Reklama

Existuje Bůh?

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Právě že společnost je...Sorry, jsem nějak zareagovala omylem na Hawkinga :-D

Borec (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Postav se pravdě, suei. Démon, který tě opravdu vysává (a nás všechny), se jmenuje INFERNET.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Stephen...Právě že společnost je plná i takových lidí, jako je borec a je nutné vzít v potaz, že přesně takové zase strašně dráždí přejemnělá teorie křesťanství.

Největší průšvih tkví v neznalosti mystiky a astrální reality našeho světa.

Pak by bylo vidět, že "duchovní pravdy" prezentované Milanem jsou pravda, ale to názvosloví by se asi dost přeskupilo...

Navíc si myslím, že tyto superjemné duchovní teorie nejsou moc dokonalé, protože jaksi málo zohledňují opět tu starou známou mrchu - realitu.

je (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

to fain,číst o sobě,že jsem psychicky narušený od někoho,kdo svou narušenost dává všanc už měsíce.O tom koho mám rád a koho nemám tvoje tři či více postaviček v tvé hlavince nemůže vědět.V práci se vybíjí každý kdo svou práci má rád a dělá ji s chutí.To asi u tebe nehrozí,jak jsem tě pozoroval budeš mít důchod na tvou nemoc.Kdo myslíš,že ti věří?Neprokážeš to fyzicky co nám tu tvrdíš,nemáš jediný důkaz.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Já nejsem žádnej znalec mystiky, ale podívat aspoň střípky informací, o kterých jsme si stoprocentně jistá, protože jsem ty reality prožila ... podle mě nemůže nikdy uškodit.

Nebo můžeme sedět zesraní v koutku strachy když to tak povím. Podle mě jakékoliv vědění je světlo do tmy.

Tím, že tady o tom mluvím, se nic nemění. Vždyť tyhle vlivy tancují v Čechách už pekně dlouho. Astrální neprůhledné manipulace, které nejsou dílo živých lidí!!! Vydávají se za "anděly" a podobné, na každého zapůsobí v tom, čemu věří - mě chytli na létajícího šamana, protože na anděly bych jim nevěřila.

Já neříkám, jsou určitě i lidi, který komunikují se skutečnými anděly - ale takoví jsou čistí jako sklíčko, prostě je to povznáší.

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

"Víra má mnohem...Hano,to se zdá těžké pouze z počátku,všichni jsou pouze obětí společnosti ve které vyrůstají,jejich myšlení bylo podmíněno a omezeno kulturou,tradicí,vzděláním a vírou,to je právě to co člověka vnitřně odděluje od těch ostatních a tento vzor chování můžeš vidět po celém světě. Všude se říká jenom my jsme důležití,naše víra je správná a náš způsob života přijatelný. Zapomíná se na to,že zde ale všichni vzájemně žijeme. A když si uvědomíš,které stanovisko je z hlediska bezpečnosti a práva důležitější,pak jistě uznáš,že je prospěch celku přednější před prospěchem omezené skupiny,protože prospěch celku je prospěchem i všech jeho částí.

soho (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Ještě jednou S.Hawking:...Zajímavé, ale je to jen jeden z tisíce názorů. I když od geniálního člověka.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

No Suei,když už píšeš...Milane, ti duchové tady přese mě řádí od té doby, co jsem tady. Přesně 7 dnů nanovo se s nima nevybavuju. Ty otázky, co mi pokládáš, řeším v reálu 24 hodin denně. A jediný, na co jsem přišla naprosto přesně, je ten fakt, že se jich nesmím bát, ani je myslí hlídat. Ano, Milane, přes tebe nikdy žádný duch nezařádí, jsem si naprosto jistá, snad chápeš mou jemnou ironii.

Já tady podávám svědectví o naprosto autenticky prožitém zážitku. Nevím, co děláš ty, ale možná jsi vážně schopen létat na lotosovém obláčku, popravdě ti to moc nevěřím, abysme si rozuměli.

To, že někdo nechce tvé příspěvky číst, je známka toho, že jsou moc naducané, abych tak řekla. Teorie, bez ukotvení v realitě.

Konfrontační to tady vskutku je, proto tady jsem. Už si se Milane bavil s někým, kdo ví, co to je schíza a nedělá si o tom iluze? Já bych dala majlant za to, aby někdo takový na netu byl a já to věděla, když jsem byla v průseru.

Mnoho křesťanů mluví jen o lásce a milosrdenství, ale v realitě nepomůžou, protože vůbec nevědí, jak to s těma duchama ve skutečnosti je.

Jita (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Ještě jednou S.Hawking:
Vznik vesmíru stejně jako existence lidstva je pouze důsledkem působení fyzikálních zákonů. Není potřeba dovolávat se Boha, aby uvedl věci do pohybu. Díky fyzikálním zákonům jako je gravitace, je vesmír schopný vzniknout sám od sebe.

hana (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Trend dnešní doby je...Ano, to je trend dnešní doby. Proto to vypadá, jak to vypadá.

Jita (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Stephen Hawking-nejslavnější fyzik posledních desítek let:
Na mozek člověka se dívám jako na počítač, který přestane fungovat, když se porouchá některá z jeho součástek. A pro rozbité počítače neexistuje žádné nebe, ani posmrtný život. Je to pohádka pro lidi, kteří se bojí temnoty.

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Myslím, že to není trend...Máš pravdu, když jsem to po sobě četl, tak jsem si říkal, že jsem napsal blbost. Lidi se nenávidí od nepaměti.

soho (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Trend dnešní doby je...Myslím, že to není trend jen dnešní doby. Pohleď na historii. byly doby, kdy se lidi vraždili na potkání. Takže v tomto ohledu je dnešní doba téměř "skvělá"

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

napadený duchy.Ten jeden co...Ne, jen máš styl psaní psychicky narušeného. Nemáš rád sebe, asi máš problémy v partnerském soužití a vybíjíš si to v práci. Takže už mě to fakt neštve, co píšeš. A naprosto chápu, že si nemůžeš o tomhle myslet nic rozumného.

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Mluvit o...No Borče,ten kdo vyrůstal a žije v násilném prostředí,který klidně prohlásí ať žije nenávist a boj,ten asi těžko pochopí něco vznešenějšího,proto to mylně považuje za přetvářku. Jsi vnitřně brutální,tak se nediv,že tomu nerozumíš.

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

"Víra má mnohem...Trend dnešní doby je takový že jeden druhýho nenávidí - motoristi chodce, řidiči MHD pasažéry, cyklisti bruslaře, bílí černý, a naopak atd.

hana (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Hano,na světě se dějí..."Víra má mnohem menší význam něž-li láska,láska je nade vším"
Ano, to máš pravdu. A v tom je taky ten největší problém. Mít rád všechny, neodsuzovat je, neposuzovat, protože neznáme skutečné důvody jejich jednání je těžké. Velmi těžké.

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

máte cenzuru koukám.Napsal...Tady právě není cenzura, doktorka je dost free.
Spíš se ti to neodeslalo.

vy tu (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

máte cenzuru koukám.Napsal jsem tak skvělý příspěvek co se týče větrání duchů.No nic,musím se spokojit s tím,že jsem ho supr vymyslel.

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Ale zase je dobrý, že sem píšou takoví exoti, diskuze je díky nim živá a já jsem vždycky zvědav co ze sebe vypotí. V podstatě jsem zanevřel na jakékoliv jiné diskuze.

Reklama

Přidat komentář