Reklama

Mají starší ženy rády sex?

dement (So, 8. 5. 2010 - 10:05)

Je radost číst slušné příspěvky.

George (So, 8. 5. 2010 - 09:05)

No spíš bych řekl, že dle...Tak jak jsem si přečetl komentáře, tak máš IQ houpacího koně. Jdi se zaučovat na mladých a někdy i hodně hloupých 2O letých. Kvalitní a hodně dobrý sex přenech jiným. Na ten ještě svou inteligencí nemáš. Až ti bude kolem 50let tak bych tě chtěl potkat a vysmát se ti do očí. Jak tu tak dlouho vysedáváš tak mi připadá, že ty o sexu jen mluvíš ale skutek utek. Znáš ho tak max. od své ruky.

.... (So, 8. 5. 2010 - 08:05)

No spíš bych řekl, že dle tvého vyjadřování a pravopisu jsi jen nějaký puberták, co si u internetových stránek honí ocas a o kterého neprojevila zájem ani ta tlustá a šeredná dvacítka.:-))))))))))))

, (So, 8. 5. 2010 - 08:05)

Máš asi dlouhý vedení,...mi připadá,že máš zkušenosti jen doma co vidíš.Vlastně jsi,asi ještě sex neměl,jinak bys tak nemluvil.Dnešní 60TICE I 60TNÍCI,I STARŠÍ VYPADAJ LÉPE NEŽ NĚKTEŘÍ 20.nARVOU SI BOKOVKY A ŠPEKY,PIVNÍ PIVNÍ BŘICHA SE JIM PŘEVALUJÍ PŘE S NO PASY.nEMĚJ PÉČI,UDĚLEJ SI POŘÁDEK VE SVÉ HLAVĚ.
je pravidlo.

Podle sebe,soudím Tebe!

U Tebe to platí 3násobně,nejdi zralý,proto pohrdáš,druhými.Tak vlastně mluvíš o svých rodičích,či prarodičích.
Jsi prostě nezkušené dítě!

.... (So, 8. 5. 2010 - 08:05)

A já si tedy na rozdíl od tebe dokazovat, že jsem chlap v domově důchodců tedy fakt nemusím.:-))))))))))))

.... (So, 8. 5. 2010 - 08:05)

No spíš bych řekl,že ty jsi se ještě na jinou ženskou nedostal, než na svou sousedku, která se musí už preventivně učit skákat do rakve.:-)))))))

.... (So, 8. 5. 2010 - 08:05)

Máš asi dlouhý vedení, že??To tady srovnáváš hvězdy filmovýho plátna s nějakou stodvaceti kilovou šeredkou???Starý báby maj akorát božskou trpělivost s těma mladejma impotentama a jsou vděčný za každý zasunutí,páč neví, jestli nebylo poslední v jejich životě.:-)))))))))))))

bábinka (So, 8. 5. 2010 - 07:05)

v pětapadesáti?Kde žiješ? To jsou ženský v nejlepších letech a ten věk bys jim nehádal.

.... (So, 8. 5. 2010 - 07:05)

Na omylu seš tak akorát ty,to že je chlap hezkej neznamená, že je taky normální.Nejedna dvacítka by tu bábinku mohla v sexu ještě zaučovat,je jen vidět, že na takový to opravdu nemáte.:-))))))))Dokážu si představit, jaká vzrušující nádhera to musí být, kdy taková pětapadesátka nasedne na koníčka.....už jen z té představy se mi chce blejt.:-)))))))))))

.... (So, 8. 5. 2010 - 07:05)

Muži???Nenechte se vysmát,vy jste akorát úchyláci,co to na notmální pěknou ženskou nemají a tak musí lézt po mršinách.Jen úchylní idioti můžou tvrdit, že padesátky jsou hezčí než dvacítky, nebo maximálně třicítky.A výjimky to jen potvrzují, i tyhle byly totiž v mládí hezčí,kokoti ubozí.Jinak ty mršinomrde já chlap sem a padesátky mrdat nemusím,já to na ty mladý a hezký totiž mám.:-))))))))))))))

KKK (Pá, 7. 5. 2010 - 23:05)

Vzhledem k tomu, že tu samy...Ja jsem muz. Takze je videt, co jsi zac. Dementni jsi sama a nezapomen na Lexaurin. Muzu Ti rict, ze me zena ve 40 zaujme vic, nez slepice jako jsi ty. Protoze tyto zeny se umi na rozdil od tebe chovat.
Hlavne ze vse vis, ty kravo.

George (Pá, 7. 5. 2010 - 22:05)

Vzhledem k tomu, že tu samy...Hlavně, že ty toho sexu máš dost podle toho jak tu vysedáváš a uděluješ komentáře.

Leoš (Pá, 7. 5. 2010 - 21:05)

takže to shrneme: některé starší ženy mají rády sex a prožívají ho mnohdy lépe než v mládí. Pak je spousta žen, které si myslí, že po 40 (50, přechodu, 60 ...) se to už jaksi nehodí, stydí se za své ochablé tělo a raději se věnují úklidu a vaření - ty šťastnější vnoučatům. U mužských je tomu podobně, někteří šukají jako zamlada, jiní se raději věnují koníčkům nebo čumí na TV.

... (Pá, 7. 5. 2010 - 21:05)

Vzhledem k tomu, že tu samy věk uvádí, tak k tomu opravdu není potřeba vidět do soukromí ty dementní slepice.:-)))))))))))))Asi máš hodně velký problém pochopit to, co čteš,vid?:-))))))))

KKK (Pá, 7. 5. 2010 - 20:05)

Všechny ty zdejší...Velice vtipné a inteligentní. Předpokládám, že asi každému vidíš do soukromí a víš jistě, kolik je komu let.

... (Pá, 7. 5. 2010 - 20:05)

Všechny ty zdejší obstarožní dámy mají ten sex tak náruživý, kvalitní a častý, že tu většina z nich sedí denně na internetu.Opravdu velmi přesvědčivé.:-)).:-)):-))))))))

Romane, (Pá, 7. 5. 2010 - 20:05)

podáváš to tak,že mladá atraktivní a žena po 40.Myslíš, že nejsou atraktivní? Někdy mnohem víc, než mladší.

STARY BABY JSOU (Pá, 7. 5. 2010 - 18:05)

KAM SE NA NE HRABEME MY MLADY.

Roman (Pá, 7. 5. 2010 - 17:05)

Nic proti "chutim", ale teoreticky ... pokud budete mit na vyber hezkou mladou atraktivni holku a zenu po 40, jak si muzete vybrat tu starsi?

Zdar a sílu sta (Pá, 7. 5. 2010 - 13:05)

http://www.novinky.cz/zena/styl/199034-dnesni-ctyricatnice-chteji-byt-vice-sexy-a-zahazuji-zabrany.html

Reklama

Přidat komentář