Reklama

Vzrušení z vlastního syna

deny (St, 9. 5. 2018 - 21:05)

Když je žena zoufalá, tak...Já neodsuzuji přímo tebe Evo. Odsuzuji incest celkově. Když je tvému synovi 26 tak už je to trošku něco jiného, ikdyž pořád je to divné, dá se to stěží pochopit.Že jsi zoufalá se pochopit dá.Rád bych pochopil i tebe,ale jde to těžko.Já si nedovedu představit že bych mněl mít sex se svojí matkou. Kolik je tobě, jestli se můžu zeptat?

Asi tak (St, 9. 5. 2018 - 19:05)

Když je žena zoufalá, tak...Pohlavně dospělý syn je muž jako každý jiný. Zajímavé je, že buzerantismus a lesbismus se toleruje. To nikomu nevadí.

Eva (St, 9. 5. 2018 - 19:05)

Když je žena zoufalá, tak občas dělá i zoufalé činy a každé pohlazení dušičky příjde vhod. Proto žádnou ženu neodsuzuji protože vím jak to zoufalství dokáže se ženou zacloumat na vlastní kůži. Jsou daleko horší věci než pomazlení a soulož se synem. To si jenom lidé vymysleli jaký je to zločin a zabití rodičů nebo prarodičů synem je rozhodně horší.

Deny (St, 9. 5. 2018 - 19:05)

Musím přiznat, že mě to...Evo, nechci vám do toho kecat. Jste oba dospělý, ale zamne sex matky se synem odsuzují. Nemáš manžela, že ti chybí sex?

!!! (St, 9. 5. 2018 - 12:05)

No jak? Ráno se probral, pijamo naškrobený a ruku v nočníku!

Jarek (St, 9. 5. 2018 - 10:05)

Ahoj ve spolek. Zítra jdu...Jak jsi dopadl masturbante?

tiktak (Ne, 6. 5. 2018 - 15:05)

Ahoj ve spolek. Zítra jdu mamce taky oznámit že jsem z ní úplně na větvi. Ona to tedy z větší části ví... si myslím. Jen vyčkává až se rozhoupu. Poprvé to bude asi docela nářez...
Držte mi palce. Pak napíšu jak to dopadlo.
Tipy triky klidně pište.

Eva (Ne, 6. 5. 2018 - 15:05)

Musím přiznat, že mě to již delší dobu chybělo. Ani nevím jak jsem mu ten zadek strčila do klína a ani jsem o tom nepřemíšlela a už tam byl.Jenom trošičku jsem s ním zavrtěla a v tu ránu jsem cítila jak se mě tam ta synova kláda cpe. Přiznám vlkouzl mě tam úplně sám. Zatemnilo se mě před očima a jestli tomu pomohl pocit něčeho zakázaného to nevím. Jenom párkrát jsem přirazila syn se přidal a už stříkal ale stejně jsem se stačila udělat. Příště jsme si to již lépe užili!

Eva (Ne, 6. 5. 2018 - 08:05)

Jenom ze zadu když jsem mu strčila zadek do klína. Vklouznul mě tam úplně sám. Cvilku jsem přirážela sama a po malé chvilce se přidal už sám, chytnul mě ze zadu za kozy a bohužel v tu ránu stříkal jak hasiči do ohně.Ale příště jsme si to vynahradili!

Rene (Ne, 6. 5. 2018 - 06:05)

26 letAhoj Evi a on tebe út taky viděl nahou?

Ale (Ne, 6. 5. 2018 - 05:05)

No, docela slušná a...snažil se zbytečně, nobelovka za literaturu se letos udílet nebude.

Když (So, 5. 5. 2018 - 23:05)

Mohu potvrdit, že když už mě tam hezky vklouzne a hezky ho cítím až v krku, tak je mě to úplně jedno jest-li je to vlastní nebo cizí! A orgáč je taky úplně stejný!

Eva (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

A kolik mu je let? Nestydí...26 let

Honza (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

měl bys vyhledat pomoc...Proč ?

Rob (So, 5. 5. 2018 - 07:05)

Mému synovi bude v červnu...No, docela slušná a krátká SM gay povídka.

Steve (Pá, 4. 5. 2018 - 17:05)

Dobrý večer. Ne že by mě...U syna je to asi okukované již od porodu ... :-) Později při mytí + hygiena předkožky atd. Pokud je to zdravé a nikoliv nechutné, tak není problém.

pokud je pravda (Pá, 4. 5. 2018 - 11:05)

Mému synovi bude v červnu...měl bys vyhledat pomoc odborníka.Ale asi to nepomůže.

Petra (Pá, 4. 5. 2018 - 06:05)

Dobrý večer. Ne že by mě...A kolik mu je let? Nestydí se?

chtivejkocourek (Čt, 3. 5. 2018 - 19:05)

toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. Kralovehradecko

Eva (Čt, 3. 5. 2018 - 03:05)

Dobrý večer. Ne že by mě můj syn přímo vzrušoval ale ráda se podívám.

Reklama

Přidat komentář