Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Leoš (So, 13. 12. 2014 - 19:12)

V 60 budu na 100%...Starší ženy mají rády sex, ale většinou nemají s kým sexovat. O moji osobu (budu mít 50) je velký zájem, ale jsem na 80% impotent. Ptám se: kde byli zájemkyně, když jsem měl 20?

Honza (So, 13. 12. 2014 - 18:12)

Máte rechtík, kluci.

Vítejte v klubu!

Josef (So, 13. 12. 2014 - 13:12)

Souhlasim se Slávkem, všude se píše o sexu, ale dneska je plno lidí singl, to dřív nebývalo v takový míře. Dvacetiletí, třiceletí, čtyřicátníci i lidi přes 50. Osamělých lidí je fakt plno. Já jsem babu neměl několik let, kdo partnera/ku má, tak nepotřebuje rady, jak to mají dělat.

Slávek (So, 13. 12. 2014 - 13:12)

Já si myslím že i starší ženy mají pochopitelně rády sex,teda většina.Ale otázka je,zda-li je s kým ho provozovat.K čemu je platná chut',když člověk k sobě nemá partnera(ku)?Jsou i lidé kteří by se milovat doma mohli,ale z nějakého důvodu to prostě nedělají.A pak jsou ti,kteří by se rádi milovali i hodně často,ale nemají s kým,a na nezávazné úlety je prostě neužije.A já jsem zrovna taky ten případ.Všude se dnes mluví jen o sexu,jakou technikou ho dělat,v jaké poloze atd.,zkrátka kde co,ale nikdo vám parnera(ku) nenajde.Což je sice pochopitelné,ale potom jsou mi všechny ty rady k ničemu.Leckdo dnes může tvrdit že není vůbec těžké někoho si najít,ale já říkám že to tak úplně není pravda.Záleží na tom za jakých okolností a taky většinou člověk natrefuje na partnery nevalných kvalit.Když ty možnosti k seznámení prostě nejsou,tak se nedá nic dělat.Seznamky jsou docela k ničemu,a chodit po nějakých pochybných zábavách a tancovačkách,to taky není to taky není zrovna to pravé ořechové.

milan (So, 13. 12. 2014 - 12:12)

No bať, že mají! Já bych...U mě jeto stejné.Já bych taky šukal a v okolí žádná není.

Leoš (So, 13. 12. 2014 - 10:12)

No bať, že mají! Já bych...V 60 budu na 100% impotentní..., je to nespravedlivé.

Honza (Pá, 12. 12. 2014 - 21:12)

No bať, že mají! Já bych...A jak vypadáš?

Lena (Pá, 12. 12. 2014 - 20:12)

No bať, že mají! Já bych šukala, až bych brečela, a to je mi 61 let. Jenže v mém okolí není nikdo, kdo by byl po ruce. A tak jsem si dala už dárek, koupila jsem si moderního robertka a ten jede! Mohu jen doporučit každé osamělé ženě a nechce žádný servis, jen občas vyměnit baterky. :-)

Gaston Liemert (Pá, 12. 12. 2014 - 20:12)

Mně je 64 a mé přitelkyni 75 roků. S tou se da milovat i 5 hodin. Je užasná. A v každe běžné poloze. Nejraději to chce od zadečku. To znamená, že i starši damy ještě si rad užiji milováni.

Honza (Po, 1. 12. 2014 - 17:12)

Myslím že užívání si...Copak vo to, jestli mu to umožňuje tělo (jeho tělo).

Ale na sex je potřeba eště minimálně jedno další tělo. A to každej nemá.

lidské bytosti (Po, 1. 12. 2014 - 14:12)

Myslím že užívání si sexuality je vlastní všem lidským bytostem. Málokdo se rozhodne omezit sex, pokud mu jeho prožívání tělo umožňuje.

A (Po, 1. 12. 2014 - 13:12)

vy mladí pořád nic...To tě baví se v 60ti unavovat sexem?

Jan (Ne, 30. 11. 2014 - 19:11)

Manžel na to nic...má...A jak!

Honza (Pá, 28. 11. 2014 - 12:11)

Přesně tak, chodí tam...No přesně jak to řikám.

Tvoje rodiče mu nemužou zakázat chodit do bordelu, tak jim nezbejvá, než to tolerovat, he he.

Ale určitě skřípou zubama z toho, že to sou vyhozený prachy, kerý by bejvali mohli zdědit, ale nezděděj, he he.

Na ty stránky www.maxxesonline.cz jsem se díval a vypadá to lákavě.

Takže si to taky vobjednám, he he.

