Reklama

Transsexualita

Petr(a) (Po, 26. 11. 2012 - 04:11)

Jsme MtF - žena v mužském těle. Mám pocit, že je daleko víc žen zakletých v mužském těle. Chtěla bych mít ženskou postavu, prsa a pičku. Navíc nemám žádné mužské vlastnosti, neumím řídit auto, zatlouci hřebík je pro mne problém. Ano, byla bych spokojená jako žena, kdyby mne chlapi chtěli dostat do postele, Žít s trochu schopným klukem, mít dítě kojit ho, starat se o domácnost, kecat s holkama o holčičích věcech.
A také si oblékat podprsnky, kalhotky, líčit se .....

Milan (Ne, 25. 11. 2012 - 14:11)

Ahoj, jmenuju se Jana, ale...Maš ale vyhodu, že dosahuješ vic orgasmu. Nebo ne?

... (So, 24. 11. 2012 - 12:11)

No vidíš to a kolik kluků by dalo nevím co, aby měli pipinu a mohli krámovat! Umí to někdy s náma ta příroda udělat pěknej kotrmelec. Hold i Pámbůh taky občas něco zkurví!

Jiří (Pá, 23. 11. 2012 - 20:11)

Ahoj, jmenuju se Jana, ale chtěla bych být Jiří. Chtěla bych být kluk, ale narodila jsem se jako holka. To je 100krát horší než naopak. Když je holka v klučičím těle, nazvala bych to jako očistec, ovšem případ, kdy je kluk v těle holky už je rovnou hotové peklo. Mít menstruaci je hrozné, víte, jak je menstruace těžká pro kluka? Muži mají jednu velkou výhodu - nemají tak pevně stanovené nějaké úděly - např. menstruaci a tím pádem pravidelné chození k ženskému lékaři, u chlapa se nikdo nediví, když je ve 35 letech ještě svobodný, když to ženskou už považujou za starou pannu nebo za neplodnou. Možná to tak měli dříve, kdy se ještě chodilo na vojnu, dneska už vlastně nic. Závidím jim jejich svalnatou vyrýsovanou postavu, když nějakého takového atraktivního kluka někde vidím, koukám, ale proto, že mu závidím. Chtěla bych nosit trenýrky, holit se na obličeji atd. Nic takového mi nečeká. Když je předělanej kluk na holku, může si jako holka aspoň pořádně zaš*kat, ale umělý penis není schopný ani erekce.
Snad v příštím životě! To se to určitě povede, to je moje jediná víra.

Niky (Čt, 1. 11. 2012 - 04:11)

Nečetli jste včera ten příbněh kluka z Anglie, v 17 je už skoro žena, a pak mu začnou vadit kozy, a že se mu žensky zaobluje postava. Nechápu, jak mohl každého tak oblbnout ! Přitom po novém roce už měl jít na operaci a už mít vaginu. Je to nepochopitelné. Přito podle fota by výsledek byl dobrý. Nohy velice hezké a obličej také vypadal dobře. Kozy nebyly vidět, ale dle náznaků byly asi velice solidní. Nepochopitelné, promarnit takovou šanci! Chce být zase klukem. Takový magor vlastně skutečným trans ztěžuje pozici. Co já bych za to dala, takovou šanci, být v 18 už skutečnou ženou, s 5 prsama a kundičkou. Moci se nechat opíchat od opravdového chlapa. Ach jo.........

Niky (Út, 30. 10. 2012 - 04:10)

V tomto případě přece nemůže fungovat žádná psychoterapie ! Jestliže je v mužském těle ženský mozek, tak ho nelze předělat na mužský ! Jedinou možností je upravit tělo tak, aby ladilo s "duší". Tedy v daném případě vytvořit pipinu a a postupně převést tělo do ženské podoby. Není to vůbec lehké a ne každý najde odvahu. Dnes už jsou ale jiné možnosti. Ti postižení to o sobě vědí už od dětství, nejdéle od doby kdy chápají rozdíl mezi klukem a holkou. Ne, jsem přesvědčena že by mi žádná terapie nepomohla, pouze se zabvit pinďoura a mít pipinu, ženská prsa a tak.....Ahoj.

