Reklama

Existuje Bůh?

Anna (So, 25. 2. 2012 - 13:02)

Možná má praxi z její...Matúš, tak ja v teréne.Naposledy napríklad ma dosť vo večernej hodine, keď som šla z Kauflandu,oslovili Rómovia z osady, či im finančne nepomôžem. "Pani, viete čo je to ľad na podlahe a nemať elektrinu?"-"Pozrite sa na moje oko, máte dakoho, kto mi pomôže, aby som mohol mať prácu?/Sama som mala rozbité okenné sklo - prasklo z mrazu - a na výmenu nebolo no dobrý rok vyše.Oko mal slepé,zdeformované/Tak, sme si podali ruky, pozvala som ich na Pamätnú slávnosť.--- neprepadli ma, poprosili o pomoc, nevytrhli peňaženku.---A NEDÁVAM NIĆ PODPISOVAŤ. Boha Jehovu môže milovať každý, bez rozdielu. Lenže podľa slov samotného Ježiša, do Kráľovstva skutočne vstúpia chudobní, chorí, chromí... ostatní PODĹA SLOV JEŽIŚA KRISTA budú mať rôzne výhovorky ohľadom rôznych súkromných vecí,ak budú mať prísť na HOSTINU. Má to logiku, zabezpečiť obživu a vidieť to ako prvú koľaj - tak obrazná Hostina/Božia koľaj/ bude tá druhá. Podľa Matúša sa Pán nahnevá, otrokovi povie, aby pozbieral všetkých chudobných, chorých, chromých... a stále bude miesto, bude to otrok opakovať. NIKTO Z POZVANÝCH NEVSTÚPI. --- že nerozumieš ? Ani nemôžeš, ani mne to nebolo blízke kedysi ako ateistke.

Anna (So, 25. 2. 2012 - 12:02)

Ta Anna se tady vždycky...Matúš, som vegetarián. Ty máš asi rád prase, že ? Takže, aj mňa. Ďakujem za kompliment--- tak nečítaj, ale vidím, že čítaš.

BOrec (Pá, 24. 2. 2012 - 22:02)

Ta Anna se tady vždycky...Já budu jen doufat, že si ma buoh nevyberie, jako si vybral jí.

bruno (Pá, 24. 2. 2012 - 17:02)

ahoj lide.

matouš (Pá, 24. 2. 2012 - 17:02)

Možná má praxi z její pochůzkové činnosti po domácnostech. Nic netušící obyvatelé domu ji otevřou dveře a ona tohle, co sem píše vybafne na ty nebožáky a někteří, třeba z pudu sebezáchovy podepíšou!

matouš (Pá, 24. 2. 2012 - 17:02)

Ta Anna se tady vždycky zničehonic zjeví, napíše elaborát jak prase a ještě si myslí, že to někdo bude číst?!

hana (Pá, 24. 2. 2012 - 17:02)

Byla sprcha - studená, tak...brrrrr, studenou sprchu nemám ráda

Rostislavbezpec (Pá, 24. 2. 2012 - 13:02)

Kde se všichni flákáte?Byla sprcha - studená, tak je tady klid:)

24.2. (Pá, 24. 2. 2012 - 13:02)

jiste, jsi pruhledna.Kde se všichni flákáte?

Anna (Čt, 23. 2. 2012 - 11:02)

Anna: "SÁM STVORITEĹ...Borec, nikdy nehovor NIKDY. Resp. No určite ! --- aj ja som k nim patrila,resp. k ľuďom "nikdy"- "no určite!" --- to je to, čo platí s určitosťou.Ja som si život, ani to čo mi bolo dané do cesty "nevymyslela"- to je to, čo sa nedá napísať - TO PÍŠE ŽIVOT SÁM. --- skutočne nemusíš NIKDY PATRIŤ K VERIACIM, ale naopak, ak patríš BOHU od narodenia, tak si Ťa sám pritiahne, aby si Ho poznal v Jeho čase. A budeš možno viac veriaci ako ja sama, a druhému NEVERCOVI nevysvetlíš svojími argumentami, že Boh existuje. Prečo? Lebo Boh sám si priťahuje, sám školí, A SÁM PODÁVA O SEBE,ŽE EXISTUJE - v Jeho čase a nikto nemôže povedať, že čo robí? A ľuďom, ktorí Ho skutočne majú poznať, sa dá poznať Jeho excelentným spôsobom. Aj keby si trpel, tak v utrpení SKUTOĆNE S LÁSKOU V RDCI POVIEŠ, ŽE BOH JE LÁSKA - a vtedy Ho už budeš skutočne poznať.ŽE NEROZUMIEŚ ? Ani nemôžeš. Nieje to ani v Tvojích vlastných rukách a silách - aj O TOMTO - AK TO BUDE BOŹIA v ô l a, budeš NÍM SAMOTNÝM PRESVEDČENÝ, a privedený len tam, kam máš a LEN TO čo ty ako človek môžeš poňať./tvoje možnosti, schopnosti a Tvoje srdce pozná LEN BOH STVORITEĽ SÁM/.A ver, že akokoľvek by si sa vzpriečal, tým viac školenia by si dostal, aby si Ho spoznal.--- Ty neveríš, že AJ SÁM ŠKOLÍ ? Doslova bičuje tých, ktorých "Príjma za SYNOV" - že NIEJE LÁSKOU? Tak, toto pochopí len ten, kto pochopiť má, a v čase v ktorom to pochopiť má. Skutočne. Aj ja som sa vzpriečala. Ale som vďačná tomu "biču".Nebeský Otec, čo dopustí - to dopustí /aj padlí ANJELI sú maximálna inteligencia a človek na ňu nemá, skutočne nemá, sú DOKONALÍ/, a len BOH sám vie prečo.JE NAD VŠETKÝM, a vráti dokonca život "všetkým" zapísaným v knihe života. Ak máš dobré srdce Borec,a dobrý sklon srdca, tak NEROZUHODUJEŚ o sebe, a BOHA SPOZNÁŚ.Zatiaľ môžeš preberať len informácie z počutia - a máš počuť, len čo máš počuť a BUDEŚ POČUŤ.---Môžeš byť pred živým Bohom lepší ako mnohí, ktorí sa nazývajú "som veriaci". A toto vie posúdiť LEN BOH SÁM.