Martin (Čt, 27. 11. 2014 - 20:11)

Johohohóóóó!...Přesně tak, chodí tam jednou měsíčně, víckrát by to prý nezvládnul a i tak se kolikrát prý bojí, že ho otamtud vynesou nohama napřed :-) Ale zase říká, že radši chcípne pod ženskou, než sám v nemocnici.
Děda je vdovec už pět let a myslím si, že tam chodí právě proto, že mu chybí ta ženská. Vezl jsem ho tam jen jednou a řekl mi na rovinu, že chce odvést do bordelu. Sice mi to přijde uhozený, ale na druhou stranu, žijeme jen jednou a pokud může šoustat, tak ať si užije, v jeho věku, už je vděčnej za každej den, kdy se probudí. Takže asi tak. Moje rodiče z toho nejsou dvakrát nadšený, ale řekl bych, že to tolerují " přehlíží" ze stejných důvodů jako já. Některý dědkové chodí krmit labutě a on chodí do bordelu. Řekl bych, že mu ty kurvy dávají chuť do života, protože se tam vždycky hrozně těší :-) a já osobně mu je přeju. A co se týče mě a bordelu, mám přítelkyni a pravidelný sex, takže o tom v brzké době neuvažuju.
Na erekci používá tohle: http://www.maxxesonline.cz/

děti? (Čt, 27. 11. 2014 - 15:11)

Manžel na to nic...má...Jak s tím souvisí stáří vašich dětí?

Lenka (Čt, 27. 11. 2014 - 15:11)

A co na to manžel?Manžel na to nic...má šukat, nezahýbala bych!
Už máme velké děti tak už mu to nevadí že šukám z jiným a výkonějším!

Honza (Čt, 27. 11. 2014 - 12:11)

Děda byl státní...Johohohóóóó! Perfektní!

Takže to teda děda chodí do bordelu každej měsíc, he he.

A to ti řek "Martine, hodíš mě autem do bordelu?"

Tak to's mu měl říct, že jó, že ho tam hodíš, ale že tam chceš jít taky, a na stejně dlouhou dobu jako von, tak at' ti to zaplatí, he he.

Spoluvina je nejlepší spojenec.

No a pak bys dědu zas hodil domu.

V bordelu by ses za chvíli votřepal jak pudl, takže by ses přestal stydět. A když to eště navíc ani neplatíš ty, tak už neni nic, z čeho bys moh bejt ve stresu, he he.

A děda je vdovec?

Jestli je vdovec, tak ale počitám, že když má vnuka (tebe), tak má i syna nebo ceru, což by měl bejt jeden z tvejch rodičů, he he.

Pišu to proto, že teda existuje minimálně jeden člověk, možná dva (jeden z tvejch rodičů, případně babička, čili manželka dědy), kerýmu by mohlo vadit, že děda prcá s prostitutkama v bordelu, a moh by trapně argumentovat, že děda za prvý utrácí prachy za "nesmysly" a za druhý se vod těch prostitutek eště něčim nakazí. Přitom ve skutečnosti jediný, co mu vopravdu vadí, je to, že čim víc prachů děda utratí (a tim pádem čim míň jich ušetří), tim míň jich po něm von zdědí, a tim míň jich zas bude moct za nesmysly utratit von, he he.

Ale jako výmluva se to dá použít.

Co se týká doplňků stravy, tak nevobjednává děda náhodou něco přes internet? Tam toho sou mraky. Já osobně mam vyzkoušený, že na to, aby pták stál, je nejlepší Zerex (tak štyry tablety), a na to, aby se člověk neudělal moc brzo, je nejlepší Super Kamagra (jedna tableta). Tim pádem je nejlepší to zkombinovat.

Takže je možný, že děda něco takovýho bere, he he.

Martin (Čt, 27. 11. 2014 - 01:11)

Takže i když děda chlastal...Děda byl státní zaměstnanec, lépe řečeno úředník :-), takže hovno dělal a protože měl jako státní zaměstnanec slušnej plat, tak má i pěknej důchod. A když ti řeknu, že má důchod skoro větší než já měsíční mzdu, tak tomu nebudeš ani věřit :-)
Čímž pádem je děda ač kuřák a ochlasta celkem vitální a co vím, tak krom doplňků stravy nebere nic. Holt má asi štěstí :-)

Co se týče bordelu, děda byl prý od jakživa záletník a to mu zůstalo i teď. Vždycky když dostane důchod, tak jde do bordelu :-) Vím to proto, protože se tím nijak netají a jednou jsem ho tam dokonce vezl a styděl jsem se jako svině :-)

Honza (St, 26. 11. 2014 - 21:11)

Můj sedmdesátiletej děda...Takže i když děda chlastal a hulil, tak přesto si udržel prachy i potenci.

Nebo mu na bordel stačí důchod?

A na potenci něco bere?

A to tys ho v ňákym bordelu potkal, nebo ti
von sám vod sebe řek, že chodí do bordelu?

Jinak teda musim říct, že já sice nechlastám ani nehulim (ani nefetuju), ale i tak nepočitám ani náhodou s tim, že bych se dožil sedumdesáti.

A neni to jenom proto, že se sedumdesáti nebudu mít z čeho dožít.

Reklama

Přidat komentář