Reklama

Existuje Bůh?

An Debil (St, 25. 1. 2012 - 19:01)

Ano existuje a neni o tom...Tak tos mě upe obrátila na víru!

An Angel (St, 25. 1. 2012 - 18:01)

Ano existuje a neni o tom pochyb! Ja sama mam osobni zkusenosti.

Zvědavec (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Důkazem plánu je...Logicky chybné.

Obecně platí, že pokud nemám pro některý jev důkazem podložené vysvětlaní, neznamená to, že jen proto platí jiné důkazy nepodložené vysvětlení, preferované pouze z důvodu víry.

To, že momentálně ujíždíš na metamorfóze neznamená, že jsi kápl na konečný důkaz "božího plánu". Až si někdo dá tu práci, aby pro tvůj plezír pracně vykutal její racionální výklad, najdeš si jiný "problém". Na tohle už mě nenachytáš.

Opět, nemám li u jakéhokoli jevu okamžité racionální vysvětlení, neznamená to, že je tím automaticky dokázáno jeho vysvětlení iracionální.

Teorie "božího plánu" trpí mnohem větší důkazní nouzí, než obecně akceptovaná teorie evoluční.
Pro praktické použití je teorie kreacionizmu nepoužitelná, protože její predikční schopnost je nulová. Narozdíl od ní evoluční principy fungují a dá se na jejich základě pracovat.
Proto kreacionizmus a "inteligentní dyzajn" zůstávají jen okrajovým názorem. Přes všechno úsilí zarputilých biblofanatiků a jejich PR agentur.

Ze strany kreacionistů se nejedná o hledání vědeckého poznání, ale o ideologický boj.

Hledání původu (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Zajímavé video na: http://www.kreacionismus.cz/content/hledani-puvodu-zivota

25.1. (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Stalo se to v obci Kruh u...Náčelníku,příště mi napiš sms,třeba miluji Tě a ne Test. To "s" mi syčelo ještě druhý den v poledne...

suei (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Konspirační teorie jsou plné zvěstí o skupinách nadnárodní mafie, která zadržuje technologie kvůli zbrojnímu průmyslu a potřebě války....

suei (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Láska je ve většině...Děkuju. Jenže tady "láska" není na píču. Takhle bez lásky zdecimovali bílí i severoamerický Indiány. Láska začínající k sobě se projeví vědomím, že jsme na brazilských plicích závislí celý svět. Tady už je nemoc nevidět to.

suei (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Ostatně, co to je za "člověka" který dokáže dělat takovou ekologickou genocidu? A lidi? No potřebují benzín ne?

Nepotřebují. Už dávno můžeme mít antigravitaci.

BOrec (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Doufám, že to nejsou...Láska je ve většině situací na píču. Když přijdou indiáni s láskou prosit o zachování svých lesních domovů, víšco se asi stane... v nejlepším případě je ochranka dřevorubců láskyplně pošle doprdele.

Jinak jsem rád, že jsi zas aspoň trochu klidnější.

Marek pro Zvěda (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Důkazem plánu je například metamorfóza.
Jak chceš pomocí mutací a přírodního výběru vysvětlit metamorfózu ?

Zvědavec (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

kdyby bůh existuval tak by...Kterýho boha/bohyni máš na mysli?
V historii lidstva jich bylo povícero.

suei (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

Boží plán pro tvůj život...Doufám, že to nejsou standardy ... ale je to realita. Sakra mužský se takto prasí i navzájem ... to je úplná sodoma gomora. Dokonce to někde v Africe dokonce otevřeně používají jako zbraň. Takhle zvrhlí lidi nikdy nebyli. Snad Mongolové, to byli kruťáci. Ale tohle? V Amazonii zaživa upalují gangsteři děti přírodních národů, když tam kácí plíce planety... prý aby je zastrašili ... aby se drželi ve svých rezervacích.

STOP !!!!

Doopravdy, je třeba revoluce lásky. To ale znamená, že lidstvo sebere sílu se něčím zabývat doopravdy globálně. Ne že se bude jednat a ve skutečnosti všechno ovládají nezvládnutelně zlí a posedlí lidi.

Marek pro Matou (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

Stalo se to v obci Kruh u Jilemnice asi před šesti lety.
Odkaz na článek si najdi.
Vyprávěl mi, že on to sice nezažil, ale údajně se takové věci "zajíčkům" stávají.

suei (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

Suei, "a ty,...No jo vidíš ... já jsem paranoidní a vztahovačná, jenže borec tak nadává i mě, jsem se v tom zase zamotala.... datumko hergot co zase? Císař Rudolf II se projede na svatém Golemovi za řekou na nebesích. A bude to vlatenecké budování míru ... úderníků na paloučku.

Zvědavec (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

Boží plán?
Blbost.
Pro existenci něčeho takového nemáš jediný pozitivní důkaz.

matouš (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

To nejsou myšlenky, ale...Jo, až takhle? Tak sem dej odkaz na článek. Pokud někoho zabil, tak to jistě novinářům neuniklo.
A jak víš, že ho na cele znásilňují? Přece si může stěžovat dozorcům.

25.1. (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

Boží plán pro tvůj život...S pěti chlapama,jsi se zbláznil! Já toužím mít jenom jednoho a napořád....

Marek pro Matou (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

To nejsou myšlenky, ale realita. :)
Kolega v práci si udělal řidičák a začal si připadat jako frajer a když jel z hospody tak porazil pár lidí kteří to nepřežili a ujel.
To ale nepomohlo, protože se o kus dál naboural a krev na autě ho prozradila.

matouš (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

Boží plán pro tvůj život...No prosím, pěkné myšlenky se ti honí hlavou. S takovouhle se do ráje budeš dostávat velice těžko.

Marek pro Ferna (St, 25. 1. 2012 - 15:01)

Boží plán pro tvůj život je abys si ho užil a když někoho zabiješ, tak budeš zavřený ve vězení v malé místnosti s pěti chlapama, kteří tě budou každou noc znásilňovat. :)

Reklama

Přidat komentář