Reklama

Existuje Bůh?

matouš (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

Mislim ze buh existuje jen na...Máš tam zbytečně moc tvrdých y. Já jsem taky pro je zrušit, všechno jenom komlikují.
Já mám v příjmení měkké i, ale třeba na úřadech se mě ptají jaké i mají napsat. Vždycky říkám, že moje jméno není ve vyjmenovaných slovech. Pak se ti dobří lidé dovtípí.

Monca (St, 11. 1. 2012 - 18:01)

Mislim ze buh existuje jen na nem musite verit ve svim vnitrnim srdicku!!! Jinak se vam neukaze! Mislim ze musi existovat protoze hlasa ze lidi maji byt na sebe hodny a to je pravda!!!
Musite se na veci divat vic z nadhledu jako treba Milan. Ne porad jen mislet na prachi, na sex a tak, ale sou uplne jiny dulezity hodnoty jako treba laska!!!! A mit vsechny radi i ty, co vam ublizili treba. Kdybi vsichni lidi byli hodny a nevalcilo se tak by bylo na svete lib.

11.1. (St, 11. 1. 2012 - 16:01)

Suei,věř své Intuici a Srdci. A jestli je nemáš zdravé,tak Tě to může i skolit.

Zvědavec (St, 11. 1. 2012 - 15:01)

...ale ještě bych k tomu řekla, že astrologie je přesnější než hodinky...
Nojotaky jak jinak.

Suei, ty vážně věříš na astrologii?!

11.1. (St, 11. 1. 2012 - 15:01)

A co to je? To je nějakej...Možná spíš, konečně pořádnej chlap...

Borec (St, 11. 1. 2012 - 15:01)

Borče,nejsem odpovědný za...Děkuji za mou psychoanalýzu, Milane, dělal jsem si pečlivé poznámky do deníčku a určitě mi zas bude líp.

Čeho se očividně nedostává tobě, je úcta okolí ke tvé moudrosti. Ale bohužel, respekt se neudílí za účast, a omílání věcí, který už jsi někde slyšel, aniž bys o nich přemýšlel (rozumem), z tebe moudřejšího neučiní.
Klidně si věř dál svým utopickým vizím. Tobě stejně nejde o pravdu, ale o uznání, o hromadné souznění. Že jsou tyhle představy ve svém ignorantství nebezpečné lidstvu, s tím už se my ostatní dokážeme nějak srovnat.

nesouhlas (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

Ahoj Petro,tobě umřel...Jen ti, kteří zůstali v srdci, nikdy
zemřeli. Ti, na které se vzpomíná opravdově s silně...
Těžko hledat úlevu u těch, s jejichž smrtí jsme se rychle vyrovnali...

Milan (St, 11. 1. 2012 - 09:01)

Ahoj Petro,tobě umřel milovaný syn a jsi sklíčená jeho odchodem z tohoto světa. Je to tak bolestivé a traumatizující,že by jsi chtěla za ním. Hluboce s tebou soucítím a ujišťuji tě,že vím co prožíváš.
Syn tedy nenávratně odešel,ale jelikož jej tak hluboce miluješ,tak jej svou láskou přitahuješ a on je sklíčený z tvého žalu,i on tě miluje a nepřeje si aby jsi se takto trápila. Jeho úloha zde skončila a může tě provázet zbytkem života jako tvůj anděl,intuitivní rádce,spřízněná duše.
Další věcí je,že tvůj žal zasahuje také zbytek rodiny,příbuzenstva a známých,uzavírá tě do sebe samé a člověk pak není schopen vnímat potřeby těch ostatních ať fyzické nebo emocionální. Druzí tě mají také nesmírně rádi,trpí tím odchodem a žalem také,ale synovy je už dobře. Jakmile se s tím vyrovnáš,jeho dušičce se také uleví,rovněž ucítíš velkou úlevu a dostaneš nový náboj do života ve kterém budeš o to hlouběji milovat své blízké,kteří tvou lásku a zájem potřebují. Měj se moc hezky a přeji ti,aby tě tvůj žal brzy přebolel.

Hmm (St, 11. 1. 2012 - 08:01)

Prava svoboda je v Kristu.Ti...A věrozvěsti marx-leninismu zas tvrdili, že svoboda je poznaná nutnost.
A s tím poznáním Krista (nebo kterýhokoliv guru jakýkoli jiný věrouky) by se to dalo říct i jinak:
Teprve když zahodíš okovy víry, dosáhneš svobody.

nenuť nám (St, 11. 1. 2012 - 05:01)

Prava svoboda je v Kristu.Ti...to ty pánbíčkáři.

svoboda (St, 11. 1. 2012 - 05:01)

Prava svoboda je v Kristu.Ti kteří Krista nepřijali nepoznali co slovo svoboda znamená.

