Reklama

Existuje Bůh?

suei (Po, 13. 2. 2012 - 19:02)

Už vypadněte z toho pekla :-) Si říkám, když mě četli a pak z toho vykvetli tak, že mě znovu namočili do posedlosti ďáblem, ze které jsem se opětovně vykroutila, ... , že to četli zase. Aby se pobavili. To jó. Druhý podprahový efekt je ten, že i ta nejblbější Evička si o tom konečně něco přečetla. A to je výkon hodný zázraku na mraku :-D

13.2. (Po, 13. 2. 2012 - 18:02)

Ale nepovídej...Řěknu Ti klidně i iniciály. M.T. Nedělej z toho vědu,momentálně držím smutek.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 18:02)

Hele ty nádhero,babičku ze...Poslouchej, ty "čarodějnice". Ty tvý čachry jsou ubohý a jestli tě to baví, jsi pokleslá, což jsi, "o tom žádná". Mě tvoje realita až tak netrápí. Ale.. jestli to děláš vědomě, jsi pitomější, než by sis myslela.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 18:02)

Ale nepovídej...Hezký, jak jsem byla v půlce července vyrovnaná.

matouš (Po, 13. 2. 2012 - 18:02)

Hele ty nádhero,babičku ze...Ale nepovídej sedmilhářko:

http://diskuse.doktorka.cz/existuje-buh/archiv/5440/

13.2. (Po, 13. 2. 2012 - 17:02)

Jo, mě se to podaří...Hele ty nádhero,babičku ze mě udělal Matouš.Já to netvrdila,že jsem babička.

pepa (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

Hm. No díky. Něco za něco....me dusevni poruchy leci jeji pisne :-)

A Adelka je bohyne. Proto mi to pripadalo vhodne sem vlozit.

Jeste to napisu na diskuzi o boubelkach, aby se treba tamnejsim ctenarkam zvedlo sebevedomi a muzi obdivujici kyprejsi tvary se mozna zaraduji.

Musime si dusevne pomahat, ne?

suei (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

Svítí to na ní, jako kdyby dostala přes držku.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

a moc ji to pri udileni cen...Hm. No díky. Něco za něco. My nabízíme širokou škálu duševních i osobnostních poruch. Kdybys něco potřeboval, stačí se stavit.

Adele má hezky plasticky udělaný nos.

pepa (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

Skutečně šest? Jsi hodný...a moc ji to pri udileni cen sluselo matousku.

http://www.blesk.cz/galerie/221710/hvezdy-na-hudebnich-cenach-grammy-awards-2012?foto=1

Pisu to sem proto, aby se to dozvedeli i lide co nectou Blesk.

matouš (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

Adele vcera vyhrala 6 Grammy...Skutečně šest? Jsi hodný pepíčku, že jsi nám to přišel sdělit.

pepa (Po, 13. 2. 2012 - 15:02)

Adele vcera vyhrala 6 Grammy cen za jeji pisne. Vcetce ceny za nejlepsi album roku 2011.

Borec (Po, 13. 2. 2012 - 15:02)

Ako Darwinizmus, ako...Tyhle pořekadýlka nemaj s Darwinem ani jeho teorií nic společnýho. Některý přísloví trošku popisujou částečně fungující psychologický nebo jiný principy. Jiný jsou spíš jen takovým přáním nebo řekněme morálním heslem.
S touhle logikou není překvapující, že se z tebe stala zmagořená křesťanka, promiň. Je hezký, že máš ráda přírodu, ale zároveň je to smutnej příběh. Jakmile jsi propadla křesťanství, podala sis ruku s ideologickým nepřítelem přírody.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 14:02)

Moje Karma není o...A moje karma taky není o promiskuitě, díky Bohu. Nechtěla bych něco takového sama na sobě řešit. S přibývajícím věkem to už asi není tak skvělý.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 14:02)

Jo, mě se to podaří určitě. Ale ty bys měla ještě zvážit, zda tady máš skutečně působit jako médium. Jsi pitomá, jestli tomu věříš. Už jsem ti psala, jak reálně funguješ. Varovala jsem tě. Teď už je to tvoje věc. Už ti to znovu říkat nebudu. Je to Ďábel, co s tebou mává. A toho jsi služka. Už nejsi mladice, tak bys měla hýbnout, aby tě peklo po smrti nepřivítalo s otevřenou náručí.

13.2. (Po, 13. 2. 2012 - 13:02)

Výdyť tady celou dobu...Moje Karma není o promiskuitě,ale trochu o něčem jiném. Z minulých životů si sebou nesu to,že platonická láska je něco špatného,zač jsem byla potrestaná a dost těžko něco takového od muže přijímám.To jen tak na okraj.
Ale já tady mám působit jako Médium a né jako Psycholog.Určitě se Ti podaří život obrátit správným směrem.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 13:02)

A filosofové s filosofickým pojetím "metafyziky" jsou v tomhle totálně mimo mísu, to s tím nemá co dělat. To jsou jen knižní kecy.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 13:02)

Dneska už ty role "šamanů", ty původní, jsou nazývány schizofreniky a skutečný bouráci přes tyhle věcičky už tomu říkají "mystika" a tam není machrovinka být otrok nějakých duchů.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 13:02)

Suei,asi začnu přemýšlet...Tobě ve tvém pokročilejším věku už hrozí jiné degenerativní choroby, než schizofrenie. Ta je prosím do třiceti let věku (jako šamanská iniciace). Když se schizofrenik doopravdy dokázal odpoutat od svého zmrzačeného těla po X letech utrpení vědomě do astrálu, stal se z něj šaman. Který musel poskytovat své tělo jiným duchovním mocnostem.

NIC MOC POZICE. DNES NEŽÁDOUCÍ.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 13:02)

Výdyť tady celou dobu mluvím o tom, co jsem prožila. Já nemůžu za to, Rostislave, že ti to tady došlo až teď. Jsi vážně dost zpomalený.
Datumko, ty takto nedopadneš. Kdybys dostala schizofrenii, nebudeš schopná to vyřešit mystickou cestou. Tak se neboj, že bys takto dopadla. Tohle je "hard core" zkouška. Buď umřeš, nebo skončíš vymytá s invaliďákem, nebo se s tím prostě mysticky popereš.
Ani v příštím životě bys na to neměla.

Reklama

Přidat komentář