Reklama

Existuje Bůh?

6.1. (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Kuňkat o lásce, to...Z kama to zvíře je?

matouši (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

nevím co je na tom nepochopitelné pro Marka,že žiji podle sebe a ne podle boha,že žiji,nepřežívám a co já uznám za vhodné to dělám.To,že nekradu,nezabíjím a nesouložím se sousedkou:)to je moje rozhodnutí.Nemám na to ani chuť ani myšlenky.Rád souložím se svou celoživotní láskou,rád dávám,ale i rád dostávám.S tím zabíjením jsem trochu lhal.Zabil jsem za svůj život nespočetně kuřat,slepic a králíků.Důvod?:žrát se musí.Nechci poslouchat ani boha a ani ďábla.Je možné,že je ve mě bůh a nebo ďábel a já ho poslouchám v domění,že jsem to já.

Rakato Matoušov (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Já se často dívám na All...Píšeš: "Já se často dívám na All Jazeeru, líbí se mi arabský svět. Ty zprávy co přináší naše zpravodajství o blízkém východě jsou dost zkreslené. Ženský tam fakt nemusí nosit burku, je to jejich volba. A to, že nám nestrkají kozy před ksicht je jenom plus.ů

Jasně, že Arabáci vypadají v televizi jako celkem normální lidé. Ale když se mezi ně dostaneš, poznáš, co jsou zač. jen namátkou - televize poslala do Egypta v době jejich povstání reportérku, tu obklopil dav arabských mužů, začali ji olizovat a kousat.
V Lýbii tak dlouho žádali o podporu, až jim ji Evropa poskytla, protože mluvili o nastolení demokracie (o své ropě Evropu informovat nemuseli). Ano, mysleli to upřímně. Až na to, že už islamisté zvítězí ve volbách, tak pak po gottwaldovsku nastolí vládu islámu a šáriu.
Ženy nemusí nosit burku? Možná v Maroku a Tunisu, pokud žena má umírněného muslima. Ale na Arabském poloostrově musí být oplachotkovaná celá.
Realita je taková, že v Jemenu a Egyptě křesťané a Židé skončili, jen o tom křesťané ještě neví. Ale jejich vyvražďování začíná. Atd.
(Také se dívám na Al Jazeeru, ale vidím něco jiného.)

velmi (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Moje...poučný příspěvek

to eště nic nej (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Tohle je delsi...Moje praprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapra-babička (neandrtálka) znala ještě delší slovo. Ale už jsem ho zapomněl.

Rakato (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Kdybych mluvil jazyky...Kuňkat o lásce, to křesťané umí. Kdyby stejně dobře uplatňovali lásku v praxi, byl by v Evropě ráj na zemi.
Místo toho jsme zažili krvavá století náboženských válek a jen proto, že církev je už odstavená od válu, máme dnes větší klid. Jen občas jej naruší křesťanští ubožáci, žehnající zbraním, jdoucím do války, a pedofilní kněží.
Takže svoje pokrytecké kázání o lásce si strč za klobouk a raději pošli svůj starý kabát bezdomovcům nebo adoptuj Afričánka s velkým břichem.

matouš (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

pán byl hovado.To nepochybně, ale kdyby neplatil nájem, nepracoval a o děcka neprojevoval zájem, tak by mu akorát pohrozila sociálka, že mu děti seberou.

ten (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Ten pán, který vychovával...pán byl hovado.

Rakato k Lásce (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Buď se odvrátíme od zla ze...Píšeš: "Buď se odvrátíme od zla ze strachu před trestem a jsme v postavení otroka, nebo se dáme strhnout vyhlídkou na odměnu a jsme podobni námezdným dělníkům. Nebo posloucháme pro NAŠE dobro a z lásky k OTCI a tehdy jsme v postavení synů."

Jsi falešná jak pětka. Naopak víra je založena na politice cukru a biče - poslouchej kutňáky a dostaneš se do nebe, neposlouchej, a skončíš v pekle.
Jsi jen pouhý otrok víry, boží patolízal, protože neděláš to, co ti velí rozum, ale to, co ti velí spisky, psané kočovníky a protokřesťanskými vyžírkami.
Navíc bych řekl, že jen nepoctivě cituješ, protože neuvádíš pramen, a to nesvědčí o tvé čestnosti.

matouš (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

to jsi mne pobavil.Ne sklonku...Ten pán, který vychovával své malé děti po svém dostal 8let natvrdo. Taky si myslel, že dělá pro ně to nejlepší.

marku (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Píšeš: nenechám si...to jsi mne pobavil.Ne sklonku života v kriminálu?Za co prosím tebe.Když žiju tak jak jsem psal,abych se neměl zač stydět a má rodina taktéž,tak s tím kriminálem asi počkám na tebe:).

matouš (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Hinduistum dal na celo...Může být. A podle toho ti prevíti poznali, že nemají zabíjet, krást a souložit se sousedkou!

nejdelsi slovo (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

nordöstersjökustartilleriflygspaningssimulatoranlaggingsmaterialunderhallsuppföljningssystemdiskussionsinaggsförberedelse

Rakato seniorov (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Každý myslící člověk,...Píšeš: "Každý myslící člověk, který se jen trochu zajímá, jak se mohlo zrodit něco tak dokonalého, jako život sám, musí nakonec dojít k poznání, že evoluce, která stála na počátku všeho, nemohla být ani náhodou náhodná, ale řízená, nějakou nám neznámou silou a myšlenkou. Kdo chce, může si pod tím představit třeba i Boha."

Kdo vi o realitě a evoluci pendrek, píše jako ty. Chce to podívat se, jak vše s něčím souvisí, jak vše má nějakého předka, a pochopíš, že boha netřeba.

dlouhe slovo (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

A Arabům dal do mysli...Hinduistum dal na celo cervenou tecku.

matouš (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Tohle je delsi...To slovo se moc nepoužívá.

matouš (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Píšeš: Většina lidí si...A Arabům dal do mysli korán, ale co vložil do mozku hinduistům nemám ponětí.

dlouhe slovo (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

To je fakt, je to ještě...Tohle je delsi NEJNEZPRAVDĚPODOBŇOVÁVATELNĚJŠÍHO

Marek (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Píšeš: Většina lidí si život nepotřebuje ještě dále omezovat pravidly...
.
Napiš v čem dobrém by tě Boží pravidla omezovala.
.
Píšeš: proč nám bůh nedal bibli rovnou do mysli?
.
Tebe někdo učil, že nesmíš zabíjet lidi, atd.?
Proč mají všichni normální lidé silný pocit, že například nevěra nebo krádeš je něco špatného.
Jak už jsme si řekli, tak získané zkušenosti, prožitky, dovednosti nejsou dědičné.
To znamená, že jsme ty informace, co je dobré a co zlé, určitě nezdědili a přesto je máme.

matouš (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Marku setři ho. Já si vždy...To jsou dvě slova.

Reklama

Přidat komentář