! (Út, 30. 10. 2012 - 00:10)

A už se mu to u někoho povedlo?? To by asi byl unikátní zákrok nemyslíš?

Milan (Po, 29. 10. 2012 - 22:10)

Ne. Přečti si jeho knihy.

D (Po, 29. 10. 2012 - 22:10)

To nevím, podrobné...To je ale dost zasadni vec, nemyslis? Jako snad jedinou teoreticky myslitelnou alternativu vidim moznost, ze se snad pokousel nejakou sugesci ci hypnozou primet telo k samovolne transformaci pohlavniho ustroji svych pacientu...

Jó! (Po, 29. 10. 2012 - 21:10)

Přece si nezaříznou slepici co snáší zlatá vejce!

! (Po, 29. 10. 2012 - 21:10)

Jó léčil, ale nikoho nevyléčil.Hlavně, že mu šly body! To není účel někoho dnes vyléčit.Přece se nepřipraví o zdroj příjmu.Je to stejné jako s léky.Léky nejsou na to aby někoho vyléčily ale udržovaly při životě a udržovaly tok peněz!!!

Milan (Po, 29. 10. 2012 - 18:10)

Myslis jako ze chtel, aby se...To nevím, podrobné informace najdeš v jeho knihách.

D (Po, 29. 10. 2012 - 18:10)

Moderní špičková...Myslis jako ze chtel, aby se ztotoznili s pohlavim, ktere maji mezi nohama?

Milan (Po, 29. 10. 2012 - 08:10)

Milane, co to je ???Moderní špičková psychoterapie od Mudr. Stanislava Grofa, myslím, že léčil aj transsexuály.

Niky (Po, 29. 10. 2012 - 04:10)

Milane, co to je ???

Milan (Ne, 28. 10. 2012 - 16:10)

Jiřko, jsem na tom podobně....A transpersonální psychoterapie by nepomohla?

Niky (Čt, 25. 10. 2012 - 04:10)

Mohu za sebe říci , že jde...Jiřko, jsem na tom podobně. Také žena v mužském těle. Je jsem ještě o něco starší, tak už východisko nevidím. Dnešní mladí jsou na tom lépe,pokud to o sobě vědí, mohož začít s léčením. Že jsem holka jsem věděl už od nějakých 10 - 11 let, v pubertě už jsem nepocvhybovala, jak jsem jim záviděla, když jim rostla prsa, hodnotily si je a začly nosit podprsenky. zakulacovaly se postavy, záviděl jsem jim oblečení, minisukně, pak líčení. Později jsem pozorovala maminky s kočárky, a to mě taky deprimovalo, že to neprožiji A pak ta chuť na hezkýho kluka, jak představa jak miho strká do pičky, a udělá se do mě. Jak před ním roztahuji nohy...... No hodně štestí, já už jsem s s tím smířila. Všem pěkný den

Jiřka (Út, 23. 10. 2012 - 23:10)

Je mi skoro 50, ale od...Mohu za sebe říci , že jde o první krok - mě je 52let, mám 3děti, již dospělé a samostatné . Tak jsem letos vše začal řešit ! Mohu Ti říci, že mi pomohla kamarádka - řekla zajdi za psychiatrem. Já šel a ten mě doporučil k MuDr.psycholožce a ta dále , (vysvětlila mi zhruba co mne čeká a nemine a předala pomocnou ruku a
doporučila k dalšímu lékaři .
Mohu Ti doporučit jen jedno , nic, už dlouho neodkládat a pustit se do všeho s vervou , jest-li "jsis" jistá čím jseš uvnítř tak bojuj , já (jsem na 150procent žena uvězněna v mužském těle a musím to vyřešit také jako Ty). A co ty vybojuješ svůj boj?! Držím Ti palce , Jiřina .

Jan (Čt, 26. 7. 2012 - 05:07)

To je o něčem jiném .......

!! (Út, 24. 7. 2012 - 13:07)

Tak se obrať na druhý bok a navštiv stránku Translidé.cz Tam se dovíš více!

Reklama

Přidat komentář