Reklama

Muži v dámském prádle.

Návštěvník (Út, 25. 7. 2006 - 10:07)

v prvni rade to nepovazuji za neco homosexualniho,prave naopak.Proc by muzi meli vypadat cely zivot jako pred mumie (v cernem)nachystane do rakve.I mame radi pekne veci a sukne (suknice se nosily jiz pred staletimy)dlouhe a kratke nocni kosile jsou pohodlne.A potom zdravotne velmi prospesne pro nasi potenci.A nakonec zeny uz nenosi skoro vubec nic tak nekdo musi.cau

alexandr (Út, 25. 7. 2006 - 09:07)

nic nerikej,oblecse do pekneho pradylka aprekvap ji.vsechny zeny jsou tak trosku lesbicky a rady sni.Proc existuje takove damske pradlo-no protoze to maji rady.

Turok (Ne, 23. 7. 2006 - 09:07)

Ahoj nevím co je komu po tom co kdo nosí. Ať si každý obléká co je mu nejmilejší. Já sám jsem po tajnu začal nosit punčošky moji sestry už asi v 7létech a časem jsem se "propracoval" k uplnému dámskému oblečení. A teď kdykoliv mám příležitost vezmu si sukni halenku a je mi fajn. A když se nikde veřejně nepředvádím tak nevím proč by to někomu mělo vadit.

aleandra (So, 17. 6. 2006 - 11:06)

to jsi mu udelal radost a sobe taky. libi se ti to nebo?

aleandra (So, 17. 6. 2006 - 11:06)

mas d0brou pritelkyni.mozna je na damske pradylko.Ale to jsou vsechny zeny.Jenom my chlapi jsme nekde jinde.

honza (Pá, 16. 6. 2006 - 20:06)

Zkušennosti s nošením slipů mám špatné, pořád mne jen dřely v rozkroku a ty silné švy... škoda mluvit.Pak mi přítelkyně řekla ať vyzkouším kalhotky a od té doby nenosím nic jiného. Pohodlné a příjemně se nosí.

Hanka (Pá, 16. 6. 2006 - 13:06)

Chlapi, asi ze mě budete na větvi, ale já naopak nosím místo dámských kalhotek s nepohodlnými gumičkami bavlněné pánské boxerky jako alternativu teplých babičkovských bombarďáků - aspoň v zimě. A v létě nejraději nic, když počasí a okolnosti dovolí. Slipy bych ale taky nenosila, ty nejsou moc příjemné. :-(

Péťa (Pá, 16. 6. 2006 - 12:06)

Nosím dámské kalhotky ze syntetických materiálů(polyester+elastan).Nesetkal jsem se slipy s téhož materiálu.Že nosím kalhotky,na tom nevidí nic divného ani moje žena,když mi je kupuje.Vyzkoušela nosi nosit slipy jeden den jako kalhotky a nadšená nebyla (ty hrozné švy a dření v tříslech).Tvary kalhotek si vybírám,tanga jsem nezkoušel.

alexanderpaul (St, 14. 6. 2006 - 13:06)

delej co se ti libi,ja to delem take tak. moje zena je srozumnena.kupuje mi pradylko a sobe take. zenam se to libi.mas sukni k dennimu noseni.

zdenda (Po, 29. 5. 2006 - 18:05)

Tak, tak Romane, chtěl bych vidět co by říkaly ženy, kdy měly nosit ty hrozné slipy se silnými gumičkami v tříslech a z hrubého materiálu... Není to možné říci jinak - dámské prádlo se dobře nosí i nám, musíš však vybírat, aby nebyl problém s předním dílem. Ale dnes, v době perfektních elastických materiálů jsem se nesetkal s žádným problémem a myslím, že ani jeden z mužů, kteří nosí dámské kalhotky. Dnes bych to už neměnil, i když musím uznat že i v pánském prádle bych si slipy vybral. Ale za tu cenu, za kterou pořídím dvoje nebo troje dámské kalhotky. A o tom to také v neposlední řadě je.

