejít a být s Kristem, což je zdaleka nejlepší..."

(Pozor ! nejlepší to je jenom pro lidi, kteří to mají dané s Bohem do pořádku.)

Reklama

Přidat komentář