Rene (St, 11. 1. 2012 - 02:01)

Ahoj Rene,připouštíš...Ano pripoustim jeho existenci ale nelze verit nekomu kdo nas stvoril k obrazu svemu a pak rekl ty muzes za to jak jsi byl stvoren. Je to stejne jako postavit chalupu nakrivo a pak nadavat chalupo ja te zbouram protoze za to muses ty. Takhle to preci nefunguje a chceli nekdo aby to tak fungovalo nechci byt jeho kamarad...

schyzofrenici (St, 11. 1. 2012 - 00:01)

jsou pěkný hajzlové.Hulit,chlastat na léky schovávat se za svou nemoc a být svině na ostatní.Jsou nebezpečný jako suei.Ona by taky mohla jeden den psát slušně.To by asi onemocněla kdyby nenapsala jedno sprostý slovo.

Rostislavbezpec (Út, 10. 1. 2012 - 23:01)

Něco na té nenormálnosti asi bude. Tesla, Nash.. atd.
"Pravdou může být, že existuje určitý vztah mezi zavrhnutím formálních vzorců myšlení a naopak jednáním v souladu s kreativním, tvořivým myšlením."
http://www.finmag.cz/cs/finmag/kaleidoskop/john-nash-nejsem-normalni-proto-me-svet-zna/

Milan (Út, 10. 1. 2012 - 23:01)

To tvoje věčné...Borče,nejsem odpovědný za to jak co chápeš,rád by jsi se asi hádal,chceš se prosadit a máš s tím problém. Nepřesvědčuješ mne,ale pouze sebe. Jsi osamělý a sklíčený,nešťastný a nevyrovnaný,nevíš co si sám se sebou počít a hledáš sebevyjádření,ale stále narážíš na odpor a přitom bys byl rád aby s tebou někdo souznil,to však nejde když máš na věci odlišný názor. Sám za sebe nemám potřebu kohokoliv přesvědčovat,pouze o něčem píši a pokud to někdo pochopí a podle toho se zařídí a přitom mu to zlepší jeho pochmurný osud,nebo si díky tomuto pochopení ho alespoň ještě více nezhorší, je už na samotném člověku. Pravda není vtíravá,nemá potřebu se prosazovat,ale pokud je o ní řeč,pak nemlčí.
Kdyby jsi byl skutečně šťastný,svobodný a spokojený,tak sem nepíšeš.

Borec (Út, 10. 1. 2012 - 22:01)

Ahoj Borče,ale to tvé...To tvoje věčné "nechápeš, ale možná jednou pochopíš a budeš to pak vidět tak, jak to je" moc přesvědčivě nepůsobí, chlapče, když nemáš v kapse žádný argumenty kromě těch pokryteckých fráziček, co tu plnýma hrstma rozhazuješ.

Já si nemyslím, že jsem svobodný - já to vím. A taky vím, do jaký míry. (Mohlo by to být lepší.) A taky vím, že o to množství, jaký jí mám, nechci přijít. Svoboda není žádnej složitej pojem, je to něco, co můžeš ochutnat stejně snadno jako vzduch. Někdo se chce nadechovat plnými doušky, a jsou tací, kteří toho vzduchu k životu moc nepotřebujou. Ti jsou taky svobodní ve svým mělkým polovičním dechu. A mylně se domnívaj, že stejný množství vzduchu musí stačit každýmu. Že dýchat ho víc je pýcha a hřích.
Takže jestli mi někdo bude hrabat svýma špinavýma prackama na nos, může očekávat, že ho přes ně klepnu.

Milan (Út, 10. 1. 2012 - 22:01)

Milane, tvoje představa...Ahoj Borče,ale to tvé vnímání a chápání reality,kde si omylem myslíš,že můžeš být svobodný. Máš pouze jistou možnost výběru a i tak budeš žít pod tlakem událostí ve kterých žiješ. Psal jsem o něčem,co prozatím nechápeš. Když se zbavíš nesnášenlivosti vůči druhým,pak pochopíš. Na vše se můžeš dívat jako na živý obraz bez předsudků a zaujatosti,pak uvidíš věci takové jaké jsou. Vím,že to není snadné,ale jen takto dokážeš vnímat objektivně realitu ve které žiješ,jen pak ji začneš trochu rozumět a chápat,pak pochopíš i to další.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Buďte jako John a Yoko, nebo nikdy netahejte techniku do ložnice. Vyhrajou hippies, to je jediná obrana. Zdeptejte inkvizitory skutečnou láskou!!!

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Mocensky orientovaní muži nejsou schopni pochopit, že všechno není možné chytit jen skrze píchání při napíchlosti :-D

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Ty mě rozesmíváš....Co bych ti říkala? O jaký vlně ty mluvíš? Máš Lunu v Raku - nejsi schopen racionalizovat svůj cit, to bych ti k tomu řekla.

Reklama

Přidat komentář