Reklama

stříkání na ženský obličej

no (So, 6. 8. 2011 - 13:08)

já stříkám jako kůň prakticky od začátku pohlavního života...nijak to nepodporuji, ale i tak mi to cáká fakt hodně...není problém 2 metry do dálky...tak 8 - 10 pořádnejch cákanců a pak pár slabších...a musím přiznat, že se to vždy líbilo všem...ženskejm i chlapům(jsem lehce bi)...tak kdyby to někdo chtěl naživo vidět, tak ať napíše:) když se z toho už dělá seznamka...
[email protected]

hmm (Čt, 28. 7. 2011 - 18:07)

chci být Petříku taky jako Ty, bejku žíhanej.Ale ted už vážně, pohádky povídej dětm před spaním.

Petřík (So, 23. 7. 2011 - 22:07)

Narazil jsem tady na několik dotazů jak docílit mohutné ejakulace s pořádnou dávkou spermatu.Moje holka a většina děvčat a žen co jsem drtil mají rády pořádný výstřik.Tak jak na to jdu?Základ je v tom co sperma vlastně je.Obsahuje mimo jiné také obrovské množství živočišného vápníku.Jak víme vápník je ve velkém množství obsažen ve mléku a mléčných výrobcích.Takže pít mléko, hodně mléka, kefír, hodně kefíru!Podmáslí a pod.Samozřejmě, že mléko musí být min. polotučné a je třeba ho minimálně vypít denně 1 l. a do 3-4 týdnů se dostaví (u zdravého chlapa) výsledky.Já to tak dělám už řadu let a potvrdí už řada žen, že moje výstřiky jsou monumentální, jsou to tlusté cákance o pěti až sedmi impulzech.A když položím to svoje lana kočce na pusinku tak má zmáčený i kozy a stehna.Pánové pijte mléko a vaše výstřiky se změní v gargantuovské pleskance husté mrdiny jako jsou moje.A mezi námi, baby to chtěj.A všem dámám a dívkám jestli máte doma suchara a chcete poznat co to je, když vám děloha praská semenem a nebo vám sperma rozevíra při kuřbě rty a tlačí se vám daž do nosu tak můj majl je [email protected]

Bob (So, 23. 7. 2011 - 13:07)

Hlavně to ta ženská musí chtít. A musí na to mít odvahu. Nejhorší trapárna je, když se toho vlastně bojí. Když má sevřený rty a křečovitě zavřený oči, aby jí náhodou něco necáklo do oka, no to je nádhera.

Patrik (So, 23. 7. 2011 - 08:07)

treba kramy a ten smrad v...Nejradši semeno stříkám ne na obličej, ale do kundy je to nejkrásnější uvolnění.

m (Pá, 22. 7. 2011 - 12:07)

treba kramy a ten smrad v tramvaji

f (Pá, 22. 7. 2011 - 12:07)

se pobavil!!!pral bych si aby zeny zily bez chlapu jen s robertkem.Konecne by byl na svete mir.

vf (Pá, 22. 7. 2011 - 12:07)

zensky neumel sex poradne prozivat

Dominik Karchňa (St, 8. 6. 2011 - 11:06)

Nejraději partnerce do obličeje a úst prdím to mně teprve vzruší!!!

acz (St, 11. 5. 2011 - 07:05)

co to sem píšete za kokotiny?

Tak to jsem (Pá, 6. 5. 2011 - 18:05)

ať dolezou, ale my se bez...se pobavil!!!

cha (Pá, 6. 5. 2011 - 18:05)

ale nakonec by jsme jim...ať dolezou, ale my se bez nich obejdem.

Sice po tom tou (Pá, 6. 5. 2011 - 18:05)

Prasata jsou a myslí si, že...ale nakonec by jsme jim stejně chyběly.

jasněěě (Pá, 6. 5. 2011 - 18:05)

můžem, že jste prasata???Prasata jsou a myslí si, že my se pochlapíme:-))

Copak za to (Pá, 6. 5. 2011 - 17:05)

SLEPICE BLBÝ But kouříte a...můžem, že jste prasata???

... (Pá, 6. 5. 2011 - 15:05)

SLEPICE BLBÝ But kouříte a polykáte nebo ne nepište sem hovna o tom jestli jsme to ochutnali to dělaj jen buzeranti. Chapi vám lížou dole všechny ty sračky co z toho vytečou a vy nechete ani polknout trochu mrdky krávy!

Karlik (Út, 3. 5. 2011 - 09:05)

Aby se mi to líbilo tak se musim své přítelkini vystříkat do očí ale už má asi po desáté zánět spojivek, poradte co mám dělat??????? Může za to ona?

Bonz (Pá, 29. 4. 2011 - 16:04)

Radioo já si myslim že seš...Radioo je velkej hulič ptáků,rád polyká a nechá si stříkat na tlamu!

Smradoch (Pá, 29. 4. 2011 - 09:04)

Stříkám rád a je to na mě doufám znát.

Jaryn (Čt, 28. 4. 2011 - 23:04)

ahoj... myslim ze pokud chce...Radioo já si myslim že seš buzna, která by ráda kouřila ptáky. Přiznej se ty teplouši posranej.

Reklama

Přidat komentář