Reklama

Muži v dámském prádle.

pepe999 (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

ZÁVIDIM TÁKÉ TEL728 285 330 SMS

Pavel 2 (Čt, 14. 9. 2006 - 01:09)

Dost dobře si nedovedu představit, že by žena nevěděla jaké nosím prádlo.
Dámské prádlo - přesněji prádlo koupené v dámském oddělení nosím taky, ale takové, na kterém to není na první pohled vidět. Dá se říc, že spíš unisex. Důvod je prostý, pánské bezešvé kvalitní prádlo se obtížně kupuje a je několika násobně dražší. Nevím, proč je pánské prádlo prakticky vždy s mohutnými lemy a švy, z "dostatečně teplého úpletu" atd. Asi v něm návrháři nechodí.
Možná jsem příliš citlivý, ale otlaků od zmíněných lemů a švů po delším sezení (např. v autě) jsem měl dost. Po radě známého jsem s rozpaky zamířil do dámského a jsem spokojen.

Pavel (St, 13. 9. 2006 - 22:09)

Jsem taky jeden z mužů kteří nosí dámské spodní prádlo styděl jsem se,ale už to nešlo výdržet tak jsem to řekl manželce a ona se pousmála a řekla že jí to nevádí od te doby nosím dámské spodní prádlo a ráda mi ho kupuje a když si k tomu já i má žena výholíme genitalie tak ja to seper sex.

W. (Út, 25. 7. 2006 - 18:07)

Ahoj též si rád oblíkám dámské spodní prádélko.Trvalo dlouho než na to přišla moje žena,dá se říci že jí to ani nevadilo ba naopak rád ho nakupuji a mám i velice dobrý vkus,tak že nakupuji hlavně pro mou ženu i pro sebe a nakupování je můj koníček. Bohužel jsem se dostal do situace,kdy se chce se mnou rozvest a mohu za to já?"mám rád ženy jedna mě nestačila"jak pak dál když vás začne vydírat tím že vše o vás řekne všem vašim znamím,jak s toho ven.Dobrá otázka,proto jse vždy zamyslete komu prozradíte co rádí nosíte.......

alexander (Út, 25. 7. 2006 - 10:07)

v prvni rade to nepovazuji za neco homosexualniho,prave naopak.Proc by muzi meli vypadat cely zivot jako pred mumie (v cernem)nachystane do rakve.I mame radi pekne veci a sukne (suknice se nosily jiz pred staletimy)dlouhe a kratke nocni kosile jsou pohodlne.A potom zdravotne velmi prospesne pro nasi potenci.A nakonec zeny uz nenosi skoro vubec nic tak nekdo musi.cau

alexander (Út, 25. 7. 2006 - 10:07)

v prvni rade to nepovazuji za neco homosexualniho,prave naopak.Proc by muzi meli vypadat cely zivot jako pred mumie (v cernem)nachystane do rakve.I mame radi pekne veci a sukne (suknice se nosily jiz pred staletimy)dlouhe a kratke nocni kosile jsou pohodlne.A potom zdravotne velmi prospesne pro nasi potenci.A nakonec zeny uz nenosi skoro vubec nic tak nekdo musi.cau

Návštěvník (Út, 25. 7. 2006 - 10:07)

v prvni rade to nepovazuji za neco homosexualniho,prave naopak.Proc by muzi meli vypadat cely zivot jako pred mumie (v cernem)nachystane do rakve.I mame radi pekne veci a sukne (suknice se nosily jiz pred staletimy)dlouhe a kratke nocni kosile jsou pohodlne.A potom zdravotne velmi prospesne pro nasi potenci.A nakonec zeny uz nenosi skoro vubec nic tak nekdo musi.cau

alexandr (Út, 25. 7. 2006 - 09:07)

nic nerikej,oblecse do pekneho pradylka aprekvap ji.vsechny zeny jsou tak trosku lesbicky a rady sni.Proc existuje takove damske pradlo-no protoze to maji rady.

