Reklama

Existuje Bůh?

suei (So, 28. 1. 2012 - 13:01)

Jo, jsem vysokoškolák, docela sečtělá. Co tvoje dětičky? Hamburgery, televizka, vypatlálos že jo. Jaký rodiče, takový děti platí furt. Nedělej jim tady ostudu.

suei mám (So, 28. 1. 2012 - 13:01)

děcky taky narozený v 80.letech,ale takhle šáhlý bych je nechtěla mít jak jsi ty.

28.1. (So, 28. 1. 2012 - 13:01)

Do šestapadesáti mu moc nechybí.

suei (So, 28. 1. 2012 - 13:01)

Narodila jsem se v 80. letech. Bílý sníh jsem viděla poprvý až v 10 letech. Jsem si čuchla no, navíc ten Černobyl ... pak bylo všechno rychlý. Co si tak pamatuju. Myslím, že zamilovanost mi naordinoval autoimunitní systém. když se z toho člověk probere, začne i všímat všeho toho, před čím ho zamilovanost chránila. Já chci žít v budoucnosti taky! A tak říkám, že chci, aby to hnutí lásky co te´d je, začalo myslet konstruktivně. Dejte těm techncicistním materialistickým mamlasům přes držku a vydupejte, aby se aura a duše začaly brát vážně!!!

suei (So, 28. 1. 2012 - 13:01)

Propadám zoufalství, protože musím žít v debilní civilizaci, kde je krutost základním standardem, v republice, kterou nikdo nechrání, protože sami jsme otroci, kde se nepřiznává duchovní dimenze lidství. A vím, že se z toho nesmím nechat strhnout, ale klid nevím kde furt mám brát.

"Hodnoty" týhle civilizace, která tancuje kolem černýho nechutnýho blivajsu a tiše schvaluje neuvěřitelné krutosti v částech světa, které se nás údajně netýká ... to je potřeba prostě sundat! Copak to nikdo nevidí?

Tolik cynický sprostoty, tolik nešťastných lidí - téměř už se nedá žít jako člověk. Co s tím chcete dělat? Proto říkám, že předkové jsou chcípáci, jak mohli dopustit všechno tohle?

Jo, jsem mladá, do třiceti. V tom bordelu, a pošahaných 90. letech, ve kterým jsem vyrůstala, je těžký se nezbláznit. Jsme pokusný králíci pro vaše debilní představy o světě, který chcete za každou cenu obhájit tak, abyste nemuseli přiznat duchovní dimenzi života a tím vlastní svědomí.

Astrál je plný takových, který neumí po smrti odejít tam kam mají. Senzitivci to mají všechno odsrat, že jo. Aby se mamrdi mohli povyšovat a nakonec celý svět skončil kvůli nějaký posraný ropě a touze po týrání.

Kéž by pomohli ufouni. Je těžký nemít v hlavě UFO, když létají nad Londýnem.

hmm (So, 28. 1. 2012 - 12:01)

A kolik že Ti je?:) Já bych...Ve 24-ech být schyzofrenik s takovým mozkem plným ufounů to je neštěstí.

Rostislavbezpec (So, 28. 1. 2012 - 12:01)

Já nevím, jestli je to...A kolik že Ti je?:) Já bych tipoval tak 24:)

suei (So, 28. 1. 2012 - 12:01)

Já nevím, jestli je to nomrální generační pocit, asi jenom můj spíš. Ale není od koho se učit. Není řádoucí se něco učit od předků. Kam to vedlo taky? Já nejsem jedna z těch vymštěných mláďat, co neví, kdy byla sametová revoluce, kdo to byl Hitler a Stalin... v tom je asi ten problém.

suei (So, 28. 1. 2012 - 11:01)

Myslím si, že na nějaký totality už nemáme náladu, že jsme to přerostli. Šutry do rukou. A zkopat ty arogantní zmrdy z mocenských míst dolů, ozdravit společnost. Zakázat současný styl televizní a jiné zábavy. Zakázat Hollywood. Zakázat kácení brazilských pralesů. Kurva. Mám na to celý život, snad se aspoň něco stane. Předci byli dementi, tak to holt podle toho vypadá.

suei (So, 28. 1. 2012 - 11:01)

Musí se s tím časem něco stát. Současný stav vadí jenom těm, který se dostali na okraj a pěkně zjistili, jak lhostejná je k nim společnost. No, nezájem se vymstí všem, i těm, co se tak bojí, aby nedopadli stejně a proto současný stav živí.

suei (So, 28. 1. 2012 - 11:01)

Intenzivní sen o mimozemšťanech předcházel počátku mé schizofrenie. UFO ve snech, pokud to není lucidní vědomý sen, je podle mě spíš předzvěst malérů. Jsou to sny, kdy je z toho člověk mimo ještě pár dnů. A psychika je tím hodně vyhozená z normálu.

Je mnoho těchto paniček, co si myslí, že ví...

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 22:01)

ty jsi studnice vědomostí:-)tak, tak. Jdu dělat radši něco užitečnějšího- jdu spát. Dobrou noc, ať se ti zdají krásné sny, třeba o ufounech.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 22:01)

taky se tomu říká ztráta času

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 22:01)

Jo, můžu tě inspirovat,...ty jsi studnice vědomostí:-)

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Jo, můžu tě inspirovat, ale komunikace očividně nejsi schopná. Takových jsem na debatách zažila. Ještě máš nějakou debilní otázku?

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Hele ty leklá vodo ... leklá voda, to si musím zapamatovat:-))

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Hele ty leklá vodo ...

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Jéžišmarjá Haničko, ty...Až se zklidníš, tak si zkus dát myšlenky dokupy.
Namyšlenější než ty, to jde? :-))

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

vcelku je mi jedno, jestli...Jestli si nezačneš dávat myšlenky dohromady, tak ti to přestane být jedno.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Jéžišmarjá Haničko, ty krávo, víš že tady to občas lítá ty nadávky? Ano, některý mylný názor si vyvrátíš i bez vidění aury. O některých svých mylných názorech se v životě nedozvíš, protože nejsi schopná vhledu do nich. Aby ses zbavila všech mylných pohledů, potřebuješ už asi barevné vidění aury. A asi ani to zdaleka nestačí.
Ty jseš namyšlenejší než já asi.

Reklama

Přidat komentář