Reklama

Existuje Bůh?

13.2. (Po, 13. 2. 2012 - 12:02)

Suei,asi začnu přemýšlet o stáří. Kdybych měla takto dopadnout,to je lepší žít s pěti chlapama,i když je to v rozporu s Evolucí...

Anna (Po, 13. 2. 2012 - 10:02)

Ako Darwinizmus, ako ateistický zákon rozrieši, že samo sa to samo neexistuje. Povedzme, prečo platí :"Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne." ---"Čo vidíš na inom, čakaj na sebe" --- "Za dobrotu na žebrotu"--- myslím, že ani sám Darwin tou len jeho jednou cestou na panenské Galapágy a náhodnými nálezmy,a náhodným postrehom "čo pinka", by NEDOKÁZAL materialisticky vysvetliť odveky platné príslovia a porekadlá, ktoré sú nadmieru pravdivé. :)

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 23:02)

S tím stihomamem souvisí...Z toho ovšem pro mne vyplývá fakt, že se k Tobě musím chovat tak, jak se má člověk chovat k osobnosti vykazující prvky stihomamu.

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 23:02)

Je to zajímavé, člověk...S tím stihomamem souvisí Tvoje neschopnost klidně odpovědět na jednoduché, nijak Tě neohrožující otázky.

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 23:02)

Tenhle teror vládne ve...Je to zajímavé, člověk postupně kousek po kousku přichází na to, co jsi za osobnost. Evidentně vykazuješ prvky stihomamu.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 23:02)

Tenhle teror vládne ve společnosti velice. Ateističtí tyrani raději dovedou k sebevraždě schizofrenika, co otevřeně mluví na internetu o mystice, než aby se nad tak těžkými věcmi museli zamyslet.

Ale já se nezabiju. Na to jsem moc silná. Pomáhá mi Bůh.

Je to boj, za budoucí lidstvo.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Já myslim, že bys už...Já jsem klidná. Trapnost je to jen v očích tak ubohých duší, jako jsi ty.

hana (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Přesně. Doma flušeme na...nejsem Slavěna, před chvilkou jsem přišla z práce a nezbývá mi ani čas pročíst celou diskusi.

nasrat negře (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

As salaam Aleykum!O...děláš si srandu ne ??? i když ten sráč má pravdu .... už sou tady cikáni turci , a stěhujou se sem i ty teroristi ! nasrat buzny .... žijte a zabíjejte si na svém ůzemí ... a bůh je jenom jeden ... a to ten , kterej měl na starosti ježíše ! žádnej alah ! blbe

Borec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Já myslim, že bys už konečně měla jít do prdele. Ztrapnila ses už dost a dost.

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Teda, odpovědět se...Inteligentní čtenář znalý zdejšího kontextu si obrázek udělá sám:)

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Teda, odpovědět se soucitem. Já nevim, když mi nějaký jako ty Rosťo, furt říká kravko a na blbé opakované otázky vyžaduje odpověď jak malý dítě, tak to prostě chce soucit, trpělivě odpovídat, nebo vůbec odpovídat. Ignorovat tě je snazší než kohokoliv.

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

A nebo... jsi s tím fakt...Tohle za inteligentní odpověď nepovažuju.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Tak jsi měla zvolit druhou...A nebo... jsi s tím fakt otravný a na tyhle tvý jednoduchý triky se dá neodpovědět jen s velkým soucitem.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

suei: "Ženský, jestli...V životě mi to řekl jen jeden - ten, co jsem mu naštěstí nedala. A na internetu mi to řekli jenom samý ateisti. Jeden z nich umřel.

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

nevím, jestli ty mužský...Tak jsi měla zvolit druhou možnost, potom jsi tady za kravku, která není schopna se pořádně zkoncentrovat na vcelku jednoduchý dotaz.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

suei: "Ženský, jestli..."Tvoje rovnice DARWINISMUS = FILOSOFIE = PRIMITIV = MATERIALISMUS = NÁSILÍ + TEROR se stále zdokonaluje :)"

Jo, tuhle rovnici už mám vyřešenou. Je to pravda.

Nesnaž se teď hrát míliuse. Fuj, ty jseš nechutnej.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

A teď si to můžeme...nevím, jestli ty mužský neřežu už moc ... tyhle reakce mě znepokojují, abych tak řekla.

Rosťo, promiň, ale já ti ten svůj love sing nepovím, ani ti neřeknu, jaký jídlo mám nejradši.

Borec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

suei: "Ženský, jestli uslyšíte, že z něčí mužský držky vypadlo slovo "hysterka", utíkejte od něj, co můžete. "

Slovo "hysterka" slyšíš dost často, co? Nevim, jestli může existovat chlap, kterej by to slovo na tvojí adresu neřek...

"Je mnoho násolných primitivních ichtylů, kteří mají plnou držku darwinismu a filosofie. Nenávidí jakoukoliv duchovnost. Je to jejich způsob, jak ovládat strachem."

Tvoje rovnice DARWINISMUS = FILOSOFIE = PRIMITIV = MATERIALISMUS = NÁSILÍ + TEROR se stále zdokonaluje :)

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

A teď si to můžeme...Jak by tuto situaci řešil inteligentní člověk?

První možnost: místo příspěvku
"11.2.2012 18:11 - suei
Kravka, Rosťo, na kravku jsi...
Já nevim, Rosťa je schopen se na to ptát ještě dlouho. Rosťo, neni odkaz.", by prostě napsal autora a název songu.

Druhá možnost: Napsal by, že si nepřeje to tady zveřejňovat, či něco v podobném smyslu.

Reklama

Přidat komentář