Reklama

* WEBKAMERA-- VideoChat *

OSTRAVÁK (So, 10. 4. 2004 - 01:04)

Přišel mě následující mail (viz dole). Budete moci někdo poradit? Já bohužel jen běžný uživatel... Za pípadné rady děkuji! Ahoj.Nasel jsem Tvou adresu na doktorka.cz. Mame problem s komunikaci presEyeballChat mezi Ostravou a Prahou. Jsme pripojeni pres WiFi providery svyuzitim NAT (PC maji pevnou adresu privatni site). Funguje komunikaceaudio/video s okolnim svetem (chat rooms aj.), ale mezi nami nikdy nedojde kespojeni a je po case shozeno jako nedostupne. Mam podezreni, ze aspon 1 PC musimit verejnou adresu, coz ani jeden nemame. Hledame reseni nebo jiny program,ktery by umel spojeni uskutecnit. Overeno spojeni na UPC, Karneval, modem, apod. Spojili jsme se s Polakem namisi v Kosovu, v Koszaline (Balt) atd. Diky za nejaky nazor. StaSka'

Ostravák (St, 31. 3. 2004 - 08:03)

Ahoj!Musíš si zadat své heslo a nickname. Klikni si na http://www.eyeballchat.com/download/register.php objeví se Ti STEP-2 (druhý krok).SELECT YOUR EYEBALL ID: dej si prezdivku, bez carek a hacku.PASSWORD: heslo (4-8 čísel,nebo písmen)RETYPE PASSWORD: znova vypiš to své heslo.Pak vyplníš už jen povinné údaje.*EMAIL: určitě nějaký e-mail máš*STATE/PROVINCIE: na roletce si dej dole "other"*COUNTRY: na roletce najdeš "Czech republic"*YEAR OF BIRTH: na roletce rok svého narození*GENDER: pohlaví "Female"-žena "Male" - mužTy ostatní údaje můžeš, ale nemusíš vyplnit, záleží na Tobě.Pak klikni dole na modré "GET STARTED" a objeví se Ti po chvíli Tvá registrace.Pak, až si zapneš EyeBall, tak si tu údaje zadáš do kolonky, klikneš a EyeBall se Ti přihlásí do sítě. Při dalším zapnutí EyeBallu už by to heslo znova chtít nemšlo, zůstane uloženo v PC.Kdyby jsi měl nějaké problémy, ozvi se mailem na: duo.ostrava"seznam.cz Nebo, pokud máš ICQ, mé číslo je: 204872245 .Doufám,že jsem Tobě i ostatním podal dostatek informací. Mě tedy EyeBall šlape jak hodinky a to mám připojení jen 64 kbs, ale zvuk i obraz v pohodě! :-)'

jirka (Út, 30. 3. 2004 - 21:03)

nainstaloval jsem eyeball ,ale nevim ID a hesloco s tím?'

Ignácius R. (Út, 16. 3. 2004 - 17:03)

Vaše příspěvky zde jsou urážkou dobrého vkusu, popřením mravnosti a geometrie :-) Čtěte Boëthiovu "Filozofie utěšitelkou".'

Ostravák (Ne, 14. 3. 2004 - 13:03)

...stále nikdo s webkamerou..? :-('

Ostravák (Čt, 11. 3. 2004 - 12:03)

Informace pro zájemce, kteří mají webkameru a neví, jak ji připojit on-line. Já jsem si nainstaloval program EyeBall chat. Je to sice v angličtině, ale stažení je rychlé (pár Mb), instalace jednoduchá a ovládání zvládne každý. Rozhodně doporučuji, kam se hrabe NetMeeting (s tím mám naopak špatné zkušenosti). A to hlavní-odkaz na tento program, kde je samozřejmě i download naleznete na http://www.eyeball.com/'

Ostravák (St, 10. 3. 2004 - 03:03)

Předpokládám,že jsou mezi Vámi také majitelé webkamer, připojených k PC a tím také on-line do internetu. Jaké máte s používáním webkamer zkušenosti? Natáčíte si také své "privátní" videoklipy? Komunikujete za pomoci webkamery a mikrofonu s přáteli? Jaký program používáte na provoz webkamery? Zakládám toto forum, abychom si my - uživatelé předali zkušenosti a třeba i získali nové přátele, ostatně,s webkamerou se otvírají nové možnosti... ;-) Těším se na Vaše příspěvky a názory, sám budu také přispívat vždy, pokud se dozvím něco nového. Zdravím všechny odsuď z Ostravy!'

Reklama

Přidat komentář