Reklama

Muži v dámském prádle.

marek (Po, 13. 11. 2006 - 20:11)

Nosím kalhotky, ked je chlednejšie silonky a aj podprsenku, dámske tielka a iné veci ktore sa dajú schovať pod vrchné oblečenie. Nemám už doma žiadne mužské spodné prádlo a vôbec mi nechýba. Mužská bielizeň bola ve?mi nepohodlná. Z manželkou si kupujeme navzájom bielizeň vždy ako darčeky. Pripadá nám to celkom normálne. Možno okolie sa na to pozerá inak ale je to len otázka času. Dokonca aj keď idem k lekárovi tak som rovnako oblečený v dámskej bielizni. Nevidím v tom problém.

Pavel (Čt, 9. 11. 2006 - 18:11)

Je to super nosít kalhotky a v zimě silonky pro mně je to sexi než nosít spodky.Mé přítelkyně se to taky zamlouvá říka že je hodně erotické.

Radek (Ne, 29. 10. 2006 - 19:10)

Moc rad nosim damske pradlo hledam nekoho na sex.

SILONKA (Ne, 29. 10. 2006 - 07:10)

Ja taky nosim DAMSKE PRADLO a přítelkině mi ho kupuje a nebo společně.VENKU JSEM nebyl oblečený za ženskou. Nosim i kozacky sukni kalhotky podprsenku.Ale nejvíc mam na sobe PUNČOCHOVE KALHOTY a kalhotky. Je to opravdu super mit na sobe. jeste lepsi je to jak to mame oba na sobe v posteli. Uz bych to neměnil .

SILONKA (Ne, 29. 10. 2006 - 07:10)

Ja taky nosim DAMSKE PRADLO a přítelkině mi ho kupuje a nebo společně.VENKU JSEM nebyl oblečený za ženskou. Nosim i kozacky sukni kalhotky podprsenku.Ale nejvíc mam na sobe PUNČOCHOVE KALHOTY a kalhotky. Je to opravdu super mit na sobe. jeste lepsi je to jak to mame oba na sobe v posteli. Uz bych to neměnil .

Zdenda (Čt, 26. 10. 2006 - 20:10)

Dámské prádlo je určitě mnohem kvalitnější a z lepších materiálů. Nosím ho tak cca 10 let a už bych ho za nic nevyměnil. Tedy vlastně jen kalhotky, případně body.Punčocháče se už vyrábějí i v pánském provedení, ale stejně jde jen o jakési unisex provedení. Takže jestli jde o dámské či pánské je stejně jedno.

Honza (St, 25. 10. 2006 - 11:10)

Já tak ynosím dámské prádlo, manželka o tom ví a toleruje to. občas mi i něco sama koupí. Teď mi dokonce koupila i dámský svetr, je nádherně hebký a jemný. Jo, co naděláš když je pánské prádlo tak omezené.

PenkavaK"seznam (St, 25. 10. 2006 - 09:10)

Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda Ti neoidpovědělo více žen.Pokud ano, dal bys mi na nějakou kontakt-chtěl bych to zkusit také.Díky za odpověď.

Sonya (Út, 24. 10. 2006 - 22:10)

Lilo, o klubu nevim, ale delam to same co on. Jen nemam odvahu jit ven. At zavita na www.muzivdamskem.wz.cz, mozna se nejake setkani uskutecni.

Lila (Út, 24. 10. 2006 - 16:10)

Přítel se doma obléká za ženu se vším všudy i s nalíčením, dokonce jsem s ním šla i na kafe, když byl převlečen za ženskou, dost ho to vzrušovalo:) Ale raději bych našla nějaký klub v Praze, kam chodí takový jako on, přece jen by se tam cítil asi lépe než v restauraci. Prosím poraďte někdo, kde něco takového je:)

pavel (Po, 23. 10. 2006 - 14:10)

Rád nosim kalhotky i silonky mně i manželku to hodně vzrušuje ,ale do prace bych to nenosil nosim to doma a jak jdem ven nebo se bavit.

IziashA (So, 21. 10. 2006 - 20:10)

tak já rád chodí v body. je to vzrušijící. manželka na to přišla už strašně dávno ale moc jsme se na to téma nebavili, bylo mi to nepříjemné,ale teď mi dokonce koupí i kalhotky, já si je pak večer oblíknu a skočím na ni.

sand (St, 18. 10. 2006 - 16:10)

no nevim, mam podobne predstavy o damskem pradle, ale manzelce bych to asi nerek, to bych radsi skocil z okna...verim, ze nekterym to partnerky toleruji, ale ze by je primo vzrusoval pohled na chlapa v podvazkach, to mi prijde pritazene za vlasy...holky napiste pokud se mylim...

SILONKA26 (Ne, 15. 10. 2006 - 19:10)

DĚVČE ty asi nevis co pises. to jak bych se zeptal proc nosis KALHOTY vzdyt to je panská móda. tak se pak radis mezi to co jsi napsala

anita (Ne, 15. 10. 2006 - 17:10)

ja len strucne k tomu ,preco nie ak vam to toleruje priatelka,ale to je skor transvestitizmus a fetizmus.zvlastne

tanga (Ne, 15. 10. 2006 - 10:10)

ja take nosim kalhotky i punčochače už od svych 15let.Už ani nevim kdy jsem měl oblečene slipy.Partnerce to vyhovuje a dokonce mi dava i sve nošene což je take super.Chlapi nebojte se přiznat je nas opravdu hodně.

SILONKA26 (Ne, 15. 10. 2006 - 07:10)

NEZ to naše pánské. Ten pocit je opravdu prijemny.PUNČOCHOVE KALHOTY nosim stale na sobe pres den aj v noci v tým spíme a milujeme se je to úžasné. At si říká kdo chce co chce ale at si to nejdriv vyskousi jakéto je a pak odsuzuje.na fotkach neni poznat kdo je vubec v tom prádle. pište naSILONKA26"atlas.cz můžou i ženy rad si Necham poradit a povykladam rad o dánském prádle ale hodne lidi se stydí

SILONKA26 (Ne, 15. 10. 2006 - 07:10)

NEZ to naše pánské. Ten pocit je opravdu prijemny.PUNČOCHOVE KALHOTY nosim stale na sobe pres den aj v noci v tým spíme a milujeme se je to úžasné. At si říká kdo chce co chce ale at si to nejdriv vyskousi jakéto je a pak odsuzuje.na fotkach neni poznat kdo je vubec v tom prádle. pište naSILONKA26"atlas.cz můžou i ženy rad si Necham poradit a povykladam rad o dánském prádle ale hodne lidi se stydí

SILONKA26 (Ne, 15. 10. 2006 - 07:10)

Ja nosim DAMSKE PRADLO dost dlouho nevim proc muži by ho nemohly nosit.MA přítelkině mi ho sama kupuje a nebo společně, Rada vidí na mne jak mam PUNČOCHOVE KALHOTY body i podprsenku a dokonce i boty DAMSKE mi koupila. Opravdu je to prijemny pocit to nosit člověk se v tom cítí líp a je to i sexi pro oba.dokonce mi i koupila sametovou noční košílku abych lépe spal.ŽENSKÉ PRADLO je o něčem úplně jiné

david (St, 8. 1. 2020 - 12:01)

Svata pravda je to neco jineho a o hodne moc pohodlnejsiho sam to mam rad a partnerka taky

Reklama

Přidat komentář