Anna (Čt, 23. 2. 2012 - 10:02)

Jinak k průběhu léčby...To áno, je to tak s tými duch.bytosťami:VZOPRIEŤ SA a S-D odíde, a mať na pamäti Suei, že si skutočne VŹDY V BEZPEĆÍ, lebo Všemohúci Boh je blízko každého z nás.A tomuto VER VŹDY 100 %,je NAD VŚETKÝM, keby sa čo dialo, keby si čo videla - JE NAD VŚETKÝM. To je skutočne naša sila, mať aj túto vedomosť a mať 100 % ISTOTU. Boh skutočne pomôže keby sa čokoľvek dialo a nato treba pamätať. Netreba NIĆ meniť, len sa zaoberať tým, čo človeka zaujíma-teší, "rob čo Ťa teší, a ver tomu, že je to dôležité". SI OSOBNOSŤ, a navyše aj veľmi vzdelaná. Vieš čo píšeš, si rozumná aj keby sa to iným nezdalo. Si tiež Suei veľmi potrebná. Niesme tu len tak pre nič za nič. A TO, ĆÍM SME SI PREŠLI nieje náhoda, ani ľudia ktorých stretávaš, to skutočne nieje vôbec náhoda. Zapadá to ako ozubené kolečka. Všetko, čím si tu človek doslova "musí prejsť", tak mu to doslova "vyčistí cestu",a POZNÁ VIAC ako mnohí, tým aj vie POTOM VIAC chápať, a viac pomáhať. Samozrejme, že MNOHÉMU ostatní NIKDY neporozumejú LEBO "NEZAŽILI".Mnohí svedkovia Jehovu napríklad ani neveria, že S-D je existujúci, lebo TO NEZAŽILI. Nepomohol ti exorcista, ale BOH SÁM - on bol len "prostriedkom" v tvojom trápení - reálnom-skutočnom-nie vymyslenom- a TAKTO SI ŤA VLASTNE BOH PRITIAHOL K SEBE, aby si aj nad jeho existenciou vážne rozmýšľala, aj nad tým akú majú moc duchovia vôkol nás - ALE SKUTĆNE OBMEDZENÚ.Tomuto VER! Náš Stvoriteľ je NAD TÝM VŠETKÝM AJ NAD NIMI.Na to nezabúdaj.Tak to už vnímam aj ja. Pozri sa Suei, nepoznám Ťa osobne, len z toho, čo píšeš, a len jedno Ti môžem napísať, že ak by Ti v čase tvojej tiesne pomohlo, tak si spomeň na mňa. Som reálna, prežila som podobné. Takže niesi sama.Sme už dve čo si podobným prešli. --- a tam, kde TY PATRÍŚ, aj budeš. Źiadne násilie. Boh nieje násilie.Budeš privedená a patriť len tam, kam skutočne máš.- inými slovami každému človeku sa "cesta - akákoľvek- VŽDY UKÁŹE".Aj tá Tvoja./Len jedno vedz určite, že s určitosťou PATRÍŠ TU A BOHU./

? (St, 22. 2. 2012 - 19:02)

Já už mlčím.Velký šéf...jiste, jsi pruhledna.

22.2. (St, 22. 2. 2012 - 18:02)

Já už mlčím.Velký šéf už se nasral a odpojil mě od Internetu.
To bude mazec,myslím,že mě poznal...

Rostislavbezpec (St, 22. 2. 2012 - 15:02)

Zase to tady prořídlo, evidentně se tady na to admin zaměřil:)

21.2. (Út, 21. 2. 2012 - 19:02)

Bohužel, poltergeisti...Nic nevím a k ničemu se nehlásím. Kromě toho Jacques de Molay byl svobodný a mohl být klidně kmotr.

Rostislavbezpec (Út, 21. 2. 2012 - 14:02)

Nějak to tady prořídlo:)

21.2. (Út, 21. 2. 2012 - 14:02)

Proč oni to dělají,že si kopírují,co kdo tady vyžblechtne.To je zábava. Lidi venku je hezky,jděte na vzduch!

21.2. (Út, 21. 2. 2012 - 14:02)

To je titul.To je jenom Kolumbus.

hana (Po, 20. 2. 2012 - 19:02)

mezi bezvěrcem a..."Doopravdy mi to vrtá hlavou. PROČ? Jsme povinni tu trpět bezvěrce. Dělají prokazatelně větší svinstva než nevěřící. Kéž by je už Bůh nechal vyhynout."

V tom případě tahle tvoje věta je nesmysl.

suei (Po, 20. 2. 2012 - 19:02)

Ale jó, to by taky mohl být důvod, proč je Rostík loajální naší čarodějnici datumce. Money.

Reklama

Přidat komentář