Reklama

Tajné představy žen při souloži

(Po, 8. 10. 2007 - 10:10)

Milá Muchníčková, tak to je ta nejpraktičtější nejerotičtější představa, kterou jsem kdy četla či slyšela, gratuluji :-))

Muchlíčková (Ne, 7. 10. 2007 - 20:10)

Já mám představu při šukání že ten můj má na zádech obrovský baťoh s penězi a všechny ty prachy jsou na zaplacení té soulože.

raději bez jmén (Út, 27. 3. 2007 - 14:03)

Tak představy by byly. Měla jsem s manželem , takový normální vztah.Jenom ten sex...On chtěl víc než já.Já doufala, že se jednou sejdeme na stejné frekvenci. Našli jsme známé a "kamarádka a můj " si domluvili dopředu, že bude sex ve 4. Jenomže s výměnou. Bylo by to dlouhé popisovat. Stalo se to pravidelm. Po roční praktikování, je můj dnes již 7 le t bývalí můž, ženat s onou kamarádkou. Sex jsem při výměnách nemohla s mužem vůbec dělat. Jenom básnil o ní, a ona zase mi domlouvala jak svého muže zanedbávám....Radila bych snít, ale tyto věci neprovozovat v praxi.
PS: s bývalým přítelem byl sex na jedničku. Se svým mužem jsem nikdy nic podobného nezažila. Když to shrnu a nebudu si brát servítky a urazím bývalého , tak to neuměl a sex s ním nestál za nic...Jenom to, že mu pták stál vždy když si vzpomněl on, já a potom i kamarádka a kdoví kdo ještě.

Adéla (Út, 27. 3. 2007 - 12:03)

no to je super, ani jsem nedoufala, že bude zájem. Tak jestli to někdo myslíte opavdu vážně, napište meil, ozvu se. Tak se těším, mějte se,ahoj

Návštěvník (Út, 27. 3. 2007 - 12:03)

blbe, nauč se číst! nic takovýho jsem nepsala!

TOMAS (Út, 27. 3. 2007 - 12:03)

AHOJ,Adel,s manzelkou hledame uz dlouho zenu do trojky..staci si pisnout..

. (Út, 27. 3. 2007 - 04:03)

Adelo proc ne akorat ze ten muj by to asi taky nekousl.Rika se ze kluci by chteli videt dve holky tak ten muj mozna ale jen jako predstava v hlave.Normalne by zarlil.Vim to.

Jitka Č. (Po, 26. 3. 2007 - 22:03)

Tajné představy? Tak já si představuju aby ten můj při tom nechrochtal jako prase,neslintal a nedejchal jako nadrženej vořech a neřval jako orangutan. A říct mu to a je po "srandě" ale třeba je to blahem? Rodiče při tom bývali klidnější, trochu špitání a pod peřinu a pak z postele pod sprchu (nejsem úchylná, ale v paneláku je slyšet i pšouk).
No třeba jsem jen staromódní...

Návštěvník (Po, 26. 3. 2007 - 11:03)

s Adélou nikdy ji vzrušujou hovna!!!!!!

Adéla (Po, 26. 3. 2007 - 11:03)

Mám skvělého manžela,který mi splní všechna má sexuální přání, jen jedno chudák nemůže, mé přání milovat se se ženou. Tohle je ale něco, co by můj manžel nepřekous a tak to dál zůstává jen v mých představách. Tak co, holky, šla byste některá zaučit nezkušenou?

Marta (Ne, 25. 3. 2007 - 21:03)

To Milda: tak to mě pobavilo, to mi ještě nikdo neřekl, že jsem roztomile jebnutá :))) beru to jako poklonu.
To Kamil: no tak si to přečti, jaké jsou moje erotické představy :)))

Milda (Ne, 25. 3. 2007 - 19:03)

Roztomile jebnutá.

Kamil (Ne, 25. 3. 2007 - 15:03)

Marto, já jsem panic. Co všechno by si se mnou chtěl dělat?

Marta (Ne, 25. 3. 2007 - 14:03)

Orel: To nevím, ale díky bohu a narozdíl od tebe mám bujnou fantazii :)))

tady orel (Ne, 25. 3. 2007 - 14:03)

Marta:jsi dost jebnutá,že jo!!!!

Marta (Ne, 25. 3. 2007 - 13:03)

To Milan: půjdu na to od lesa. Mimochodem s těma kondomama je potíž, a bez nich taky. Nedovedu si představit kouřit muže s kondomem, to bych asi opravdu mohla blinkat. Takže jsem přemýšlela dál, ideální by bylo sehnat panice, jenže ty budou sami o sobě vyděšení k smrti a ještě na ně chodit s gangbangem. Takže jsem logicky vydedukovala, že nejlepší by bylo připravit si na to tři čtyři panice, odpanit si je každého extra, zaučit a může se jít na věc. Ovšem, zabere to tam tři čtyři měsíce ;))) Opravdu šílená a přitažlivá představa :)))

Milan (Ne, 25. 3. 2007 - 09:03)

To Marta: No jestli je to jenom tohle, tak v tom zase problém nevidím. Dej si inzerát s podmínkou na fotku, s těmi co projdou si dej sraz na kávu, pošli je na testy a nakonec je nenech sundat kondom a pak nám to povyprávěj :)
No ale je dost možné, že si to představuju jako Hurvínek válku, takže vlastně nevím proč se vyjadřuju:) Každopádně být na tvém místě, tak nevím, zda bych našel odvahu.

monika (Ne, 25. 3. 2007 - 00:03)

Tak to mě vzrušují spíš jetí chlapi. Takoví ti co je na nich vidět, že už toho mají leccos za sebou. Nemyslím v posteli, ale v životě. Taky by měli být lehce oplácaní. A při sexu nemám představy. Jen si to užívám. Mimo postel si představuju cokoliv a naštěstí mám chlapa co mi to plní.

Marta (So, 24. 3. 2007 - 23:03)

To Milan: no především a hlavně mít jistotu o jejich zdraví. A pak, já jsem tam tuším psala, že by to měli být mladí kluci :))

Milan (So, 24. 3. 2007 - 13:03)

No jo pravda. To to trosku komplikuje :)
Jake naroky konkretne?

Reklama

Přidat komentář