Turok (Ne, 23. 7. 2006 - 09:07)

Ahoj nevím co je komu po tom co kdo nosí. Ať si každý obléká co je mu nejmilejší. Já sám jsem po tajnu začal nosit punčošky moji sestry už asi v 7létech a časem jsem se "propracoval" k uplnému dámskému oblečení. A teď kdykoliv mám příležitost vezmu si sukni halenku a je mi fajn. A když se nikde veřejně nepředvádím tak nevím proč by to někomu mělo vadit.

aleandra (So, 17. 6. 2006 - 11:06)

to jsi mu udelal radost a sobe taky. libi se ti to nebo?

aleandra (So, 17. 6. 2006 - 11:06)

mas d0brou pritelkyni.mozna je na damske pradylko.Ale to jsou vsechny zeny.Jenom my chlapi jsme nekde jinde.

honza (Pá, 16. 6. 2006 - 20:06)

Zkušennosti s nošením slipů mám špatné, pořád mne jen dřely v rozkroku a ty silné švy... škoda mluvit.Pak mi přítelkyně řekla ať vyzkouším kalhotky a od té doby nenosím nic jiného. Pohodlné a příjemně se nosí.

Hanka (Pá, 16. 6. 2006 - 13:06)

Chlapi, asi ze mě budete na větvi, ale já naopak nosím místo dámských kalhotek s nepohodlnými gumičkami bavlněné pánské boxerky jako alternativu teplých babičkovských bombarďáků - aspoň v zimě. A v létě nejraději nic, když počasí a okolnosti dovolí. Slipy bych ale taky nenosila, ty nejsou moc příjemné. :-(

Péťa (Pá, 16. 6. 2006 - 12:06)

Nosím dámské kalhotky ze syntetických materiálů(polyester+elastan).Nesetkal jsem se slipy s téhož materiálu.Že nosím kalhotky,na tom nevidí nic divného ani moje žena,když mi je kupuje.Vyzkoušela nosi nosit slipy jeden den jako kalhotky a nadšená nebyla (ty hrozné švy a dření v tříslech).Tvary kalhotek si vybírám,tanga jsem nezkoušel.

alexanderpaul (St, 14. 6. 2006 - 13:06)

delej co se ti libi,ja to delem take tak. moje zena je srozumnena.kupuje mi pradylko a sobe take. zenam se to libi.mas sukni k dennimu noseni.

zdenda (Po, 29. 5. 2006 - 18:05)

Tak, tak Romane, chtěl bych vidět co by říkaly ženy, kdy měly nosit ty hrozné slipy se silnými gumičkami v tříslech a z hrubého materiálu... Není to možné říci jinak - dámské prádlo se dobře nosí i nám, musíš však vybírat, aby nebyl problém s předním dílem. Ale dnes, v době perfektních elastických materiálů jsem se nesetkal s žádným problémem a myslím, že ani jeden z mužů, kteří nosí dámské kalhotky. Dnes bych to už neměnil, i když musím uznat že i v pánském prádle bych si slipy vybral. Ale za tu cenu, za kterou pořídím dvoje nebo troje dámské kalhotky. A o tom to také v neposlední řadě je.

Roman (So, 27. 5. 2006 - 16:05)

Zdendo moje řeč, plně s tebou souhlasím. Pánské spodní prádlo je ve většině případů velmi nekvalitní po stránce materiálu, tvrdé, nepodajné, silné, škrábavé atd. a to za velmi vysoké ceny. Dámské je ze skutečně jemných a velmi přijemných materiálů. Některé ženy by si měly na čas vzít některé pánské slipy nebo trenky a to by se divily, jak by jí měli odřenou a zapařenou.

zdenda (Pá, 26. 5. 2006 - 20:05)

Dámské prádlo je prostě lepší, kvalitnější a je ho velký výběr.Vybere si opravdu každý, kdo chce kvalitu za dobrou cenu.Materiály jsou jemné a příjemně se nosí a to je ten největší důvod pro mne proč je nosím. Tedy jen kalhotky,tanga, občas body. Ne podprsenky. To už je asi o něčem jiném.Toť můj pohled na tuto problematiku.
Zdenda.

matej (Ne, 30. 4. 2006 - 12:04)

podivejte se tenhle biznis asi nevznikl jen tak.Ja se chtel uz lecit ale necham to tak.
www.manties.net

Radek (Ne, 30. 4. 2006 - 12:04)

Nino, vulgární nejsi, ale najdi si třeba něco o gynekomastii, jejích třech stádiích a o jejím léčení. Ne každý běží hned pod kudlu.

Reklama

Přidat komentář