Reklama

Mají starší ženy rády sex?

54 u ženy a muž (Po, 19. 8. 2013 - 08:08)

Je mi 54 a milování je pro...Právě ve věku 54 a více je vidět silný rozdíl v sexu, podle toho jaké tělo vám bylo přiděleno. Pokud jste v mužském, máte to za pár... Je to trochu jakoby oba dva většinu života rádi chodili, ale pak jednomu odpadla jedna noha. Taky by rád chodil dál....

jirka (Ne, 18. 8. 2013 - 07:08)

Ahoj pritahuji me o dost starsi zeny uz dlouho nejakou hledam ale marne jetli ti je od 50 a vejs dej mu vedet budu rad na adresu [email protected] :-)

jirka (Ne, 18. 8. 2013 - 07:08)

Ahoj pritahuji me o dost starsi zeny uz dlouho nejakou hledam ale marne jetli ti je od 50 a vejs dej mu vedet budu rad na adresu [email protected] :-)

petr (Ne, 18. 8. 2013 - 07:08)

Ahoj evi moc me pritahuji starsi zeny je 25 jesli chces dej vedet muzem si hezky uzit:-)

Beth (Ne, 18. 8. 2013 - 07:08)

sex po 50-satce patri uz...Nevěš hlavu, u mužů přes padesát je již trochu problém, ale určitě si sex můžeš užít také

Beth (Ne, 18. 8. 2013 - 07:08)

Je mi 54 a milování je pro...Mám to také tak, cítím se skvěle a sex si užívám

petr (Ne, 18. 8. 2013 - 07:08)

Ahoj Evi je mi 25 a rad se stebou budu schazet pravidelne moc me pritahuji starsi zeny ale bouzel se knim da tezko dostat tak jestli budes mit zajem budu moc rad :-)

Dawid (Ne, 18. 8. 2013 - 01:08)

sex po 50-satce patri uz minulosti ... Existuje ale jen virtualni , na fyzicke urovni u zen patri v dnesni dobe sex jako iluze a urcite budou existovat vyjimky , ktere to jen potvrdi.

Ali (So, 17. 8. 2013 - 19:08)

Je mi 54 a milování je pro mě kořením života a takové názory,že to děláme,jako by to bylo naposled mě dokážou rozesmát.Nikdy mi nebolí hlava,dokáži se krásně uvolnit a to je pro mě relax.Řada mužů v mém věku má problém,tak dávám přednost mladším,nezapomínejte,že ke krásnému milování patří,doteky,něha a vášen,pak je to,to pravé ořechové.

Jan (So, 17. 8. 2013 - 18:08)

Mohu potrdit, že ho mají...Kamarádka mojí přítelkyně se jí stěžovala, že nemá orgasmus při sexu s přítelem, ale denně masturbuje, má 54 let a je po přechodu... Ještě jsem neslyšel o mužském, který v 54 letech denně (!) masturbuje.

!!! (So, 17. 8. 2013 - 11:08)

Mohu potrdit, že ho mají rády a pomyšlení, že je to možná na posled, je žene k takovej výkonům, které nezažily ani v mládí.Zkrátka šukají jak o zlatou přilbu!

petr (So, 17. 8. 2013 - 07:08)

Chtěla bych sex s mladším,...Ahoj Evi je mi 25 a rad se stebou budu schazet pravidelne moc me pritahuji starsi zeny ale bouzel se knim da tezko dostat tak jestli budes mit zajem budu moc rad :-)

Simeone (Po, 26. 10. 2015 - 14:10)

Nestěžuješ si? To se...Opravdu si Viktore nestěžuji. Jasné že jsem pytlačil,mrdal jsem ji všude, i do prdele to měla ráda a kdyby to šlo tak snad i do ucha.A jak stříkala, hydrant hadra.Hezká baba, má tolik let co moja ale v sexu mašina.Kromě sraní jsme dělali snad úplně všechno.Trvalo to několik let, pak začala z toho být všednost a mě to přestávalo bavit.Navíc si vydržovala ona mě,z mojí výdrže a ocasu byla úplně nadšená.Já vím, co by za to jiní chlapi dali,aby si to nemuseli draho platit v bordelech.Pozoruji na sobě že začínám lenivět, všeho mám dosytosti, v sexu jsem vyzkoušel úplně vše a snad i tím to trochu bude.I když žena nechce zrovna drbat, tak mně aspon vykouří nebo vyhoní kdykoliv.

Viktor (Po, 26. 10. 2015 - 12:10)

Nestěžuješ si? To se divím, když si ho honíš několikrát denně. Kdyby to bylo týdně. A to nemáš milenku? Nekecej. Mě je 65 a mám mladou kočku, které občas koupím nějakou tu parádu. Manželka je stejně stará, me připadá ošklivá a tlustá, řídké vlasy, prsa až na kolena. Dbá o sebe, ale už to nepomáhá. Neopustím ji, ale milenky se nevzdám.

Simeone (Po, 26. 10. 2015 - 11:10)

Leno, nejsem ani nadržený ani nasraný, beru jako fakt, nikoho s tím neobtěžuji a proč bychom se měli k vůli sexu rozvádět.Tohle by nás snad ani ve snu nenapadlo.Vždyt manželství není jen o sexu. Sex se ženou mě baví ale respektuji že každý jsme originál.Kdyby se měli všichni kterých se to týká rozvádět to by vypadalo.Samozřejmě, kdo chce at se k vůli sexu rozvede,nás se tohle netýká a já si ani nestěžuji, jen jsem napsal naši realitu že i muži v tomto věku můžou být"fit".

Lena (Po, 26. 10. 2015 - 11:10)

Simeone- ale to že se statá o domácnost, pere, vaří a dost možná poslouchá tvoje blbý řeči, to ti nevadí. Hoň si ho klidně 5 krát denně, mě by se s tebou souložit na povel nechtělo.

to Simeone (Po, 26. 10. 2015 - 11:10)

Kde jsi na tohle...Upřímně, u tebe je klidně možné, že tvou ženu s tebou sex nebaví. To může být pravým důvodem jejího nezájmu o sex, nikoliv její věk!!!

Lena (Po, 26. 10. 2015 - 11:10)

Tak to tvoji ženu lituji. Já bych se s tebou rozvedla. Vedle nadrženého a nasraného chlapa bych nežilo.

obecně (Po, 26. 10. 2015 - 10:10)

Kde jsi na tohle...Já zase znám ženy, co si stěžují, že ten jejich to "odpískal" už třeba ve 45 letech. Nedá se to zobecňovat. Jen je jisté, že ženská sexualita stárne pomaleji.

Simeone (Po, 26. 10. 2015 - 10:10)

Mnoho starších žen sex má...Kde jsi na tohle přišel"realito"? Napsat se to dá i obráceně. Mně je 56 let, ženě 54 let, o sex nemá žádný zájem a co vím tak není v žádném případě vyjímka. Řeším to masturbací 3-4 krát denně a ne že teču, ale stříkám.Můžeš být "popírač",ale to mně je hovno platné. Nazdar

Reklama

Přidat komentář