Reklama

Existuje Bůh?

Borec (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Píšeš: Kdybych zašátral,...Ten poslední odstavec vůbec nezvládáš, marku. Co všechno že vzniklo z ničeho? A kdo tu mluví o zázraku, natož neanalyzovatelným? Ve vědě je analyzovatelný všechno, hochu. To je jeden ze znaků, kterýma se věda liší od blábolení.
Nejde zas tak jednoduše házet na vědce něco, z čeho vás oni sami obviňujou. Nefunguje to.

24.1. (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

až ty dobrý skutky nebudeš...Musím vyvážit to onanování...

Marek (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Píšeš: Kdybych zašátral, tak ti jistě najdu evoluční vysvětlení přeměny larvy (housenky) v motýla.

Já už jsem šátral a zjistil jsem, že evolucionisté koukají na metamorfózu jako Dežo na internet.
Hmm určitě už zavařil vyhledávač :)
.
Evolucionisté radši budou věřit tomu, že to všechno vzniklo z ničeho, neanalyzovatelným zázrakem.
A mají po problému.

suei (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Mám jednu technickou. Kolik...až ty dobrý skutky nebudeš počítat

suei (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Já jsem si vždycky myslel,...No jo Matouši, to je jedna z věcí, který sis myslel dobře. Ale stačí, aby ti v rádiu řekli, že je to naopak, ve stylu zprávy ode dneška teče voda do kopce a už o tom začneš pochybovat ....

Hrůza děs běs. Tak funguje to vymejvání mozků. Řeknou: duše není, školný je pro chudý

Rozume si naser vole

Borec (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Kdyby bůh nechtěl abysme...Tos mě dostal :))

matouš (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Jestli jsi např. někdy...Kdyby bůh nechtěl abysme onanovali, tak nám udělá kratší ruce.

matouš (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Mám jednu technickou. Kolik...Dva nebo pět

Borec (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Mám jednu technickou. Kolik...Jestli jsi např. někdy onanoval, tak na nebe radši zapomeň.

BOrec (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Ta bible není moc zábavný...Já sem bibli nečet. Blbosti zásadně nečtu, i kdyby mi s nima třeba třískali o hlavu. Ve skutečnosti jí mám pasivně přečtenou asi 100x, citátům z těch bludů se prostě nevyhneš.

24.1. (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Mám jednu technickou. Kolik dobrých skutků musím udělat,abych se dostala do nebe?

Borec (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Píšeš:
...Bůh vdechnul...No pěkně jsi mě vytrhnul z kontextu, jako bych tvrdil, že to ten bůh vážně udělal. Kdybych zašátral, tak ti jistě najdu evoluční vysvětlení přeměny larvy v motýla. Ty a tobě podobní jsou se vším hned hotovi: neschopnost (a neochota) nalýzt řešení je pro ně argument, že to nejde. Radši budou věřit tomu, že to všechno vzniklo z ničeho, neanalyzovatelným zázrakem. A máte po problému, že?

matouš (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Píšeš:
...Bůh vdechnul...Já to říkám furt - z ničeho něco vzniknout nemůže, to znamená, že nic neexistuje. Ani motýli ba ani husy.

matouš (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Že školný na...Já jsem si vždycky myslel, že školné naopak znemožní studium na VŠ sociálně slabým.

Marek pro Borce (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Píšeš:
...Bůh vdechnul život jediný buňce a tu pak nechal rozjet evoluci.
.
Tak Bůh zaprvé není tak líný a zadruhé vytvořit jednu buňku by nestačilo, protože například metamorfóza potřebuje Stvořitele.

suei (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Že školný na podprůměrných VŠ je PRO chudý, to teď říkaj v médiích pořád ... bacha na to bacha na to nato nato furt samá agitka

suei (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Jó kdyby to bylo za prachy, tak by musela začít být fakt taky kvalita. Ne jak na základce - na 2 machry deset průměrných.

suei (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

zkouška rozumu:

"Školné na VŠ zpřístupní vysokoškolské vzdělání i dosud sociálně slabým"

... mám svou angažovanou chvilku

:-D

Kdyby to mělo bejct za prachy, tak to by ty autority při mý psychoze teprve čuměly

matouš (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Logické pochody...Ta bible není moc zábavný čtení, je povrchní až kýčovitá a je tam spousta protimluvů a nesmyslů. Je vidět, že ji sepsali na poušti ve 40 °C ve stínu.

Borec (Út, 24. 1. 2012 - 17:01)

Logické pochody pámbíčkářů jako je Marek mě nepřestanou udivovat. Radši bude věřit na velký zázrak, kterej se nedá vysvětlit, než na jeho nepatrnou částečku, která se vysvětlit dá. Aby vznikla živá prabuňka z neživý hmoty, to podle něj nejde, ale aby vzniknul celej ekosystém jen tak z ničeho, to jde.

A skutečnej důvod, proč on a tisíce podobných pomatenců nemůžou uvěřit například trošku mírnějšímu zázraku, že bůh vdechnul život jediný buňce a tu pak nechal rozjet evoluci? Protože to tak není v bibli! Nemám pravdu, Marku? Napřed se posuzuje, co je a co není v bibli, a pak se na to podle toho hledají "argumenty".

Reklama

Přidat komentář