Roman (So, 27. 5. 2006 - 16:05)

Zdendo moje řeč, plně s tebou souhlasím. Pánské spodní prádlo je ve většině případů velmi nekvalitní po stránce materiálu, tvrdé, nepodajné, silné, škrábavé atd. a to za velmi vysoké ceny. Dámské je ze skutečně jemných a velmi přijemných materiálů. Některé ženy by si měly na čas vzít některé pánské slipy nebo trenky a to by se divily, jak by jí měli odřenou a zapařenou.

zdenda (Pá, 26. 5. 2006 - 20:05)

Dámské prádlo je prostě lepší, kvalitnější a je ho velký výběr.Vybere si opravdu každý, kdo chce kvalitu za dobrou cenu.Materiály jsou jemné a příjemně se nosí a to je ten největší důvod pro mne proč je nosím. Tedy jen kalhotky,tanga, občas body. Ne podprsenky. To už je asi o něčem jiném.Toť můj pohled na tuto problematiku.
Zdenda.

matej (Ne, 30. 4. 2006 - 12:04)

podivejte se tenhle biznis asi nevznikl jen tak.Ja se chtel uz lecit ale necham to tak.
www.manties.net

Radek (Ne, 30. 4. 2006 - 12:04)

Nino, vulgární nejsi, ale najdi si třeba něco o gynekomastii, jejích třech stádiích a o jejím léčení. Ne každý běží hned pod kudlu.

nina (Ne, 30. 4. 2006 - 10:04)

Já nechci být vulgární, ale chlap, který má optimální váhu velká prsa nemá. Takže bych začla v prvé řadě dělat něco se svou postavou a pak bys nemusel nosit sportovní podprsenky.

Josef (So, 29. 4. 2006 - 20:04)

Cim si holite chlupy na tele a jake mate vysvetleni pro okoli? Ja si vcera vyholil rozkrok, velmi se mi libilo, kdyz jsem mel krasne holou kuzi bez chlupu. Oholene nohy mohu obhajit jizdou na kole, ale ruce??? To bude pro okoli podezrele. V rozkroku uz mi rasi nove chloupky. Ziletkou jsem se rizl a dost to krvacelo. Je lepsi pouzit depilatory nebo damsky el. strojek?

Radek (So, 29. 4. 2006 - 13:04)

To nemůže žádná ženská pochopit. Pro někoho je závislost na dámském prádle daleko horší než droga a nedá se to odnaučit. Další pravdou je, že dámské prádlo je daleko kvalitnější, praktičtější, lepší materiály, mnohdy mnohem levnější atd atd. Proto se k tomuto prádlu uchyluje i řada mužů zcela normálních. Je to skutečně jen z důvodů výše uvedených. Bohužel našemu národu chybí větší tolerance a pochopení pro druhého. Sám mám bohužel poměrně velká prsa a vadí mi někdy při chůzi, nebo jízdě na kole, bolí jak se otřásají. Velice mi vyhovuje, a teď jsme u toho, dámská sportovní podprsenka. Proč jí musím jít kupovat do dámského, proč něco podobného není i v pánském. Netoužím po nějakých krajkách, ale po praktickém stažení a zpevnění. A tak by se to dalo rozebírat dál.

nina (So, 29. 4. 2006 - 11:04)

Jste všichni opravdu úchylní. Není chlap od toho, aby nosil pořádné boxerky? Není vám trapně? Holka má svou škálu oblečení a kluk zase svou. Jasně do jisté míry jsou povoleny určité hranice, ale tohle je příliš!

Dada (Pá, 28. 4. 2006 - 20:04)

oprava body

Dada (Pá, 28. 4. 2006 - 20:04)

Take nosim rad damske pradelko nejradeji dody. moc me to vzrusuje.

Reklama

Přidat komentář