Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Slavomir (St, 16. 5. 2012 - 11:05)

Jo, když mi kdysi dávno asi...Všeobecne sa dá tvrdiť, že staršie majú radi sex, v porovnaní s mužmi, ktorí by aj chceli, ale ich organizmus začína zlyhávať v strednom veku. Ale tentra a taosex robia u mužov zázraky, len sa treba trápiť tréningom :-(

dalibor (Út, 15. 5. 2012 - 16:05)

Mal som 25 a milenku,ktorá...mě je 29 let a chtěl bych mít sex se staršími ženami s nima je to super bral bych od 18 let do 70 klidně.

999999 (Út, 20. 12. 2011 - 23:12)

Jo, když mi kdysi dávno asi...Mal som 25 a milenku,ktorá mala53.Tá mi dala toľko do života,čo mi nedala žiadna iná oveľa mladšia.Vedela čo chce a to aj dosiahla.Ono sa aj hovorí"stará,ale jará".

(Pá, 9. 12. 2011 - 15:12)

Ale jsou čím dál méně vyhledávané! A proto se snaží dokud to jde!

carlos (Pá, 9. 12. 2011 - 07:12)

Jéjej a jak při tom...Jo, když mi kdysi dávno asi 19 let, slyšel jsem od někoho něco podobného (velká chtivost a aktivita, údajně z důvodu, že to má "možná naposled") Dnes vidím, že to byl nesmysl. Starší ženy si užívají sex a to hodně a více než mladé pipiny, ale rozhodně ne z důvodu "že to mají možná naposled"...

(Čt, 8. 12. 2011 - 17:12)

Jéjej a jak při tom vyvádějí, jako by už cítily, že to brzo skončí a že to mají naposled!

carlos (Čt, 8. 12. 2011 - 11:12)

Souvisí nějak činnost vaječníků s orgasmy? Rád bych znal na toto odpověď, protože dost staré ženy mají orgasmy také a klidně silné a přitom by vaječníky měly být ve vyšším věku výrazně utlumené. Znáte někdo něco bližšího?

renda (Čt, 8. 12. 2011 - 11:12)

Já bych šukala až bych...Ahoj jak pak se máme

Cornuto (Ne, 20. 11. 2011 - 12:11)

pořad? na slovenské nebo...Tu je, ale pozor, absolútny suterén vhodný iba pre silné povahy.
http://www.farmarhladazenu.sk/

Lea (So, 19. 11. 2011 - 15:11)

Myslím, že jsem měla štěstí, že jsem orgasmus vůbec poznala, i když až v 55 letech. A myslím taky, že v tomto věku nemáme zájem o nějaké nezávazné vztahy, spíš o jednoho muže, který bude citově zaangažovaný.
Možná tahle seznamka bude vyhovovat těm, které jsou dlouho samy a bouří se jim hormony. Já bych do toho ale nešla.

který (So, 19. 11. 2011 - 14:11)

Dosť 50-ničiek je...pořad? na slovenské nebo české televizi?
pošli link

Nezavaznyvztah. (So, 19. 11. 2011 - 14:11)

Píšeš "Muži se v...Myslíme si, že ženy v tomto věku mají 100% rády sex, protože ho mají málo. Proto jsme vytvořili novou bezplatnou seznamku www.nezavaznyvztah.cz
Uvítáme zde všechny ženy, které mají rádi zábavu a chtějí se odreagovat...

Cornuto (Út, 15. 11. 2011 - 12:11)

Dosť 50-ničiek je atraktívnejších ako veľa 20-30 ročných. Ono to nie je o veku. Ale šukať také ako vystupujú v "Farmár hľadá ženu" je fakt perverz.

Hřebec (Po, 14. 11. 2011 - 21:11)

Šukat starý baby je super perverz na chvíli. Vyhánět netopýry ale brzy omrzí. Do společnosti bych s ní nevlez. Každý atraktivnější chlap si najde mladší.

Vlada (Po, 14. 11. 2011 - 20:11)

Na starou bábu máš tedy...Tedy , ty jsi ale debílek, to se jen tak nevidí...I houpací kůň je vedle tebe inteligent...

carlos má pravd (Po, 14. 11. 2011 - 14:11)

Tat tak, změna je život a vývoj a pokrok beze změny není možný. Soupeřící samci musí měnit, je to genově výhodné. Pro samici je výhodné zase držet si stálého ochránce, sponzora a pečovatele...tedy s vyjímkou, že může třeba tajně získat ty atraktivní geny...a pak zase hezky k tatínkovi.

carlos (Po, 14. 11. 2011 - 14:11)

A nebo měla prostě...Píšeš "Muži se v delším zaběhnutém vztahu prostě flákají,nedbají o něj, nepečují a pak si stěžují". To je velká pravda, bohužel pravá příčina není tak jednoduchá, aby to bylo možné nazvat jen "zlenivění". Jsou zde další faktory, například jako savců, kde u dlouhodobého styku s jednou samičkou samec ztrácí zájem, říká se tomu Coolidge efekt. Může to vypadat jako ztráta zájmu o sex, jenomže s novou okamžitě podává úplně jiné výkony. Příroda zde bohužel upřednostnila genovou rozmanitost před harmonickým živoetm v páru. Jinými slovy, pokud rovnou nezahýbá, jeho aktivita se utlumí.

Petr (Po, 14. 11. 2011 - 12:11)

Starší seženeš, jen trochu hledat a snažit se. Je to super, trochu trpělivosti a máš v posteli slonici, která se pěkně vyřve z orgasmu.

marek30benson@s (Po, 14. 11. 2011 - 12:11)

Zajímavá otázka. Já se snažím sehnat starší ženu již dlouho,zatím marně.

H (So, 12. 11. 2011 - 10:11)

Pokud si poprvé prožila...A nebo měla prostě smůlu..Ze mně můj bývalý manžel taky vytvořil frigidku. Už jsem myslela,že prostě TO nemusím..Po rozvodu jsem zjistila pravý opak..Sice orgasmus jsem znala od mládí,ale o to to bylo horší..
Muži se v delším zaběhnutém vztahu prostě flákají,nedbají o něj, nepečují a pak si stěžují.."ona nechce, bolí jí hlava..." Jsou líní, nejsem sama co tohle poznala-bohužel.

Reklama

Přidat komentář